Jump to content

רשמים מהתיקו מול חדרה בבלומפילד | תיקו מאכזב מול בונקר קשוח

Sawyer

Recommended Posts

אני מאוד אוהב את עטר ומת שהוא יחזור להיות מי שהיה עונה שעברה

אבל הקריאות המביכות עטר עטר כשהוא מוריד תגופיה כאשר הוא הכי חושך במגרש כשהוא נכנס חייבות להיפסק

משחק מדכא, הנחמה היחידה שלי היא שאנחנו אפילו לא ב30% יכולת, וכל אחד מהפצועים שלנו אמור להיות שדרוג גדול לעומת אלה שבהרכב כרגע.

ג'ראלדש - עם כל האהבה וכל הרצון הטוב, העובדה שאני מחכה לקנדיל כמו שאני מחכה לגולסה ולאצילי לא מבשרת טובות. הוא עושה רושם של אחלה מגן אבל כרגע הוא לא נראה כמו מגן שמתאים לסגנון המשחק של קבוצה שנמצאת 70 אחוז מהזמן ב30 מטר של היריבה. מקווה שישתפר, לקראת סיום המשחק הוא התחיל לשחק על הקרקע במקום סתם לזרוק כדורים לרחבה וזה היה הרבה יותר מועיל.

פרץ וגלזר 90 דק מול חדרה שבאה במוד כזה זה מיותר, אם גולסה יהיה כשיר ליותר משבועיים ויוציא אחד מהם מההרכב זה יעשה פלאים להנעת הכדור שלנו, בפרט מול בונקרים מהסוג הזה.

אם ניקוליץ יתברר כשחקן, אני שם אותו במקום מיכה ומעביר את האחרון חזרה לקו. מיכה יודע איך לקרוא את ההגנה וליצור עומס באמצע בטיימינג הנכון (ולשחרר את הקו לסבוריט/קנדיל), כלי חשוב שאיבדנו ברגע שזה נהפך לעמדת המוצא שלו ומקל על ההגנה לקבל אותו.

25,000, בלומפילד באור יום, שבת, מפוצץ ילדים, חוויה. חבל שלא שלחו אותם הביתה עם 3-0.

היה לי ברור בזמן אמת שלא יהיה שינוי אבל כשאני משחזר זה פשוט הזוי שלא היה לפחות חילוף אחד במחצית. אין צורך בגלר+פרץ בעיקר אחרי שראינו מחצית כזו.

אשכרה איביץ' שידר שהגול יגיע ויהיה בסדר.

אמנם נגד מכבי חיפה ו-10 שחקנים מול אבוקסיס הצורר אבל 55.5% הצלחה בשלושה משחקים בבלומפילד עם מאזן שערים 1-0. כואב.

אני חייב ללכת לאימונים ולהבין מה איביץ' רואה שאנחנו לא רואים או ההיפך. אני מעריך אותו מאוד, החזיר לנו את האליפות אחרי 3 שנים שחונות, החדיר משמעת והכל, אבל הקיבעון שלו מתחילת העונה מתחיל לעצבן קצת. יש פה כמה החלטות תמוהות ולא ברורות. גם עם הסגל הקיים, בטח עם חזרת הפצועים, אנחנו לא אמורים להציג משחק התקפה כל כך נוראי ולא משנה איזה בונקר שמים מולנו.

אני מקווה מאוד שהוא ימצא לזה פתרונות. סומך עליו שבפגרה הזאת יעשה את זה. אין לי או לכולנו בעצם מה עוד לעשות מעבר ללשמור על אופטימיות.

אשדוד מוקש לא קל, גם מגרש נאחס וגם אשדוד לא פראיירים העונה.

הניצחון בטדי והתיקו אתמול לא שינו ולו במעט את מה שאני חושב על מכבי הנוכחית, זו שאנו רואים מאז תחילת העונה.

אנחנו זקוקים כמו אוויר לנשימה לשחקנים שיש בהם שילוב של יכולת שהיא מעל הממוצע בליגה, רעב והכי חשוב, שהם בלתי צפויים במשחק שלהם.

לשמחתי, יש לנו שלושה שחקנים כאלו בסגל, שלושה שחקנים שאני בטוח כשהם יחזרו ל-11 באופן קבוע הקבוצה תיראה הרבה הרבה יותר טוב, בעיקר נגד קבוצות שמסתגרות מולנו (כ-90% מהמשחקים בליגה).

א. עומר אצילי - היכולת של עומר לייצר יש מאין, היכולת שלו לספק מספרים באופן עקבי והרעב שלו אחרי הרבה זמן בלי כדורגל אמורים לשדרג את משחק ההתקפה שלנו.

