Jump to content

תודה בן

DeepSpace

Recommended Posts

32 דקות לפני, Shroud said:

בגדול מנספורד לא הצליח פה. 

את האליפות לקחנו כי לא היתה תחרות ובאירופה נכשלנו בגדול. 

מבחינת רכש ממנספורד גפ נכשלנו להוציא סבוריט. 

הביא לפה את סבוריט, מכר את ראיקו ברווח יפה, עשה את עסקת קנדיל, הביא לפה את איביץ', שחקני בית רבים קודמו אצלו. אני יודע שהקיץ האחרון הוא מחדל בעיקר שלו אבל זה לא משכיח את הקיץ הקודם שלו שהיה מושלם. הסיבה היחידה שאתה טוען שהוא לא הצליח פה היא בגלל פנדל הזוי שנשרק נגדנו מול סרפסבורג.

4 דקות לפני, daniel616 said:

הביא לפה את סבוריט, מכר את ראיקו ברווח יפה, עשה את עסקת קנדיל, הביא לפה את איביץ', שחקני בית רבים קודמו אצלו. אני יודע שהקיץ האחרון הוא מחדל בעיקר שלו אבל זה לא משכיח את הקיץ הקודם שלו שהיה מושלם. הסיבה היחידה שאתה טוען שהוא לא הצליח פה היא בגלל פנדל הזוי שנשרק נגדנו מול סרפסבורג.

לא מסכים. אתה יכול להגיד את זה על כל דבר בהיסטוריה. פפ מאמן חלש כי בלי צאבי ואינייסטה היה כלום. גם מוריניו וקלופ. 

לא ככה סופרים תוצאות. במדימה הכי חשובה שלו השנה הוא נכשל 

1 hour ago, Shroud said:

ציני או מפגר?

צריך לעשות השוואה באיזה מצב הקבוצה הייתה כשהוא הגיע לעומת איזה מצב הקבוצה והמועדון כרגע , ככה אפשר להבין שהוא הצליח.

הוא הגיע כשהקבוצה הייתה במצב לא טוב יחסית - מבחינה מקצועית הקבוצה לא הייתה נראית טוב, כלכלית היו בזבוזים גדולים ומיותרים על שחקנים, עם בור תקציבי שהוביל לסנקציות.

אחלה עבודה הוא עשה בסך הכל

יצחקי לא יהיה מנכ״ל, הוא לא היה מיועד לכך מעולם. יש פה אנשים חרדתיים ברמה לא סבירה. 

יצחקי הוא חלק מהצוות המקצועי / ניהולי ובמועדון מבצעים ׳הכשרה׳ לתפקיד המנהל המקצועי ביום מן הימים. כל זמן שהוא במועדון זה כי מכבי דוחפים לכך ומעריכים אותו, הגיע הזמן שתשחררו ממנו. 

15 דקות לפני, MTA For Ever said:

יצחקי לא יהיה מנכ״ל, הוא לא היה מיועד לכך מעולם. יש פה אנשים חרדתיים ברמה לא סבירה. 

יצחקי הוא חלק מהצוות המקצועי / ניהולי ובמועדון מבצעים ׳הכשרה׳ לתפקיד המנהל המקצועי ביום מן הימים. כל זמן שהוא במועדון זה כי מכבי דוחפים לכך ומעריכים אותו, הגיע הזמן שתשחררו ממנו. 

אף אחד לא חרד. אנשים דיברו עליו כמועמד והגבנו להם. לא יותר מזה.

2 hours ago, Shroud said:

בגדול אין לך מושג. בקטן אין לך שמץ של מושג. או שאולי בעצם אתה טרול.

על איזה רכש אתה מדבר? יש מגבלת פייר פליי. 

1 hour ago, הישראלי היפה said:

צריך לעשות השוואה באיזה מצב הקבוצה הייתה כשהוא הגיע לעומת איזה מצב הקבוצה והמועדון כרגע , ככה אפשר להבין שהוא הצליח.

הוא הגיע כשהקבוצה הייתה במצב לא טוב יחסית - מבחינה מקצועית הקבוצה לא הייתה נראית טוב, כלכלית היו בזבוזים גדולים ומיותרים על שחקנים, עם בור תקציבי שהוביל לסנקציות.

סיכמת מצויין.

מקווה שהמנכ"ל הבא שיגיע יהיה כזה שיקדם אותנו לרמה של אירופה.

שם הכסף הגדול, שם עיקר הצמיחה של המותג.

זה צריך להיות מישהו מבריק כדי שיצליח לעשות את זה במסגרת כל המגבלות שיש בכדורגל הישראלי אבל חייבים לשאוף למנכ"ל כזה.

