Jump to content

הקרב על השבת | שויימר נגד העולם.

Sawyerdroid

Recommended Posts

אין מה לעשות, מדובר בנושא שבוער בהרבה אנשים ומשחית את הפורום (מדהימה היכולת של שוימר להרוס נושאים גם כשהוא מורחק)

אז בבקשה, כל מי שיש לו משהו להגיד בנושא - זה המקום. 

אני אתחיל. 

שוימר,

אמרת לי היום בפירוש, לא אכפת לך ממיטש ולא אכפת לך מהנהלת מכבי ומה הם חושבים. לא אכפת לך האינטרס שלנו וגם אם הם יבקשו ממך אישית לחדול - אמרת שתתעלם מהם ושזה בכלל לא מעניין אותך מה מיטש/האינטרס של מכבי - אלא זה הרבה מעבר לזה.

סליחה, אין פה שאלה. רק רציתי להבהיר לכולם שאייל גולנ (שוימר) לא אוהד מכבי. לא אכפת לו מהאינטרס של מכבי או מהרצון של הבעלים שלנו - רק השבת. 

תתייחסו אליו בהתאם. דתי שמנסה לכפות דת על כולנו. זה מה שהוא. 

הקרבות על השבת מזכירים לי את הילדות שלי שהילדים היו זורקים אבנים על מכוניות וצועקים שאבס כשעלו בטעות עלו על גשר קוקה קולה בבני ברק לפני שהיו חוסמים אותו.

שאבס!!!

יש מספיק קבוצות בליגות הנמוכות שהוא יכול לתמוך בהן, אם לא אז שיבין שהוא לא חי לבד והכדורגל משוחק בשבת עוד לפני שהוא נתן את דעתו ואני מקווה שלא יזיזו את המשחקים בשבתות

6 דקות לפני, liron1006 said:

הקרבות על השבת מזכירים לי את הילדות שלי שהילדים היו זורקים וצועקים שאבס אבנים על מכוניות שבטעות עלו על גשר קוקה קולה בבני ברק לפני שהיו חוסמים אותו.

שאבס!!!

היית ילד בגבעת שמואל ב-1990 הא?

4 דקות לפני, עמית ר said:

אני אנטי דת מהגדולים שיש, ועדיין הנושא הזה מהמביכים שהיו פה. 

תתבגרו ותפסיקו להכנס לאנשים לחיים

אני דווקא בכלל לא אנטי (וחילוני גמור) אבל השורה המודגשת קצת מצחיקה כי זה בעצם מה שקורה פה עם הניסיון להזיז משחק/ים.

האמת היא שאתם צריכים להבין שהמחאה הזאת לא באמת מזיזה לאף אחד, כל השלטים שהוא דוחך לכל מקום לא משנים כלום לאף אחד, כל המחאות מחוץ למשרדים עם 20 איש ושלטים לא משנות כלום לאף אחד, מלבד האנשים פה בפורום לרוב באמת באמת לא אכפת, אולי פשוט תשחררו את זה וזה יעלם מעצמו כי זה שום דבר? 

מה שאני לא מבין בשווימר ומחאתו, זה באיזו זכות הוא מנסה לשנות סדרי עולם. הרי הוא בערך בן גילי (גם אני שומר שבת) ומשחקי כדורגל שוחקו בשבת עוד לפני שבכלל חשבו לייצר אותנו.

גדלתי על לחכות למצאי שבת במתח היסטרי (הוריד לי כמה שנים טובות מהחיים בוודאות) בשביל לדעת תוצאות, או לנסות לדלות תוצאות מהחילוני מחמד של השכונה וזה חלק מרגעי הקסם באהדה שלי למכבי.

ברור שהייתי מעדיף שתהיה לי היכולת להגיע לכל המשחקים, אבל אני בטח לא רואה איזו זכות טבעית לדרוש את זה.

מה שכן, כמו שרשמתי בנושא של המשחק מול חדרה, יש מצבים בהם ניתן להגדיל ראש ולנסות לבוא לקראת הקהל הדתי (להזיז משחק בשעה וחצי- לשעה שהיא לגיטימית).

8 hours ago, Yellowald said:

מה שאני לא מבין בשווימר ומחאתו, זה באיזו זכות הוא מנסה לשנות סדרי עולם. הרי הוא בערך בן גילי (גם אני שומר שבת) ומשחקי כדורגל שוחקו בשבת עוד לפני שבכלל חשבו לייצר אותנו.

גדלתי על לחכות למצאי שבת במתח היסטרי (הוריד לי כמה שנים טובות מהחיים בוודאות) בשביל לדעת תוצאות, או לנסות לדלות תוצאות מהחילוני מחמד של השכונה וזה חלק מרגעי הקסם באהדה שלי למכבי.

ברור שהייתי מעדיף שתהיה לי היכולת להגיע לכל המשחקים, אבל אני בטח לא רואה איזו זכות טבעית לדרוש את זה.

מה שכן, כמו שרשמתי בנושא של המשחק מול חדרה, יש מצבים בהם ניתן להגדיל ראש ולנסות לבוא לקראת הקהל הדתי (להזיז משחק בשעה וחצי- לשעה שהיא לגיטימית).

לרוב האנשים אין בעיה באמת עם השעות, ההבדל בין 19:00 לבין 18:00 בשבת הוא מינורי בעיני הרוב (אני מעריך) הבעיה האמיתית היא שהוא אומר שלא תיהיה לו בעיה לפגוע במכבי בשביל המטרה שלו. 

10 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

האמת היא שאתם צריכים להבין שהמחאה הזאת לא באמת מזיזה לאף אחד, כל השלטים שהוא דוחך לכל מקום לא משנים כלום לאף אחד, כל המחאות מחוץ למשרדים עם 20 איש ושלטים לא משנות כלום לאף אחד, מלבד האנשים פה בפורום לרוב באמת באמת לא אכפת, אולי פשוט תשחררו את זה וזה יעלם מעצמו כי זה שום דבר? 

אני כבר ראיתי צילום מסך על זה שהם מגיעים מחר לקריית שלום (מה הקשר בכלל יא אהבלים) למחות

8 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

בדיוק.

40 אנשים ב"הפגנה" (חחח) ו-100 בפייסבוק מול 20 ומשהו אלף שיהיו בשבת נגד חדרה. זה מאוד זניח

27 דקות לפני, עמית ר said:

אני אנטי דת מהגדולים שיש, ועדיין הנושא הזה מהמביכים שהיו פה. 

תתבגרו ותפסיקו להכנס לאנשים לחיים

תמיד היית טיפש, הכל בסדר.

אבל פה שברת שיא אישי, בן אדם שלא אוהד מכבי מנסה לכפות על כולנו משהו שרע לנו כאוהדים ולמכבי כמועדון.

פועל בנושא באובססיביות, מארגן ארועים, מאגד אנשים, פונה לגורמים בפוליטיקה, מגייס כספים והכל בשביל להתערב בחיים שלנו, האוהדים. בשביל כפייה דתית. 

ואנחנו נכנסים לאנשים לחיים? 

מטומטם. 

זה בסדר. יש אנשים שלוקח להם זמן להתבגר. 

תמשיך להכנס באנשים אישית (כולל כאלה שהביעו דיעה ועברו איתך דבר או שניים) ואחרי זה תנסה להבין למה אומרים לך להתבגר

מעבר לסגנון הדוחה כלפי אוהד מכבי שפועל למען משהו שמנוגד למה שאתה מאמין, לא הוגן לפתוח נושא כזה על מישהו שלא יכול להגיב בפורום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.