ב. אייל גולסה - השחקן שהכי חסר לנו, דינמו באמצע שישלים את הפאזל בין גלזר למיכה, אחד שיהיה בכל מקום על המגרש ויעשה זאת ברמה גבוהה, התקפית והגנתית.

ג. קנדיל - אני לא פוסל את ג'ראלדש, בכל זאת מדובר בשחקן זר במדינה ובליגה שחדשות עבורו, יחד עם זאת, יש לי תחושה שמבחינה התקפית הוא נופל מקנדיל.

טננבאום

סבוריט טיבי אמאדור\שרן קנדיל

גלזר גולסה 

מיכה

ציקו אצילי

שכטר

באמת ובתמים אני מאמין שאם ההרכב הזה ירוץ במרבית העונה אנחנו נשמור על הצלחת.

12 דקות לפני, Krishi said:

אני חייב ללכת לאימונים ולהבין מה איביץ' רואה שאנחנו לא רואים או ההיפך. אני מעריך אותו מאוד, החזיר לנו את האליפות אחרי 3 שנים שחונות, החדיר משמעת והכל, אבל הקיבעון שלו מתחילת העונה מתחיל לעצבן קצת. יש פה כמה החלטות תמוהות ולא ברורות. גם עם הסגל הקיים, בטח עם חזרת הפצועים, אנחנו לא אמורים להציג משחק התקפה כל כך נוראי ולא משנה איזה בונקר שמים מולנו.

אני מקווה מאוד שהוא ימצא לזה פתרונות. סומך עליו שבפגרה הזאת יעשה את זה. אין לי או לכולנו בעצם מה עוד לעשות מעבר ללשמור על אופטימיות.

אשדוד מוקש לא קל, גם מגרש נאחס וגם אשדוד לא פראיירים העונה.

מסכים איתך מאוד, הקבעון הוא הדבר הכי מתסכל.

חדרה הראתה שאין לה שום כוונה לשחק כדורגל אתמול, מחצית שלמה עם 0 מצבים חייבת לגרור אצלנו חילוף/שינוי מערך ולא יכולה לעבור כאילו כלום במשחק בית נגד חדרה.

חיכיתי לחילוף של פרץ עם ניקוליץ/גולסה כל המחצית השניה כדי שנראה איזשהו שינוי ותוספת התקפית כשברור שפרץ לא נדרש למשחק הזה וכשגלזר עושה עבודה מדהימה.

בסוף קיבלנו חילוף של ניקוליץ על מיכה ושמירה על המבנה בדקה 82....מתסכל, לא יצירתי ואפילו לא מכביסטי...חייב להעיז קצת יותר אם רוצים גם לנצח, מתי אם לא בבית מול חדרה?

סומך על איביץ' שיחזור לעצמו כי כרגע הוא "לא בכושר" יחד עם עוד מספר שחקנים שלנו..

האמת דואג מהמשחק מול אשדוד יותר מהמשחק מול בש...נראה שקל לנו יותר מול קבוצות שבאות לשחק.

1 hour ago, guy3131 said:

אני מאוד אוהב את עטר ומת שהוא יחזור להיות מי שהיה עונה שעברה

אבל הקריאות המביכות עטר עטר כשהוא מוריד תגופיה כאשר הוא הכי חושך במגרש כשהוא נכנס חייבות להיפסק

הוא שיגע אותי אתמול.

הוא נתקע ליד קו החוץ ופשוט עומד שם בלי לעשות תנועה או לזוז, אחרי זה הוא מבקש את הכדור מסאבוריט ואו שהוא מחזיר לו דאבל פס (המחשבה הייתה טובה כי זאת דרך טובה לפרות בונקר) עם מסירה קשה ורעה או שהוא חותך למרכז בלי תכלס ומחזיר אחורה.

כמה נקודות שלי מהמשחק אתמול

1. בלקמן לא חלוץ לרמה של מכבי מצטער מאוד ולא משנה אם הוא יהיה חלוץ יחיד או על הקו פשוט לא זה. 

2. ניקוליץ' נראה כמישהו שיכול לעשות רענון בקיבעון של הקבוצה בכמה נגיעות שלו בכדור הראה משהו אחר . 

3. דור פרץ זה פשוט לא דור פרץ של העונה שעברה.

4. טיבי ואמדור יחד עם סבוריט צריכים לשחק ביחד במערך 3 בלמים במיוחד מול קבוצות כאלו , בלי קשר טיבי נראה מצוין . 

5. לא מבין למה צריך לעלות עם 2 קשרים אחוריים מול קבוצה כמו חדרה . 

