Jump to content

נושא מעקב אחר עונשים של בית הדין של ההתאחדות 2019/20

דקסטר

Recommended Posts

2 hours ago, המכביסט הצהוב said:

סליחה ששברתי לכם הצוואר, אבל פה גם רואים שהם זרקו למגרש אבוקות

FB_IMG_1581368370424.jpg

שמעתי שיש לישראל שמעוני בעיה בצוואר, הוא לא מצליח לראות תמונות לא ישרות.

אז הנה נעזור לו לראות, יש אבוקות בדשא וביציעים, בואו נראה איזה עונש עכשיו חיפה יקבלו.

4mOcMAG.jpg

2 hours ago, החתול הצהוב said:

קנס וציון לשבח על פועלו של הנשיא שפעל במרץ נגד המשליכים

חתול מבין עניין

חיפה חכמים עושים את זה במשחקים מחוץ לחיפה ולא מסתבכים עם השיטור המקומי.

בוא נראה אחרי שהם הדליקו כבר בנתניה אבוקות וקיבלו עונש בדיחה מה הם יקבלו עכשיו.

העונש שקיבלנו הוא בערך סיבוב שלם ללא עידוד במשחקי בית, לדעתי אין לזה אח ורע בעולם אפילו.

נהמות לפלומיין + 7 אבוקות ביציע של חיפה 

באמת מעניין אותי  מה יעשו להם על זה. על פחות מ-7 אבוקות אנחנו כבר חצי עונה בלי ציוד עידוד/באנרים/תפאורות/תופים/שוטרים ביציע/מכות בפנים ובחוץ.

ומה שהכי מטריד בסרטון הזה, זה ש-2 אבוקות נדלקות ממש בשורה הראשונה למטה ליד השוטרים והמאבטחים, כאילו זה משהו שמתואם עם הכוחות שהיו שם. (החל מ- 0.30 בסרטון)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1946466405496776&id=504286226381475

מסתבר שגם השופט שמע, מעניין למה לא עצר... קיצר הם יעמדו לדין גם על האבוקות וגם על נהמות (פעם שניה), הולך להיות מעניין מאוד, זה פוטנציאל לשני רדיוסים נפרדים במדינה מתוקנת 

9 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מסתבר שגם השופט שמע, מעניין למה לא עצר... קיצר הם יעמדו לדין גם על האבוקות וגם על נהמות (פעם שניה), הולך להיות מעניין מאוד, זה פוטנציאל לשני רדיוסים נפרדים במדינה מתוקנת 

הוא לא שמע, הוא כתב בדוח שהשחקן פנה אליו ואז הוא בדק עם המשקיף שלא שמע ולכן המשחק נמשך

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

10,000 קנס ואיום ברדיוס על תנאי גג ב-2023

לא יהיה רדיוס ולא כלום. מקסימום קנס קטן.

אצלנו הייתה להבת אש ענקית בגובה 2 מטר באמצע היציע, וצלם שפתחו לו את הראש עם הרימון עשן. זה לא על אותה סקלה, זה דבר ראשון.

דבר שני האיסור הכנסת ציוד הוא של המשטרה ולא עונש של בית הדין. כל עוד בחיפה הם לא עושים בעיות לא רואה את משטרת חיפה אוסרת עליהם משהו.

לגבי הגזענות, אם אף אחד לא שמע חוץ מהשחקן אין סיבה להעניש על זה.

11 דקות לפני, Krishi said:

אצלנו הייתה להבת אש ענקית בגובה 2 מטר באמצע היציע, וצלם שפתחו לו את הראש עם הרימון עשן. זה לא על אותה סקלה, זה דבר ראשון.

דבר שני האיסור הכנסת ציוד הוא של המשטרה ולא עונש של בית הדין. כל עוד בחיפה הם לא עושים בעיות לא רואה את משטרת חיפה אוסרת עליהם משהו.

לא יודע על מה אתה מדבר, שתי אבוקות על הדשא זה כבר שווה רדיוס, דבר שני זו כבר הפעם השלישית שלהם השנה,אם אני לא טועה.

14 דקות לפני, Krishi said:

"פלומן, כזכור, כבש בתוספת הזמן את השער שקבע 0:2 לבית"ר, ורץ בהתרסה לעבר יציע מכבי חיפה כשהוריד חולצה. בשלב הזה הנהמות נשמעו בבירור, והדבר צוין בדו"ח השיפוט. הנהמות נשמעו גם על ידי המשקיף וגם על ידי שופט המשחק."

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

לא יודע על מה אתה מדבר, שתי אבוקות על הדשא זה כבר שווה רדיוס, דבר שני זו כבר הפעם השלישית שלהם השנה,אם אני לא טועה.

כיום על סתם אבוקות לא משנה על הדשא או לא בהתחשב בזה שהמועדון בדרך כלל מאתר את האחראים ומבטל להם את המנוי/תובע אותם בית הדין מתחשב ונותן רק קנס. כל עוד זה מסתיים רק בהדלקת אבוקות ולא בדברים נוספים נילווים אחרים.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

"פלומן, כזכור, כבש בתוספת הזמן את השער שקבע 0:2 לבית"ר, ורץ בהתרסה לעבר יציע מכבי חיפה כשהוריד חולצה. בשלב הזה הנהמות נשמעו בבירור, והדבר צוין בדו"ח השיפוט. הנהמות נשמעו גם על ידי המשקיף וגם על ידי שופט המשחק."

לולא ההתגרות של פלומיין בקהל לא היה כלום. וזה משהו ששופט בבית הדין לוקח בחשבון.

אני אעשה מעשה ב"ש ואומר שבנוסף לא כל נהמה היא בהכרח גזענית, אנחנו הרבה פעמים נוהמים כדי להתגרות בשחקן יריב גם אם הוא לבנבן לגמרי.

Just now, Krishi said:

לולא ההתגרות של פלומיין בקהל לא היה כלום. וזה משהו ששופט בבית הדין לוקח בחשבון.

אני אעשה מעשה ב"ש ואומר שבנוסף לא כל נהמה היא בהכרח גזענית, אנחנו הרבה פעמים נוהמים כדי להתגרות בשחקן יריב גם אם הוא לבנבן לגמרי.

קמת שלילי היום. אתה מדבר לא לעניין, שלוש פעמים הדליקו אבוקות וזה רק מתגבר מפעם לפעם. אני לא זוכר שאנחנו נוהמים.

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

קמת שלילי היום. אתה מדבר לא לעניין, שלוש פעמים הדליקו אבוקות וזה רק מתגבר מפעם לפעם. אני לא זוכר שאנחנו נוהמים.

אני פשוט ריאלי. שונא לפעמים להיות עם כובע האובייקטיבי אבל זה גם עוזר לי לא להיות מופתע אחרי הפסק דין שהם יקבלו. אפשר לראות לאורך זמן מה ההחלטות של בתי הדין המשמעתי אצלנו ואיזה קו הם נוקטים.

אם זה מפריע למישהו פה אני אפסיק כי זה לא כזה עקרוני לי אני סתם משתף בפורום את המחשבות שלי חח

ואל תדאג, נוהמים אצלנו מספיק, גם לא חסר מיעוט שעושה את זה מטעמים גזעניים ולא סתם בתור התגרות/הקנטה.