Jump to content

נושא מעקב אחר עונשים של בית הדין של ההתאחדות 2019/20

דקסטר

Recommended Posts

42 דקות לפני, הישראלי היפה said:

זה תקדים מסוכן להעמיד לדין קבוצה על סמך הצהרה של שחקן.

תארו לכם שזין כמו ציבוטה שהמציא קריאות גזעניות יביא הצהרה ונעמוד לדין בגלל זה.

הצהרה שלו לא שווה כלום אם לא יהיו לו הוכחות לדעתי.

בטח בבית"ר יושבים עם מצלמות האבטחה 24/7 עד הדיון לחפש כל סממן לקריאות גזעניות...

האמת שבזמן שראיתי את האירוע בטלויזיה זה הרגיש לי כמו צ'יבוטה 2.0, וזה שבסרטון המפליל כביכול כל מה שרואים זה איזה שמנמן ג'ינג'י בן 13 עושה חיקוי של קוף ומושתק תוך שניה על ידי אבא שלו לא גרם לי לחשוב אחרת... לדעתי אלא אם יש לבית"ר משהו אחר להציג לבית הדין זה ייגמר בכלום. 

16 דקות לפני, Dalembert said:

האמת שבזמן שראיתי את האירוע בטלויזיה זה הרגיש לי כמו צ'יבוטה 2.0, וזה שבסרטון המפליל כביכול כל מה שרואים זה איזה שמנמן ג'ינג'י בן 13 עושה חיקוי של קוף ומושתק תוך שניה על ידי אבא שלו לא גרם לי לחשוב אחרת... לדעתי אלא אם יש לבית"ר משהו אחר להציג לבית הדין זה ייגמר בכלום. 

מצד אחד אם אין ראיות זה צריך להיגמר ללא כלום.

מצד שני אני בטוח שאם זה הינו אנחנו היו מוצאים דרך להעמיד אותנו לדין.

3 hours ago, הנדון said:

אני ראיתי טיעון בפייסבוק שהנהמות זה לא על רקע גזעני בערך כמו שהבוז לזהבי ובניון היה על רקע מקצועי.

איזה קופים מפגרים מי שנוהם לשחקנים לא משנה מאיזו קבוצה פשוט בנאדם אפס וקוף בעצמו, תשרקו לו בוז במקום זה מה אתם מפגרים? ועוד שיש בקבוצה שלך שחקנים שחורים זה גועל נפש. בטח האנשים שנוהמים זה אותם אלו שזורקים כוסות למגרש.

לצערי יש נוהמים גם בשער 11 וגם אותם אשמח להעיף מהמגרשים

באמת עצוב לי לראות שעוד שניה 2020 ואנשים עדיין נוהמים לשחקנים ממוצע אפריקאי כמה אטום ואפס אפשר להיות

1 hour ago, Bloper said:

לצערי יש נוהמים גם בשער 11 וגם אותם אשמח להעיף מהמגרשים

באמת עצוב לי לראות שעוד שניה 2020 ואנשים עדיין נוהמים לשחקנים ממוצע אפריקאי כמה אטום ואפס אפשר להיות

גזענות לעולם לא תיעלם מן העולם, וזה תמים מאוד לחשוב ככה, ולא משנה באיזה שנה אנחנו.

שמעו לא בא להיות סנגור של תופעת הנהמות לשחקנים שחורים אבל אני מעריך שברוב המוחלט של המקרים (בארץ לפחות) בהם נוהמים לשחורים זה מאותן הסיבות שבגללן שרים על קירח שהוא חולה ****, על ערבי שהוא מחבל, על עופר טלקר שהוא הולך על גחלים ובקיצור איפה שהכי כואב/מעצבן/מקניט את היריב

רוצה לומר אפשר לגנות את האקט כי הוא מתוייג כבוטה מידי אבל באמת הייתם מייחסים לזה איזשהי שנאת שחורים גזענית טהורה? פחות נראה לי

מבין כל הקריאות ה"לא מקובלות" אני חושב שהנהמות לשחורים הכי מוזרות.
כאילו "חולה סר טן" אני מבין, למרות שאם בא לך לצחוק על בן אדם שהוא קירח פשוט תקרא לו קירח, מה צריך את ההתחכמות המגעילה הזו.
ערבי - מחבל זה הכי ברור, ערבים מקוטלגים בתור אויב אצל הרבה מאוד מהאוכלוסיה בישראל והם גם דיי מופרדים ולא משולבים באוכלוסיה היהודית ולכן הגיוני וסביר שתהיה גזענות כלפיהם.
אבל שחורים? יש שחקנים ואוהדים אתיופים לכל הקבוצות, שחקנים שחורים שהקהל חולה עליהם בכל הקבוצות, אנשים לומדים בבית ספר ומשרתים בצבא עם שחורים, אני זוכר שבאשדוד נהמו ביציע ומתחתי ישבו שני אוהדים אתיופים ונשרטתי על מה הם בטח מרגישים. הגזענות כלפי שחורים תמיד נתפסה בעיני כגזענות הכי "מוזרה"

9 hours ago, Dalembert said:

הילד נהם כי שמע חלקים באיצטדיון נוהמים.

1 hour ago, itanar said:

הילד נהם כי שמע חלקים באיצטדיון נוהמים.

תראה, אני שונא את חיפה מאוד וככלל אצבע תמיד ארצה ברעתם, אבל - איך אתה יודע? אם נחשפת לחומרים אחרים מאלה שציינתי סבבה, אחרת אני לא חושב שאתה יכול לדעת ואז ברשותך אשאר בדעתי.

