Jump to content

צליאקיסט צהוב

Recommended Posts

20 hours ago, משה פרימו said:

קלמן פרפליץ' שוחרר מריאל מדריד, להביא ומהר!! מתאים בצורה מושלמת למכבי ויכול להשלים את ווילבקין בצורה יפה.

חתם בולנסיה

3 hours ago, ravid said:

חתם בולנסיה

חבל..

בכלל ההתנהלות של מכבי הזויה לגמרי אבל מוכיחה את מה שאני אישית חשבתי לאורך השנים- אנחנו האוהדים מחזיקים את המועדון בפועל והנה כשיש הזדמנות לבעלים להראות שהם פה והגיע התור שלהם לתמוך במועדון ובקהל הם נעלמים, כמובן שזה עשוי להשתנות, אבל בנתיים התפספסו המון שחקנים שהיו על הכוונת ונראה שזה הולך לכיוון לא טוב.

1 hour ago, משה פרימו said:

חבל..

בכלל ההתנהלות של מכבי הזויה לגמרי אבל מוכיחה את מה שאני אישית חשבתי לאורך השנים- אנחנו האוהדים מחזיקים את המועדון בפועל והנה כשיש הזדמנות לבעלים להראות שהם פה והגיע התור שלהם לתמוך במועדון ובקהל הם נעלמים, כמובן שזה עשוי להשתנות, אבל בנתיים התפספסו המון שחקנים שהיו על הכוונת ונראה שזה הולך לכיוון לא טוב.

אני לא חושב שיש מה לבוא בטענות לבעלים. העונה הנוכחית תסתיים בהפסד של כמה מיליוני דולר. בעונה הבאה כמו שנראה עכשיו לא ימכרו מנויים ובנוסף התמיכה של ספונסרים ודאי תקטן. התקציב להערכתי יפחת ב 20-30 אחוז בשקט, אם לא יותר. ושלא לדבר על הסיכוי הריאלי שלא יהיה יורוליג בשנה הבאה והקבוצה תצטרך להחזיק חוזים קיימים במיליוני דולרים רק בשביל הליגה הישראלית. 

מה שכן מכבי צריכה להלחם כבר מעכשיו על תאי הצפיה. כל תא נמכר סביב ה-200 אלף ש"ח, יש 20 כאלו. אין סיבה לא לפתוח תחת הגבלות. זה יכול להיות חמצן חשוב מאוד לקבוצה. 

3 hours ago, ravid said:

אני לא חושב שיש מה לבוא בטענות לבעלים. העונה הנוכחית תסתיים בהפסד של כמה מיליוני דולר. בעונה הבאה כמו שנראה עכשיו לא ימכרו מנויים ובנוסף התמיכה של ספונסרים ודאי תקטן. התקציב להערכתי יפחת ב 20-30 אחוז בשקט, אם לא יותר. ושלא לדבר על הסיכוי הריאלי שלא יהיה יורוליג בשנה הבאה והקבוצה תצטרך להחזיק חוזים קיימים במיליוני דולרים רק בשביל הליגה הישראלית. 

מה שכן מכבי צריכה להלחם כבר מעכשיו על תאי הצפיה. כל תא נמכר סביב ה-200 אלף ש"ח, יש 20 כאלו. אין סיבה לא לפתוח תחת הגבלות. זה יכול להיות חמצן חשוב מאוד לקבוצה. 

על הסיכוי שלא יהיה יורוליג באמת לא חשבתי..כנראה זה גם משפיע על ההחלטה למכירת מנויים והמחיר שלהם.

בכל מקרה לא ציפיתי שישפכו מיליונים על מחליף לבלאק לדוגמה, כן ציפיתי שינסו לפתות שחקנים להגיע למועדון מפואר כמו שהצליחו בעבר ונראה שמכבי כרגע לא נכנסה לשוק ההעברות בכלל,אולי אני טועה וכן מנסים מאחורי הקלעים. 

• 2 weeks later...
On 4.7.2020 at 20:45, ravid said:

במצב בו אין מכירת מנויים בשנה הבאה 20-30% זה מצב אופטימי לדעתי.

התקציב ככול הידוע לי הוא בערך 90m₪, הכנסות הקבוצה מכרטיסים ומנויים הם סביב ה30m₪, זה לבד 33% מבלי להיכנס לזה שאני בטוח שכל גוף שאיתו הם בתקשורת יפתח את החוזה עם או בלי קשר למנויים ובטח מנוף הלחץ כנגדם יגדל משמעותית במידה ולא יהיה קהל.

בכל מקרה התקציב בשנה הבאה יקטן באחוזים שלמים, לדעתי אם לא יהיה קהל זה גם יכול לעבור את ה40%.

• 2 months later...