Jump to content

לקראת הפועל חדרה

דקסטר

Recommended Posts

מהרגע שזכייני הטלויזיה התחילו להעביר את המשחקים מחוץ לשבת הבנתי שזה הסוף. כל ניסיון להחזיר את הכדורגל לשבת אפילו בהפסד כספי של זכויות שידור יתקל בהתנגדות של שומרי שבת בדיוק כמו שחתול תיאר.

הבעיה שלי שלשומרי השבת לא אכפת מאיתנו, החילונים, והם מעדיפים לכפות עלינו את האינטרסים הפרטיים שלהם למרות שהם אלו שלקחו על עצמם את עול המצוות, לא אנחנו הכרחנו אותם לעשות זאת. זה מה שמעצבן אותי בזה. עם אנשים דתיים אין כמעט פשרות, זה או הדרך שלהם או שום דרך אחרת וכל הזמן אנחנו החילונים אלה שצריכים להתפשר ולהתגמש ואני לא מבין למה. במקום לפעול למשל להפיכת יום ראשון ליום חופש מה שהיה פותר הרבה בעיות לכולם (ולא רק בתחום אהדת הכדורגל).

2 דקות לפני, Saar said:

Capture.JPG

אני ממעט להגיב פה בנושאי דת, אבל אתה פשוט מכעיס. איזה הקלות??? זה הנחיות בדיוק בשביל שמישהו דתי יוכל לעשות את התפקיד על הצד הטוב ביותר במסגרת ההלכה.

שרתתי בתור חייל דתי סדיר+קבע ולא ביקשתי שום הקלות ושום הנחות. גם אני נגד השווימריזם שקורה לאחרונה אבל למה סתם ללבות שנאה סתם??? אתה יכול להתכחש עד מחר אבל הציבור הדתי משרת שירות משמעותי מאוד וללא שום הקלות שנובעות מדת. די לשנאת חינם!

3 דקות לפני, Yehudav said:

אני ממעט להגיב פה בנושאי דת, אבל אתה פשוט מכעיס. איזה הקלות??? זה הנחיות בדיוק בשביל שמישהו דתי יוכל לעשות את התפקיד על הצד הטוב ביותר במסגרת ההלכה.

שרתתי בתור חייל דתי סדיר+קבע ולא ביקשתי שום הקלות ושום הנחות. גם אני נגד השווימריזם שקורה לאחרונה אבל למה סתם ללבות שנאה סתם??? אתה יכול להתכחש עד מחר אבל הציבור הדתי משרת שירות משמעותי מאוד וללא שום הקלות שנובעות מדת. די לשנאת חינם!

ברור, אם אני מתנגד לכפייה דתית אני מלבה שנאת חינם. אסור להתנגד, אחרת אתה סתם מניאק אינטרסנט.

לא אמרתי שאתה כזה וכולכם כאלה, אבל זו המציאות שלנו היום, אי אפשר להתכחש.

4 דקות לפני, Saar said:

ברור, אם אני מתנגד לכפייה דתית אני מלבה שנאת חינם. אסור להתנגד, אחרת אתה סתם מניאק אינטרסנט.

לא אמרתי שאתה כזה וכולכם כאלה, אבל זו המציאות שלנו היום, אי אפשר להתכחש.

5 hours ago, Saar said:

מצטער אם אני מכליל אבל זו אופיה של האוכלוסיה הדתית; בכל מקום בו הם נמצאים דורשים שיתייחסו ויקלו עליהם כאילו מדובר בנכות.

אם זה בצבא, באזרחות ועכשיו בכדורגל. 

אני לא מבין איך הקהל החילוני שלנו מאפשר להם את מה שהם עושים, אפילו את המחאה המטופשת הזו.
אני עובד במקרה ליד המשרדים של מנהלת הליגה ברמת גן ולא פעם ראיתי פה התארגנות ספונטנית של אוהדים שבו להפגין נגד משחקים בשבת עם חולצות של מכבי, כאילו הם מייצגים את הקבוצה או את האוהדים. 

מצטער, אין לי הגדרה אחרת למה שרשמת.

