Jump to content

נושא מעקב אחר עונשים של בית הדין של ההתאחדות 2019/20

דקסטר

Recommended Posts

1 hour ago, דקסטר said:

...

רק לא הבנתי משהו, המנהלת כבר קנסו את מיץ' כמו מאפיה אז עכשיו ההתאחדות מעמידה לדין על אותו מקרה..? (+החיזבאללה שזו בדיחה בפני עצמה)

שערוריה גדולה

אוהדי הפועל חוגגים מחוץ לאיצטדיון עם שחקני הפועל באותו מפלס - כלום

אוהדי מכבי חוגגים מחוץ לאיצטדיון (בניגוד לבקשת הקבוצה, שלמעשה עשתה כל מה שיבכולתה למנוע את זה), השחקנים נמצאים במפלס אחר לגמרי - קנס 20 אלף, הליצן מהמנהלת דואג להתראיין תחת כל עץ רענן ולציין שהוא זועם על מכבי ובאשמתה הכדורגל לא יחזור ועוד עומדת לדין נוסף בהתאחדות. כפל קנס, משהו הזוי.
אוהדי חיפה עושים אותו דבר בדיוק - כלום. אף אחד לא מדבר על זה, 
אוהדי חיפה גם מוסיפים חטא על פשע ומעבר להתפרצות למגרש, שזה עוד מילא, תקפו באלימות קשה צלם של ONE - כלום, אף אחד לא מדבר על זה
הם גם עשו מערב ותקפו את אוהדי הפועל חיפה אבל גם זה עובר בשקט, העיקר שאנחנו צריכים להתנצל על "מכבי חיפה חיזבאללה".

תזכירו לי שוב למה אנחנו שותקים על זה?

15 דקות לפני, YoC said:

אוהדי הפועל חוגגים מחוץ לאיצטדיון עם שחקני הפועל באותו מפלס - כלום

אוהדי מכבי חוגגים מחוץ לאיצטדיון (בניגוד לבקשת הקבוצה, שלמעשה עשתה כל מה שיבכולתה למנוע את זה), השחקנים נמצאים במפלס אחר לגמרי - קנס 20 אלף, הליצן מהמנהלת דואג להתראיין תחת כל עץ רענן ולציין שהוא זועם על מכבי ובאשמתה הכדורגל לא יחזור ועוד עומדת לדין נוסף בהתאחדות. כפל קנס, משהו הזוי.
אוהדי חיפה עושים אותו דבר בדיוק - כלום. אף אחד לא מדבר על זה, 
אוהדי חיפה גם מוסיפים חטא על פשע ומעבר להתפרצות למגרש, שזה עוד מילא, תקפו באלימות קשה צלם של ONE - כלום, אף אחד לא מדבר על זה
הם גם עשו מערב ותקפו את אוהדי הפועל חיפה אבל גם זה עובר בשקט, העיקר שאנחנו צריכים להתנצל על "מכבי חיפה חיזבאללה".

תזכירו לי שוב למה אנחנו שותקים על זה?

הם פתחו בקמפיין אגרסיבי 'לא היה פנדל' בשביל להסית מזה את כל האש.

4 דקות לפני, הנדון said:

הם פתחו בקמפיין אגרסיבי 'לא היה פנדל' בשביל להסית מזה את כל האש.

ומצחיק שזה עובד להם, בפרט שכן היה פנדל וגם אם לא היה פנדל מה זה קשור לזה שם תקפו את הקהל של הפועל חיפה וצלם עיתונאות? בנוסף כמובן לחגיגה שלהם מחוץ לאיצטדיון שלבד שווה 20 אלף ש"ח לפי מחירון המנהלת. 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

איפה כתוב שלשיר את השיר הזה אסור לשחקנים?

למה כשחיפה שרים שישרפו הצהובים זה בסדר או כשכל חדר ההלבשה של בני יהודה כולל הבעלים שר הכל כבר מוכן לזיין את מכבי זה בסדר ולשיר חיפה חיזבאללה זה לא?

אני לא אומר מה תקין ומה לא, וגם הסכמתי איתך שזה ביזיון גדול שמעמידים שחקנים לדין על זה.

זה גם לא חדש שעושים איפה ואיפה בהעמדות לדין בכל מה שקשור אלינו.

איפה כתוב? אתה צריך הנחייה ספציפית עבור כל שיר בנפרד אם הוא מותר או אסור?

אם להיות כן עם עצמך אז לשחקנים כתוב על החולצות respect all, fear none. ובתור שחקן אתה אמור לכבד את היריב ולא לקלל אותו. בטח שזה לא חלק מאמוציות של משחק שאתה זורק איזה לאוויר, אלא חצי שעה אחרי שנגמר המשחק.

עוד העונה רצו להעמיד את השחקנים לדין לפני הדרבי כי הם שרו באימון המסכם "כל הפועל בני זונות". אם אני לא טועה המועדון אפילו הוציא הודעת התנצלות על זה.

