Jump to content

חביב אוחיון

פדרו

Recommended Posts

1 דקה לפני, סלבה said:

לא מבין בזה שום דבר, אבל בעיקרון קורט אנגל זכה בזהב אולימפי בהיאבקות עם צוואר שבור, אז צריך לשמור על אופטימיות.

אני גם לא מבין בזה, אבל נראה לי שתרחיש אופטימי זה שלא יסבול מנזקים בלתי הפיכים. פייטון מאנינג חזר בניגוד לכל הסיכויים ונתן עונה היסטורית עם 50 מסירות לט"ד - אבל הוא גם היה מלכתחילה תופעה נדירה, ואת 50 הט"ד האלה נתן בלי תחושה באצבעות. באמת שכדורגל משני כרגע. אני כמובן מקווה בשבילו שיוכל להמשיך לשחק, אבל נראה לי שכרגע זה הדבר האחרון שמטריד את המשפחה שלו.

לאחר למעלה מחמש שעות הסתיים הניתוח של חביב אוחיון. הרופאים מוסרים כי הניתוח עבר בהצלחה, אולם הוסיפו כי יעבור עוד זמן עד אשר יתבררו תוצאות הפגיעה בעמוד השדרה הצווארי. אוחיון עצמו נמצא בהתאוששות. בשלב זה אנו מחזיקים אצבעות, מתפללים לשלומו ומחזקים את המשפחה.

40 דקות לפני, DeepSpace said:

הפייסבוק של מכבי:

צוות הרופאים ונציגי המועדון נמצאים לצידו של חביב אוחיון בבית החולים. כולם במועדון מאחלים לחביב החלמה מהירה 

זה הכי מפחיד אותי. 

ובנימה רצינית יותר: 

נאחל לו רק בריאות ושיחזור לעמוד על הרגליים, חשוב יותר מכדורגל. 

59 דקות לפני, זיפו said:

יש חדש?

לילה לא פשוט עבר על שוערה של הפועל חדרה, חביב אוחיון, ששהה בביה"ח אסף הרופא לאחר שעבר ניתוח בן חמש שעות: בשעה 17:00 נכנס אוחיון לחדר הניתוח ובסמוך לשעה 01:00 התעורר שוב לראשונה.

משפחתו של השוער צמודה אליו מאז הגיע לבית החולים. אביו, מוטי, אשר מלווה אותו לאורך כל הקריירה, החל באימונים ועד למשחקים, התקשה לקבל את הבשורה וזה היה ניכר על פניו, אך חבריו ובני משפחתו ניסו לרומם את מצב רוחו.

אוחיון זכה לתמיכה רבה מצד אנשי מכבי תל אביב, אותה ייצגו ברק יצחקי ואחרים, כמו גם מחבריו לשעבר לקבוצה, ירין פרץ, מקסים גרצ'קין וכמובן סוכנו, אבי נמני. גם המנהל הטכני של נבחרת ישראל, וילי רוטנשטיינר, שוחח ארוכות עם אביו של אוחיון, ששימש כשוער הנבחרת הצעירה וסומן כמי שבעתיד יכול להוביל גם את הנבחרת הבוגרת. בחדרה התעדכנו מעת לעת בשוער המשנה שלהם.

לאחר שהתאושש מהניתוח, זכה אוחיון לביקור של משפחתו, שניסתה לעודד אותו ואמרה: "אתה תשוב ותקום על הרגליים". בקרב המשפחה יש אופטימיות לאחר השיחות עם הצוות הרפואי ולפי הסימנים שהציג אוחיון במהלך הפגישה בין הצדדים. נכון לרגע זה, ע"פ הרופאים, רק בעוד שלושה שבועות ניתן יהיה לאמוד את הנזק שנגרם לאוחיון בעקבות התאונה.

מספורט 5 אפשר יהיה לדעת רק בעוד 3 שבועות

https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.325467.html

14 hours ago, משה פרימו said:

נשמע לא טוב..הוא עבר בעבר ניתוח באותו אזור והיה בשיקום ארוך..במכבי בונים עליו לעתיד,מקווה שהוא יוכל לחזור לשחק במהרה ושיממש את הפוטנציאל שלו.

מאחל לו שלא יצא נכה אתה מדבר איתי על לחזור לשחק