Jump to content

נושא מעקב אחר עונשים של בית הדין של ההתאחדות 2019/20

דקסטר

Recommended Posts

די נו, אתם מגזימים. אין מצב שהם יוצאים מזה בלי רדיוס. על החלק של האבוקות יתנו להם 2000 קנס בנוהל אבל על הנהמות זה בוודאות יהיה רדיוס. אפילו לבית הדין אין דרך להוציא את שחר הפעם.

ואנחנו צריכים להיות הכי נגד הרדיוסים והעונשים המזדיינים האלה. הרי בשניה שישמעו נהמות אצלנו זה יגמר ברדיוס הכי קל בעולם (ולצערי יש לנו מטומטמים בקהל).

כל העונשים הקולקטיבים האלה זה ביזיון והלוואי שאחרי הרדיוס של חיפה סוף סוף נוכל להתאחד יחד כל הקהלים/כל הקבוצות ולשים לזה סוף.

עשרות אלפי אוהדי מכבי, עשרות אלפי אוהדי חיפה ועוד אלפי אוהדי באר שבע ואלפי אוהדי הפועל נאלצים לנדוד בין מגרשים למרות שלא עשו כלום. שלא נדבר על אוהדי ביתר שאולי השנה איכשהו יצאו בזול אבל לאורך עונות שלמות קיבלו אין ספור עונשים קולקטיבים. תתפסו את מי שזורק/מתגזען תתבעו לו את הצורה, תשללו מנויים, תוציאו צווי הרחקה מאצטדיונים ושחררו אותנו. למה זה אמור לפגוע בכולם?

באמת שנשבר כבר הזין ואני רואה את הרדיוס הבא שלנו בקרוב. אין לי זין לנסיעות האלה.

38 דקות לפני, המכבייה said:

שמע, אם אין כאן רדיוס, זה ממש לנסות להכריע את האליפות בצורה מלאכותית. באמת שאין שום דרך אחרת לראות את הדברים.

לא יהיה רדיוס יואב

ספויילר: הם לא יקבלו כלום יהיו הרבה תגובות נזעמות בנושא, איום בתביעה נגד ההתאחדות עד שירגע ונעבור הלאה. 

יואב שלא תתעצבן מראש. 0% לרדיוס. 0%.

כאעלו יש סיכוי ממש ממש אפסי לרדיוס לפני ערעור שירד בערעור. אבל אני ממש ממש אופתע. 

בכל מקרה בפועל הם לא יקבלו. 0%.

1 דקה לפני, הנדון said:

בגביע?

בליגה אח.

הגביע כמה ימים אחרי.

עוד מוקש לחיפה, לא זוכר מתי קבוצה ניצחה את אותה קבוצה בהפרש של כמה ימים.

52 דקות לפני, Sawyerdroid said:

יואב שלא תתעצבן מראש. 0% לרדיוס. 0%.

כאעלו יש סיכוי ממש ממש אפסי לרדיוס לפני ערעור שירד בערעור. אבל אני ממש ממש אופתע. 

בכל מקרה בפועל הם לא יקבלו. 0%.

די נו, לא מאמין לך.

אין סיכוי שיצליחו להוציא אותם מזה. זה אחד לאחד מה שהיה בסיפור עם ב"ש ועוד לחיפה יש העמדה קודמת לדין שיצאו ממנה בזול במקרה של קונטה.

זה גמור והם יקבלו רדיוס או שהכל מושחת כאן מהיסוד פי 10 ממה שחשבתי עד עכשיו.

10 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

די נו, לא מאמין לך.

אין סיכוי שיצליחו להוציא אותם מזה. זה אחד לאחד מה שהיה בסיפור עם ב"ש ועוד לחיפה יש העמדה קודמת לדין שיצאו ממנה בזול במקרה של קונטה.

זה גמור והם יקבלו רדיוס או שהכל מושחת כאן מהיסוד פי 10 ממה שחשבתי עד עכשיו.

אצל ב"ש עצרו את המשחק והיה על זה קצת רעש. אם לא היו עוצרים את המשחק שום סיכוי שהם מקבלים רדיוס.

"מכיוון שאנו בוחנים אפשרות לבטל את עונש הרדיוס, וגם הענשת הקבוצה יפגע במאבק האליפות ובכך יפגע בעקרון הספורטיביות החשוב, החלטנו בלב כבד להעניש את הקבוצה בעונש כספי בלבד, ובעונש רדיוס על תנאי"

ניתן על ידי עו"ד שמעוני, בהעדר.

מישהו חושב שיהיה אחרת?

(מונפץ, אך עם הגיון)

יש סיכוי שיענקל'ה כן מכוון לרדיוס למען האמת?

