Jump to content

פגרת נבחרות

פנחס שוף

Recommended Posts

30 דקות לפני, ברווז צהוב said:

טיבי פותח בהרכב של הנבחרת באוסטריה.

נאחל לו בהצלחה ושלא יפצע חס וחלילה

חח העיקר הרצוג בכלל לא התכוון לזמן אותו. 

הוא זימן את בן הרוש ורז שלמה לפניו. למה הם לא בהרכב?

קח בחשבון שיש לו גם תיאום יותר טוב עם זהבי. מול סלובניה ראו שוייסמן ממש לא מתואם עם זהבי.

הוא גם יותר חלוץ "9" מוייסמן לדעתי שימשוך את הבלמים בשביל ערן.

זה תמיד נראה שהרצוג הולך עם מה שמתאים לו הרבה לפני מי שבכושר

אבל כאן, זה היה אפילו די ברור לי שזה מה שיהיה כי דאבור שחקן טוב יותר ודווקא הספסול יגרום לו להיות רעב ויותר רצון להוכיח

לדעתי הרצוג פשוט מאמין שבנבחרת כשיוצרים תיאום והרכב קבוע שרץ זה חתיכת יתרון, כי להרבה נבחרות אין את זה וקשה לייצר את זה. אז זה אומר שהוא סומך על דסה גם אין לו קבוצה, הוא סומך על דאבור גם כשלא משחק.

אני בינתיים מרוצה מהרצוג כי מרגיש שה- 11 על המגרש מרגישים כמו קבוצה עם שיטה ולא כמו אסופת שחקנים שנפגשת פעם בכל כמה חודשים.

40 דקות לפני, Adir12 said:

איך מואנס שמיובש ביציעים של סביליה מתחילת העונה פותח על חשבון ויסמן שנמצא בכושר טוב? עם כל האהבה למואנס זאת החלטה הזויה

כי הרצוג מסתכל על היכולת שהביאה את מואנס לסביליה, ועל זה שברור שהוא כדורגלן הרבה יותר טוב מוייסמן, גם אם חווה חבלי קליטה (בפאקינג סביליה, כן?) 

9 דקות לפני, Dalembert said:

כי הרצוג מסתכל על היכולת שהביאה את מואנס לסביליה, ועל זה שברור שהוא כדורגלן הרבה יותר טוב מוייסמן, גם אם חווה חבלי קליטה (בפאקינג סביליה, כן?) 

היכולת שהביאה את מואנס לסביליה קרתה בעונה שעברה. עובדתית העונה הוא מיובש ביציע של סביליה. על איזה חבלי קליטה אתה מדבר? אתה בכלל יודע מה זה אומר חבלי קליטה?הוא נפל על מאמן חמור שלא סופר אותו ולא מוכן לתת לו הזדמנות.

לצערי ולצערו הסיכוי היחיד שהוא יקבל הזדמנות זה אם כל החלוצים יפצעו או אם המאמן הזה יפוטר ויגיע מאמן אחר שיאמין בו. ואיך שלא תהפוך את זה, כשאתה לא משחק מתחילת העונה באופן סדיר אז הביטחון שלך נפגע והחדות שלך נפגעת גם.

3 דקות לפני, Adir12 said:

היכולת שהביאה את מואנס לסביליה קרתה בעונה שעברה. עובדתית העונה הוא מיובש ביציע של סביליה. על איזה חבלי קליטה אתה מדבר? אתה בכלל יודע מה זה אומר חבלי קליטה?הוא נפל על מאמן חמור שלא סופר אותו ולא מוכן לתת לו הזדמנות.

לצערי ולצערו הסיכוי היחיד שהוא יקבל הזדמנות זה אם כל החלוצים יפצעו או אם המאמן הזה יפוטר ויגיע מאמן אחר שיאמין בו. ואיך שלא תהפוך את זה, כשאתה לא משחק מתחילת העונה באופן סדיר אז הביטחון שלך נפגע והחדות שלך נפגעת גם.

קודם כל, אל תתלהם. 

דבר שני, אנחנו מדינה קטנה וענייה מאוד מאוד בכישרון. אין פה הרבה כמו דאבור. רק לפני כמה חודשים אוהדי חיפה היו מתבאסים אם וייסמן היה פותח לפני עוואד או שועה, בחייאת. הוא חלוץ טוב ובתקופה טובה, אבל אני (ומסתבר שגם הרצוג ההזוי) לוקח את דאבור לפניו בכל יום. 

19 דקות לפני, Dalembert said:

קודם כל, אל תתלהם. 

דבר שני, אנחנו מדינה קטנה וענייה מאוד מאוד בכישרון. אין פה הרבה כמו דאבור. רק לפני כמה חודשים אוהדי חיפה היו מתבאסים אם וייסמן היה פותח לפני עוואד או שועה, בחייאת. הוא חלוץ טוב ובתקופה טובה, אבל אני (ומסתבר שגם הרצוג ההזוי) לוקח את דאבור לפניו בכל יום. 

אני לא מתלהם, אבל אתה נפגע כאילו דאבור זה בן דוד שלך.

הלוואי דאבור יבקיע היום שלושער ואני אסתום את הפה. אני לא אוהד חיפה ולא יודע מה אוהדי חיפה רצו, אני רק יודע שאני רוצה שהשחקנים שבכושר הכי טוב יפתחו (כמו שטיבי צריך להיות מוזמן לפני רז שלמה/דגני), וכרגע ויסמן בכושר טוב יותר מדאבור.