Jump to content

צליאקיסט צהוב

Recommended Posts

אכזבה וולטרס, גורם מאזן בקו האחורי גם במשחקים פחות טובים שלו.

לגבי כספי מקווה ימצאו דרך לצאת מהחוזה שלו, כי כדורסל מקצועני לא נראה שהוא מסוגל לשחק.

זה לא רק מבאס כי רע למכבי, אלא חבל לי על כספי עצמו. אחרי שהפציעות לקחו לו פלייאוף ואליפות עם הווריורס הם משביתים אותו מעונת קאמבק אדירה של מכבי, שהיה הכוכב שלה עד הפציעה.

On 16.1.2020 at 23:11, רועי- said:

אולי תיתן קרדיא לקבוצה על זה שאף שחקן שלהם לא הופיע? ועל זה שבכל רגע שמילאנו הייתה קרובה לחזור מכבי קברה אותה מחדש?

לגמרי. זה מתחיל להישמע כמו "הליגה חלשה השנה". זה מה יש. בספורט תמיד הקבוצה שמנצחת היא זאת שעושה פחות טעויות, ושגורמת ליריבה שלה לטעות. למכבי מגיע כל הקרדיט העונה, אנחנו מצליחים עד עכשיו בזכות ולא בחסד.

בואו לא נשכח גם שמילאנו היתה ביתרון 9 ברבע השני ושחזרנו מזה.

2 hours ago, Omer said:

לגמרי. זה מתחיל להישמע כמו "הליגה חלשה השנה". זה מה יש. בספורט תמיד הקבוצה שמנצחת היא זאת שעושה פחות טעויות, ושגורמת ליריבה שלה לטעות. למכבי מגיע כל הקרדיט העונה, אנחנו מצליחים עד עכשיו בזכות ולא בחסד.

בואו לא נשכח גם שמילאנו היתה ביתרון 9 ברבע השני ושחזרנו מזה.

לא מבין את אלה שאומרים שהיורוליג נחלש יש קבוצות מטורפות גם פנר עם סגל שצריך להיות ב5 הראשונה.

וגם אם באמת היורוליג חלש את מי זה מעניין תן לי לקחת כל שנה שיגידו שהליגה חלשה.

מי אמר שהיורוליג חלש? בסך הכל אמרתי שלמזלנו מילאנו נראו כמו שלשול של כלב על הכביש. כשמדובר בשחקנים ברמות כאלה זה לא משהו שקורה כל יום. ברור שלהגנה שלנו יש קשר לזה, אבל הגנה לא יכולה להשבית קבוצה שלמה ושחקנים ברמה כזו גבוהה. לפחות חלק מהיכולת שלהם זה מזל ועייפות.

דיברתלמאו, כספי, בלאק וככל הנראה גם וולטרס גמרו את העונה ועכשיו זה.

במקום 2 רכזים (שפתחו את העונה בצורה נפלאה) הביאו את ג'קסון שכרגע לא פוגע. אני מתפלל שיחזור לכושר משחק ויתחבר אבל מצטער זה לא מספיק. במקום בלאק את ריינולדס שפה ושם עושה את שלו אבל תחליף לטאריק זה לא ואני מפחד מהעומס של המשך העונה כשכמעט הכל על הכתפיים של האנטר (גם בגלל גילו) לא יודע איך זה יראה בסוף פברואר-מרץ-אפריל.

עד עכשיו באמת שכולם עשו עבודה מדהימה והחזקנו מעמד עם הפציעות ואמנם לא הייתה לי ציפייה שכספי יחזור לשחק אבל וולטרס שרק עכשיו חזר? בלאק מעוד חודש לכנראה סיים? 

מכבי חייבים להביא ישראלי כאן ועכשיו ואין לנו ממש אופציות. לנדסברג? בנקס?

נראה לי שצריך לרדת לקרקע עם ציפיות הטופ 4 שהחלו. אין לי כמעט מילה רעה להגיד על ההתנהלות העונה אבל כזה חוסר מזל וסדרת פציעות? באמת שאני לא יודע מה אפשר לעשות.

חרא. פשוט חרא, באמת.

2 שחקני חמישייה שגמרו את העונה ושחקן שישי שגמר את העונה. עוד שחקן חמישיה שלא ברור מתי יחזור. ועכשיו גם זוסמן.

3 ישראלים. נשארנו עם דני וג'ייק כהן.

לדעתי אם מביאים ישראלי הוא צריך להיות בעמדה 3-4.

4 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

יהושפט.

מה שמזכיר לי, מה עושה אמציה רוצ'סטי בימינו?

מכדרר באולימפיאקוס ולא יכול לשחק העונה במכבי.