Jump to content

נושא מעקב אחר עונשים של בית הדין של ההתאחדות 2019/20

דקסטר

Recommended Posts

Just now, ravid said:

אני מקווה שהם יקבלו קנס ולא רדיוס וכל אחד כאן צריך לקוות לזה. היום זה הם ומחר זה אנחנו.

בעיקרון אתה צודק, אבל זה כבר היה אנחנו וזו הבעיה. 

56 דקות לפני, ravid said:

אני מקווה שהם יקבלו קנס ולא רדיוס וכל אחד כאן צריך לקוות לזה. היום זה הם ומחר זה אנחנו.

נא לתקן את האמירה היום זה אנחנו, מחר זה קנס סמלי, אלא אם כן מחר זה מכבי כמובן שזה רדיוס.

תודה.

3 דקות לפני, אקיטה said:

נא לתקן את האמירה היום זה אנחנו, מחר זה קנס סמלי, אלא אם כן מחר זה מכבי כמובן שזה רדיוס.

תודה.

לא קיבלנו רדיוס על קריאות גזעניות אלא על התפרעות אוהדים לכן לא נכון לומר "היום זה אנחנו". אלא אם אתם רוצים שיקבע תקדים שגם קריאות גזעניות זו עילה לרדיוס ואז ימצאו איך לדחוף לנו את זה בפלייאוף, אז עדיף לקוות שיקבלו קנס. 

לא יודע מה איתך, אבל הפסקת משחק בגלל קריאות גזעניות זה משהו יותר חמור בעיניי ויותר חסר תקדים מאשר האבוקות בבלומפילד. אמנם בבלומפילד נשרפו כסאות אבל לשמחתנו לא היו פגיעות בנפש.

1 דקה לפני, ravid said:

לא קיבלנו רדיוס על קריאות גזעניות אלא על התפרעות אוהדים לכן לא נכון לומר "היום זה אנחנו". אלא אם אתם רוצים שיקבע תקדים שגם קריאות גזעניות זו עילה לרדיוס ואז ימצאו איך לדחוף לנו את זה בפלייאוף, אז עדיף לקוות שיקבלו קנס. 

רדיוס על קריאות גזעניות זה לא תקדים, וכאן השופט עצר את המשחק (כן תקדים).

3 hours ago, ravid said:

תמיד תשאל את עצמך מה נראה לך היה קורה אם זה אנחנו.

2 hours ago, החתול הצהוב said:

לא יודע מה איתך, אבל הפסקת משחק בגלל קריאות גזעניות זה משהו יותר חמור בעיניי ויותר חסר תקדים מאשר האבוקות בבלומפילד. אמנם בבלומפילד נשרפו כסאות אבל לשמחתנו לא היו פגיעות בנפש.

גם אצלנו היתה הפסקת משחק להזכירך, צלם קיבל אבוקה לראש וסיים בבית חולים, והיתה סכנה פיזית לאוהדים, דבר שאין בקריאות גזעניות.

18 דקות לפני, ravid said:

גם אצלנו היתה הפסקת משחק להזכירך, צלם קיבל אבוקה לראש וסיים בבית חולים, והיתה סכנה פיזית לאוהדים, דבר שאין בקריאות גזעניות.

הפסקות מאבוקות היו. הפסקה כתוצאה מגזענות עוד לא הייתה בארץ. תרצה או לא, הפסקות משחקים בגלל גזענות זה משהו שהיום בכדורגל העולמי מתייחסים אליו בחומרה הגבוהה ביותר שיש. אז כן, אם זה כ"כ חמור וחסר תקדים, אני מצפה מההתאחדות להפעיל עונש רציני כמו שהפעילה על הפועל ועלינו. 

שיזיינו את ב"ש הכי חזק שיש (לא יקרה כלום וילטפו אותם) ולכל אלה שאומרים שמחר זה יכול לקרות לנו, כבר קרה לנו כל סוגי העונשים האפשריים, ובינתיים רק אנחנו נדפקים מזה, אם אנחנו נדפקים ונדפקנו כבר אז שידפקו כולם.

באמת שלא רחוק היום שזה יקרה גם אצלנו. לא מעט אני שומע קריאות גזעניות מאוהדים בודדים. עכשיו כשאין תופים ועידוד נורמלי, גם אפשר לשמוע תצעקות שלהם טוב טוב.

5 hours ago, ravid said:

זאת ההודעה הכי חסר מושג שלך בתקופה שלך בפורום. היום זה הם מחר זה אנחנו. תגיד לי אתה קורא באיזה נושא אתה נמצא? אתה עוקב אחרי מה שקורה פה? כל הנושא הוא על חוסר אחידות. מה הקשר בין מה הם מקבלים למה אנחנו?

בחיי אתה משהו מיוחד.