Jump to content

צליאקיסט צהוב

Recommended Posts

31 דקות לפני, itan17 said:

אשכרה כל החמישייה המקורית פצועה ולא נראה שהיא תשתף פעולה השנה - וולטרס, ווילבקין, כספי, האנטר ובלאק.

איך הגענו לזה? לדעתי חלק באמת קשור בשחקנים עצמים וחלק בגלל הליגה המעפנה הזו, שאנחנו לא מוכנים לוותר שם על שום משחק.

בקצב הזה גם ג׳ייק כהן, אולי הכי טוב במכבי כרגע, יצטרך אליהם אם ימשיך את העומס גם בליגה.

האמת שאני פעם ראשונה ממש אתעצבן על ספרופולוס אם לא יתן לילדים לשחק בראשון גם אם זה אומר לקבל בראש

תחושת החמצה קשה. 

שיחקנו מול קבוצת כדורסל לא טובה.

יאניס שניהל את המשחק מצוין במחצית הראשונה, האט את המשחק, הגיב בחילופים וטיים אאוטים שעצרו כל שני סלים רצופים של ז'לגיריס, איבד את שיטת המשחק שלו כשלקראת סוף הרבע שלישי החליף את כל החמישייה שפתחה את המחצית השנייה והובילה את מכבי להפרש הגדול ביותר שלה. זה משהו שלא עושים - לא בסגל כזה, לא בחוץ ולא באולם כזה שעיקר מה שאסור לך לעשות זה לתת לקבוצה השנייה תקווה שהיא חוזרת. מכבי איבדה עשתונות ביחד איתו (בזבז את כל פסקי הזמן שלו ונשאר 7 דקות לסוף המשחק בלי אחד) איבדה משהו 5 כדורים וברגע שזל'גיריס השוותה ואף לעלות ליתרון, כבר היה קשה להפוך את זה. לא ברור לי למה דורסי ואייסי לא שיחקו 35 דקות כמו ששיחקו נגד גלבוע אז. לא מבין למה ברייאנט שלא היה בבעיית עבירות שיחק 21 דקות ולא 30 מלמעלה. לא הפסד נורא ואיום אבל חוזרים הביתה עם הרבה חומר למחשבה.

2 hours ago, המכבייה said:

כן, כי גדולי הדור מחכים לנו בינואר. אם לא היו מגיבים ומחתימים, מה היית אומר? 

אני אעמיד פנים שלא ראיתי את ההודעה המלאה שלך.

ההחתמות היו נראות טוב מאוד ואם היו שואלים אותי לפני שחותמים הייתי אומר אמן (למרות שהייתי מעדיף למצות את אופציית סטודמאייר לפני ריינולדס אבל זה באמת אילוץ כספי מובן). 

ארון ג'קסון נכשל היום בפעולות הבסיסיות שאתה מצפה ששחקן במעמדו יבצע בצורה עיוורת. לא מדבר על תרגילים ומשחק קבוצתי. הוא קיבל בלוקים ששחקן עם 5 עונות יורוליג לא אמור לקבל. ברור שזה מוקדם מדי לשפוט ולקבוע איך הוא יהיה ויכול להיות שמשחק הבא הוא דופק 15 ו-4, אבל ציפינו שיהיה בכושר משחק, הוא מכיר את הליגה, מכיר את האולם, מכיר את הרמה. זה דגל אדום. נחכה ונראה מה יהיה.

כלפי ריינולדס יש לי פחות טענות בהתאם לציפיות הפחותות ממנו. 

18 דקות לפני, ravid said:

ההחתמות היו נראות טוב מאוד ואם היו שואלים אותי לפני שחותמים הייתי אומר אמן (למרות שהייתי מעדיף למצות את אופציית סטודמאייר לפני ריינולדס אבל זה באמת אילוץ כספי מובן). 