6 . על חיפה 

7. האליפות השנה תהיה קשה אבל היא תהיה שלנו

44 דקות לפני, silentyogi said:

האמת דואג מהמשחק מול אשדוד יותר מהמשחק מול בש...נראה שקל לנו יותר מול קבוצות שבאות לשחק.

זה חמוד שאתה חושב שב"ש יבואו לשחק בבלומפילד.  אבל בלי קשר הולך להיות סופר קשה באשדוד

השילוב גלזר את פרץ טוב מול קבוצות שאתה צריך לתת הגנה, אין טעם לפתוח עם שניהם מול בונקר (אני מעדיף את פרץ).

צ'יקו חלוץ בלבד ולא שחקן קו.

איביץ'לא היה במיטבו למשחק הזה ובמהלכו. בניגוד להברקה מול בית"ר. קצת לא ברור.

22 דקות לפני, דקסטר said:

זה חמוד שאתה חושב שב"ש יבואו לשחק בבלומפילד.  אבל בלי קשר הולך להיות סופר קשה באשדוד

זה מציאות, ברור שלא יבואו לנסות לשלוט אבל זה לא יהיה מה שראית אתמול מחדרה וכנראה גם פחות הגנתי ממה שנראה מאשדוד.

לפחות ינסו לשחק על התקפות מעבר מדי פעם ואם נכבוש תראה כבר משחק פתוח לגמרי, מה שאתמול חדרה עשתה זה בונקר שהוא לא לגיטימי אפילו לקבוצת תחתית.

11 hours ago, מכביסט לעד said:

עליהום על עטר? אנחנו נמצאים באותו יציע?

כשבלקמן נושם כבר אנשים מקללים אותו בצרחות כאילו הוא אנס את אמא שלהם וכשעטר עולה מתלהבים ממנו כאילו הוא מסי ועל כל פעולה שלו אומרים לו תוכיח לאיביץ' וכאלה.

למכבי היו היום בעיות בארבע עמדות.

בעיה אחת הייתה קשר 50-50 כי פרץ היה פשוט במשחק גרוע. חוסר ריכוז ופעולות איטיות ומטופשות שפשוט הרגו אותי.

עוד בעיה הייתה כמובן חיסרון חלוץ איכותי. שכטר אולי נכנס וניסה יפה, אבל זה רחוק מלהספיק.

והבעיה האחרונה היא אצל שחקני האגף. צ'יקו ניסה אבל היו לו הרבה פעולות מטומטמות ויונתן כהן (חייב לציין את הבעיטות היפות שהוא הביא בחימום. וואו!) באחד המשחקים החלשים שגרמו לי להבין למה הוא לא היה בסגל נגד חיפה.

לדעתי איביץ' טעה כשלא הכניס את גולסה במקום פרץ עוד בדקה 60 ושלא הכניס את שכטר כבר במחצית.

מעצבן מאוד ששתי היריבות שלנו לאליפות מנצחות 3-0 למרות שהן היו חלשות ואנחנו שוב מאבדים נקודות בבית (זהבי הפך להיות מנחוס?)

עטר בערך באותה רמה כמו בלקמן היום, גם הוא עושה בעיקר פעולות שלא צריך לעשות, גם הוא מזעזע, גם הוא צריך להרגיש את הדשא רק באימונים.

דור פרץ חייב כמה משחקים על הספסל, הוא בתקופה על הפנים... לדעתי איביץ היה צריך להוציא אותו בדקה 70-75 ולהכניס את ניקוליץ (ובטח שלא להוציא את מיכה)

24 דקות לפני, הנדון said:

איך כבר מדברים על המשחק נגד ב"ש שגם שאנחנו במוד טוב תמיד המשחקים באשדוד הולכים קשה.

אני מקווה שאצילי ישחק שם כי בעונה שעברה ניצחנו רק בזכותו וביכולת חלשה.

אפילו בשנים עם זהבי התקשנו שם ומיטרוביץ' הציל אותנו (לא אשכח את הגול שלו שם).

הרשמים שלי מהמשחק:

אחלה קהל יש לנו, 26000 איש מול חדרה זה מספר עצום אולי הוא לא מרעיד את האיצטדיון כל הזמן אבל להגנתו הקבוצה הרדימה אותנו ובמשך 80 דקות היה נראה כאילו זה משחק אימון.

הקבוצה שיחקה באדישות וזה לדעתי הגורם המשמעותי בתוצאה, היה נראה כאילו לא בוער להם לנצח וכאילו זה משחק חפיף והגול תיכף יגיע אז אפשר לשחק לאט ובאדישות, לפעמים היה נראה כאילו הם זורקים זין.

טיבי ואמאדור היו מעולים.