יכול להיות מהלך קלאסי להעברת האש והאשמה ממנו ומבלבול לעבר אותם "אוהדים קיצוניים" שמסוכסכים איתו. 

מה גם ההודעות של חיפה בתקשורת שהם אשכרה מודים ומתנצלים במקום ללכת למאבק והכחשה

4 hours ago, nirnir20 said:

כל מי שכתב פה שבעקבות אירועי הדרבי קיבלתי סיבוב שלם בלי ציוד עידוד מבין שזה לא העונש שבית הדין של ההתאחדות נתן לנו כן ? 

זה עונש שהמשטרע החליטה שהיא גוזרת עלינו, אין לזה שום קשר להתאחדות, ואל תצפו למשהו דומה בגזרת חיפה.  

לא שזה הופך את זה לפחות גרוע, להפך, לטעמי זה כל כך יותר גרוע ומסוכן שהמשטרה חושבת שהיא בית המשפט וגוזרת עונשים על קהלים,  לא מבין איך לא היה פה פיצוץ מצד מכבי/ההתאחדות/אופ"א , לא הגיוני בעיניי שמשטרע מחליטה שהיא נותנת עונשים שמשפיעים על קבוצות בליגת העל, ואני בטוח שזה עבר מתחת לרדאר כי זה עונש שנגזר על מכבי ולא על קבוצה אחרת, היה צריך להיות פה בלאגן ברמה שמכבי מאיימת לא להופיע למשחקים. 

רשמית קיבלנו עונש של משחק רדיוס וקנס כספי, ואני לא מצפה שזה מה שחיפה תקבל כי אצלנו גם נשרפו כיסאות ונפצע צלם. 

לא רוצה להגן עליהם, אבל האמת חייבת להאמר, זה לא עונש של המשטרה, ככאלה שאחראים על ביטחון הציבור ע״פ חוק גם הם וגם כיבוי אש יכולים לא לתת רישיון לאירוע עד שימולאו כל ההחלטות שהם קבעו.

3 hours ago, קובי השועל said:

בליגה אח.

הגביע כמה ימים אחרי.

עוד מוקש לחיפה, לא זוכר מתי קבוצה ניצחה את אותה קבוצה בהפרש של כמה ימים.

עשינו את זה פעם בדרבי

3 hours ago, modz0r said:

"מכיוון שאנו בוחנים אפשרות לבטל את עונש הרדיוס, וגם הענשת הקבוצה יפגע במאבק האליפות ובכך יפגע בעקרון הספורטיביות החשוב, החלטנו בלב כבד להעניש את הקבוצה בעונש כספי בלבד, ובעונש רדיוס על תנאי"

ניתן על ידי עו"ד שמעוני, בהעדר.

מישהו חושב שיהיה אחרת?

(מונפץ, אך עם הגיון)

ת'כלס הגיוני שזה מה שיהיה

1 hour ago, duduha said:

לא רוצה להגן עליהם, אבל האמת חייבת להאמר, זה לא עונש של המשטרה, ככאלה שאחראים על ביטחון הציבור ע״פ חוק גם הם וגם כיבוי אש יכולים לא לתת רישיון לאירוע עד שימולאו כל ההחלטות שהם קבעו.

אם אתה חושב שזה לא עונש אלא מקדם בטיחות אתה תמים. 

המשטרה פועלת כמו ארגון פשיעה, פגעו להם בכבוד בדרבי האחרון וככה הם מחזירים לארגונים. 

לבקש ת"ז מאנשים שבמקרה שקורה משהו ביציע הם אוטומטית אחראיים זה הזיה , לא שמעתי על דבר כזה מעולם, לא הגיוני בעליל, לא תורם בכלום לבטיחות של אף אחד, זה ההגדרה של עונש. 

זה לא מופע אבוקות ראשון שהיה בארץ או בעולם, מעולם לא ניתן עונש (וזה עונש, חד משמעית) של איסור על הכנסת אביזרי עידוד למשך סיבוב שלם ע"י המשטרה. 

לעזאזל , מאז הדרבי היו עוד משהו כמו 5-6 משחקים שבהם הודלקו אבוקות , לא שמעתי שאסרו על הארגונים האלה להכניס אביזרים , חוץ ממה שהיה בב"ש שנראלי שאסור עליהם למשחק אחד , וגם זה כי ראו מה עשו בת"א והעתיקו, ובכל מקרה זה הופסק מאז אם אני לא טועה.

2 דקות לפני, nirnir20 said:

המשטרה פועלת כמו ארגון פשיעה, פגעו להם בכבוד בדרבי האחרון וככה הם מחזירים לארגונים. 

