Jump to content

פגרת נבחרות

פנחס שוף

Recommended Posts

54 דקות לפני, ualmog said:

המוחות החריפים לא הולכים לכדורגל.

תהיה בטוח שאם ראובן עובד היה חולם בתור ילד להיות טייס ואיכשהו היה מצליח - היינו מובסים במלחמה הקרובה.

העניין הוא שאתה בכלל לא זקוק לאלפי מוחות חריפים פה, מספיק שיהיו כמה בודדים כאלה שיתוו פה דרך ויתנו הוראות למאמנים, תוך כדי ירידה לפרטים הכי קטנים, כדי שנראה פה שינוי גדול.

הבעיה הכי גדולה אצלנו לדעתי היא בכלל ברמה הרעיונית, כמו שיש בצבא תו"ל, ככה אצלנו צריך שיהיה ספר חוקים והוראות איך לעשות את הדברים נכון.

את ה'ספר' הזה מספר מוחות חריפים וחדשניים כאלה צריכים לכתוב, מחדש.

גם הייתי שמח אם היתה כאן עיתונאות ספורט רצינית שהיתה עושה השוואה בינינו לבין מדינות כדורגל מצליחות יותר מאיתנו מבחינת השקעה כספית, מתקנים, מספר ילדים רשומים בבתי ספר, מספר מאמנים, רמת הדרישות מהמאמנים, מתודיקות אימון, תהליך הפקת לקחים בכל טווח זמן מסויים ושינויים בהתאם לכיוון שהכדורגל הולך אליו, תוכניות אימון פיזיולוגיות ועוד הרבה דברים מעניינים שאפשר להשוות לפיהם מה אנחנו לא עושים נכון.

אגב תקשורת ספורט, יש לה חלק עצום בזה שאנחנו תקועים במקום כבר הרבה זמן. אם היתה מפעילה לחץ ועושה תחקירים עיתונאים כאלה, דברים היו זזים הרבה יותר מהר.

2 hours ago, Ambition said:

אגב תקשורת ספורט, יש לה חלק עצום בזה שאנחנו תקועים במקום כבר הרבה זמן. אם היתה מפעילה לחץ ועושה תחקירים עיתונאים כאלה, דברים היו זזים הרבה יותר מהר.

תשעים אחוז מתקשורת הספורט בארץ מורכבת מאנשים שכשלו ואין להם כרגע עבודה עד הג'וב הבא אותו הם מנסים לתפור לעצמם או לחברים שלהם. בחו"ל מדובר באנשים שיצאו מהמשחק ואין להם אינטרסים כאלו או אחרים. 

אילון אצילי ושכטר כבשו

ההרכב המלא:
אנדריאס יאניוטיס (דניאל טננבאום 41), מאור קנדיל (אנדרה ג'ראלדש 51) , שחר פיבן (הדר יוסף 72), ז'איר אמאדור (אנריק סבוריט 41) , אופיר דוידזדה (עומר יצחקי 72), רוסלן ברסקי, איל גולסה (דור מיכה 41), אבי ריקן (אפק ספיר 72), אילון אלמוג, עומר אצילי (מתן חוזז 51) איתי שכטר (ארון שוינפלד 51).

3 דקות לפני, maccabi-king said:

כזה קשה? 

ביום טוב של זהבי הוא לבד מנצח אותם

מפסידים 6:3, שלושער של זהבי.

2 דקות לפני, yello said:

אין עוד איזה טורניר הזדמנות אחרונה אחרי ליגת האומות? 

חחח

גם אם אכשהו ננצח (לא יקרה עם ההגנה הפח שלנו) לא רואה סיכוי ולו הסביר ביותר שנוכל לנצח את סרביה-נורווגיה.

בכל מצב הייתי שמח אם יעלו עם בונקר.

הוא יצטרך לעשות מהפכה בהרכב בשביל בכלל לדגדג את הסקוטים.

אני אדם אופטימי, אבל לא ראיתי שום דבר מהנבחרת הזאת, רק זהבי כיכב בקמפיין הזה, מעניין אותי איך היתה הנבחרת בלעדיו, אולי גם בלי נקודות בכלל חח

5 דקות לפני, Armagedon said:

אם רוצים אשליות שאולי יש סיכוי אז חובהלהפסיק עם שיטת ה-5 בהגנה שבתכלס לא הוכיחה עצמה ושביבראס נאתכו לא יפתח.

ושנשחק עם שחקנים עם שם מוכר