Jump to content

צליאקיסט צהוב

Recommended Posts

עוד ערב נדיר בהיכל.

וזה עוד בלי אייסי שהיה לגמרי אאוט היום (האהוב עלי)

קלויארו נכנס לנעליים שלו בענק ונתן עבודה. שאפו.

לא יודע מה עוד אפשר להגיד על יאניס, ניהול משחק כמעט מושלם שלו.

ג'קסון חלוד מאוד אבל הראה קצת ניצוצות לפני שיצא (הלוואי שיתחבר לו), שווה את ה5-6 אסיסטים במשחק.

מלחמה בחמישי

משחק מעולה, יאניס באמת בניהול משחק מעולה שגם משאיר את הסגל טרי לחמישי.

פתאום למכבי יש פאקינג ספסל.

ההפסד לזלגריס כזה מעצבן ומיותר, יכול להיות קריטי לטופ 4.

7 דקות לפני, duss21 said:

זה נחמד כל ההתלהבות ממכבי העונה, אבל עדיין לא נצחנו קבוצה שמעלינו בטבלה.

זה ממש היה קרוב לנצח את ריאל בחוץ ורק בגלל שטות וחוסר מזל זה לא קרה בחוץ למשחק נגד אפס מכבי הגיעה בלי סגל. גם אף אחד לא ציפה שתנצח את 2 הקבוצות האלו בחוץ למרות החוסר מזל במדריד.  

אני היחיד ששמתי לב שבעבירת תוקף של ג׳קסון (החמישית שלו ושל מכבי ברבע) לא נתנו להם שתי זריקות?

תיקון- השישית של מכבי ברבע. הזייה. 

4 דקות לפני, הנדון said:

זה ממש היה קרוב לנצח את ריאל בחוץ ורק בגלל שטות וחוסר מזל זה לא קרה בחוץ למשחק נגד אפס מכבי הגיעה בלי סגל. גם אף אחד לא ציפה שתנצח את 2 הקבוצות האלו בחוץ למרות החוסר מזל במדריד.  

זה לא היה ברצינות :/ זה היה כדי להתלהב שאנחנו מקום שלישי.

4 דקות לפני, dilen said:

אני היחיד ששמתי לב שבעבירת תוקף של ג׳קסון (החמישית שלו ושל מכבי ברבע) לא נתנו להם שתי זריקות?

אין עונשין אם הכדור היה בשליטה של מבצע העבירה

11 hours ago, אביאל 5 said:

מה שגם טוב שלא נסחתו שחקנים ווילבקין 28 קלויאקו 26 דורסי 24 והאנטר 25 כל השאר פחות מ20 דקות

יפה מאוד.

מטורף הקטע עם קלויארו, דורסי הפתעת העונה מבחינתי (קראתי עליו לפני וידעתי למה מסוגל אבל הייתה לי הרגשה שזה לא יתחבר, מבסוט עליו ממש עד עכשיו רק שימשיך).

כבר מחר עוד מלחמת עולם, מילאנו קיבלה אתמול 20 הפרש באיסטנבול מאנדולו המפחידה ומגיעה עם הגב לקיר. קבוצה מוכשרת בסה"כ שניצחה אותנו באיטליה למי ששכח.

2 hours ago, דקסטר said:

יפה מאוד.

מטורף הקטע עם קלויארו, דורסי הפתעת העונה מבחינתי (קראתי עליו לפני וידעתי למה מסוגל אבל הייתה לי הרגשה שזה לא יתחבר, מבסוט עליו ממש עד עכשיו רק שימשיך).

כבר מחר עוד מלחמת עולם, מילאנו קיבלה אתמול 20 הפרש באיסטנבול מאנדולו המפחידה ומגיעה עם הגב לקיר. קבוצה מוכשרת בסה"כ שניצחה אותנו באיטליה למי ששכח.

ההחלטה לרשום את דורסי לליגה היתה קריטית, איזה סקורר השחקן הזה..

וקלויארו:wub: אלכס גארסיה של ימינו

אגב ג'ייק כהן נראה נהדר במשחקים האחרונים, נכנס ל3 דקות דופק שלשה ועוד איזה לייאפ/2 וחוזר לספסל

מזל שאף קבוצה לא רצתה את קלויארו והוא נשאר אולי הוא נגר בהתקפה אבל שחקן הגנה מעולה שניזון מהקהל.

לצורך העניין זוסמן הוא גם נגר בהתקפה (הוא מבליח מידי פעם) אבל בהגנה הוא אדיר ואצלו אני לא רואה שינוי בין בית לחוץ.

דעה לא פופולרית - אני לגמרי רואה איך המאזן המושלם בבית (ובפרט אחרי שמעלים על זה כתבות ומנפחים את זה) יסתיים ביום חמישי הקרוב. יהיה קשה להוריד את השחקנים לקרקע ומילאנו באה אחרי מכה קשה והם קבוצה עם מאצ' אפ טוב מולנו. זה משחק קלאסי לפתיחה חזקה של מכבי, אופוריה, חזרה בדשדוש איטי של מילאנו ואז הפסד מרגיז בנקודה או שתיים.

1 hour ago, מנג'ר יונייטד said:

דעה לא פופולרית - אני לגמרי רואה איך המאזן המושלם בבית (ובפרט אחרי שמעלים על זה כתבות ומנפחים את זה) יסתיים ביום חמישי הקרוב. יהיה קשה להוריד את השחקנים לקרקע ומילאנו באה אחרי מכה קשה והם קבוצה עם מאצ' אפ טוב מולנו. זה משחק קלאסי לפתיחה חזקה של מכבי, אופוריה, חזרה בדשדוש איטי של מילאנו ואז הפסד מרגיז בנקודה או שתיים.

:( 

2 hours ago, מנג'ר יונייטד said:

מקווה מאוד שאתה טועה, כל ניצחון חשוב בדרך לטופ 4.