7 hours ago, gilad-b said:

רוצה לומר אפשר לגנות את האקט כי הוא מתוייג כבוטה מידי אבל באמת הייתם מייחסים לזה איזשהי שנאת שחורים גזענית טהורה? פחות נראה לי

נכון, צודק מאה אחוז.

12 hours ago, gilad-b said:

שמעו לא בא להיות סנגור של תופעת הנהמות לשחקנים שחורים אבל אני מעריך שברוב המוחלט של המקרים (בארץ לפחות) בהם נוהמים לשחורים זה מאותן הסיבות שבגללן שרים על קירח שהוא חולה ****, על ערבי שהוא מחבל, על עופר טלקר שהוא הולך על גחלים ובקיצור איפה שהכי כואב/מעצבן/מקניט את היריב

ברור זה הוציא אותו לגמרי מהמשחק 

אם חיפה לא ייענשו בעונש אמיתי (או לפחות אותם אוהדים) אז אני צופה שהתופעה הזאת תתרחב

שמעתי אוהד חיפה שטוען שהיו נהמות אבל זה לא ספציפית לקונטה אלה פשוט בגלל שהם יענו קופים הם עושים "הו הו" כדי להלחיץ את היריבה.

אני נשבע לכם שזה אמיתי וזו לא פעם ראשונה שאני שומע על זה.

15 hours ago, Krishi said:

גזענות לעולם לא תיעלם מן העולם, וזה תמים מאוד לחשוב ככה, ולא משנה באיזה שנה אנחנו.

גזענות לא תעלם מהעולם בטח שלא בקרוב

אבל נהמות לשחקנים ממוצע אפריקאי? נו באמת מה אנחנו אוהדי בייתר

13 דקות לפני, zion8 said:

שמעתי אוהד חיפה שטוען שהיו נהמות אבל זה לא ספציפית לקונטה אלה פשוט בגלל שהם יענו קופים הם עושים "הו הו" כדי להלחיץ את היריבה.

אני נשבע לכם שזה אמיתי וזו לא פעם ראשונה שאני שומע על זה.

הגורילות הירוקות

אותי הורג איך התקשורת, בחסות דף המסרים של המועדון, מסנגרת על אוהדי חיפה וכל פעם שמדברים על המקרה מתווספת ההצהרה שאין הוכחות ותוספת של "לכאורה" על המקרה. 

זוכרים את מקרה צ'יבוטה? 

אני לא אשכח איך בחדשות הספורט אילדיס הציג את המקרה בתור עובדה מוגמרת, וכך גם כל כתב אחר שדיבר על כך. 

2 דקות לפני, Moryo said:

אותי הורג איך התקשורת, בחסות דף המסרים של המועדון, מסנגרת על אוהדי חיפה וכל פעם שמדברים על המקרה מתווספת ההצהרה שאין הוכחות ותוספת של "לכאורה" על המקרה. 

זוכרים את מקרה צ'יבוטה? 

אני לא אשכח איך בחדשות הספורט אילדיס הציג את המקרה בתור עובדה מוגמרת, וכך גם כל כתב אחר שדיבר על כך. 

אצלנו ישר כותבים אוהדי מכבי אפילו אם זה קיר שאף אחד לא ראה ונהמות שאיש לא שמע.

10 hours ago, Dalembert said:

תראה, אני שונא את חיפה מאוד וככלל אצבע תמיד ארצה ברעתם, אבל - איך אתה יודע? אם נחשפת לחומרים אחרים מאלה שציינתי סבבה, אחרת אני לא חושב שאתה יכול לדעת ואז ברשותך אשאר בדעתי.

מאוהדים שהיו ביציע הצפוני.

זה לא שהאוהדים של בית"ר צדיקים, חלקם קראו קריאות לחבשי.

אוסיף ואומר שגם הקהל שלנו לא חף מפשע, אצלנו זה קריאות לערבים.

בקיצור, בעיה שצריך לטפל בה.

בקרוב אצלנו

הפועל הרחיקה אוהד לעונה ותובעת 40 אלף שקל

האדומים שלחו מכתב מעורך דין לאוהד שנתפס זורק כוס שתייה במשחק מול מכבי חיפה: "מרשתי רואה בחומרה רבה את מעשיך, האחראי הבלעדי לכל עונש שיוטל"

בהפועל תל אביב ממשיכים להילחם באוהדים המתפרעים. המועדון שלח מכתב רשמי לאוהד שזרק כוס שתייה במשחק מול מכבי חיפה באצטדיון בלומפילד ביום שני שעבר ובו הודיעו לו כי הוא מורחק ממשחקי הקבוצה עד תום העונה ובנוסף עליו לשלם 40 אלף שקלים.

בעקבות ההרשעות בבית דין, בהפועל ת”א לא מוכנים שהקבוצה תיפגע כלכלית וכל אוהד שייתפס ייתבע אישית והנזק יושת עליו. בקבוצה ציינו: “לא נישא בהוצאות בשל התפרעות אוהדים ונתבע אישית כל אוהד”.

אהבתם את הילד מהטיול השנתי קבלו את סרט ההמשך הילד שעשו לו שיימינג.

כזכור, כחלק מהטענות שנאספו ע”י הירושלמים, הוצג ילד בן 11 כמי שמשמיע לכאורה קריאות גזעניות לעבר המגן הימני הצרפתי, והירוקים מצידם יטענו כי בוצע שיימינג כלפי קטין.

• 2 weeks later...