Jump to content

רשמים מהתיקו מול חדרה בבלומפילד | תיקו מאכזב מול בונקר קשוח

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, yellow_blood said:

כדאי להציף את זה כבר עכשיו להנהלה, אם הם לא מתכוונים לתת לנו עוד כרטיסים (והם לא) אז לתקוע אותם בשער 4 בלי כרטיס אחד מעל מה שחייבים.

דווקא היה כיף לא לשמוע את ה4 אלף של חיפה

1 hour ago, המכבייה said:

מעניין מה הדיבור על הקצאת הכרטיסים לקהל חוץ של בש? לא רואה סיבה לתת יותר ממה שמחוייבים עקב מימדי טרנר שקטנים בחצי מבלומפילד.

אצלם באמת לא צריך לתת כרטיס אחד מעל מה שרשום בחוק.

5 hours ago, red4peace said:

אין פה לא רלוונטיות לשופט, ולא לבונקר. מה שצריך לשים לב אליו פה, זה שבשמונים דק הראשונות יש לנו בעיטה אחת למסגרת, וגם היא בנגיחה. זה ביזיון

מה זאת אומרת אין רלוונטיות לשופט? אם מגיע פנדל אז מגיע פנדל, אם יש אדום צריך להיות אדום לא משנה אם הקבוצה פח אשפה ומסריחה את המגרש או שהתוצאה היא 4-0.

שיהיו החלטיים כבר עם עניין הואר ועל מה נותנים פנדל ומה לא. למשל אי אפשר שבמשחק אחד ליטוף ברחבה יהיה פנדל ובשני לא.

1 hour ago, itanar said:

אני ממש מעדיף את דור פרץ קפטן על פני מיכה. ואני מת על מיכה.

גלזר צריך להיות הקפטן , הוא בתפקיד הכי נכון, עם האופי הכי נכון. 

בולדוג מכביסט. 

1 hour ago, itanar said:

אני ממש מעדיף את דור פרץ קפטן על פני מיכה. ואני מת על מיכה.

זה!

אני מחפש שמישהו יגיד את זה.

שמתי לב, אך זה לא מגובה בנתונים..שדור פרץ קצת דועך כשדור מיכה לידו עם סרט הקפטן.

עזבו רגע שמיכה לא חומר לקפטן-

בטדי ההעדרות של מיכה פינתה לפרץ את סרט הקפטן והוא תפס פיקוד בזכות.

המקום שלו כשמיכה קפטן קצת מתנוון.

מרגיש לי שזה מדכא אצלו את המנהיגות, את החוצפה, את ה"פרץ" וכתוצאה מזה הוא חוסה בצל של מיכה.

מיכה מהצד שלו כמובן לא יודע למלא את הנעליים של פרץ.

מיכה פשוט רגיל לתת את הדואר היומי שלו, ללא השפעה של כן קפטן או לא.

On 5.10.2019 at 21:55, חומץ בלסמי said:

לא שאני חושב שלפרץ היה משחק טוב, אבל לא חושב שהוא היה הבעיה של מכבי היום ושאם גולסה, נגיד, היה משחק, היינו מקבלים משחק אחר.

אני מנחש שאם ההתקפה הייתה קצת יותר מתפקדת, אז גם פרץ בעצמו נותן יותר בקטע הזה.

חולק עלייך בנקודה הזו. כשהמשחק עומד וקווי ההגנה צפופים, גולסה תורם יותר מפרץ בהובלת הכדור אל עבר השליש האחרון. 

רשמתי בנושא אחר - ברירת המחדל של פרץ כשהוא מקבל את הכדור עם הגב לשער, גם אם אין עליו לחץ, היא להחזיר את הכדור לזה שמסר לו. 

כאשר גולסה ניצב בסיטואציה דומה, הוא ינסה לעיתים קרובות יותר להשתלט על הכדור ולהביא את עצמו למצב בו הוא עם הפנים לשער ורואה את המגרש.

יש לו את האינסטינקט הבסיסי לדחוף קדימה ולשבור את קו ההגנה השני. פרץ עושה את זה רק כשהוא רואה שטח פנוי לפניו. 

