Jump to content

לקראת הפועל חדרה

דקסטר

Recommended Posts

4 דקות לפני, yellow_blood said:

וואלה יש הבדל.

אם רוצים להביא משפחות, בן אדם עם ילדים שחוזר הביתה ב-22:30 במקום 20:30 זה כן עושה הבדל, לך זה נראה זניח.

נגד חיפה המשחק נפתח ב20:30 והיה מלא, כולל משפחות. אי אפשר להכנס באופן פרטני לכל דרישת הורה עכשיו, וברור שעדיף לקיים את המשחק כמה שיותר מוקדם מהבחינה הזו. לכן גם רשמתי שאין ויכוח אם המשחק היה נפתח בשעת צהריים. אבל בהתחשב בזה שעד העונה רוב המשחקים בארץ נפתחו ב21:00 בערב אי אפשר לבוא ולהגיד ש-20:00 היא לא שעה לגיטימית לערוך משחק.

וכמו שרשמתי, מדובר על הזזה חד פעמית, כי ממילא במשחק הבית הבא שייפתח בשעה 18:00 הבעיה לא תהיה קיימת.

אחינו, נגד חיפה היה מלא גם בחצות..

מדבר איתך על משחקים בסגנון של חדרה שמושכת זבובים במקום למשוך קהל.

פה צריך לבוא כמה שיותר לקראת הקהל אם זה במחירים מוזלים ושעות כמה שיותר נוחות.

יש הבדל עצום בין "הקלאסיקו" נגד חיפה או דרבי שאפשר פעם פעמיים בשנה להחליק את זה שהילד ילך לישון מאוחר, ומשחקים נגד חדרה ונס ציונה בשוטף.

לצורך השוואה, הייתי לוקח את הילד שלי לדודים בזכרון יעקב לארוחת ערב ממנה הוא יחזור מאוחר מאוד הביתה פעמיים בשנה, ראש השנה וליל הסדר, אבל לא הייתי עושה את זה כל שבוע ביום שני בערב. 

19 דקות לפני, Yellowald said:

שמעו, בתור שומר שבת שלא תומך בכל הקמפיין הדבילי הזה שלהם, זו באמת סיטואציה קצת מבאסת.

מדובר כאן בסה"כ על הזזה של שעתיים שהיתה יכולה להביא עוד אלפי אנשים. רק תראו כמה ניקובים נמכרים עכשיו בפייסבוק.

מילא אם הייתם אומרים לי שהמשחק ב-14:00 או 16:00, הייתי מקנא בכם ואין לי מה להגיד. אבל בשביל ההבדל בין 18:00 ל-20:00? חבל על אלו שלא יבואו.

אגב, במשחק הבית הבא שיתקיים בשעה הזו במוצאי שבת ממילא לא תהיה בעיה כי שבת כבר תצא לפי שעון חורף. 

קודם כל זה חתיכת הבדל כי אתה גם צריך להסתכל מתי המשחק נגד ולא רק מתי הוא מתחיל. וגם איפה הגבול. כשעשו משחק ב20:30 אמרו שאם כבר עשו בשעה כזאת למה לא הזיזו חצי שעה קדימה. עשו משחק ב-18:00 עכשיו אומרים למה לא יכלו להזיז עוד שעתיים קדימה. יעשו משחק ב14 או 16 יגידו למה לא יכלו להזיז את המשחק 4-6 שעות קדימה. אין לזה סוף.

כדורגל צריך להיות משוחק ביום חופש בשעה סבירה ולא להסתיים באמצע הלילה. זה מה שמכבי רוצים, זה מה שרוב אוהדי הכדורגל רוצים (בטח של מכבי). אז ברור לכולם שלא כל המשחקים יהיו בשבת בצהריים/אחר הצהריים (במיוחד אם נשחק באירופה ואילוצים כאלה ואחרים). אבל עד כמה שאפשר זאת צריכה להיות השאיפה.

