Jump to content

נושא מעקב אחר עונשים של בית הדין של ההתאחדות 2019/20

דקסטר

Recommended Posts

גזענות = רדיוס. הופעל כבר נגד בש. 

אבוקות במשחק חוץ = רדיוס. הופעל עלינו. 

במקום 2 רדיוסים יקבלו במקסימום 1 ואז ינפנפו ש"הנה גם אנחנו חטפנו"  

אין אמון בבתי המשפט של הכדורגל הישראלי

איפה ואיפה בהחלטות והקהל הצהוב ממשיך להיות מופלה לרעה

יעקב שחר בן זונה

אם היה מתערב שקיבלנו רדיוס לביטול העונש הכל היה נראה אחרת

זה אותו יעקב שחר שרצה קיזוז כי בית"ר היו טובים

מה הקשר שלו לספורטיבית

עכשיו שיזדיין

התקשורת הירוקה לא אומרת כלום על האבוקות. רק על הגזענות. גם הם עם חיפה

תמיד אנחנו לבד, אבל שאתה מנצח ככה זה הכי מתוק. חמסה555 על כל הקנאים.

שלא תמותו תחיו ותסבלו

21 דקות לפני, טוריחו said:

לא אהרוס את המסיבה אבל שחר ומכבי חיפה לא הצביעו בעד הקיזוז.

https://www.one.co.il/article/158925.html

באמת לא הרסת, שחר כן הצביע בעד הקיזוז (יותר מזה, לדעתי גם היה שותף בהגיית הרעיון) לעונת 09/10 כדי להלחם בגאידמק.

ואז הפועל לקחו לו אליפות על הראש, ועונה לאחר מכן הוא כבר התנגד. הכל בכתבה אגב

8 דקות לפני, Art Vandelay said:

באמת לא הרסת, שחר כן הצביע בעד הקיזוז (יותר מזה, לדעתי גם היה שותף בהגיית הרעיון) לעונת 09/10 כדי להלחם בגאידמק.

ואז הפועל לקחו לו אליפות על הראש, ועונה לאחר מכן הוא כבר התנגד. הכל בכתבה אגב

נכון, אני זוכר משהו כזה.

צודק. טעות שלי.

31 דקות לפני, טוריחו said:

נכון, אני זוכר משהו כזה.

צודק. טעות שלי.

למה טעות שלך?

פשוט תגיד שאתה חושב שלדעתך + השטות המפגרת שיצאה לך מהפה הפעם וזהו. 

רק בגלל שאתה לגמרי טועה לחזור בך?

שחר לא סתם היה בעד הקיזוז הוא היה אבי רעיון הקיזוז. ראה את גאידמק עם כל הכסף שלו והחליט שזה לא מספיק ספורטיבי בשבילו שלא הוא הבעלים הכי עשיר בליגה שמפשיט קבוצות על ימין ועל שמאל וככה לוקח אליפויות, לא התאים לו איזה גאידמק כזה שישלם יותר ממנו. אבל איך אומרים? קארמה איז אה ביץ' ודווקא בגלל הקיזוז הפסיד את האליפות להפועל ת"א. עם כל הצער שזה הפועל שלקחו אליפות הגיע לו לאשמדאי הזה. 

כל פעם יש דין אחד לחיפה ודין אחר לשאר הקבוצות (ומאז שהגיע גולדהאר אז גם הדין איתנו הוא אחר, רק לחומרה), גם מבחינת חוקי התאחדות, אני עוד זוכר את חוק יעקובו שעשו במיוחד בשבילו. שולט בהתאחדות ביד רמה דון שחר. 

8 דקות לפני, Krishi said:

שחר לא סתם היה בעד הקיזוז הוא היה אבי רעיון הקיזוז. ראה את גאידמק עם כל הכסף שלו והחליט שזה לא מספיק ספורטיבי בשבילו שלא הוא הבעלים הכי עשיר בליגה שמפשיט קבוצות על ימין ועל שמאל וככה לוקח אליפויות, לא התאים לו איזה גאידמק כזה שישלם יותר ממנו. אבל איך אומרים? קטרמה איז אה ביץ' ודווקא בגלל הקיזוז הפסיד את האליפות להפועל ת"א. עם כל הצער שזה הפועל שלקחו אליפות הגיע לו לאשמדאי הזה. 