המשחק ההתקפי של מכבי, מול הגנה מסודרת, תלוי בכמות הפוזשנים בהם מיכה מקבל את הכדור בין קווי ההגנה. אזורים בהם הוא יכול לספק את הפס האחרון. 

בציוות הקישור הנוכחי, מדובר במחזה נדיר. בהעדר שינוי בתבנית הקיימת, אנחנו נמשיך להתקשות לייצר מצבים מתוך הרחבה. 

במצבת הסגל הנוכחית, אני מאמין שקישור של פרץ-גולסה-מיכה הוא הטוב ביותר שיש לקבוצה להציע על מנת לפצח בונקרים. 

3 דקות לפני, Cosmic said:

חולק עלייך בנקודה הזו. כשהמשחק עומד וקווי ההגנה צפופים, גולסה תורם יותר מפרץ בהובלת הכדור אל עבר השליש האחרון. 

רשמתי בנושא אחר - ברירת המחדל של פרץ כשהוא מקבל את הכדור עם הגב לשער, גם אם אין עליו לחץ, היא להחזיר את הכדור לזה שמסר לו. 

כאשר גולסה ניצב בסיטואציה דומה, הוא ינסה לעיתים קרובות יותר להשתלט על הכדור ולהביא את עצמו למצב בו הוא עם הפנים לשער ורואה את המגרש.

יש לו את האינסטינקט הבסיסי לדחוף קדימה ולשבור את קו ההגנה השני. פרץ עושה את זה רק כשהוא רואה שטח פנוי לפניו. 

המשחק ההתקפי של מכבי, מול הגנה מסודרת, תלוי בכמות הפוזשנים בהם מיכה מקבל את הכדור בין קווי ההגנה. אזורים בהם הוא יכול לספק את הפס האחרון. 

בציוות הקישור הנוכחי, מדובר במחזה נדיר. בהעדר שינוי בתבנית הקיימת, אנחנו נמשיך להתקשות לייצר מצבים מתוך הרחבה. 

אני מאמין שקישור של פרץ-גולסה-מיכה הוא הטוב ביותר שיש לקבוצה להציע. 

וואו. תיאור מעלף.

9 דקות לפני, Cosmic said:

אני מאמין שקישור של פרץ-גולסה-מיכה הוא הטוב ביותר שיש לקבוצה להציע. 

אני מסכים איתך גם לגבי זה וזה משהו שמטריף אותי כבר הרבה משחקים. בקושי יש חשיבה של ללכת קדימה במשחק שלנו וזה לא רק פרץ (אם כי אצלו זה בולט באופן קיצוני).

מתחילים התקפה (או אפילו מתפרצת), ישר המחשבה היא קודם כל איך לתת אחורה. אז נכון לפעמים זאת הפעולה החכמה לעשות כדי להמשיך לבנות את ההתקפה קדימה אבל בהרבה מאוד מקרים זה פשוט הורג אותך. שחקנים מקבלים כדור וישר פס אחורה לא מסתכלים אפילו קדימה. וזה עוד במקרה הטוב שמשחקים בנגיעה. במקרה הגרוע מקבלים כדור, עוצרים חושבים מסתובבים ועדיין הכדור הולך אחורה. אין את האינסטינקט הזה הדרייב הזה ללכת לכיוון של השער שאתה אמור לכבוש אליו. זה מחרפן אותי. בחיי אם אני איביץ' אני קונס שחקנים שנותנים פס אחורה שלא לצורך כשיש אפשרות לתת קדימה וליצור התקפה וזה שווה את הסיכון גם אם הפס לא יגיע ליעדו. יושב ומנתח את המשחק ומראה להם "פה יכולת למסור לכאן, ופה יכולת למסור לכאן במקום לתת אחורה ולעצור את ההתקפה".

זה כמובן מבלי לדבר על האדישות הכללית שהקבוצה הזאת נמצא. פשוט לרוץ בטירוף 90 דקות כי על זה הם פאקינג מקבלים משכורות מטורפות וזה לא משנה אם זה נגד חיפה בית"ר או חדרה. מאות אלפי יורו בשנה כדי לבוא פעם בשבוע בממוצע ולתת 90 דקות כל מה שיש לך. הייתי רץ עד שהייתי נופל מהרגליים אם הייתי במקומם.