7 דקות לפני, Yehudav said:

מצטער, אין לי הגדרה אחרת למה שרשמת.

די עם הספינים, אנחנו לא בכנסת.

מתנצל אם נעלבת באופן אישי, אני כמובן לא מכיר אותך ויש אפשרות שאתה ההיפך הגמור ממה שאמרתי.

32 דקות לפני, Sawyerdroid said:

הבעיה היא כרגע שיש בן אדם בשם אייל גולן (אייל שוימר) שהוא לא אוהד מכבי, לא אכפת לו מהקבוצה או מהרצונות של מיטש. והוא מנסה לפגוע בקבוצה וללכת נגד הרצונות והאינטרסים שלה בשביל האינטרסים שלו. 

אז למה אתה מהדהד אותו כל כך חזק?

אמרת את דעתך בנושא, עכשיו תן לו לגווע. במקום זה אתה ממשיך שוב ושוב להקפיץ את זה למעלה ולהפוך את זה לדיון יותר ויותר לגיטימי.

1 דקה לפני, Saar said:

די עם הספינים, אנחנו לא בכנסת.

מתנצל אם נעלבת באופן אישי, אני כמובן לא מכיר אותך ויש אפשרות שאתה ההיפך הגמור ממה שאמרתי.

מה הקשר ספינים? אני לא מדבר רק עלי באופן אישי. אני ממש לא האישיו פה. מה ששווימר וחבר מרעיו עושים זה משהו פסול גם בעיני.

אבל לקחת את זה ולהפוך את זה לטענה כללית כלפי הדתיים שבכל דבר דורשים הנחות והקלות כאילו הם נכים.לא.זה לא.

3 דקות לפני, Yehudav said:

מה הקשר ספינים? אני לא מדבר רק עלי באופן אישי. אני ממש לא האישיו פה. מה ששווימר וחבר מרעיו עושים זה משהו פסול גם בעיני.

אבל לקחת את זה ולהפוך את זה לטענה כללית כלפי הדתיים שבכל דבר דורשים הנחות והקלות כאילו הם נכים.לא.זה לא.

כשסוגרים לי את הVOD ביום כיפור או את התחבורה הציבורית בשבת ועוד ועוד אתה חושב שמעניין אותי אם זה בגלל כל הדתיים/חרדים או רק בגלל חצי?

אני בתור חילוני, גם יש לי אילוצים מדי פעם בקשר למשחקים של מכבי, תתפלא, לפעמים זה נוח ולפעמים פחות, אבל זו לאתוכניתבקשתנו ולא צריך להיות, פעם אחת תגיע ובפעם האחרת מישהו אחר יהנה כי יהיה לו נוח יותר.

אבל רק רגשות הדתיים כל הזמן בכותרות, אם אתה לא מבין על מה ההתרעמות כנראה שלא תבין לעולם.

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

מדינת ישראל לא הוקמה בשביל שבן אדם חובש כיפה לא יעבור לינץ'. יהודי הוא לא אדם חובש כיפה. יהודי הוא אפילו לא אדם מאמין. אני כופר בן כופרים (במובן המילולי של המילה), ויהודי בן יהודים, ואין בי שום דבר מיוחד.

ההתבטאות הזו שלך מדגימה בדיוק את הבעיתיות של הדת בישראל. יהדות אינה ישראליות, ואמונה אינה יהדות.

אח שלי אף אחד לא תובע בעלות על המדינה, בחרתי בדוגמא של הכיפה כי זה הסממן הכי בולט של יהודי, אתה מוזמן לבדוק ולראות שהרוב המוחלט של תקיפות על רקע אנטישמי בחו"ל היו על יהודים בעלי סממן דתי.

אני לא אגיד לאף אחד איך לחיות או להתנהל במדינה הזאת אבל לאנשים כמו סהר זה לא מפריע להפיץ שקרים אוטואנטישמיים.

23 דקות לפני, Saar said:

Capture.JPG

חד משמעית נכות.. תהיה בריא גבר.

מסתבר ששווימר קורא פה עדיין..

ביקש להעביר את דבריו (אל תדאגו אני לא מתכנן לעשות את זה באופן  קבוע).