ארון ג'קסון נכשל היום בפעולות הבסיסיות שאתה מצפה ששחקן במעמדו יבצע בצורה עיוורת. לא מדבר על תרגילים ומשחק קבוצתי. הוא קיבל בלוקים ששחקן עם 5 עונות יורוליג לא אמור לקבל. ברור שזה מוקדם מדי לשפוט ולקבוע איך הוא יהיה ויכול להיות שמשחק הבא הוא דופק 15 ו-4, אבל ציפינו שיהיה בכושר משחק, הוא מכיר את הליגה, מכיר את האולם, מכיר את הרמה. זה דגל אדום. נחכה ונראה מה יהיה.

אף אחד לא ציפה שיגיע בכושר משחק. כולם במכבי ידעו מה מצבו.

המשחק האחרון ששיחק היה בעשירי בדצמבר בסין. מאז הוא בעיקר סביב אשתו. ניכר כי הוא גם סוחב עליו כמה קילוגרמים מיותרים.

הסיבה העיקרית ששחקן ברמה הזאת עם רקורד כזה פנוי להובלה ללא חוזה בשלב הזה של העונה היא הסיבה שהוא נראה בערך ככה - הוא הוריד רגל מהגז.

מדובר על אחד מהשחקנים האהובים עלי (קצת פחות מברנדון רוי). עוקב אחריו שנים ואין לי ספק שהוא לא היה מרשה לעצמו להגיע למצב הפיזי בתקופות אחרות באירופה. 

כשהבנתי שהוא חותם במכבי, הנחתי שזה יהיה משהו כמו מרכוס בראון שהגיע גם הוא לאחר שאת השיא שלו עשה במדי צסק"א. בראון אז היה 34 לדעתי. ג'קסון 33. בראון היה בכושר פיזי טוב יותר למרות שהגיע לאחר שהעונה כבר החלה, אבל בניגוד לג'קסון, על בראון ממש בנו כמי שיושיע את הקבוצה.

כל מי שראה ג'י ליג - ואני מניח שמי ששילם לקבוצה 50 אלף דולר שחרור בעבור ריינולדס, ראה - ידע שריינולדס לא מגיע לכאן בכושר הפיזי שהראה בזניט. לוקחים את זה בחשבון. מה שגורם לדברים שנאמרים פה להיאמר (ובכלל ברשת) זה בעיקר כי החיסרון המפתיע של וולביקין והאנטר גרם ליאניס לזרוק אותם למים ורק הדגיש עד כמה שני אלה לא בכושר פיזי ובטח שלא בכושר משחק. 

25 דקות לפני, Brandon Roy said:

תחושת החמצה קשה. 

שיחקנו מול קבוצת כדורסל לא טובה.

יאניס שניהל את המשחק מצוין במחצית הראשונה, האט את המשחק, הגיב בחילופים וטיים אאוטים שעצרו כל שני סלים רצופים של ז'לגיריס, איבד את שיטת המשחק שלו כשלקראת סוף הרבע שלישי החליף את כל החמישייה שפתחה את המחצית השנייה והובילה את מכבי להפרש הגדול ביותר שלה. זה משהו שלא עושים - לא בסגל כזה, לא בחוץ ולא באולם כזה שעיקר מה שאסור לך לעשות זה לתת לקבוצה השנייה תקווה שהיא חוזרת. מכבי איבדה עשתונות ביחד איתו (בזבז את כל פסקי הזמן שלו ונשאר 7 דקות לסוף המשחק בלי אחד) איבדה משהו 5 כדורים וברגע שזל'גיריס השוותה ואף לעלות ליתרון, כבר היה קשה להפוך את זה. לא ברור לי למה דורסי ואייסי לא שיחקו 35 דקות כמו ששיחקו נגד גלבוע אז. לא מבין למה ברייאנט שלא היה בבעיית עבירות שיחק 21 דקות ולא 30 מלמעלה. לא הפסד נורא ואיום אבל חוזרים הביתה עם הרבה חומר למחשבה.

לגמרי היה תמוה הקטע עם בראיינט. 