מה שמעצבן אותי אישית זה לא רק הקטע שיש אוהדים שלא רוצים משחקים בשבת כי הם לא יוכלו להגיע, אלא נטו מטעמי דת כי אסור לשחק בשבת. וגם אלו שלא יכולים, הם לקחו על עצמם עול מצוות, חלק מהעול כרוך בפשרות שעל בעל העול לשאת, ולא לכפות על אחרים שזה לא העול שלהם. אני במקום אנשים דתיים הייתי פועל להפיכת יום ראשון ליום חופש כדי שכולם יוכלו להינות מכדורגל ביום חופש. זה הפיתרון ההגיוני יותר מאשר לנסות למנוע מקבוצות לשחק בשבת ולשבש את החיים לרוב אוהדים הכדורגל עם משחקים בימי חול.

אבל אני לא רואה איך אתה בא לקראת הקהל ככה. 

אין לי נתונים לזה, אבל אני באמת מאמין שכמות הקהל שתבוא אך ורק בגלל שהשעה מוקדמת ואפשר להביא ילדים, שווה במקרה הטוב לכמות הקהל ש*לא יגיע* בגלל שהמשחק בשבת. במקרה הרע לדעתי כמות הלא מגיעים תהיה גדולה יותר. שוב, לא מבוסס, אבל מספיק לי לראות את כמות הניקובים שנמכרים בפייסבוק.

3 דקות לפני, Krishi said:

קודם כל זה חתיכת הבדל כי אתה גם צריך להסתכל מתי המשחק נגד ולא רק מתי הוא מתחיל. וגם איפה הגבול. כשעשו משחק ב20:30 אמרו שאם כבר עשו בשעה כזאת למה לא הזיזו חצי שעה קדימה. עשו משחק ב-18:00 עכשיו אומרים למה לא יכלו להזיז עוד שעתיים קדימה. יעשו משחק ב14 או 16 יגידו למה לא יכלו להזיז את המשחק 4-6 שעות קדימה. אין לזה סוף.

כדורגל צריך להיות משוחק ביום חופש בשעה סבירה ולא להסתיים באמצע הלילה. זה מה שמכבי רוצים, זה מה שרוב אוהדי הכדורגל רוצים (בטח של מכבי). אז ברור לכולם שלא כל המשחקים יהיו בשבת בצהריים/אחר הצהריים (במיוחד אם נשחק באירופה ואילוצים כאלה ואחרים). אבל עד כמה שאפשר זאת צריכה להיות השאיפה.

מה שמעצבן אותי אישית זה לא רק הקטע שיש אוהדים שלא רוצים משחקים בשבת כי הם לא יוכלו להגיע, אלא נטו מטעמי דת כי אסור לשחק בשבת. וגם אלו שלא יכולים, הם לקחו על עצמם עול מצוות, חלק מהעול כרוך בפשרות שעל בעל העול לשאת, ולא לכפות על אחרים שזה לא העול שלהם. אני במקום אנשים דתיים הייתי פועל להפיכת יום ראשון ליום חופש כדי שכולם יוכלו להינות מכדורגל ביום חופש. זה הפיתרון ההגיוני יותר מאשר לנסות למנוע מקבוצות לשחק בשבת ולשבש את החיים לרוב אוהדים הכדורגל עם משחקים בימי חול.

לא יודע, לא שמעתי לפני המשחק נגד חיפה שום תלונות ובקשה להזזת המשחק. במיוחד שהמשחק נגד חיפה נפתח בערך שעה ורבע אחרי צאת שבת.

מבחינתי, רבע שעה אחרי צאת שבת זה מספיק לבוא לקראת דתיים שרוצים להגיע (שוב, בהינתן שבכלל יש על מה לדון). 

4 דקות לפני, Yellowald said:

אבל אני לא רואה איך אתה בא לקראת הקהל ככה. 