ומנהלים מוזמנים למחוק אם זה לא במקום

אני לא דתי ולי אישית מסתדר הרבה יותר משחקים בשבת. ועדיין הייתי שמח שכמה שיותר קהלים יוכלו להגיע למשחק (דתיים, חיילים, ערבים, ילדים).

אני כן מבין את הדתיים ואת הרצון שלהם להזיז משחק בשעה לפה או לשם כשמתאפשר וזה באמת כרוך במאמץ קטן מצד החילוניים שבאמת היה אפשר לפתור בהתגמשות כי בסוף כולנו חברים ליציע, אבל שויימר האדיוט הזה רק משניא את העניין על כולם וויצר אנטי ברמות שאי אפשר לחזור אחורה. חבל.

בכל מקרה אני חושב שהסידור היום הוא די סבבה לכל הצדדים, המשחקים המרכזיים תמיד בחול או מוצש, ויש מספר בודד של משחקים (נגיד בין 2 ל5) שנופלים בשבת עצמה. שוב, הייתי שמח אם היום מאחרים עוד משחק או שניים למוצש ואז כמות המשחקים שהדתיים היו מפסידים הייתה יורדת אבל באמת שלא רואה סיבה להתלונן וכפי שאמרו פה הרבה לפני, הדתיים בחרו באורח חיים מסויים שבהכרח גורם להם להפסיד דברים, גם אם זה משחקי כדורגל. מבין את הבאסה אבל זה מה יש.

1 hour ago, therapy said:

אני מקבל את הדברים שלך.

כתבתי במטרה להפחית את הרוח הרעה שהתפתחה בדיון כנגד שומרי שבת ופחות בעניין של הצגת פתרונות מעשיים.

שווימר לא מייצג אותי כשומר שבת ואני לא יודע מהם המניעים שלו.

חשוב לי שלא תהיה התלהמות נגד אוהדים שומרי שבת, כזו שנותנת למשתמשים כמו saar לכתוב טקסטים אוטואנטישמיים.

מתנצל בפניך ובפני כל מי שנפגע כל הקו התקיף שאני נוהג  בוכאן. 

פשוט מדובר באדם חולה שמנסה לפגע בקבוצה שאני אוהד במסווה של אוהד (חוזר ומבהיר, הוא לא אוהד מכבי. רק אוהד שבת) והתגובות שלי בהתאם. 

37 דקות לפני, ravid said:

אז למה אתה מהדהד אותו כל כך חזק?

אמרת את דעתך בנושא, עכשיו תן לו לגווע. במקום זה אתה ממשיך שוב ושוב להקפיץ את זה למעלה ולהפוך את זה לדיון יותר ויותר לגיטימי.

אוף רביד אתה מעציב אותי. 

הפייסבוק והרשתות החברתיות שבהן אני לא נמצא מתפוצצות בהודעות של החיילים שלו מה שמייצר מצג שווא של המציאות, אנשים כאן מדווחים על זה בייאוש, אני משתתף בדיון וחלק חשוב בדיון הוא להבהיר לאנשים לצד זה שכדורגל זה בשבת גם את זה שיש דתיים נורמלים ויש שויימרים שלא אוהדי מכבי ורק רוצים לפגוע בקבוצה ושאסור לתת לזה יד..

חאלאס באמת זיינתם כבר ת'נושא, דברו מקצועי. תעברו לבטילל עם זה ושחררו אותנו

הימור:

טננבאום, ג'ראלדש, אמאדור, טיבי, סאבוריט, פרץ, גלזר, ברסקי, אלמוג, כהן וצ'יקו

ייעדרו:

שוימר, שוימר, אייל גולנ, שוימר, אייל גולן ושוימר

1 hour ago, Krishi said:

הבעיה שלי שלשומרי השבת לא אכפת מאיתנו, החילונים, והם מעדיפים לכפות עלינו את האינטרסים הפרטיים שלהם למרות שהם אלו שלקחו על עצמם את עול המצוות, לא אנחנו הכרחנו אותם לעשות זאת. זה מה שמעצבן אותי בזה. עם אנשים דתיים אין כמעט פשרות, זה או הדרך שלהם או שום דרך אחרת וכל הזמן אנחנו החילונים אלה שצריכים להתפשר ולהתגמש ואני לא מבין למה. במקום לפעול למשל להפיכת יום ראשון ליום חופש מה שהיה פותר הרבה בעיות לכולם (ולא רק בתחום אהדת הכדורגל).