אם נחלק את מכבי לרמות, וכשכל הכוכבים פצועים, בעיניי בראיינט השחקן הכי טוב שלנו בסה"כ. גם הרכז הכי טוב שלנו.

בעניין החילופים, זה משהו שחוזר על עצמו. הרבה פעמים יאניס מעמיד חמישיות שמורכבות מחמישה שחקנים חלשים, לאורך זמן. 

ברור שהוא היה צריך לשתף את גקסון וריינדולס, בטח עם כל העבירות שנשרקו לנו, אבל לא ברור לי למה כ"כ הרבה זמן הם שיחקו ביחד, כשנראינו קטסטרופה. לדעתי היה יותר נכון אם כל פעם אחד מהם היה משחק, כשהיתר לידו ותיקים.

14 hours ago, ravid said:

כתבת- 

"אני לא חושב ששניהם זה חיזוק טוב, הלוואי ואתבדה."

לזה התייחסתי. נשמע לי כמו חוסר יכולת להכיל הפסד.

Like

בעד מי אנחנו הערב, צסקא או פאו? אני מתקשה להחליט.

בדר"כ משחקים כאלה משמחים, אבל בגלל ההפסד כל תוצאה רעה לנו, ומשום סיטואציה אין לנו מה להרוויח.

לדעתי פאו, כדי להשאיר סיכוי למקום הרביעי (חזירות רצח אני יודע) למרות שמצד שני גם את ברלין לא ננצח בלי 6 הפצועים ככה שלא יודע כבר מה זה משנה.

בכל מקרה זה במוסקבה וצסק"א תנצח.

הפסד של קבוצה,

הובלתם 15 הפרש, אין תירוצים שחלק היו פצועים.

לשפוט את ריינולדס וגקסון עכשיו זה לא רציני, הם אפילו לא יודעים איפה זה יד אליהו עדיין.

ניצחון ענק של פאו שהחזירה את מכבי למקום הרביעי (צסקא עם אותו מאזן שלנו במקום החמישי) אבל מתקרבת והיא רק משחק אחד מאיתנו.

האנטר ווולבקין נרשמו למשחק הערב בליגה (לא ישחקו כנראה) , אבל כבר סימן טוב.

לפי ספורט 5 , גם וולטרס יטוס עם הקבוצה לברלין , עוד סימן טוב.

עם שלושתם לחצי משחק גם 20 דק' כל אחד , אפשר וחייב לנצח את המשחק.

21 דקות לפני, DaleOr08 said:

אני מקווה מאוד שלא ישחקו דקה גם אם אנחנו מסתבכים במשחק.

5 hours ago, DaleOr08 said:

האמת, זה לא אומר הרבה.

גם ככה אין את מי לרשום.

3 דקות לפני, אביאל 5 said:

עוד שבוע רצחני:

חמישי - ברלין חוץ

שבת - חולון

שלישי - ברצלונה ביד אליהו

חמישי - מילאנו ביד אליהו

יותר משחקים משחקני סגל כשירים.

11 hours ago, אביאל 5 said:

עוד שבוע רצחני:

חמישי - ברלין חוץ

שבת - חולון

שלישי - ברצלונה ביד אליהו

חמישי - מילאנו ביד אליהו

חושב שבשבוע כזה המנהלת צריכה ללכת לקראת הקבוצה ולדחות את המשחק של הליגה לשבוע שאין בו משחקי יורוליג בשלישי וחמישי.

12 hours ago, קובי השועל said:

חושב שבשבוע כזה המנהלת צריכה ללכת לקראת הקבוצה ולדחות את המשחק של הליגה לשבוע שאין בו משחקי יורוליג בשלישי וחמישי.

ממש יתחשבו בנו הזונות האלה

13 דקות לפני, nirc2 said:

ממש יתחשבו בנו הזונות האלה

חחחח אם מכבי מבקשים את זה קובעים להם משחק נוסף ביום שני ב12 בלילה

אגב, קטע גדול -

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2922245211120579&id=317068248304968