אין לי נתונים לזה, אבל אני באמת מאמין שכמות הקהל שתבוא אך ורק בגלל שהשעה מוקדמת ואפשר להביא ילדים, שווה במקרה הטוב לכמות הקהל ש*לא יגיע* בגלל שהמשחק בשבת. במקרה הרע לדעתי כמות הלא מגיעים תהיה גדולה יותר. שוב, לא מבוסס, אבל מספיק לי לראות את כמות הניקובים שנמכרים בפייסבוק.

זה לא רלוונטי. אוהדים דתיים קיימים לא אמרתי שלא. מכבי צריכה להקים מנגון (כמו שיש בחיפה למשל) שמאפשר לאוהדים שומרי שבת להזדכות על הכרטיס והמועדון ימכור אותו מחדש.

כך או כך רוב אוהדי הכדורגל יעדיפו משחקים ביום המנוחה. זה לא רק הקהל שיכול להגיע בעקבות זה, זה גם הקהל שכבר מגיע ולא צריך להטריח את עצמו ביום חול לחפש מחליפים בעבודה אם צריך וללכת לישון מאוחר כשלמחרת עבודה. זה בהינתן ואין סידורים אחרים חשובים כי שוב - יום חול.

2 דקות לפני, Yellowald said:

לא יודע, לא שמעתי לפני המשחק נגד חיפה שום תלונות ובקשה להזזת המשחק. במיוחד שהמשחק נגד חיפה נפתח בערך שעה ורבע אחרי צאת שבת.

מבחינתי, רבע שעה אחרי צאת שבת זה מספיק לבוא לקראת דתיים שרוצים להגיע (שוב, בהינתן שבכלל יש על מה לדון). 

שמעתי ועוד איך שמעתי.

2 hours ago, melody said:

הדתיים מפציצים את הפייסבוק של מכבי בתלונות על שעת המשחק. זה הזמן שלנו להתעורר 

תקחו אחריות, פתחו פה נושא, תגיעו לאוהדי מכבי שאכפת להם ממכבי ולא מהשבת ותציפו את האמאמאמא של הפייסבוק של מכבי עם תגובות הפוכות. 

28 דקות לפני, Sawyerdroid said:

תקחו אחריות, פתחו פה נושא, תגיעו לאוהדי מכבי שאכפת להם ממכבי ולא מהשבת ותציפו את האמאמאמא של הפייסבוק של מכבי עם תגובות הפוכות. 

הויכוח שלהם כ''כ מיותר שזה הזייה. הרי משחק הבא גם אם יתחיל ב18 זה כבר יהיה מוצ''ש. 

אז יוצא שמשחק אחד שניים בשנה בשבת. 

כדורגל היה תמיד בשבת וטוב שקח, ביום שיהיה יום חופש נוסף בישראל אז שישחקו גם בו. 

2 hours ago, Yellowald said:

שמעו, בתור שומר שבת שלא תומך בכל הקמפיין הדבילי הזה שלהם, זו באמת סיטואציה קצת מבאסת.

מדובר כאן בסה"כ על הזזה של שעתיים שהיתה יכולה להביא עוד אלפי אנשים. רק תראו כמה ניקובים נמכרים עכשיו בפייסבוק.

מילא אם הייתם אומרים לי שהמשחק ב-14:00 או 16:00, הייתי מקנא בכם ואין לי מה להגיד. אבל בשביל ההבדל בין 18:00 ל-20:00? חבל על אלו שלא יבואו.

אגב, במשחק הבית הבא שיתקיים בשעה הזו במוצאי שבת ממילא לא תהיה בעיה כי שבת כבר תצא לפי שעון חורף. 

בטח שיש הבדל. דוגמא אישית שלי- אני גר במרחק שעה-שעה וחצי מבלומפילד (תלוי בתנועה) ואבא שלי יוצא לעבודה ב5 בבוקר. אין מצב שהוא יגיע למשחק ב 8 וחצי .על משחק ביום חול בשעה כזו אין מה לדבר בכלל. יום שבת הוא מגיע עם אחי הקטן. 

בשנים האחרונות רוב המשחקים היו לא בשבת, אז השנה זה שונה. לא מבין על מה הבלאגן. קצת ויתור עצמי.

