Jump to content

נושא מעקב אחר עונשים של בית הדין של ההתאחדות 2019/20

דקסטר

Recommended Posts

באמת שלא דרושה הרבה עבודה בהשוואת המעשים והעונשים של מכבי ת"א מול חיפה, בית"ר וב"ש. רואים בבירור שיש פה חוסר אי אחידות מטורף, כל המידע גלוי ופתוח באתר של ההתאחדות.

באמת ההנהלה של המועדון לא עושה כלום כדי לטפל בזה? מה הולך פה? איזו סיבה יש לנו להמשיך ולהשתתף במשחק מכור מראש?

הטיעון שבטלויזיה ובמנהלת אהבו את הקופנטי זה פשוט לתלוש את כל השיערות בראש! בני שרמוטות! 

רק לשמוע את שפיגלר משרפיץ על כל המסך מהאבוקות בדרבי ולא להאמין. 

1 hour ago, BRoi said:

איפה המועדון שלנו בכל הסיפור הזה?חבורה של מזדיינים בתחת איפה הקול שהם צריכים להשמיע בתקשורת אני לא מבין?!!?!?!?!?!

אתה מודע לזה שאתה מדבר על מכבי? למה ככה זו הקבוצה שלנו, מה אתה מלכלך ככה על הקבוצה??

13 דקות לפני, duduha said:

אתה מודע לזה שאתה מדבר על מכבי? למה ככה זו הקבוצה שלנו, מה אתה מלכלך ככה על הקבוצה??

גם לוני היה חלק מהקבוצה שלנו, אתה רוצה להגיד עליו דברים טובים? 

המועדון וגישת הג'נטלמניות שלו דופקים אותנו, אפשר להפנות קצת ביקורת גם כלפיהם לפעמים. 

30 דקות לפני, duduha said:

זה שאתה אוהב מישהי, לא אומר שאתה לא שם לב לבעיות שלה.

אני ממש מקווה שיש משהו מאחורי הקלעים שמכבי עושה, כי אם הם יחליקו על זה כמו בדרך כלל זה יהיה ממש מבאס.

44 דקות לפני, Moryo said:

גם לוני היה חלק מהקבוצה שלנו, אתה רוצה להגיד עליו דברים טובים? 

המועדון וגישת הג'נטלמניות שלו דופקים אותנו, אפשר להפנות קצת ביקורת גם כלפיהם לפעמים. 

27 דקות לפני, modz0r said:

זה שאתה אוהב מישהי, לא אומר שאתה לא שם לב לבעיות שלה.

אני ממש מקווה שיש משהו מאחורי הקלעים שמכבי עושה, כי אם הם יחליקו על זה כמו בדרך כלל זה יהיה ממש מבאס.

לא אומר לא להעביר ביקורת, ביקןרת היא לגיטימית, אבל יש דרך להתבטא.

אני יכול להגיד על לוני, שכל מה שעשה עשה מאהבת מכבי, לעולם לא קיללתי ולא אקלל אותו, אבל ביקורת יש לי מלא.

כשאני אוהב מישהי, אומר לה מה דעתי בצורה מכובדת ולא שהיא שרמוטה מזדיינת בתחת חסרת תקנה.

4 hours ago, דקסטר said:

על פרשת הקונפטי - שבגללה משחק העונה מול מכבי תל אביב נפתח באיחור של 20 דקות - הקבוצה נקנסה ב-3,000 שקל, כשהקנס כולל גם השלכת חפץ לעבר יונתן כהן. נציג הקבוצה בדיון, הדובר דודו בזק, אמר בדיון: "למדנו את הלקח - אסור לנו לזרוק קונפטי מהגג. אנחנו זרקנו את הקונפטי והתכוונו לטוב, להיטיב עם האוהדים שלנו. הקונפטי, על ניסוי שערכנו יום לפני כן, אמור היה לעוף לכיוון היציע הצפוני. לצערנו הדבר לא התממש והקונפטי נפל במגרש בגלל הרוח הצפונית. יש לציין כי המנהלת וגם בטלוויזיה דווקא אהבו את זה והשתמשו במופע... הייתה כאן היערכות לא טובה, לא ידענו וגם השופט לא כיצד להתמודד עם האירוע".

גם אם היו אומרים לדיין ר.ב.י.ם היו מקבלים את אותו "העונש".

חבל שאת אף אחד במדינה זה לא מעניין חוץ מאותנו. הייתי אומר אולי גם הפועל אבל הם שמחים על כל פעם שאנחנו נדפקים ואוהדי בית"ר בטוחים שרק אותם דופקים.

אין עם לי לצאת פה למאבק אפקטיבי בטח לא התקשורת זבל שיש פה שמוצצת לכבוד הנשיא הכל יכול.

מייאש.

באמת שאני לא מבין איך במכבי לא הופכים שולחנות בגלל הבזיון הזה שנקרא בית הדין.

1 hour ago, kutomer said:

מעניין כמה רדיוסים בית''ר יקבלו על מה שקורה שם עכשיו במשחק גביע.

מניח שזה תלוי כמה כתבות יהיו על זה בחדשות.

מה קרה?

8 דקות לפני, forlan said:

לא היה דיון אתמול על האבוקות של חיפה?

או שכבר ממש משתינים מהמקפצה ואפילו אין דיון?

איזה אבוקות? לא הראו בטלוזיה אז עמדו לדין על "רימון עשן" ועוד 3 אישומים - הכל יחד 11,000 ש"ח קנס.

בגלל שלא עומדים לדין ביום רביעי כי יש משחק התקרית הגזענית של אוהדי באר שבע תעלה לדיון רק בשבוע הבא, לא ידברו על זה בתקשורת או שהתקשורת תעודד את אלונה שעלתה ליציע של האוהדים שלה. זה יגמר ב3 אלף שקל קנס בגלל פעילות המועדון בנושא. 

אם לא שרים להם בטרנר הנה היא עולה הקבוצה הגזענית של המדינה נכשלנו כקהל. 

עריכה: מצד שני בעצם עדיף שלא כי התקשורת תפרש את זה כאילו אנחנו שרים על עצמנו ולא אל ב"ש ונקבל 3 רדיוסים, הורדת נקודות ו50 אלף שקל קנס.

מצד שלישי אולי עדיף רדיוסים ככה לפחות יהיו תופים ועידוד.

הכדורגל פה מושחת, ההנהלה שלנו חלבית, נדפקנו בגדול.

בש תקבל מקס קנס 10000

הייתי מצפה מהמועדון לכנס מסיבת עיתונאים ולדגום את חוסר הצדק והענישה הבררנית כלפי מכבי, אבל הם בשלהם, אירופאים.