כל פעם יש דין אחד לחיפה ודין אחר לשאר הקבוצות (ומאז שהגיע גולדהאר אז גם הדין איתנו הוא אחר, רק לחומרה), גם מבחינת חוקי התאחדות, אני עוד זוכר את חוק יעקובו שעשו במיוחד בשבילו. שולט בהתאחדות ביד רמה דון שחר. 

גם פתחו בשבילו את ההתאחדות בשבת בשביל שיוכל להחתים שחקן.

7 hours ago, ravid said:

יש לחיפה כבר העמדה לדין על קריאות גזעניות העונה? כי אם זו עבירה ראשונה שלהם אז אין שום סיבה שיקבלו רדיוס, בדיוק כמו שב"ש לא קיבלו לפני חודש.

חיפה עמדו כבר העונה על קריאות גזעניות גם נגד בית"ר 

ב"ש עשו את זה בשני משחקים רצוף חחח טמבלים 

17 hours ago, Krishi said:

שחר לא סתם היה בעד הקיזוז הוא היה אבי רעיון הקיזוז. ראה את גאידמק עם כל הכסף שלו והחליט שזה לא מספיק ספורטיבי בשבילו שלא הוא הבעלים הכי עשיר בליגה שמפשיט קבוצות על ימין ועל שמאל וככה לוקח אליפויות, לא התאים לו איזה גאידמק כזה שישלם יותר ממנו. אבל איך אומרים? קארמה איז אה ביץ' ודווקא בגלל הקיזוז הפסיד את האליפות להפועל ת"א. עם כל הצער שזה הפועל שלקחו אליפות הגיע לו לאשמדאי הזה. 

כן כן. לא באתי להגן על שחר. חוק יעקובו זכור לי גם כן.

אבל משום מה זכרתי את אבי לוזון כאבי שיטת הקיזוז.

אבל כן, צודק. 

2 hours ago, טוריחו said:

כן כן. לא באתי להגן על שחר. חוק יעקובו זכור לי גם כן.

אבל משום מה זכרתי את אבי לוזון כאבי שיטת הקיזוז.

אבל כן, צודק. 

אתה מבין בכלל כמה טיפש יצאת? איזה מטומטמת הייתה ההודעה שלך? זה יוצא דופן אפילו בפורום הזה.

אשכרה הכרזת בהתנשאות (חח לא רוצה להרוס את החגיגה אעלק) על משהו שהוא פשוט הפוך מהאמת. עזוב שאתה טיפש ומסיק מסקנות מהאוויר (מה שלמדנו כבר מנושאים אחרים) למה להגיד משהו לא נכון ולגרום אולי אחר כך לאנשים אחרים לטעות אחרייך ולהתפדח. לתקן בן אדם עם טעות זה הדבר הכי מפגר בעולם. היה, עד לרגע שאתה שברת את השיא כשתיקנת בן אדם עם טעות ועוד הבאת כתבה שמוכיחה שהוא צודק ואתה טועה!! שמע זה באמת משהו שאני עוד לא חושב שהיה בפורום.

איזה מטומטם. איזה פדיחה. 

55 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אתה מבין בכלל כמה טיפש יצאת? איזה מטומטמת הייתה ההודעה שלך? זה יוצא דופן אפילו בפורום הזה.

