Jump to content

נושא מעקב אחר עונשים של בית הדין של ההתאחדות 2019/20

דקסטר

Recommended Posts

והכי הורג אותי שזאת הפעם הראשונה שלנו  העונה וכבר כמעט שנתיים לא הדלקנו אבוקות, בזמן שבית"ר הדליקו 6 פעמים השנה ועוד כמה שנה שעברה. ומה בסוף? אנחנו מקבלים עונש ביזיוני והם מקבלים קנס צעצוע.  

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

והכי הורג אותי שזאת הפעם הראשונה שלנו  העונה וכבר כמעט שנתיים לא הדלקנו אבוקות, בזמן שבית"ר הדליקו 6 פעמים השנה ועוד כמה שנה שעברה. ומה בסוף? אנחנו מקבלים עונש ביזיוני והם מקבלים קנס צעצוע.  

דין בית"ר כדין השאר, רדיוס לבית"ר וכו'.

7 hours ago, YoniC said:

אין להם בושה, אשכרה אותה עבירה עונשין שונים. התאחדות של בני זונות

זה לא מדויק.

העבירה אותה עבירה אבל התוצאה שונה, כאן נדלקו כסאות וכאן לא.

זה אומנם חוסר מזל, אבל זה קרה וזה מסוכן.

לדוגמה, תסע ברמזור אדום ותתפס תקבל נקודות וקנס, תסע ברמזור אדום ותדרוס אדם זה כבר סיפור אחר.

שלא תבין לא נכון, אני בדעה שאחרי כל המאמצים והסיכון שמכבי לקחו יחד עם העבודה שהם אפילו לא הקבוצה המארחת הם לא היו צרכים לקבל קנס, שלא נדבר על רדיוס.

בית הדין היה צריך במקסימום לכפות עליהם להגיש תביעה אזרחית כנגד אותם אוהדים שהם תפסו וזהו, כי את האוהדים הספציפיים שביצעו את העבירה מכבי כבר מצאו על חשבונם.

10 דקות לפני, kutomer said:

זה לא מדויק.

לדוגמה, תסע ברמזור אדום ותתפס תקבל נקודות וקנס, תסע ברמזור אדום ותדרוס אדם זה כבר סיפור אחר.

שלא תבין לא נכון, אני בדעה שאחרי כל המאמצים והסיכון שמכבי לקחו יחד עם העבודה שהם אפילו לא הקבוצה המארחת הם לא היו צרכים לקבל קנס, שלא נדבר על רדיוס.

בית הדין היה צריך במקסימום לכפות עליהם להגיש תביעה אזרחית כנגד אותם אוהדים שהם תפסו וזהו, כי את האוהדים הספציפיים שביצעו את העבירה מכבי כבר מצאו על חשבונם.

מה זה קשור? אף אחד לא נפצע בצורה רצינית מהאבוקות. 

זאת גם פעם ראשונה שלנו ופעם שישית של בית"ר איך זה הגיוני שהם מקבלים עונש בדיחה ואנחנו מקבלים עונש כבד?

40 דקות לפני, kutomer said:

אז לפי ההיגיון הזה אנחנו גם צריכים לקבל קנס כי אף אחד לא נפגע. כל האנלוגיות האלה לא רלוונטיות. נענשנו על אותה עבירה שבית"ר עמדו עליה לדין חמש פעמים העונה ובכל זאת קיבלנו עונש הרבה יותר חמור. מה קורה כשאדם שנוסע באדום נתפס בפעם החמישית?

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה קשור? אף אחד לא נפצע בצורה רצינית מהאבוקות. 

זאת גם פעם ראשונה שלנו ופעם שישית של בית"ר איך זה הגיוני שהם מקבלים עונש בדיחה ואנחנו מקבלים עונש כבד?

לא שאני בא לסנגר על בית הדין, אבל יציעים שעולים באש ופתיחת ראש של בן אדם עד כדי דימום מאסיבי זה קצת שונה מרק הדלקת אבוקות ורימונים. 

מניח שזה מה שהנחה את בית הדין לעומת הדיונים של בית"ר וב"ש, לא שאני מצדיק את זה. מכבי הייתה צריכה לקבל קנס כספי קטן (אותו היא יכולה לתבוע מהאוהדים שנעצרו) כי התקנון מחייב עונש כלשהו והדיינים חייבים לפעול לפי התקנון. אבל זהו, לא יותר.

1 hour ago, kutomer said:

זה לא מדויק.

לפי ההגיון של ההתאחדות אם נסעת ברמזור אדום ועשית תאונה צריך לסגור את כל הצומת. 