לבקש ת"ז מאנשים שבמקרה שקורה משהו ביציע הם אוטומטית אחראיים זה הזיה , לא שמעתי על דבר כזה מעולם, לא הגיוני בעליל, לא תורם בכלום לבטיחות של אף אחד, זה ההגדרה של עונש. 

זה לא מופע אבוקות ראשון שהיה בארץ או בעולם, מעולם לא ניתן עונש (וזה עונש, חד משמעית) של איסור על הכנסת אביזרי עידוד למשך סיבוב שלם ע"י המשטרה. 

לעזאזל , מאז הדרבי היו עוד משהו כמו 5-6 משחקים שבהם הודלקו אבוקות , לא שמעתי שאסרו על הארגונים האלה להכניס אביזרים , חוץ ממה שהיה בב"ש שנראלי שאסור עליהם למשחק אחד , וגם זה כי ראו מה עשו בת"א והעתיקו, ובכל מקרה זה הופסק מאז אם אני לא טועה.

בוא נפריד, אני מסכים שהם עושים את זה בגלל שנפגע להם האגו, ודווקא וזה, אבל לבוא ולומר שאין להם זכות והם לא יכולים זו טעות, זה חד משמעית לא נכון.

והם בהחלט יכולים לשפות מישהו מהקהל אם וכאשר קורה משהו.

לא הבנתי עד עכשיו את העניין הזה שחוזרים עליו כל הזמן עם המשטרה שנפגע לה הכבוד כאילו מינימום סמי בן טובים במתחת לאף שהרים את הכספת מהמטה הארצי או איזה ראש משפחת פשע/רוצח סדרתי שמתחמק מהם באלגנטיות ומבזה אותם מול כל המדינה.

עד כדי כך מעניין את המשטרה אם יש אבוקות בדרבי או לא שהם במסע נקם בלתי מתפשר? מילא אם הם היו ניזוקים מזה אבל אפילו זה לא, כל הנזק על הקבוצות עצמן. גם בתקשורת לא יוצא להם שם רע כי את אף אחד זה לא מעניין (גם בעולם הכדורגל ובטח שמחוץ לכדורגל) ולא נתפס כמחדל משטרתי שמבייש אותם, כמעט 20 שנה זה קיים במגרשים והיה בכמויות הרבה יותר גדולות. אז מה הקטע?

47 דקות לפני, yellow_blood said:

לא הבנתי עד עכשיו את העניין הזה שחוזרים עליו כל הזמן עם המשטרה שנפגע לה הכבוד כאילו מינימום סמי בן טובים במתחת לאף שהרים את הכספת מהמטה הארצי או איזה ראש משפחת פשע/רוצח סדרתי שמתחמק מהם באלגנטיות ומבזה אותם מול כל המדינה.

עד כדי כך מעניין את המשטרה אם יש אבוקות בדרבי או לא שהם במסע נקם בלתי מתפשר? מילא אם הם היו ניזוקים מזה אבל אפילו זה לא, כל הנזק על הקבוצות עצמן. גם בתקשורת לא יוצא להם שם רע כי את אף אחד זה לא מעניין (גם בעולם הכדורגל ובטח שמחוץ לכדורגל) ולא נתפס כמחדל משטרתי שמבייש אותם, כמעט 20 שנה זה קיים במגרשים והיה בכמויות הרבה יותר גדולות. אז מה הקטע?

זאת הוראה של היכלי הספורט למשטרה. 

למשטרה אין עניין, למרות שבבדיקת ציוד עידוד אתה תלוי בסעיף של הקצין באותו יום אבל זה נושא אחר ממה שקורה פה. 

5 hours ago, nirnir20 said:

האמת, ויתקנו אותי אם אני טועה כל מי שמבין קצת במשפטים.
אין למשטרה שום עילה להטיל אחריות פלילית על בן אדם בגלל שהוא הביא להם תעודת זהות.
שישימו עליהם איזה מצלמת חזה יחתמו על הת"ז, יוזמנו למשפט ויתבעו את הא-אמא של המשטרה על הוצאת דיבה ועוגמת נפש.

2 hours ago, הצהוב מהיציע said:

האמת, ויתקנו אותי אם אני טועה כל מי שמבין קצת במשפטים.
אין למשטרה שום עילה להטיל אחריות פלילית על בן אדם בגלל שהוא הביא להם תעודת זהות.
שישימו עליהם איזה מצלמת חזה יחתמו על הת"ז, יוזמנו למשפט ויתבעו את הא-אמא של המשטרה על הוצאת דיבה ועוגמת נפש.

נו אז בוא תשים ביום ראשון תעודת זהות. מה אכפת לך?

30 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נו אז בוא תשים ביום ראשון תעודת זהות. מה אכפת לך?

אין לי שום בעיה, לא חושב שזה עובד ככה.
הם מעוניינים בתז של הארגון