Jump to content

פגרת נבחרות

פנחס שוף

Recommended Posts

הפרגון מוגזם כי הביקורת של כל פרשני השקל וחצי של ספורט 5 הייתה ערסית מהרגע הראשון.

הקרדיט הכי גדול שאני נותן להרצוג הוא על זה שהחזיר את זהבי לנבחרת ונתן לו את המושכות, מה שכנראה לא היה קורה אצל מאמן ישראלי.

פספסנו קמפיין שיא של זהבי שעם קצת יותר אחריות בהגנה ותוספת של 3-4 שערים מכל האחרים יכל להעלות אותנו.  סביר להניח שבעשרות השנים הבאות לא יהיה לנו דבר כזה בהתקפה.

הגול שהוא הבקיע אתמול נכנס ל-5 הכי יפים שלו בקלות. 

בן הרוש...אני רק רואה אותו וישר פלאשבק לגול של קהת בסמי עופר.

בכלל, זאת הייתה איזו חצי עונה שבה הוא פשוט גמר אותנו שבוע אחר שבוע עד שהשכילו להוציא אותו מההרכב.

הוא שחקן כדורגל מהמזעזעים שראיתי.

22 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

היתה לו תקופה במכבי שהוא היה טוב.

לא יודע איך אפשר להדרדר ככה, איבד את החשק לכדורגל ממזמן.

הייתה לו תקופה במכבי שכל הקבוצה הייתה טובה והיה לו קשה להזיק יותר מדי

11 דקות לפני, wddani said:

הייתה לו תקופה במכבי שכל הקבוצה הייתה טובה והיה לו קשה להזיק יותר מדי

לא מדויק. בעונה הראשונה שלו (סוזה) הוא היה ממש טוב, היתה בלתי עביר וגם טוב בהתקפה.

לא ברור מה נהיה איתו בעונות אח"כ.

"גורמים בהתאחדות חושבים שאין מנוס מלהיפרד מהרצוג"

"גם רוטנשטיינר נכשל"

50 שנה לא הגענו לכלום תחת אותה התאחדות, מתי מישהו כבר יחריב את המוסד הרקוב והמושחת הזה?

איך יכול להיות שאת ענף הספורט הכי פופולארי בארץ מנהלים כל הדבילים והסחלה של המדינה.

צאו לנו מהענף.

רוטנשטיינר צריך להישאר כי הוא רוצה לעשות שינוי.

הרצוג לדעתי עשה קמפיין כמו קודמיו למעט הניצחון על אוסטריה והברקות של זהבי. לא יודע אם כדאי להשאיר אותו...

אם רק היינו זוכים לראות הרכב של

זהבי דאבור

וקישור של  מנור מיכה גולסה ופרץ/גלזר 

והגנה שלא כוללת את טהאה האהבל חוד הזה ובן הרוש הגמור טוטאל הזה אולי באמת היה יוצא משהו מהקמפיין המרגיז הזה

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הרצוג לדעתי עשה קמפיין כמו קודמיו למעט הניצחון על אוסטריה והברקות של זהבי. לא יודע אם כדאי להשאיר אותו...

נראה כמו אחד שרוצה ויודע יחסית למה שתקבל הייתי משאיר אותו

מה שכן מישהו צריך להאיר לו את העיניים עם עיניין הזימונים

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הגיע הזמן שאור הזרקורים יפסיק להיות מופנה לזהות מאמן או מנהל טכני כזה או אחר ויתחיל להיות מופנה להתאחדות.

לא יכול להיות שאנחנו נהיה קמפיין אחרי קמפיין תלויים בערימת הנחשים החובבנית הזו.

חייבים למצוא דרך להחריב את המוסד הזה ולהקים אירגון חדש ורציני במקום.

1 hour ago, Bloper said:

נראה כמו אחד שרוצה ויודע יחסית למה שתקבל הייתי משאיר אותו

מה שכן מישהו צריך להאיר לו את העיניים עם עיניין הזימונים

הוא מתחיל להיות גוטמן בקטע הזה.

חייב לציין שהעיתונאים ממש יורדים נמוך בביקורת על בן הרוש. 

יוסיפוביץ' עם איזה טור דבילי שיורד עליו, אורי קופר מעלה תמונה של בן הרוש וזהבי וכותב "אותם מדים, תוקפים לשערים שונים", וואלה ספורט עם הכותרת " ואז בן הרוש עלה". הטעות של כיאל נגד סלובניה הרבה יותר חמורה כי היא נבעה מיהירות ולא נכנסו בו ככה.

בכלל אני לא אוהב את אופן הסיקור של התקשורת על הנבחרת והכדורגל הישראלי. תמיד בזלזול, בהתנשאות כזאת. יאלה כאילו אתם כאלה טובים בתפקיד שלכם. תנו ביקורת מקצועית ותפסיקו לזיין את המוח.

3 דקות לפני, zion8 said:

חייב לציין שהעיתונאים ממש יורדים נמוך בביקורת על בן הרוש. 

יוסיפוביץ' עם איזה טור דבילי שיורד עליו, אורי קופר מעלה תמונה של בן הרוש וזהבי וכותב "אותם מדים, תוקפים לשערים שונים", וואלה ספורט עם הכותרת " ואז בן הרוש עלה". הטעות של כיאל נגד סלובניה הרבה יותר חמורה כי היא נבעה מיהירות ולא נכנסו בו ככה.

בכלל אני לא אוהב את אופן הסיקור של התקשורת על הנבחרת והכדורגל הישראלי. תמיד בזלזול, בהתנשאות כזאת. יאלה כאילו אתם כאלה טובים בתפקיד שלכם. תנו ביקורת מקצועית ותפסיקו לזיין את המוח.

כשהעיתונאות פה היא ברמה של האוהדים עצמם (בעיקר כשחלק מהעיתונאים הם בעצמם אוהדים שפשוט קיבלו תעודת עיתונאי) זה מה שיוצא.

לנו האוהדים מותר לרדת על שחקנים שהם כאלה וכאלה, אבל אתה מצפה מעיתונאים להתנהל בקצת יותר ממלכתיות. מה שכמובן לא קורה בארץ. 

ארטיום דזיובה, חלוץ זניט, שכבש אתמול צמד בניצחון של רוסיה 4-0 על סקוטלנד ועלה ל-8 שערים נשאל לגבי מלכות השערים במוקדמות, הופתע לשמוע שזהבי כבש עוד אחד, ועכשיו מוביל את טבלת מלכי השערים עם 10 שערים. 

אחרי שאמרו לו שזהבי כבש הוא אמר "הוא שוב כבש?! מה הוא אוכל שם בדיוק, אני פשוט נדהם"

מתחיל בערך מדקה 1:53