Jump to content

צליאקיסט צהוב

Recommended Posts

שופטים נאצים בני שרמוטות החוק אומר בבירור שאם יש ספק אז נשארים עם ההחלטה המקורית ובכל זאת שינו את ההחלטה ונתנו לזליגירס את הכדור.

בלתי אפשרי לנצח משחק עם הקבוצה בהרכב שני ועם שופטים שעוזרים להם.

צריך לזיין אותם פה.

גם אם היו נותנים לנו את הכדור ההוא לא היינו מנצחים. ב 7-8 פוזשנים האחרונים היו לנו רק החטאות, איבודי כדור, חטיפת בלוקים ושלשה אחת של בראיינט כשהמשחק כבר היה גמור. 

ריינולדס היה סביר בחצי הראשון וחושך בשני. ג'קסון היה חושך מצרים כל המשחק. אני לא חושב ששניהם זה חיזוק טוב, הלוואי ואתבדה.

אכזבה ענקית מזוסמן הערב. היתה לו הזדמנות אדירה והוא חירבן עליה.

3 דקות לפני, ravid said:

גם אם היו נותנים לנו את הכדור ההוא לא היינו מנצחים. ב 7-8 פוזשנים האחרונים היו לנו רק החטאות, איבודי כדור, חטיפת בלוקים ושלשה אחת של בראיינט כשהמשחק כבר היה גמור. 

ריינולדס היה סביר בחצי הראשון וחושך בשני. ג'קסון היה חושך מצרים כל המשחק. אני לא חושב ששניהם זה חיזוק טוב, הלוואי ואתבדה.

לשפוט שחקנים חדשים שמגיעים באמצע עונה,  מתאמנים אימון וחצי ומשחקים באחד ממשחקי החוץ הכי קשים ביורוליג זה לא רציני.

לא משנה מי השחקנים.

מאז שהודיעו שהאנטר וסקוטי לא בסגל לא חשבתי שיש סיכוי לרגע

ברמת העיקרון על הנייר זה ההפסד הכי הגיוני העונה פשוט לא יאמן שזה התפתח ככה. כמה טעויות, זה כבר היה שלנו

17 דקות לפני, ravid said:

כן, כי גדולי הדור מחכים לנו בינואר. אם לא היו מגיבים ומחתימים, מה היית אומר? 

2 דקות לפני, משה פרימו said:

לשפוט שחקנים חדשים שמגיעים באמצע עונה,  מתאמנים אימון וחצי ומשחקים באחד ממשחקי החוץ הכי קשים ביורוליג זה לא רציני.

לא משנה מי השחקנים.

אני מסכים שזה מוקדם לשפוט שחקן שנמצא בקבוצה שבוע, אבל השנה זה ממש לא אחד ממשחקי החוץ הקשים ביורוליג.

הם קבוצה רעה, עם אחד מהפצועים בריא אנחנו מנצחים שם בקלות, הינו קצרים מדי.

הינו עם סגל שאני לא יודע אם קבוצת תחתית בארץ אנחנו מנצחים.

מעניין אותי כמה סלי שדה קלענו מאז שהם התחילו את הריצה.

ההפסד מעצבן בקטע לא רגיל.

אתם קצת מחמירים עם מכבי. עם השחקנים ששיחקו היום אנחנו לא קבוצה יותר טובה מזלגיריס. ברור שיכלנו לנצח, אבל ברור שז'לגיריס היו פייבוריטים והגיוני שניצחו.

ריינדולס וג'קסון היו פשוט שואה היום וגמרו לנו את המשחק פעמיים. בפעם הראשונה הותיקים תיקנו יפה, אבל בסוף זה היה כבר יותר מידי.

אגב, זה לא אומר כלום לגבי היכולת שלהם בהמשך.

ריינולדס היה ממש בסדר מחצית ראשונה ודווקא יש שם עם מה לעבוד לדעתי.

ג׳קסון נראה רע כל המשחק גם הגנתית שזה הטיקט שלו.

ניתן להם זמן.

1 דקה לפני, דקסטר said:

מאז שהודיעו שהאנטר וסקוטי לא בסגל לא חשבתי שיש סיכוי לרגע

ברמת העיקרון על הנייר זה ההפסד הכי הגיוני העונה פשוט לא יאמן שזה התפתח ככה. כמה טעויות, זה כבר היה שלנו

בול. בגלל זה זה כזה מעצבן. פשוט היה מתסכל לראות אותנו בסוף הרבע השלישי מאבדים כדור אחרי כדור. ובסוף היה מתסכל לראות אותנו לא מצליחים לשים סל התקפה אחרי התקפה.

היו הפסדים יותר רעים, אבל משחק מעצבן כזה לא זכור לי כבר הרבה זמן.

5 דקות לפני, kutomer said:

אני מסכים שזה מוקדם לשפוט שחקן שנמצא בקבוצה שבוע, אבל השנה זה ממש לא אחד ממשחקי החוץ הקשים ביורוליג.

הם קבוצה רעה, עם אחד מהפצועים בריא אנחנו מנצחים שם בקלות, הינו קצרים מדי.

הינו עם סגל שאני לא יודע אם קבוצת תחתית בארץ אנחנו מנצחים.

אולם ביתי וגם הפסדים מינימליים של זלגיריס..

וכמובן שהתכוונתי במצב הנתון של הקבוצה, עוד לפני שידענו שגם האנטר ווילבקין לא ישחקו.

2 דקות לפני, משה פרימו said:

אולם ביתי וגם הפסדים מינימליים של זלגיריס..

וכמובן שהתכוונתי במצב הנתון של הקבוצה, עוד לפני שידענו שגם האנטר ווילבקין לא ישחקו.

לא הבנתי מה הקשר מצב הקבוצה?

ז'לגריס השנה זה לא משחק קשה, גם לא בחוץ, בסגל סביר ולא עם 6/7 השחקנים הבכירים פצועים הינו מנצחים בקלות.

6 דקות לפני, kutomer said:

לא הבנתי מה הקשר מצב הקבוצה?

ז'לגריס השנה זה לא משחק קשה, גם לא בחוץ, בסגל סביר ולא עם 6/7 השחקנים הבכירים פצועים הינו מנצחים בקלות.

מצב הקבוצה קשור,עובדה שאתה מתייחס לזה כשמדובר בז'לגיריס..

אני מסכים איתך שזה משחק שצריך לנצח אבל זה לא אומר שמדובר במשחק קל בכל מקרה...גם בסגל מלא לא היינו מצפים להביס אותם בבית שלהם...

20 דקות לפני, אביאל 5 said:

יש סיכוי שהאנטר וווילבקין ישחקו שבוע הבא?

האנטר עם קרע קטן בשריר וסקוטי נקע את הקרסול... לא בטוח בכלל.

אשכרה כל החמישייה המקורית פצועה ולא נראה שהיא תשתף פעולה השנה - וולטרס, ווילבקין, כספי, האנטר ובלאק.

איך הגענו לזה? לדעתי חלק באמת קשור בשחקנים עצמים וחלק בגלל הליגה המעפנה הזו, שאנחנו לא מוכנים לוותר שם על שום משחק.

בקצב הזה גם ג׳ייק כהן, אולי הכי טוב במכבי כרגע, יצטרך אליהם אם ימשיך את העומס גם בליגה.

לדעתי רק ווילבקין והאנטר יחזרו בחודש הקרוב, ועושה רושם שיחד עם הכדורגל שברנו העונה שיא מועדון בפציעות.