Jump to content

צליאקיסט צהוב

Recommended Posts

5 דקות לפני, Mentel said:

מאוד מוזר המהלך של מכבי,

אנשים כבר הלכו הביתה - אי אפשר להפריד בין האוהדים.

היה עדיף ללא קהל בכלל? לא היה זמן להגרלות ושאר הדברים, צמצמו בשכל את כמות האוהדים, רובם לא הגיעו בכלל להיכל ויאשרו כניסה ל5000.

היה די צפוי שזה מה שיהיה ברגע שלשאר המשחקים יצאו הודעות רשמיות ואצל מכבי דממה

לדעתי מהלך גאוני של מכבי, נתנו להיכנס למי שכבר הגיע, ככה סיכוי גבוה שיהיו פחות מ-5000 בלי להסתבך מי יהיו ה-5k שיזכו להיכנס.

ומקסימום יכנסו עוד קצת מדי פעם בטפטופים

17 דקות לפני, שמש צהובה said:

לדעתי מהלך גאוני של מכבי, נתנו להיכנס למי שכבר הגיע, ככה סיכוי גבוה שיהיו פחות מ-5000 בלי להסתבך מי יהיו ה-5k שיזכו להיכנס.

אוהדים משלמים ממיטב כספם על מנוי, מינימום זה לעדכן ולהוציא הודעה רשמית של המועדון. 

לתת לאנשים להחליט אם הם באים לחכות מחוץ להיכל בתקווה שהם יכנסו זה לא הפתרון בעיניי.

יותר מזה - גם אם לא מסכימים עם החלטת משרד הבריאות, הקבוצה משמשת דוגמא ואמורה להימצא בבידוד, גם פה מצופה מהקבוצה לפחות להתייחס.

14 דקות לפני, Mentel said:

אוהדים משלמים ממיטב כספם על מנוי, מינימום זה לעדכן ולהוציא הודעה רשמית של המועדון. 

לתת לאנשים להחליט אם הם באים לחכות מחוץ להיכל בתקווה שהם יכנסו זה לא הפתרון בעיניי

ברור, אבל היה כאן מינימום זמן וזה דבר שלא התנסנו בו בעבר, כך שקשה למצוא פתרון שיתאים לכולם.

בלי קשר ליכולת של מכבי, השיפוט ביורוליג ברמה גרועה!  אי אפשר לראות את הכבוד שהם נותנים כמעט לכל קבוצה מלבד מכבי.

וזה קורה שבוע אחרי שבוע.

1 דקה לפני, משה פרימו said:

פעמיים היינו על הקו כל המחצית!!!

עזבו זה מכור הטורקים שילמו ביד רחבה, הם לא מדגדגים את הקבוצה שהייתה לנו ב2004

מה שהיה ב2004 לא יחזור אצל אף קבוצה ביורוליג. 

1 hour ago, שמש צהובה said:

זה מהלך טיפשי של מכבי... רק תחשוב שיש דרבי ברגל ויש לך מנוי ומשאירים אותך במתח ככה עד רבע שעה לפני הפתיחה ואז תגיד לי אם זה גאוני או לא. 

למה אני צריך להיות בלי סוף מחשבות אם יש טעם לצאת להיכל ויש לי נסיעה של 50 דקות עם פקקים מגדרה או לא. 

זה בזיון ושום תירוץ שמכבי לא ידעו בעצמם איך להתנהל לא רלוונטי... יש לכם קהל מנויים של 10,000 אוהדים פחות או יותר לפחות תרשמו משהו ותראו קצת כבוד.

1 דקה לפני, i.d.a.n said:

זה מהלך טיפשי של מכבי... רק תחשוב שיש דרבי ברגל ויש לך מנוי ומשאירים אותך במתח ככה עד רבע שעה לפני הפתיחה ואז תגיד לי אם זה גאוני או לא. 

למה אני צריך להיות בלי סוף מחשבות אם יש טעם לצאת להיכל ויש לי נסיעה של 50 דקות עם פקקים מגדרה או לא. 

זה בזיון ושום תירוץ שמכבי לא ידעו בעצמם איך להתנהל לא רלוונטי... יש לכם קהל מנויים של 10,000 אוהדים פחות או יותר לפחות תרשמו משהו ותראו קצת כבוד.

תחשוב איזה כאוס היה אם היו לדוגמא מפרסמים שיתנו להיכנס למי שמגיע ראשון.

איזה עוד פתרון אפשר? מתי יידעו שהגיעו למספר 5000?

זה מורכב מאוד

14 דקות לפני, שמש צהובה said:

תחשוב איזה כאוס היה אם היו לדוגמא מפרסמים שיתנו להיכנס למי שמגיע ראשון.

איזה עוד פתרון אפשר? מתי יידעו שהגיעו למספר 5000?

זה מורכב מאוד

פתרון אין לי ואני לא צריך גם לתת אבל לדעת שמכבי בחרו בפתרון הכי גרוע זה ללא ספק