41 דקות לפני, Yehudav said:

מדהים שגם כששווימר לא בפורום הוא מצליח להרוס נושאים....

ברגע שהוא הציב את השבת והדת מעל מכבי ובתור מלחמה ישירה במכבי (הרי המועדון ביקש ממנו לחדול והסביר לו שמה שהוא עושה זה נגד מכבי, הוא ממשיך.)

אני חושב שהחלוקה שקיבלנו השנה בין משחקים בשבת לבין משחקים לא בשבת/מוצ"ש היא דווקא סבירה.

לצערי, בתור מי שמארגן הסעה מהדרום, השבוע לא תהיה הסעה נכון לעכשיו כי חלק גדול מהקבוצה הם שומרי שבת ואין מספיק אנשים לאוטובוס מלא(55 אנשים בדרך כלל, הפעם נרשמו 20)

אני אגיע ברכב פרטי (אפילו האישה תצטרף בגלל השעה) אבל אני מבין את התסכול שלהם. מצד שני לא חושב שיש להם מה לבוא בטענות כי כמו שציינו פה זה באמת חלק מה"נטל" של לשמור שבת.

10 דקות לפני, silentyogi said:

לצערי, בתור מי שמארגן הסעה מהדרום, השבוע לא תהיה הסעה נכון לעכשיו כי חלק גדול מהקבוצה הם שומרי שבת ואין מספיק אנשים לאוטובוס מלא(55 אנשים בדרך כלל, הפעם נרשמו 20)

ולמה לא מיניבוס?

כדורגל תמיד היה בשבת, אנחנו לא מדינת הלכה ולגיטימי שמדי פעם יהיו משחקים ביום חופש היחידי בשבוע, די לכפייה דתית הקמפיין שלהם מביך ולא מועיל.

39 דקות לפני, duduha said:

ולמה לא מיניבוס?

לא משתלם....עולה כמעט כפול לבן אדם ביחס לאוטובוס וחלק גדול מתוך אלה שכן נרשמו כבר יעדיפו רכב

מכבי צריכה לשחק כמה שיותר בשבת בשעות מוקדמות מהסיבה הפשוטה שזה מביא יותר קהל ועוזר לייצר אוהדים חדשים (ילדים) שהם דור העתיד ביציע.

כשמסתכלים על משחקים פחות אטרקטיבים (לא חיפה/ הפועל/ ביתר/ בש),

זה  משוואה די פשוטה, בשנים האחרונות בכל פעם שמכבי שיחקה בשבת בשעה מוקדמת 16-18 המגרש היה מלא או לפחות מאוד קרוב לזה, לעומת זאת משחקים באמצע שבוע או שבת בשעה מאוחרת 20-21  ראינו חצי מגרש ריק בקטע מביך.

מכבי הבינה את זה וטוב שכך.

27 דקות לפני, xeneize said:

מכבי צריכה לשחק כמה שיותר בשבת בשעות מוקדמות מהסיבה הפשוטה שזה מביא יותר קהל ועוזר לייצר אוהדים חדשים (ילדים) שהם דור העתיד ביציע.

זה  משוואה די פשוטה, בשנים האחרונות בכל פעם שמכבי שיחקה בשבת בשעה מוקדמת 16-18 המגרש היה מלא או לפחות מאוד קרוב לזה, לעומת זאת משחקים באמצע שבוע או שבת בשעה מאוחרת 20-21  ראינו חצי מגרש ריק בקטע מביך.

לא יודע כמה זה תלוי במכבי אבל במידה וכן מכבי צריכה לאזן ולהתחשב גם בקהל החילוני ובדור החדש של האוהדים וגם בשומרי השבת. קיצוניות לא טובה לא לכאן ולא לכאן כי אתה תמיד תפסיד.

37 דקות לפני, xeneize said:

בדיוק

פשוט באו פה כמה אנשים שמתחזים לאוהדי מכבי ומנסים לשנות סדרי עולם בכפייה דתית מאורגנת ומכוערת. איכס.