Jump to content

חלוץ. מה יהיה??

Defender

Recommended Posts

5 דקות לפני, המכבייה said:

לגמרי מסכים. בקשר למתן ההזדמנות מאיביץ, אני סומך על איביץ.

הסגל עמוק מדי. איביץ׳ ימשיך לגלגל את הקוביות מדי משחק בשלישייה הקדמית. 

אגב החילוף של עטר לדעתי קצת סנדל את איביץ. פרץ כל החצי השני במוד טיסה ומיכה לא יכל להשלים 90. הכנסה של גולסה במקום פרץ לפחות על הנייר נראתה משמעותית יותר ואז יכל להשלים את החילוף של מיכה ניקוליץ

בלקמן מאוד מאכזב.

זה כבר לא עניין של עמדה. הוא פשוט לא עושה כמעט אף פעולה טובה או איכותית או תורם לשטף המשחק.

ואני מאלה שהיו בעדו סך הכל.

כל עוד זה לא במערך של שני חלוצים, אין לו שום מקום בהרכב.

התקפה אפורה מדי. 

בלקמן לא מתאים מול צפיפות. 

כנ''ל אופואדו שבאמת נותן את כל כולו כל רגע אבל לפעמים זה לא מספיק.

את יונתן כהן הייתי רוצה לראות מדי פעם עובר לקו ימין.

אלמוג איילון היה חייב לקבל חולצת הרכב היום.

הרוטציה מוגזמת ולדעתי מחטיאה את המטרה שלה. 

אולי עם אצילי ניקוליץ וגולסה יחזור הברק.

בלקמן נתן קדנציה ראשונה נחמדה אשמח אם לא יפתח ב11 יותר מיותר מאוד שכטר פשוט עדיף עליו והכל ושכטר גם לא להיט

ציקו לא ברמה

בקיץ או אפילו בינואר חייב להגיע חלוץ שהוא חלוץ עד אז נמשיך לסבול במיוחד עם קישור של גלזר ופרץ 

11 דקות לפני, MTA-hooligan said:

התקפה אפורה מדי. 

בלקמן לא מתאים מול צפיפות. 

כנ''ל אופואדו שבאמת נותן את כל כולו כל רגע אבל לפעמים זה לא מספיק.

את יונתן כהן הייתי רוצה לראות מדי פעם עובר לקו ימין.

אלמוג איילון היה חייב לקבל חולצת הרכב היום.

הרוטציה מוגזמת ולדעתי מחטיאה את המטרה שלה. 

אולי עם אצילי ניקוליץ וגולסה יחזור הברק.

בעיני מכבי צריכה לחזור בדיוק לרוטצית החוד של שנה שעברה. שכטר ושוינפלד, עם כל המגבלות של כ"א מהנ"ל. אם משחקים עם שני חלוצים, אלמוג או כהן יכולים להיות החלוץ השני. האגפים, צריכים להתפס ע"י כהן, חוזז אלמוג ואצילי כשיחזור. משם צריכה להגיע הרעננות בהתקפת הקבוצה כרגע. במידת הצורך יהיה אפשר לשחקן עם ניקוליץ' במכרז ומיכה באגף. הטריו של בלקמן-עטר-צ'יקו צריך לנוע בין היציע לספסל. מבין שלושתם, עטר הוא היחידי שאפשר יהיה, בשימוש נכון, לקבל ממנו משהו בעתיד.

14 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

בעיני מכבי צריכה לחזור בדיוק לרוטצית החוד של שנה שעברה. שכטר ושוינפלד, עם כל המגבלות של כ"א מהנ"ל. אם משחקים עם שני חלוצים, אלמוג או כהן יכולים להיות החלוץ השני. האגפים, צריכים להתפס ע"י כהן, חוזז אלמוג ואצילי כשיחזור. משם צריכה להגיע הרעננות בהתקפת הקבוצה כרגע. במידת הצורך יהיה אפשר לשחקן עם ניקוליץ' במכרז ומיכה באגף. הטריו של בלקמן-עטר-צ'יקו צריך לנוע בין היציע לספסל. מבין שלושתם, עטר הוא היחידי שאפשר יהיה, בשימוש נכון, לקבל ממנו משהו בעתיד.

שכטר חייב להפסיק עם ההצגות, זה ברור מדי והשופטים כולם כיד אחת נגדו ככה גם כאשר מגיעה לו השריקה לעבירה היא לא נשרקת. מבחינת כדורגל הוא ועטר יכולים לתת יותר טכניקה לחלק הקדמי העניין הוא ששניהם לא נראים חדים במיוחד מתחילת העונה.