אשכרה הכרזת בהתנשאות (חח לא רוצה להרוס את החגיגה אעלק) על משהו שהוא פשוט הפוך מהאמת. עזוב שאתה טיפש ומסיק מסקנות מהאוויר (מה שלמדנו כבר מנושאים אחרים) למה להגיד משהו לא נכון ולגרום אולי אחר כך לאנשים אחרים לטעות אחרייך ולהתפדח. לתקן בן אדם עם טעות זה הדבר הכי מפגר בעולם. היה, עד לרגע שאתה שברת את השיא כשתיקנת בן אדם עם טעות ועוד הבאת כתבה שמוכיחה שהוא צודק ואתה טועה!! שמע זה באמת משהו שאני עוד לא חושב שהיה בפורום.

איזה מטומטם. איזה פדיחה. 

כמה קלאס בהודעה אחת, עוד שניה תהרוג אותו. טעה, התנצל, נגמר הסיפור.

43 דקות לפני, Darwin said:

וואלה, מן הסתם אני גורר את הסיפור מנושא אחר שגם שם הוא המציא שטויות שמנוגדות למציאות בבירור ונאמר כבר בנושא שהן שטויות ולא נסגר.

לא יודע מי הבן אדם אבל הוא טיפש וחצוף, פעמיים בשבוע יוצא נגד הנהלת מכבי בלי סיבה ובניגוד למציאות  ומצד שני מפאר את הנשיא יענקל'ה, שוב על המצאה שלו שהפוכה מהאמת.

חוצמזה, אני רגיש באופן אישי נגד אנשים שמתגקים אנשים צודקים עם טעות, זה פאול מטורף בעיניי. לא רק שאתה טועה אתה גורם למישהו צודק (ועוד קוראים) לחשוב שהוא טעה ולהציג בעתיד טעות ולצאת טמבל בגלל היהירות והטיפשות שלך. חמור מאוד.

On 13.2.2020 at 14:42, Darwin said:

האיש הבזוי הזוי הזה לא רלוונטי. עד הרגע שציטטת אותו לא ראיתי שהוא הגיב, חסמתי אותו וטוב שכך.

קלאסי עבורו להגיב ולהיתפס ולהכריז על ההודעה המטומטמת בעולם. רק אחד שחושב שהשמש זורחת לו מהתחת מגיב בצורה הזו.

תמשיך לחלק תארים מפוקפקים לאנשים ולהרים לעצמך, תתקשר ליאיר נתניהו, יש לכם הרבה במשותף. 

47 דקות לפני, טוריחו said:

האיש הבזוי הזוי הזה לא רלוונטי. עד הרגע שציטטת אותו לא ראיתי שהוא הגיב, חסמתי אותו וטוב שכך.

קלאסי עבורו להגיב ולהיתפס ולהכריז על ההודעה המטומטמת בעולם. רק אחד שחושב שהשמש זורחת לו מהתחת מגיב בצורה הזו.

תמשיך לחלק תארים מפוקפקים לאנשים ולהרים לעצמך, תתקשר ליאיר נתניהו, יש לכם הרבה במשותף. 

בלה בלה בלה.

תתעלם מזה שאתה לא אוהד מכבי (סתם טרול אפס) שכל כל גרוע בעבודה שלו כטגול בפורום שהוא אשכרה מרים ליענקלה על משהו הפוך מהמציאות. 

כתוב לך בכתבה שהוא הצביע בעד!! אתה נותן את זה כהוכחה שהוא הצביע נגד. מדהים. הטרול הטיפש לגילו בעולם. 

6 דקות לפני, liron1006 said:

כוס אמק! בגלל פאקינג כוס יש בית דין משמעתי ביום רביעי.

יאללה תנו את הטריליון שקל קנס ו 2 רדיוס בדואר וזהו.

אם יש עדיין מישהו שלא רואה שמחפשים אותנו בכל תחום ושופטים בחומרה, אם זה השופטים, הואר ובית הדין.

12 דקות לפני, liron1006 said:

כוס אמק! בגלל פאקינג כוס יש בית דין משמעתי ביום רביעי.

יאללה תנו את הטריליון שקל קנס ו 2 רדיוס בדואר וזהו.

שיתחילו באמת לתפוס את הבבונים האלו שזורקים דברים למגרש לבטל מנוי או לתבוע אישית.