Jump to content

צליאקיסט צהוב

Recommended Posts

יששששששש איזה כיף עוד ניצחון השבוע על שרמוטות אדומות

המשחק הכי גרוע השנה של מכבי כיף גדול שהצלחנו לנצח אותו,וחבל שאולמפיאקוס לא יכולה לרדת ליגה איזה אנטי כדורסל

2 דקות לפני, שמש צהובה said:

היום יותר מתמיד כבר השלמתי עם ההפסד ב-4 דקות האחרונות

גם אני, זה היה נראה כאילו לשחקנים אין כוח למשחק הזה

ביום רביעי מארחים את אנדולו. זה משחק הבית הכי קשה השנה. לארקין בספק. אם הם חכמים הם נותנים לו לנוח, למרות שלדעתי עדיף לנו שישחק.

4 דקות לפני, ravid said:

ביום רביעי מארחים את אנדולו. זה משחק הבית הכי קשה השנה. לארקין בספק. אם הם חכמים הם נותנים לו לנוח, למרות שלדעתי עדיף לנו שישחק.

זה לא באמת משנה

7 דקות לפני, Shlomix said:

הם גררו אותנו למטה, היה משחק מגעיל ברמות.

אבל ווילבקין בעל הבית :wubyellow3:

גררנו את עצמנו למטה, ולזה שווילבקין חושב שהוא אלן אייברסון יש חלק בזה שהיינו צריכים שלשה שלו בסוף. אני אוהב אותו, אבל תצוגת רכז קטסטרופלית. רק לחשוב שהיה יכול להיות עם אחוז גבוה יותר אם לא היה יודע מתי לא לזרוק.

אבל בשורה התחתונה טוב שיצא ככה, מהערבים המהנים בחיי.

1 hour ago, שמש צהובה said:

היום יותר מתמיד כבר השלמתי עם ההפסד ב-4 דקות האחרונות

בכל זריקה חופשית מהשלוש של ווילבקין בסוף נאבקתי עם עצמי להמשיך להאמין ולא לפחד מאכזבה אחרי עוד החטאה או שריקה נגדנו, הרגשתי שאני ממש מתאמץ לשים את הכדור בפנים. רגע לפני הזריקה של ווילבקין היה ברור לי שיזרוק משם ואמרתי לאבא שלי "אני לא מאמין שזה ייכנס". ואז צעקתי כמובן, אבל עדיין הייתי מודאג, כי ראיתי איך השופט הארור הזה ייתן להם 5 זריקות וכדור מהחצי כי ההגנה עשתה צעדים בלתי ספורטיביים. ואז כבר באמת יכולתי לשחרר הכל.

שמונה שנים מהחיים ירדו לי ברבע הזה.

3 מחזורים של ווינריות אדירה נגד פנרבחצ'ה על הבאזר משחק אדיר נגד ולנסיה בחוץ והיום השלשה הזאת אחרי שהכל היה נראה גמור. עוד עוד עוד...

עם כל השמחה בניצחון יש פה מגמה לא בריאה שבמשחקים האחרונים לא רק שאין לנו את הקילר אינסטינקט המכביסטי, אלא גם כל משחק נגמר על חודו של סל ואם נהיה כנים זה לא ממש בריא כשזה קורה אחד אחרי השני.

כנראה שאני היחיד שחושב ככה - אבל בעיניי אין משמעות כזאת קריטית ליתרון ביתיות. 

אנחנו 5 משחקים מרחק מפאו, זה אומר שנסיים או 4 או 5. 

צסק״א לא קבוצת בית חד משמעית. זה קהל שלא משפיע, קבוצה שלא תלויה בדרייב שהקהל נותן לה. אני מרגיש שמכבי של השנה דווקא צריכה לגנוב את הניצחון חוץ הזה בתחילת סדרה כדי שתגיע הביתה שהיא יכולה לגמור את הסיפור. 

לדעתי יתרון ביתיות ייתן דווקא לחץ מיותר כי תהיה ציפייה ברורה שלא נפסיד בבית. 

46 דקות לפני, חבסוס said:

עם כל השמחה בניצחון יש פה מגמה לא בריאה שבמשחקים האחרונים לא רק שאין לנו את הקילר אינסטינקט המכביסטי, אלא גם כל משחק נגמר על חודו של סל ואם נהיה כנים זה לא ממש בריא כשזה קורה אחד אחרי השני.

יש גם מגמה שאנחנו נראים כמו חרא

4 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

כנראה שאני היחיד שחושב ככה - אבל בעיניי אין משמעות כזאת קריטית ליתרון ביתיות. 

אנחנו 5 משחקים מרחק מפאו, זה אומר שנסיים או 4 או 5. 

צסק״א לא קבוצת בית חד משמעית. זה קהל שלא משפיע, קבוצה שלא תלויה בדרייב שהקהל נותן לה. אני מרגיש שמכבי של השנה דווקא צריכה לגנוב את הניצחון חוץ הזה בתחילת סדרה כדי שתגיע הביתה שהיא יכולה לגמור את הסיפור. 

לדעתי יתרון ביתיות ייתן דווקא לחץ מיותר כי תהיה ציפייה ברורה שלא נפסיד בבית. 

כמו שאמרת, מסתמנת סדרה מול צ'סקא לפחות כל עוד אין איזה הפתעה באמת מיוחדת.

מכבי היא קבוצת חוץ סבירה וקבוצת בית מעולה, אני מאמין שהיתרון ביתיות עם כל הכבוד וללחץ יתן לנו מקדמה רצינית בסדרה כזאת.

מסכים אתך שמהצד של צ'סקא זה כנראה פחות דרמטי וזה כן מגרש שאפשר לגנוב בו נצחון, אבל לדעתי מהצד של מכבי זה מאוד משמעותי.

ההיכל במשחקים כאלו יהיה אש וקשה מאוד יהיה לכל קבוצה לנצח שם.