אז בוא לא נהיה ראש קטן, ונבין שלשחקנים אסור לקלל את היריב כמו אחרון האוהדים. מה גם שאתה יודע שאותנו מחפשים בנרות כדי להעמיד לדין.

לגבי הדוגמאות שנתת, אני לא זוכר מתי ומי שר "שישרפו הצהובים בחיפה". ולגבי בני יהודה אנחנו מדברים על לפני 3 שנים.

אם עוד השנה הזהירו את השחקנים והמועדון שדבר כזה יכול לגרור העמדה לדין, אז היה צריך להתאים את עצמך ושהשחקנים (כמו שכטר) ישירו את כל השיר ופשוט יסגרו את הפה במילים הבעייתיות.

9 דקות לפני, תמיר8 said:

ניר רפש ירחיק את אצילי ומיכה מהדרבי. אולי אפילו משני הדרבים

מכבי תסתדר יופי גם בלי אצילי ומיכה, יש מספיק שחקנים טובים, אבל העקרון זה מה שמעצבן פה. 
הפועל עושה משהו חמור יותר - השחקנים יורדים וחוגגים עם הקהל באותו מפלס, והמנהלת לא עושה כלום. 
השחקנים של מכבי חוגגים מהיציע גבוה - ומקבלים 20 אלף ש"ח קנס, נוסף לזה ש2 הקבוצות עומדות לדין בהתאחדות. איפה ה-20 אלף קנס של הפועל?
נניח שחיפה לא קיבלו קנס כי השחקנים לא חגגו עם הקהל מחוץ לאיצטדיון, עוד מילא,  אבל איך זה שהם תקפו באלימות צלם עיתונות ואת אוהדי הפועל חיפה זה עובר בשקט?
אבל אם ממהרים להעמיד לדין שחקנים ששרו "חיפה חיזבאללה", איך לא מעמידים לדין בעלי קבוצות, צוות מקצועי ושחקנים ששרים "מכבי זונה"? ושחקנים כמו ורמוט במדי הפועל שאיחלו שואה למכבי?
זה מה שמרתיח אותי פה, 
אבל זה לא מפתיע אותי בעולם שמזיינים אותנו כל משחק בשיפוט, 1 ל-100 מקרים אנחנו מגיבים וכמובן שהם מייד מגיבים ב"מכבי בכיינים, תלמדו חוקה" וכו', אבל קבוצות אחרות כמו חיפה שמתבייכות על החלטות שיפוט מוצדקות - אין שום תגובה. 
כדורגל פח.

כל הנושא הזה של בית הדין הוא טחינת מים.

הרי אין שום הגינות, שקיפות, אחידות ובעיקר- תקינות משפטית שפועלת מעבר לכותלי ההתאחדות

30 דקות לפני, ohadn said:

אני לא אומר מה תקין ומה לא, וגם הסכמתי איתך שזה ביזיון גדול שמעמידים שחקנים לדין על זה.

זה גם לא חדש שעושים איפה ואיפה בהעמדות לדין בכל מה שקשור אלינו.

איפה כתוב? אתה צריך הנחייה ספציפית עבור כל שיר בנפרד אם הוא מותר או אסור?

אם להיות כן עם עצמך אז לשחקנים כתוב על החולצות respect all, fear none. ובתור שחקן אתה אמור לכבד את היריב ולא לקלל אותו. בטח שזה לא חלק מאמוציות של משחק שאתה זורק איזה לאוויר, אלא חצי שעה אחרי שנגמר המשחק.

עוד העונה רצו להעמיד את השחקנים לדין לפני הדרבי כי הם שרו באימון המסכם "כל הפועל בני זונות". אם אני לא טועה המועדון אפילו הוציא הודעת התנצלות על זה.

אז בוא לא נהיה ראש קטן, ונבין שלשחקנים אסור לקלל את היריב כמו אחרון האוהדים. מה גם שאתה יודע שאותנו מחפשים בנרות כדי להעמיד לדין.

לגבי הדוגמאות שנתת, אני לא זוכר מתי ומי שר "שישרפו הצהובים בחיפה". ולגבי בני יהודה אנחנו מדברים על לפני 3 שנים.

אם עוד השנה הזהירו את השחקנים והמועדון שדבר כזה יכול לגרור העמדה לדין, אז היה צריך להתאים את עצמך ושהשחקנים (כמו שכטר) ישירו את כל השיר ופשוט יסגרו את הפה במילים הבעייתיות.

קודם כל לשיר מכבי חיפה חיזבאללה זה לא לקלל כמו אחרון האוהדים. איפה כתוב שאסור לשיר שיר אוהדים נגד היריבה?

חיפה שרו שישרפו הצהובים בסרטון שדאבל העלה פה לפי כמה זמן.

בני יהודה ממש לא שרו לפני שלוש שנים אלא לפני שנה.

מסתבר שמכבי תעמוד לדין על שני סעיפי אישום - התנהגות בלתי הולמת של אוהדים ועבירה על התקנון. בנוסף למיכה ואצילי.

הפועל תעמוד לדין על עבירת תקנון.

הכל מסריח שם.

