Jump to content

באר שבע בבית

BMTA

Recommended Posts

29 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אני רק שאלה.. 

ואם מכבי פנתה ל"גדולות" והציעה לתת יותר כרטיסים כדי לקבל יותר כרטיסים. 

אז נכון, גם ה"יותר כרטיסים" בבש זה לא המון ופחות מאשר הם מקבלים פה גם בלי התוספת. אבל לא הייתם רוצים שיהיו יותר כרטיסים לטרנר ויותר אוהדים יוכלו להגיע למשחק? זה המגרש היחיד עם בעיה רצינית של מקום, אתם מתחייבים כולכם לא לבכות שלא יהיה לכם כרטיס אבל לזיין אותם? 

באמת מתעניין לשמוע את דעתכם..

אם זה 1,600 שלנו בטרנר ו-2,900 שלהם בבלומפילד לעומת

3,200 שלנו בטרנר (כל הצפוני) ו-4000 שלהם בבלומפילד 

וואלה האופציה השניה עדיפה.

אם הדיבור הוא על עוד כרטיסים בטרנר אבל לא כל היציע? אז זין, מינימום בעד מינימום. 

כל הצפוני מול כל 4-5. זאת השאלה. 

עזבו שזה נקבע כבר לפני חודשיים ואני רק מנסה להבין את טעמי הקהל.

הייתי בטוח שתרצו את האופציה להגיד כמעט פי 2 אוהדים לטרנר ולפתור את האצטדיון הבעייתי האחרון בארץ..

9 דקות לפני, Sawyerdroid said:

הייתי בטוח שתרצו את האופציה להגיד כמעט פי 2 אוהדים לטרנר ולפתור את האצטדיון הבעייתי האחרון בארץ..

שוב, זה תלוי מה הכוונה בכל 4-5

אם הם מקבלים הכל והחציצה על חשבון אוהדי מכבי אז זה 4,800 כרטיסים שלהם וזה פחות כיף.

אם החציצה בבלומפילד על חשבונם והם יקבלו 4000 כזה לעומת איזה 3000 שלנו בבאר שבע אז זה סבבה.

לי אישית יש כרטיס לטרנר ועדיין מעדיף את כל הצפוני

ואחרי שאתה מספר שזה כבר נקבע, מה בדיוק הוחלט?

13 דקות לפני, דקסטר said:

אם זה 1,600 שלנו בטרנר ו-2,900 שלהם בבלומפילד לעומת

3,200 שלנו בטרנר (כל הצפוני) ו-4000 שלהם בבלומפילד 

וואלה האופציה השניה עדיפה.

אם הדיבור הוא על עוד כרטיסים בטרנר אבל לא כל היציע? אז זין, מינימום בעד מינימום. 

אחרי שראיתי מה היה נגד חיפה שקיבלו הכל ובקושי שמעו אותם, גם לדעתי האופציה השניה עדיפה. ב"ש קהל חלש יותר משל חיפה, לדעתי גם אותם לא נרגיש. 

1 hour ago, Sawyerdroid said:

אני רק שאלה.. 

אז נכון, גם ה"יותר כרטיסים" בבש זה לא המון ופחות מאשר הם מקבלים פה גם בלי התוספת. אבל לא הייתם רוצים שיהיו יותר כרטיסים לטרנר ויותר אוהדים יוכלו להגיע למשחק? זה המגרש היחיד עם בעיה רצינית של מקום, אתם מתחייבים כולכם לא לבכות שלא יהיה לכם כרטיס אבל לזיין אותם? 

עם חיפה יש לנו הסכם לגבי הכרטיסים ואת זה אני יודע בוודאות וגם אנשים בתוך המועדון של מכבי חיפה דווקא הם אלו שהתנגדו להסכם איתנו .

עם באר שבע יש הסכם או שאתה רוצה להמשיך לדבר בקודים? אם אין הסכם עם באר שבע לגבי כרטיסים והם ימשיכו לתת לנו את המינימום כמו שרשום בחוק אז מי שאחראי על הנושא הזה אצלנו יצא אפס אם יתן להם כרטיס אחד מעבר למה שמגיע להם בחוק

54 דקות לפני, דקסטר said:

שוב, זה תלוי מה הכוונה בכל 4-5

אם הם מקבלים הכל והחציצה על חשבון אוהדי מכבי אז זה 4,800 כרטיסים שלהם וזה פחות כיף.

