Jump to content

נושא מעקב אחר עונשים של בית הדין של ההתאחדות 2019/20

דקסטר

Recommended Posts

אין סיכוי שזה חוקי לא לתת לאדם להשתמש בשירותים שרכש בעוד לא עבר על אף חוק, ואחרי זה עוד לחייב אותו מחיר מלא אם ירצה להשתמש בשירותים הללו.

On 10.7.2020 at 10:20, אין עוד מלבדי said:

נראה מישהו מקיים את המשפט הדפוק הזה. שיתכוננו לגל תביעות.

עתידות: יקיימו. התביעות היחידות שיהיו זה פקה פקה באתרי הספורט ובפורומים. 

• 10 months later...

העונה כבר נגמרה, אז אין טעם לפתוח נושא חדש, אבל ביום רביעי אנחנו אמורים לעמוד לדין על הדרבי (אבוקות, זריקת חפצים וטועמה מחבל) ביחד עם הפועל וחיפה. 

יש לי תחושה שבחיפה יתחשבו בגלל שהם זכו באליפות, למרות שזאת הפעם השלישית שהם מדליקים העונה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

העונה כבר נגמרה, אז אין טעם לפתוח נושא חדש, אבל ביום רביעי אנחנו אמורים לעמוד לדין על הדרבי (אבוקות, זריקת חפצים וטועמה מחבל) ביחד עם הפועל וחיפה. 

יש לי תחושה שבחיפה יתחשבו בגלל שהם זכו באליפות, למרות שזאת הפעם השלישית שהם מדליקים העונה.

בונים את תקציב הבורקסים לשנה הבאה

48 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כמובן שאצלנו זה התפרעות קהל בנסיבות מחמירות ואצל חיפה לא.
הכנה להבדל לא פרופורציונלי בחומרת העונש

רונית תירוש

צטט
ארז פפיר הוא שופט טוב, בינלאומי לשעבר, מנוסה, אדם רציני עם רקורד מצוין. היה פה שיקולים של לשלב ולתת את החוויה לכל שופט, לפרגן להם במשחקים עם קהל ואווירה – ועדיין כל אחד נבחר בפינצטה. לא אאשר שיבוץ של שופט לא ראוי. מאוד נהניתי מתוכנית המשחק של פפיר במחצית הראשונה. הוא לא הוציא צהובים, לא עצר את המשחק, בדיוק מה שאני אוהבת. בכל מפגש אני אומרת 'תנו יותר משחק נטו, לא להוציא צהוב בדקה השלישית'".

עכשיו תבינו למה השופטים פה לא שולפים צהובים

נשגב מבינתי איך הוצאת כרטיס צהוב כשגם ככה נשרק פאול והמשחק נעצר מקצרת את זמן המשחק. לגברת רונית תירוש הפתרונים 

6 דקות לפני, ravid said:

נשגב מבינתי איך הוצאת כרטיס צהוב כשגם ככה נשרק פאול והמשחק נעצר מקצרת את זמן המשחק. לגברת רונית תירוש הפתרונים 

עזוב את זה, במקום הצהוב הזה השופט מזיין את השכל לשחקן מה שגורם לעיכוב גדול יותר. אין היגיון.

27 דקות לפני, פנחס שוף said:

רונית תירוש

עכשיו תבינו למה השופטים פה לא שולפים צהובים

בדיוק בגלל זה הוא איבד את המשחק

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עזוב את זה, במקום הצהוב הזה השופט מזיין את השכל לשחקן מה שגורם לעיכוב גדול יותר. אין היגיון.

בזבוז הזמן האמיתי מגיע כשאותו שחקן מרשה לעצמו לבצע עוד 2-3 פאולים אגרסיביים במחצית השניה שהרי אין לו צהוב והוא לא צריך להזהר.

ככה זה שנותנים למורה שעד לפני שנה לא ידעה בכלל מה הצבעים של הכדור לנהל את איגוד השופטים הכושל גם ככה.

יש גם שופטים עם גישה כזאת, נדמה לי יפת היה כזה, זאת גישה רעה מאוד של איבוד שליטה, אם אתה במשחק חם האיבוד שליטה במשחק הוא וודאי.

צטט

‏דולב חזיזה הורחק מ3 משחקים על ידי בית הדין שסירב לקבל עסקת טיעון במסגרתה היה מורחק ממשחק אחד

התחלנו

התוכי של בזק לא ישחק בסופרקאפ, בטח עוד מעט העונשים של הדרבי

39 דקות לפני, דקסטר said:

התחלנו

התוכי של בזק לא ישחק בסופרקאפ, בטח עוד מעט העונשים של הדרבי

זה ישפיע על ה"הגרלה" לעונה הבאה או שבכל מקרה הוא יוכל לשחק מולנו במחזור הראשון בליגה?

Just now, Eli basa said:

זה ישפיע על ה"הגרלה" לעונה הבאה או שבכל מקרה הוא יוכל לשחק מולנו במחזור הראשון בליגה?

בכל מקרה

3 משחקים זה הסופרקאפ וטוטו

Just now, דקסטר said:

בכל מקרה

3 משחקים זה הסופרקאפ וטוטו

הבנתי. אז יצאו בזול לא צריכים לשבור את הראש על גרלה חדשה.

האמת? הופתעתי שקיבל 3 משחקים בחוץ. חשבתי סתם יסתפקו בקנס. 

ככה שאני לא מבין את התגובות פה. ולא רק שאני לא מבין בקטע שזה עונש יותר קשה ממה שרובנו חשבנו שיהיה, זה אומר שהוא יחמיץ משחק על התואר נגדנו. ואני רוצה לקחת כל תואר גדול כקטן, שולי או עיקרי. לא מעניין אותי, הכל שלי. אמנם אין שום סיבה שלא ננצח גם אם הוא כן ישחק, אבל העדרות שלו בהחלט תקל לנו את העבודה.