הקטע הוא שמבחינתם אנחנו צריכים לבוא לקראתם כי לנו בשבת בלילה/יום חול זה רק "לא נוח" והם לא יכולים(!!) במהלך השבת, וקוראים לזה הדרה.

ההקבלה לנכות היא מדוייקת, וחבל שלא הבנתם אותה. 

יש אנשים שצריך להתחשב בתנאים המיוחדים שלהם, כי יש להם לקות כלשהי, שהם מין הסתם לא בחרו בה, ואין להם ממש ברירה אחרת. 

למשל אדם בכסא גלגלים. אפשר וצריך להתחשב בו ולבנות עבורו רמפות מתאימות, מעליות, מיקום יעודי באצטדיון, חנייה מונגשת וכו'

אבל לדתיים אין נכות, הכוונה שאין שום דבר שמונע מהם להגיע למשחק.

אם אייל גולנ רוצה לנסוע למשחק של מכבי בשבת, כל מה שהוא צריך לעשות זה לשים את הצעיף ואת חולצת המזל, להיכנס למעלית, להיכנס לאוטו, לנסוע לכיוון בלומפילד, לתת את הגרון 90 דקות ולחזור הביתה בזמן לארוחת ערב. 

אבל הוא בחר, מרצונו החופשי כאדם בוגר, לא לעשות את זה.

שלא תבין אותי לא נכון, זכותו לעשות מה שהוא רוצה, אבל הוא לא יכול להכריח אחרים להתיישר לפי הבחירות שלו.

אני חייב להגיד שהדיבור פה לא יפה בלשון המעטה, ולא בצדק.

אני דתי לשעבר, ויש לי עוד הרבה חברים שעדיין דתיים.

על כל שווימר אחד יש ביניכם המון אוהדי מכבי טובים דתיים, שטובת הקבוצה לנגד עינהם ולוקחים בהבנה את העובדה שלפעמים מפספסים משחק.

חבל להכפיש ככה כזה פלח של אוכלוסיה מהקהל שלנו.

מישהו מהעבודה שלי שומר שבת ומתכוון להגיע למשחק ברגל. לא שמעתי ממנו תלונה אחת.

חבל שיש אנשים שמנסים לפגוע במכבי, אבל אין טעם להמשיך להתעסק בזה יותר. 

28 דקות לפני, דקסטר said:

הקטע הוא שמבחינתם אנחנו צריכים לבוא לקראתם כי לנו בשבת בלילה/יום חול זה רק "לא נוח" והם לא יכולים(!!) במהלך השבת, וקוראים לזה הדרה.

ברור שהם יכולים, הם בוחרים שלא.

בעוד שיש אנשים למשל שלא רק שלא נוח להם בימי חול גם לא יכולים בכלל להגיע מפאת אילוצים.

זה לא על אותו משקל.

בכל מקרה באמת זיינו את הנושא כבר.

עולה עם אותו הרכב כמו נגד בית"ר רק עם מיכה במקום ברסקי וגולסה במקום גלזר/פרץ.

שער 8  עליון הלא מסומן כל מי שרוצה לעודד בחיאת תבואו מוקדם לתפוס מקום ליד הגוש שאנחנו מתכננים. כשאני אומר מוקדם הכוונה שעתיים וחצי לפני השריקה אתם כבר עומדים בשערי הכניסה מחכים לפתיחה ודופקים ספרינט ליציע ברגע שנפתח. אין דרך אחרת לתפוס שם מקומות

אם אפשרי- עולה עם קישור של פרץ כ-6, מיכה וגולסה. הגנה והתקפה זהים.

אני ממש רוצה ניצחון "דומיננטי" מבחינת היכולת שיתן חותמת לכך שחזרנו למסלול.