קיץ שעבר נתן קיץ של 9 מ-10 לפי דעתי, קידום הצעירים, שכטר וזרים איכותיים ללא עלות סיכון

התחבר למועדון, לשחקנים ולקהל 

הקיץ אין ספק שמבחינת רכש ציפינו ליותר אפילו במגבלות הפייר פליי

סומך על מיטש שיביא מישהו צעיר ורעב עם רצון להוכיח כמו בן

1 hour ago, הישראלי היפה said:

הוא הגיע שהקבוצה שיחקה באירופה ומאז לא חזרנו לשם. 

2 hours ago, Shroud said:

מביך

בגדול מנספורד הצליח ובגדול. 

מנכ"ל מצוין שהתחבר לקונספט של המועדון כמו כפפה ליד. 

מהרגע הראשון שנחת כאן היה נראה כאילו הוא מכיר את מכבי, המנטליות הישראלית והליגה הישראלית טוב כמו כל אדם שגדל כאן. התייצב בראש בכל נושא, בין אם זה אחרי הפסדים מביכים או נושאי מנהלת / קהל. 

פייר פליי, ניהול המועדון, ללכת לפאקינג רמלה ב2 בצהריים.. בקיצור עשה דברים טובים, אני מאחל לו המון בהצלחה ואין פאניקה, בסוף יגיע אחר טוב לא פחות. 

נקסט. אל תייצרו דרמות 

49 דקות לפני, טוריחו said:

מהרגע הראשון שנחת כאן היה נראה כאילו הוא מכיר את מכבי, המנטליות הישראלית והליגה הישראלית טוב כמו כל אדם שגדל כאן. התייצב בראש בכל נושא, בין אם זה אחרי הפסדים מביכים או נושאי מנהלת / קהל. 

פייר פליי, ניהול המועדון, ללכת לפאקינג רמלה ב2 בצהריים.. בקיצור עשה דברים טובים, אני מאחל לו המון בהצלחה ואין פאניקה, בסוף יגיע אחר טוב לא פחות. 

נקסט. אל תייצרו דרמות 

וסוף סוף התחיל בקו של להפסיק עם הג'נטלמניות על טעויות שיפוט קריטיות.

2 hours ago, טוריחו said:

נקסט. אל תייצרו דרמות 

כל מילה.

הפרויקט של הצעירים היה ממש חשוב לו, והוא אחד מאלה שהכי דחפו לזה. מקווה שתהיה לזה המשכיות גם עם המנכל/מנהל ספורטיבי הבא.

9 hours ago, דריקס said:

איזה ברוך? כי לא לקחנו אליפות 3 שנים. ואוו ממש המושיע. 

רוב הסיכויים שהיינו לוקחים אליפות בלעדיו. חוץ מבאר שבע אין באמת מתחרות (אולי חיפה היום) 

באר שבע לא יכולה לקחת 4 אליפויות רצוף כמו שאנחנו לא. 

לענייניו, אני מאמין שמיטש ידע על הפרידה הזאת בין אם זה בהחלטה שלו ובין אם בהחלטה של בן מספיק זמן כדי להביא מנכל חדש לחפיפה או לפחות להחלפת הכיסא במיידי. 

אצל מיטש הדברים לא עובדים ככה והם לא קורים לפי הספר כמו שראינו בעבר. 

הוא עשה מסיבת עיתונאים לפני תחילת הפלייאוף העליון והודיע אז שגורדי לא ימשיך. כולנו יודעים איך נגמרה העונה ואיך עבר עלינו הפלייאוף. 

הרבה פעמים מיטש לוקח את הזמן ולפעמים גם מקבל החלטות שלא תמיד נכונות. קורה...

לא אתפלא אם בן עזב מיוזמתו כמו שלא אתפלא אם מיטש פיטר אותו. 

לא יודע, יודע שמיטש אדם לא צפוי שבהחלט לוקח את הזמן אולי אפילו יותר מידי לפעמיים. 

דיברתי על ברוך הפיירפליי.

הביא שחקנים לא רעים בכלל לנוכח המגבלות ובנה קבוצה טובה.

אני אישית לא פנטזתי בכלל על אליפות, ואף אחד מאיתנו, בכנות, לא חשב שנאנוס את הליגה ככה.

5 hours ago, הנדון said:

מעניין אם הוא לוקח איתו את הבן המאומץ שחר מנספורד

גם אני תהיתי כמה הודעות לפניך. מאמין שיהיו לפחות שמועות כאלה.

אני באמת מתאמץ לקרוא באיפוק תגובות בפייסבוק כאילו באמת מיץ' פיטר את בן, זה מגוחך

לא נתייחס לקשקוש אבל נגיד בגדול

מיץ' מעריך את האיש ואני בטוח שלבן היו כמה שיקולים הגיוניים כמו לחזור למולדתו וכ'ו

להגיד שבן אדם נכשל? זה עלבון

האיש היה תחת מגבלה ועשה פה סדר, מה רצו שנעבור על הFFP  ? נו באמת