Jump to content

ניתוח לייזר בעיניים

idan8

Recommended Posts

אז עשיתי אתמול בדיקת התאמה במכון עיניים בת"א אצל ד"ר עמי הירש אם מישהו מכיר, ונמצאתי מתאים לניתוח בשיטת LASEK שהיא שיוף והבנתי שהיא עם החלמה יחסית קשה.

יש פה מישהו שעבר ויודע לספר מה קורה שם בדיוק? הבנתי שזה כזה איזור השבוע עם עדשות מיוחדות בעיניים עד ההחלמה, אבל לא הבנתי אם מצליחים לראות בשבוע הזה? לתפקד? או שאני אהיה סיעודי לגמרי.

בנוסף גם יש לי מספרים יחסית גבוהים (6 ו7.5) והרופא אמר לי שבגלל זה הניתוח הוא עם 85% הצלחה ולא 98 כמו למספרים יותר נמוכים. יש פה מישהו שעשה עם מספרים דומים?

אני עשיתי את זה עם השיוף לאסק, זה שבוע עם עדשות בתוך העין ואז אחרי שבוע מצליחים לראות אבל לא 100 זה לוקח 3-4 שבועות בערך עד שזה מסתדר למאה ואז אתה מרוצה לאללה

זה תהליך ארוך ושווה

אני עשיתי את זה ב3-0 על פנא

שבוע אתה עיוור לגמרי? יעני כמו שאני על עיניים עצומות?

ואחריו ובין ה3-4 שבועות שזה מסתדר לגמרי אתה יכןל לתפקד רגיל? לעבוד נגיד?

אני עשיתי לפני 14 שנה בשיטת PRK שזו ההחלמה נראה לי הכי קשה. בסביבות 3 ימים ראשונים זה גהינום.עיניים שורפות ואי אפשר בכלל לפתוח אותן. אחר כך משתפר אבל הראיה עדיין לא חדה. הראיה מגיעה לחדות מקסימלית אחרי בערך חודש וחצי. בחודשים הראושנים עדיין סובלים לפעמים מעיניים צורבות. שורה תחתונה, הכייף של להיות בלי שווה את הסבל לגמרי.

• 2 weeks later...

ההחלמה משתנה מאחד לשני.

עשיתי לפני 6 שנים בעערך דרך CARE.

אני יש לי עיניים מאוד רגישות ושבוע שלם הייתי עם משקפי שמש בחדרים חשוכים כי סבלתי ממש. 

אחרי שבוע של סבל הגעתי גם להוריד את העדשות הזמניות ולאחר מכן הכאב הלך ופחת והראייה הלכה והשתפרה. 

ברוך השם היום הכל טוב. אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי בחיי

אני עשיתי את הלאסק שזה כמו שכתבת שיוף.

עשיתי לפני שנה וחצי באסותא בת"א

בתכלס לקח לי לחזור לראות בצורה מיטבית בערך שבועיים אבל אני חייב להגיד שלי אישית לא היו שום כאבים או תופעות לוואי מיוחדות ולא זכור לי שסבלתי כל כך בשבועיים האלה.

On 6.10.2019 at 17:08, idan8 said:

שבוע אתה עיוור לגמרי? יעני כמו שאני על עיניים עצומות?

ואחריו ובין ה3-4 שבועות שזה מסתדר לגמרי אתה יכןל לתפקד רגיל? לעבוד נגיד?

אכן, שבוע עד שבועיים אתה עיוור לגמרי שוכב במיטה בלי יכולת לראות כלום, וגם תצטרך מישהו לידך שיעזור לך כל כמה שעות לשים טיפות עיניים. 

אבל שזה לא ידאיג אותך. זה הדבר הכי טוב שתוכל לתת לעצמך להיפטר ממשקפיים / עדשות.

אתה בעצם לא תוכל לעשות כלום, (אבל שזה לא יפחיד אותך) אתה גם ככה תהיה במיטה במצב שכיבה רוב ההחלמה (שבוע מינימום)

תשלים שעות שינה ותשמע מוזיקה/רדיו תן מנוחה למוח ותנסה להנות מהחופש המאולץ. 

ביומיים שלוש הראשונים אתה לא תראה כלום, אם אתה תפתח את העיניים אתה תראה מטושטש ולא תבין מה אתה רואה. זה יגרום לך פשוט לרצות לישון. 

תאכלס זה הכל בראש, תחשוב שיש לך שבועיים חופש מהעבודה והצרות של היומיום, תן למישהו לטפל בך ופשוט תנוח ותשמע מוזיקה.