אולי אם עטר יקבל את מעמד שחקן ההרכב שהוא זקוק לו הוא יוכל להכנס לפורמה יותר טובה.

את האמת אני לא מצפה ליותר מדי משוינפלד, מה שנקבל ממנו אם וכאשר זה בונוס על סגל רחב (מדי). 

אצילי בימין, צ'יקו באמצע וכהן בשמאל זה השלישייה ההתקפית הכי טובה שאנחנו יכולים להעמיד (בתקווה שכולם כשירים).

גם אלמוג באחד הכנפיים, שכטר או שוינפלד בשפיץ באים בחשבון 

34 דקות לפני, הילד בן 30 said:

בלקמן סבבה על כנף ימין. טעות לשחק איתו 9

זה מה שאני לא מבין.

בעונה עם ג'ורדי בהתחלה הוא שיחק באגף והיה לא רע ואחרי זה הוא עבר לשחקן כחלוץ שני בשיטה של שלושה בלמים, אבל מעולם הוא לא שיחק כ9 בודד.

עבדו על איביץ' שהביאו לו חלוץ, אבל בלקמן הוא יותר חלוץ שני/שחקן כנף מאשר חלוץ 9 אמיתי.

כל פעם שבלקמן משחק, תמיד אומרים שזו לא העמדה הטבעית שלו ושהוא עדיף משמעותית בתור x. 

המקום היחיד שהוא עדיף בו, זה במרומי היציע עם טריינינג. 

Just now, Cosmic said:

כל פעם שבלקמן משחק, תמיד אומרים שזו לא העמדה הטבעית שלו ושהוא עדיף משמעותית בתור x. 

המקום היחיד שהוא עדיף בו, זה במרומי היציע עם טריינינג. 

העונה אני לא חושב שהוא שיחק משחק שלם בצד. כל הקריירה זה היה התפקיד שלו.

אני לא אומר שהוא יהפוך פתאום לשחקן אם הוא ישחק בצד, אבל כן אמור להיות שיפור.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא שיחק בכמה וכמה תפקידים שונים (בהתאם למערכים שונים) לאורך הקריירה. אין לו עמדה מובהקת, ולא תהיה. 

יש לו תכונות טובות ל 9 (כוח פיזי, יכולת השתלטות על כדורים ארוכים, משחק סביר לשער), יש לו תכונות רעות ל 9 (לא עושה תנועה, נטול אינטיליגנציית משחק, מחמיצן). 

יש לו תכונות טובות לאגף (מהיר, חזק, אגואיסט), יש לו תכונות רעות לאגף (דריבל מעאפן וטכניקה בינונית). 

הוא לא עץ ולא פלי, סתם שחקן התקפה אפור. 

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנשים שוכחים. הוא הבקיע כמה גולים יפים אצל ג'ורדי, אבל רוב הזמן הוא דפק את משחק ההתקפה שלנו בערך באותו האופן שהוא עשה את זה היום, אבל המשחק של מכבי היה אז כ"כ מוגבל שזה פחות בלט. אם נשאיר אותו בהרכב, אגף או לא,  גם העונה הוא יכבוש כמה שערים, אבל המחיר לא שווה את זה, בעיקר כשיש אפשרויות טובות יותר, גם לפה וגם לפה.

Just now, חומץ בלסמי said:

אנשים שוכחים. הוא הבקיע כמה גולים יפים אצל ג'ורדי, אבל רוב הזמן הוא דפק את משחק ההתקפה שלנו בערך באותו אופן שהוא עשה את זה היום, אבל המשחק של מכבי היה אז כ"כ מוגבל שזה פחות בלט מאז. אם נשאיר אותו בהרכב, אגף או לא,  גם העונה הוא יכבוש כמה שערים, אבל המחיר לא שווה את זה, בעיקר כשיש אפשרויות טובות יותר, גם לפה וגם לפה.

אמת

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה מה שאני לא מבין.

בעונה עם ג'ורדי בהתחלה הוא שיחק באגף והיה לא רע ואחרי זה הוא עבר לשחקן כחלוץ שני בשיטה של שלושה בלמים, אבל מעולם הוא לא שיחק כ9 בודד.

עבדו על איביץ' שהביאו לו חלוץ, אבל בלקמן הוא יותר חלוץ שני/שחקן כנף מאשר חלוץ 9 אמיתי.