1 דקה לפני, Elirandani said:

מסתבר שמכבי תעמוד לדין על שני סעיפי אישום - התנהגות בלתי הולמת של אוהדים ועבירה על התקנון. בנוסף למיכה ואצילי.

הפועל תעמוד לדין על עבירת תקנון.

הכל מסריח שם.

וחיפה מה איתה? 
זה עבר באהלן כשהם חגגו מחוץ לאיצטדיון\תקפו את אוהדי הפועל חיפה\תקפו צלם של ONE?

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קודם כל לשיר מכבי חיפה חיזבאללה זה לא לקלל כמו אחרון האוהדים. איפה כתוב שאסור לשיר שיר אוהדים נגד היריבה?

חיפה שרו שישרפו הצהובים בסרטון שדאבל העלה פה לפי כמה זמן.

בני יהודה ממש לא שרו לפני שלוש שנים אלא לפני שנה.

אני סה''כ אומר שהייתי מצפה שאחרי שנזפו בהם ואיימו בהעמדה לדין כשהם שרו "כל הפועל בני זונות" לפני הדרבי שהיה השנה, שהם יקבלו שכל ופשוט יסתמו ת'פה בשלוש המילים האלה עכשיו.

שכטר היה על ידם וגם שר את השיר. בשורה הזאת הפסיק והוא לא עומד לדין.

כל התקדימים שאתם מעלים כאן מקבוצות אחרות הם נפלאים בשביל קו ההגנה של מכבי כדי לטעון לאכיפה סלקטיבית.

אבל זה לא חדש לנו, ולא משנה איזה טיעון מכבי יעלו, אנחנו נאכל חרא כי הכל מושחת

זה מאצ׳ מושלם, מצד אחד דוד עשיר מקנדה שאפשר לדפוק, כי ואלה אנחנו הישראלים אנשים חמים ומצד שני חור תקציבי במשרד מושחת.

אגב, מכבי מכרו את זהבי לסין, מסין יצאה הקורונה, לי באופן אישי זה לא נראה כמו צירוף מקרים ואפשר להאשים גם בסעיף של הפצת מגפה עולמית, הרי גם ככה המועדון הזה ע״פ התאחדות הוא מעל למשטרה ובית המשפט אז למה לא. 

חבל יש כ״כ הרבה אנשים נורמלים שרוצים לטובת הכדורגל ובסופו של יום יש איזה כמה עשרות מאפיונרים שמחזיקים עשרות ומאות אלפי אנשים בביצים והורסים להם את החוויה.

עד שהקהל שלנו לא ישתמש באמצעים הרתעתיים למניעת מקרים נשנים של תופעת הסחיטה הכספית של ההנהלה אנחנו לכודים, כמה שהמועדון יתפלפל משפטית בבית הדין זה פשוט לא משנה את ההחלטה שם שקבועה מראש, הם רוצים בורקסים על השולחן במימון כספי העונשין של מכבי.
להבנתי אי אפשר להרים את הדיון המשפטי לבימ"ש בגלל סנקציות של פיפא שיינתנו במקרה כזה.

בקיצור , באופנים רשמיים זה לא ייפתר.. רק שכונתי

אני לא מבין למה אנחנו ממשיכים לאכול כאפות וסותמים את הפה.

שיפוט מוטה ותקשורת עוינת השפיעו במאבקי אליפות בעבר.

מה זה נותן? קלאס בשקל?

1 hour ago, gilgil28 said:

אם למדתי משהו ממקרי עבר זה שהם יודעים את העבודה מצוין והם יגיבו בעיתוי המדויק. סומך על מורן מאירי.

איזה מקרה עבר? כשקיבלנו העונה רדיוס בזמן שחיפה, בית"ר וב"ש עשו אותו דבר ולא קיבלו ובכל זאת לא הגבנו כמו שצריך זה היה השיא.

אנחנו מועדון עם כוח. חבל שלא מנצלים אותו מספיק טוב (במכבי סל למשל משתמשים בו טוב).

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה מקרה עבר? כשקיבלנו העונה רדיוס בזמן שחיפה, בית"ר וב"ש עשו אותו דבר ולא קיבלו ובכל זאת לא הגבנו כמו שצריך זה היה השיא.

אנחנו מועדון עם כוח. חבל שלא מנצלים אותו מספיק טוב (במכבי סל למשל משתמשים בו טוב).

מכבי כדורסל קיבלו את הכוח הזה בגלל ההצלחה באירופה, בכדורגל אנחנו לא חברי קבע בליגת האלופות, אין ליגה חלופית שנוכל להשתתף בה.

54 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מכבי כדורסל קיבלו את הכוח הזה בגלל ההצלחה באירופה, בכדורגל אנחנו לא חברי קבע בליגת האלופות, אין ליגה חלופית שנוכל להשתתף בה.

איום פרישה מהליגה הוא לא הפתרון היחיד.

למנהלת ולהתאחדות יש אינטרס גדול שהאימפריה הגדולה בישראל תתמוך בהם ולא תפעל נגדם.