4 דקות לפני, Omer said:

בפעם האחרונה שגלזר שיחק כדורגל ביל קלינטון היה נשיא, נראה לי קצת יומרני לקבוע איך המשחק היה נראה איתו.

זו הsunday's beer שלך? על מה אתה מדבר?

וואלה אני לא בנאדם שניזון משטויות שרושמים באינטרנט אבל עם דור פרץ זה היה נראה ממש נכון

לתת את סרט הקפטן לשחק שרק העונה התבאס שלא נתנו לו לעזוב ושיחק בלי חשק זה טיפושת גמורה מהלך שמתאים למכבי חיפה אולי

אם יש שחקן שצריך לקבל את סרט הקפטן זה רק גלזר נלחם נותן תנשמה לא יהיה מצב שמישהו יעבור אותו והוא לא ירוץ אחריו עד שהוא יקח את הכדור או ידרוס אותו בפאול לא משנה מה הדקה

אם מישהו ראוי להיות קפטן זה רק גלזר 

27 דקות לפני, Krishi said:

אני מסכים איתך גם לגבי זה וזה משהו שמטריף אותי כבר הרבה משחקים. בקושי יש חשיבה של ללכת קדימה במשחק שלנו וזה לא רק פרץ (אם כי אצלו זה בולט באופן קיצוני).

מתחילים התקפה (או אפילו מתפרצת), ישר המחשבה היא קודם כל איך לתת אחורה. אז נכון לפעמים זאת הפעולה החכמה לעשות כדי להמשיך לבנות את ההתקפה קדימה אבל בהרבה מאוד מקרים זה פשוט הורג אותך. שחקנים מקבלים כדור וישר פס אחורה לא מסתכלים אפילו קדימה. וזה עוד במקרה הטוב שמשחקים בנגיעה. במקרה הגרוע מקבלים כדור, עוצרים חושבים מסתובבים ועדיין הכדור הולך אחורה. אין את האינסטינקט הזה הדרייב הזה ללכת לכיוון של השער שאתה אמור לכבוש אליו. זה מחרפן אותי. בחיי אם אני איביץ' אני קונס שחקנים שנותנים פס אחורה שלא לצורך כשיש אפשרות לתת קדימה וליצור התקפה וזה שווה את הסיכון גם אם הפס לא יגיע ליעדו. יושב ומנתח את המשחק ומראה להם "פה יכולת למסור לכאן, ופה יכולת למסור לכאן במקום לתת אחורה ולעצור את ההתקפה".

זה כמובן מבלי לדבר על האדישות הכללית שהקבוצה הזאת נמצא. פשוט לרוץ בטירוף 90 דקות כי על זה הם פאקינג מקבלים משכורות מטורפות וזה לא משנה אם זה נגד חיפה בית"ר או חדרה. מאות אלפי יורו בשנה כדי לבוא פעם בשבוע בממוצע ולתת 90 דקות כל מה שיש לך. הייתי רץ עד שהייתי נופל מהרגליים אם הייתי במקומם.

איביץ׳ תותח, אבל גם הוא לא יכול ״ליישר את הזנב של הכלב״. משלב מסויים, בדרך כלל סביב גיל 23-24, קשה לשנות נטייה טבעית של כדורגלן.

מה שנשאר זה בעיקר לשפר ולחדד את סט התכונות הקיים. 

בהקשר של הדיון הנוכחי, אני חושב שהחיסרון של ייני ופיבן גם הם משפיעים מאוד. הרי ראינו ממכבי משחקים שוטפים בהרבה בעונה שעברה, גם לאחר פציעתו של גולסה. 
כאשר צמד הבלמים שלך (ייני הצטיין בכך במיוחד) מסוגלים לנפק מסירות שטוחות של 30 מטר אל עבר החולייה הקדמית ולבטל את קו ההגנה השני, כל משחק ההתקפה משתנה. 

השילוב של גלזר ופרץ בקישור עם אמאדור וטיבי מאחור - משאיר את מכבי עם שחקן אחד בלבד במרכז המגרש שלא ״מפחד״ מהכדור.