Jump to content

פגרת נבחרות

פנחס שוף

Recommended Posts

72330848_2410169162530813_7816667614876270592_n.png?_nc_cat=102&_nc_oc=AQldj3_0Pzd3uBE6H9AuiW2R6V1n4GrTLA9O5cgAYx9zSzjiOaTeZi7-PBMnzkxOS1E&_nc_ht=scontent.fsdv3-1.fna&oh=0875f621802cbe4eb3dc02fc13c12a7b&oe=5E23690A

הנטייה היא להעניק להרצוג קדנציה נוספת, אלא אם ישראל תנצח 3-1 (כידוע - לא תבוסה) ולא 3-0, ואז הנטייה היא שאין בכלל מה לדון בשאלת המשך דרכו של האוסטרי.

צנציפר, הנטייה שלי היא להמשיך לחשוב שאתה ממציא להנאתך.

1 hour ago, Dalembert said:

72330848_2410169162530813_7816667614876270592_n.png?_nc_cat=102&_nc_oc=AQldj3_0Pzd3uBE6H9AuiW2R6V1n4GrTLA9O5cgAYx9zSzjiOaTeZi7-PBMnzkxOS1E&_nc_ht=scontent.fsdv3-1.fna&oh=0875f621802cbe4eb3dc02fc13c12a7b&oe=5E23690A

הנטייה היא להעניק להרצוג קדנציה נוספת, אלא אם ישראל תנצח 3-1 (כידוע - לא תבוסה) ולא 3-0, ואז הנטייה היא שאין בכלל מה לדון בשאלת המשך דרכו של האוסטרי.

צנציפר, הנטייה שלי היא להמשיך לחשוב שאתה ממציא להנאתך.

וואלה, יש מצב שאנחנו גם מפסידים.

תכלס אם הרצוג היה מזמן את השחקנים בכושר הטוב לא בטוח שאנחנו לא נמצאים במקום טוב יותר.

תכלס 2 סוף סוף אחרי כמה שנים שלא עניין אותי הנבחרת (לא הייתי רואה שום משחק שלה) בקמפיין הזה ראיתי כמה משחקים.

לכן אני הייתי נותן לו לפחות עוד קמפיין.

7 דקות לפני, אביאל 5 said:

תכלס 2 סוף סוף אחרי כמה שנים שלא עניין אותי הנבחרת (לא הייתי רואה שום משחק שלה) בקמפיין הזה ראיתי כמה משחקים.

לכן אני הייתי נותן לו לפחות עוד קמפיין.

זה בגלל זהבי. לא הרצוג.

הרצוג מעמיד את הנבחרת גרוע מבחינה טקטית והגנתית. אז נכון שמול סלובניה השערים שספגנו נובעים מטעויות של שחקני ההגנה אבל מול אוסטריה ובמשחקים אחרים זה כבר לא היה טעויות ישירות אלא טקטיקה התקפית מדי שלא מתאימה לסגל.

נותן להרצוג עוד קדנציה, לגמרי. הטעויות הטקטיות(והבחירות)  שלו פחות חשובות לי כמו היחס ההתקפי למשחק והתקשורת הטובה והאמון שיש לו מהשחקנים. ואני אומר את זה מפוזיציה של חוסר עניין בנבחרת, באופן כללי.

31 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה כיף שרק גלזר משחק.

רק שישאר בריא.

לשים את טאהא וביטון כבלם לפני טיבי זה די מטומטם.

די מדהים האמת. טיבי בכושר משמעותית טוב יותר מטאהא

טיבי היה חלש מאוד משחק קודם, נראה כמו טיבי של לפני 3 שנים אבל טאהא לא יותר טוב ממנו זה בטוח

גלזר בקישור היה צריך להגיע מזמן! אבל שוב נאתכו בקישור...

ההתקפה מאוד אגואיסטית ואין לערן צוות מסייע, מהמר על לפחות 3 פעמים שאקלל את סבע ודאבור שהם מחליטים לבעוט מ300 מטר ולא למסור לערן, הייתי מעדיף שחקן פחות ישיר כדי שהשחקן הבאמת מסוכן של הנבחרת יקבל כדורים באזורים מסוכנים

יש הסבר לזה שבנבחרות u21 יש נבחרות עם 5 עם 4 עם 3 וגם עם 2 משחקים?

הבית הישראלי כזה קזחסטן ומונטרגרו עם 5 משחקים איי פארו עם 4 וספרדומקדוניה עם 3 ישראל רק עם 2.

1 hour ago, אדביסי said:

טיבי היה חלש מאוד משחק קודם, נראה כמו טיבי של לפני 3 שנים אבל טאהא לא יותר טוב ממנו זה בטוח

גלזר בקישור היה צריך להגיע מזמן! אבל שוב נאתכו בקישור...

ההתקפה מאוד אגואיסטית ואין לערן צוות מסייע, מהמר על לפחות 3 פעמים שאקלל את סבע ודאבור שהם מחליטים לבעוט מ300 מטר ולא למסור לערן, הייתי מעדיף שחקן פחות ישיר כדי שהשחקן הבאמת מסוכן של הנבחרת יקבל כדורים באזורים מסוכנים

מה? טיבי היה אחד הטובים נגד אוסטריה. 

בנושא אחר, סגרו את הצפוני והעבירו את כולנו לדרומי, חבל שהשלט של אולטראס סאות' לא תלוי פה..... 

38 דקות לפני, סלבה said:

מיכה בכלל לא שווה סגל נבחרת כיום.

ציני? כשחזיזה, אלמוג כהן, נטע צוריאל ואלמקייס מוזמנים גם אני ואתה שווים סגל.