9 דקות לפני, הנדון said:

ולפי ההגיון של המשטרה בנוסף צריך לאסור על כל האזרחים לנסוע במכוניות עד למתי שיתחשק להם לבטל את האיסור.

44 דקות לפני, Krishi said:

ולפי ההגיון של המשטרה בנוסף צריך לאסור על כל האזרחים לנסוע במכוניות עד למתי שיתחשק להם לבטל את האיסור.

אם אנשים לא ינהגו אז לא יהיו תאונות דרכים. יצירתי

21 hours ago, matis said:

כל ענישה של בית הדין הוא פועל יוצא של באז תקשורתי של אותו אירוע, פה זה מתחיל ונגמר

חבל על הכסף שמכבי משקיעה כדי למנוע ענישה, זה מיותר 

מסכים. בית הדין הוא ארגון יח״צ בדיוק כמו שהמשטרה היא ארגון יח״צ.

קיבלנו עונש חמור נטו בגלל שזה דרבי + שריפת הכסאות לא נראית טוב בטלויזיה. זה הכל. היגיון מעבר לזה אין, וכל טיעון שמכבי תציג הוא לא רלוונטי.

6 hours ago, daniel616 said:

אז לפי ההיגיון הזה אנחנו גם צריכים לקבל קנס כי אף אחד לא נפגע. כל האנלוגיות האלה לא רלוונטיות. נענשנו על אותה עבירה שבית"ר עמדו עליה לדין חמש פעמים העונה ובכל זאת קיבלנו עונש הרבה יותר חמור. מה קורה כשאדם שנוסע באדום נתפס בפעם החמישית?

אני לא מגן על ההתאחדות, אני כפי שכבר ציינתי מס' פעמים נגד העונש, חושב שהתאחדות ובית הדין הם גופים רקובים שבמקרה הטוב לא פוגעים בענף ובמקרה היותר שכיח הורסים אותו.

רק אומר, זאת לא אתה עבירה ולא אותם תוצאות, ביציע שלנו הייתה שריפה שם לא.

אני גם לא אומר שאין פה ענישה סלקטיבית, זה נכון שביתר כבר פעם חמישית או שישית השנה בבית הדין ועדין מקבלים קנסות מגוכחים, אבל זה פשוט שונה.

5 hours ago, הנדון said:

שוב, לא מגן על ההגיון של ההתאחדות, זה טמטום גמור, הגיון צ"הלי מגעיל.

זאת אותה עבירה. עמדנו לדין על התפרעות אוהדים, כמו ביתר. יותר הגיוני שבית"ר יקבלו החמרה בעונש בגלל התדירות שהם עומדים לדין על העבירה הזו.

חלם זה כאן

כשדיין בית הדין שכח לבדוק עובדות לגבי ב"ש

עו"ד האדומים טען כי מאז פתיחת טרנר לא נזרקו בו אבוקות ורימוני עשן, עו"ד שמעוני קיבל את הטיעון וגזר את עונשו, אך לא טרח לבדוק האם זוהי האמת

לא יודע כלום במשפטים. הטענה של עורך הדין שלהם, זו לא איזו עדות שקר או משהו כזה? מותר לכל צד סתם ככה לשקר לבית דין ללא השלכות?

1 hour ago, ravid said:

לא יודע כלום במשפטים. הטענה של עורך הדין שלהם, זו לא איזו עדות שקר או משהו כזה? מותר לכל צד סתם ככה לשקר לבית דין ללא השלכות?

בית דין פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

3 hours ago, ravid said:

זה בית הדין של ההתאחדות, לא בית המשפט. המקסימום שאפשר זה להעניש אותו בתור מסגרת ההתאחדות או את באר שבע, אבל גם זה רק אם בתקנון כתוב משהו על עדות שקר.

וגם אז הוא יוכל לטעון לחוסר ידע וטעות אנוש, ולא לעדות שקר.

13 hours ago, hairy2hell said:

זה בית הדין של ההתאחדות, לא בית המשפט. המקסימום שאפשר זה להעניש אותו בתור מסגרת ההתאחדות או את באר שבע, אבל גם זה רק אם בתקנון כתוב משהו על עדות שקר.

וגם אז הוא יוכל לטעון לחוסר ידע וטעות אנוש, ולא לעדות שקר.

נו זה בדיוק מה שאני שואל

בית הדין של ההתאחדות זה לא מוסד שיפוטי שאמור לפעול לפי עקרונות המשפט או משהו כזה? אין שום השלכות לדבר כזה?