אם החציצה בבלומפילד על חשבונם והם יקבלו 4000 כזה לעומת איזה 3000 שלנו בבאר שבע אז זה סבבה.

לי אישית יש כרטיס לטרנר ועדיין מעדיף את כל הצפוני

ואחרי שאתה מספר שזה כבר נקבע, מה בדיוק הוחלט?

זאת הזייה לחשוב שיביאו לך את כל הצפוני בטרנר בתמורה לכל 4-5 אין להם שום סיבה בעולם לעשות את זה. 

שאלתי בפייסבוק של מכבי והם ענו לי שעדיין לא התקיימה ישיבת משחק והם לא יודעים עדיין.

לא יודע כמה הצוות בפייסבוק יודע. אז קחו בערבון מוגבל..

1 hour ago, Dalembert said:

אחרי שראיתי מה היה נגד חיפה שקיבלו הכל ובקושי שמעו אותם, גם לדעתי האופציה השניה עדיפה. ב"ש קהל חלש יותר משל חיפה, לדעתי גם אותם לא נרגיש. 

לא שמעו אותם כי זה היה תלוי גם במשחק, אם בטעות היו מובילים היית שומע אותם יופי יופי.

אתם לא מצפים שאני אשתף פה דברים שמכבי לא בחרה להוציא

אני רק אגיד שראשי המועדון מאוד רגישים לנושא ודנו עם הגדולות בנוגע לאפשרויות הקיימות בינהם בתחילת העונה, לפני שיודעים מה יקרה ומה יהיה, צעד חכם לדעתי. 

בכל מקרה אל תשכחו גם שבש מטומטמים בהגדרה אז.. יהיה בסדר. סומך על מכבי.

1 hour ago, Sawyerdroid said:

סוייר, זאת לא המשוואה הנכונה כי בש מכרה מנויים לשם. לא תוכל לקבל את כל הצפוני בכל מקרה.

On 8.10.2019 at 12:12, Sawyerdroid said:

אני רק שאלה.. 

סלח לי שאני מדבר כמו אוהד אבל במשך כמה שנים טובות זיינו אותנו. בחיפה שיחקת מול אצטדיון ריק אבל לא נתנו לך עוד כסא אחד מעבר למינימום הדרוש; בבאר שבע היו מוכנים לוותר על הכנסה של מאות כרטיסים שהתבזבזו על הפרדה, רק כדי שלא תקבל חס וחלילה כסא אחד יותר מהמינימום הנדרש; ובטדי אמנם נתנו לנו עשרות אלפי מקומות, אבל בשום מצב לא חלמו לתת לך את הצפוני (כולל משחקים שהוא היה ריק כמעט לחלוטין).

אז עכשיו שאתה יכול "להחזיר", הדבר הראשון שעושים זה לרוץ ולעשות הסכם. עם חיפה גם הסכימו לסבול השפלה בכך שחיפה עשו על זה משאל בפייסבוק! (בין אם תוצאותיו היו אמיתיות ובין אם לא). כאילו האוהדים שלהם מכתיבים להנהלה שלנו איך להתנהל מבחינת כרטיסים. מה גם שספק גדול אם אנחנו בכלל יכולים ממלאים את היציע בחיפה (לא זכור לי משחק שהיתה שם בהלה כמו דרבי / טרנר).

בקיצור, כל הסיפור זה כדי להבטיח שכמה שיותר כרטיסים ל4-5 ימכרו כדי להרוויח עוד כמה ג'ובות בשביל הפייר פליי. 

13 דקות לפני, Castor Troy said:

סלח לי שאני מדבר כמו אוהד אבל במשך כמה שנים טובות זיינו אותנו. בחיפה שיחקת מול אצטדיון ריק אבל לא נתנו לך עוד כסא אחד מעבר למינימום הדרוש; בבאר שבע היו מוכנים לוותר על הכנסה של מאות כרטיסים שהתבזבזו על הפרדה, רק כדי שלא תקבל חס וחלילה כסא אחד יותר מהמינימום הנדרש; ובטדי אמנם נתנו לנו עשרות אלפי מקומות, אבל בשום מצב לא חלמו לתת לך את הצפוני (כולל משחקים שהוא היה ריק כמעט לחלוטין).