באמת נו, לא מתאים לך, עבדו על איביץ. זה נשמע לך ריאלי? אני משער שהוא לא היה הבחירה החמישית של איביץ אבל במצב שנוצר ועם אירופה עדיין ריאלית, הוא העדיף להביא עוד שחקן לרוטציה מאשר כלום. מבין לגמרי את השיקול שלו בזמן אמת. 

בלקמן היה חלוץ טוב בפן של 2 חלוצים, הוא לא ST אלא CF, יאאנו זה שמעט מאחורה יותר, זה עבד לא רע עם קיארטנסון בגלל זה הוא היה טוב במכבי

בתור 9 במערך של 4-3-3 אין לו יכולת קיומית לצערי הוא מאלה שיבואו מאחור אחרי שחלוץ 9 יגרור אחריו

לא ברור איך מכבי שכחו את זה ועוד בלקמן היום הרבה יותר חלוד ופחות טוב מבלקמן ההוא כי הוא עבר פציעה ולא שיחק כמעט עונה שלמה..אין מה לעשות, איביץ מנסה להוציא ממנו

בקדנציה הקודמת שלו זוכר יותר מהירות, זוכר מפרצות, זוכר ניצול שטחים, זוכר הרבה זכיות בכדורי גובה, אבל היום זה לא התאים כי חדרה מראש לא באה לשחק ככה ואי אפשר לנצל אף סט יכולת אחת שלו.

בדיעבד הוא לא היה אמור לפתוח היום והיה צריך בכל הכוח ללכת עם אלמוג ואולי אפילו עם חוזז כי הם שחקנים של דריבלים, היום זה היה משחק סודובה כמרקחה שלא למדנו ממנו כלום.

10 דקות לפני, erantheking21 said:

בלקמן היה חלוץ טוב בפן של 2 חלוצים, הוא לא ST אלא CF, יאאנו זה שמעט מאחורה יותר, זה עבד לא רע עם קיארטנסון בגלל זה הוא היה טוב במכבי

בתור 9 במערך של 4-3-3 אין לו יכולת קיומית לצערי הוא מאלה שיבואו מאחור אחרי שחלוץ 9 יגרור אחריו

לא ברור איך מכבי שכחו את זה ועוד בלקמן היום הרבה יותר חלוד ופחות טוב מבלקמן ההוא כי הוא עבר פציעה ולא שיחק כמעט עונה שלמה..אין מה לעשות, איביץ מנסה להוציא ממנו

בקדנציה הקודמת שלו זוכר יותר מהירות, זוכר מפרצות, זוכר ניצול שטחים, זוכר הרבה זכיות בכדורי גובה, אבל היום זה לא התאים כי חדרה מראש לא באה לשחק ככה ואי אפשר לנצל אף סט יכולת אחת שלו.

בדיעבד הוא לא היה אמור לפתוח היום והיה צריך בכל הכוח ללכת עם אלמוג ואולי אפילו עם חוזז כי הם שחקנים של דריבלים, היום זה היה משחק סודובה כמרקחה שלא למדנו ממנו כלום.

אני דיי מסכים. אני זוכר את בלקמן מתחיל לתרום ולתת מספרים במערך של שני חלוצים ושלושה בלמים לאחר אכזבה מסויימת ממנו כקיצוני. גם מול חיפה השנה במערך דומה, הוא הרגיש לי טוב יותר ומועיל. 

17 דקות לפני, המכבייה said:

באמת נו, לא מתאים לך, עבדו על איביץ. זה נשמע לך ריאלי? אני משער שהוא לא היה הבחירה החמישית של איביץ אבל במצב שנוצר ועם אירופה עדיין ריאלית, הוא העדיף להביא עוד שחקן לרוטציה מאשר כלום. מבין לגמרי את השיקול שלו בזמן אמת. 

לא הבנת אותי נכון. אני מאשים את האנשים שהביאו את בלקמן כחלוץ הראשון שלנו לעונה. לאיביץ' אין הרבה ברירה חוץ מלעבוד עם מה שיש.

אני גם מבין למה איביץ' פתח עם בלקמן. הוא ידע שהמשחק נגד בית"ר היה שונה לגמרי והוא חשב שאולי נגד חדרה הוא יצליח יותר.

לפי איך שאני רואה את זה אין טעם לפתוח איתו יותר כחלוץ 9 כי הוא לא מצליח שם ואפילו קצת מפריע.