סאבוריט וג'ראלדש היו סבירים מינוס.

גלזר כמו תמיד אחראי בהגנה והיחיד מהקישור שניסה לדחוף קדימה אף על פי ששיחק 6 וזה לא מה שמצפים ממנו (בעט 2 בעיטות מרחוק שנעצרו אצל בלמי חדרה).

פרץ היה זוועה, לא ניסה אפילו פעם אחת לדחוף קדימה או לנסות לאיים מרחוק וחוץ ממסירות לאחור לא ראינו ממנו כלום.

מיכה נעלם ושיחק לאט אבל להגנתו קשה כשהחלוצים לא זזים.

בלאקמן פשוט תוקע את המשחק ונפל פעמיים סתם במרכז המגרש במטרה לסחוט עבירה.

צ'יקו ניסה אבל הוא שחקן שצריך שטחים ולמשחקי בונקר עדיף את שכטר.

עטר עשה את אותו התרגיל כמה פעמים ולא הצליח אפילו פעם אחת.

ניקוליץ' בקושי נגע בכדור.

לגבי חדרה אז אין לי שום בעיה עם משחק סגור ומצידי שיעלו 10 בלמים אבל בזבוזי זמן זה אחד הדברים שמשאירים את הכדורגל הישראלי מאחורה.

שופט - אמן יהיה משותק מהצוואר ומטה הבן של שרמוטה שאיפשר לבזבז זמן בכמויות מבלי להוציא צהוב אחד ומבלי להוסיף זמן ואגב הוואר שווה לתחת אם לא בודקים נפילות ברחבה שיכולות להיות פנדל כמו אתמול (פנדל 100%) או צהוב במקרה של התחזות.

תמיד אומר שהשופטים בארץ מעכבים את הכדורגל, שורקים מ 30 מטר וכולם צריכים לחכות שיגיעו לאיזור לפני שממשיכים במשחק, מאפשרים לבזבז זמן, בלי כושר והכל איטי להחריד להבדיל מאירופה  ואני אתן דוגמה מהמשחק מול באזל כשאיגבור בזבז 15 שניות והשופט הוציא לו צהוב והקהל שלהם רצה לרצוח אותו.

תקשורת - אמא שלכם זונה בת זונה שאתם מהללים קבוצה שלא הפסיקה לבזבז זמן, מילא שיחקו הגנה קשוחה והשיגו תוצאה אבל 25 דקות הלכו על בזבוזי זמן ושום התייחסות.

דווקא סאבוריט היה לא רע.

במחצית הראשונה היו כמה מהלכים שהוא פשוט עזב את העמדה והלך לעשות לחץ ולהשיג כדורים. חבל ששאר השחקנים לא ניצלו את זה.

הוא אומנם לא מדויק בכל המהלכים, אבל עדיין היה רמה מעל כולם.

אגב, בחלק מהמחצית השנייה זה היה נראה כאילו הוא קיבל הוראה ללכת אחורה.

46 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דווקא סאבוריט היה לא רע.

במחצית הראשונה היו כמה מהלכים שהוא פשוט עזב את העמדה והלך לעשות לחץ ולהשיג כדורים. חבל ששאר השחקנים לא ניצלו את זה.

הוא אומנם לא מדויק בכל המהלכים, אבל עדיין היה רמה מעל כולם.

אגב, בחלק מהמחצית השנייה זה היה נראה כאילו הוא קיבל הוראה ללכת אחורה.

עטר חנק אותו לא משהו אחר 

היה נהדר כשניתנה לו האופציה

1 hour ago, itanar said:

השילוב גלזר את פרץ טוב מול קבוצות שאתה צריך לתת הגנה, אין טעם לפתוח עם שניהם מול בונקר (אני מעדיף את פרץ).

צ'יקו חלוץ בלבד ולא שחקן קו.

איביץ'לא היה במיטבו למשחק הזה ובמהלכו. בניגוד להברקה מול בית"ר. קצת לא ברור.

חושב שגלזר כ6, בערך בשתי דרגות מעל פרץ. גם בתכונות הבסיסיות של התפקיד(ריכוז, אחריות, חריצות ומשחק הגנה טוב בהרבה) ובטח בכושר הנוכחי של השניים. לא סומך על פרץ כ6 גם לא מול נס ציונה.

במשחקים כאלה, מול קבוצות שמצופפות ועושות בונקר החיסרון של דסה מורגש מאוד.

הכי עצבן אותי הגישה למשחק - הקבוצה פתחה את המשחק בנמנום ואדישות, בקצב מאוד נמוך.

לא מבין את זה, פשוט לא מבין ומרגיז.