אז עכשיו שאתה יכול "להחזיר", הדבר הראשון שעושים זה לרוץ ולעשות הסכם. עם חיפה גם הסכימו לסבול השפלה בכך שחיפה עשו על זה משאל בפייסבוק! (בין אם תוצאותיו היו אמיתיות ובין אם לא). כאילו האוהדים שלהם מכתיבים להנהלה שלנו איך להתנהל מבחינת כרטיסים. מה גם שספק גדול אם אנחנו בכלל יכולים ממלאים את היציע בחיפה (לא זכור לי משחק שהיתה שם בהלה כמו דרבי / טרנר).

בקיצור, כל הסיפור זה כדי להבטיח שכמה שיותר כרטיסים ל4-5 ימכרו כדי להרוויח עוד כמה ג'ובות בשביל הפייר פליי. 

מכבי זה מועדון מקצועי שלא בתעסק בחרא.

וכן עדיף שיהיו למכבי עוד כמה ג'ובות בשביל הפייר פליי מאשר להתעסק בקקי ופיפי.

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זאת אומרת עוד כמה ג'ובות? אלה מקומות שבקלות הקהל שלנו מלא.

5 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

מה זאת אומרת עוד כמה ג'ובות? אלה מקומות שבקלות הקהל שלנו מלא.

התייחסתי להודעה שלו ספציפית.

גם אם המהלך הזה היה קשור לפייר פליי זה עדיף מלהתעסק בשטויות.

עדיף שיהיו כרטיסים לטרנר לאנשים שבאו למשחקי חוץ ויש להם ניקוד מאשר לאוהדים שלא עשו מנוי.

חוץ מזה, אוהדים שלא עשו מנוי יכולים לקנות לשאר היציעים באצטדיון ולא לחכות ליציעים הזולים.

לדעתי הסכם עם חיפה היה לגיטימי והוגן יש כמובן מתנגדים וכאלו שבעד אבל בסופו של דבר נקבל 4000 בסמי עופר, בנוגע לב”ש יהיה מביש לוותר ולהביא להם את כל 4-5 כשאין להם שום כוונה לתת לנו 3200 מקומות בטרנר.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

"מועדון שלא מתעסק בקקי פיפי" לכן איגוד השופטים מסתלבט עלינו, כל הליגה חוגגת עליך בעסקאות של שחקנים ומתברר שגם בעניין הזה אנחנו מאד לחיצים.

אפשר לחשוב שמדובר פה בהפרשים של מיליונים

1 hour ago, Double said:

צריכה להיות רק שאלה אחת האם הם נותנים לנו את כל היציע הצפוני מאחורי השער שזה 3200 מקומות, אם לא אז אין בכלל מה לדון איתם.

הם מכרו לשם מנויים. מה זאת העבודה בעיניים הזאת? אתה תקבל שם  בדיוק מה שקיבלת בעונה שעברה.

העסק היא פשוט. אם מכבי רוצה לעשות הסכמים עם קבוצות שמשחקות בטדי, סמי או בלומפילד(מבאס קצת אבל נניח), אין בעיה. טרנר לא רלוונטי בגלל גודלו- מינימום תמורת מינימום. מכבי תפרק את 4 מול בש, אין צורך בכסף שלהם.

10 דקות לפני, המכבייה said:

הם מכרו לשם מנויים. מה זאת העבודה בעיניים הזאת? אתה תקבל שם  בדיוק מה שקיבלת בעונה שעברה.

אם הם מכרו לשם מנויים אז הסיפור די גמור אין מה לדון איתם בכלל, הזיה אם נשחרר להם כרטיס אחד יותר.

13 דקות לפני, Double said:

אם הם מכרו לשם מנויים אז הסיפור די גמור אין מה לדון איתם בכלל, הזיה אם נשחרר להם כרטיס אחד יותר.

לגמרי לגמרי.