Jump to content

צליאקיסט צהוב

Recommended Posts

הנצחון הכי גדול של מכבי מאז אותו פיינל פור במילאנו.

יש צ'אנס אמיתי לעשות להגיע רחוק העונה, ההנהלה חייבת להביא חיזוק דחוף.

בינתיים, לא הייתי רושם את וילבקין והאנטר למשחק בשבת ולא מעניין אותי מי ישחק במקומם, בכללי המשחק הזה פשוט לא מעניין.

זוסמן ואייסי היו מעולים הגנתית. 

ניצחון סנסציוני עם קונטקסט החיסורים המשמעותיים. 

אסור לסקוטי ואותלו לשחק בדרבי, עם כל הצער. 

מכבי שיחקו העונה 27 משחקים בכל המסגרות (ליגה, גביע, גביע ווינר ואירופה) המאזן הוא 21-6

מה שמעניין שלמעט ההפסד לברצלונה שאר ההפסדים היו בחד ספרתי, בדרך כלל ממש נמוך.

ואילו 21 הנצחונות, כולם הושגו עם פער דו ספרתי.

איזה קבוצה יש השנה, רק עושה את ענייו הפציעות עוד יותר מתסכל.

1 hour ago, pirlo_21 said:

מכבי שיחקו העונה 27 משחקים בכל המסגרות (ליגה, גביע, גביע ווינר ואירופה) המאזן הוא 21-6

מה שמעניין שלמעט ההפסד לברצלונה שאר ההפסדים היו בחד ספרתי, בדרך כלל ממש נמוך.

ואילו 21 הנצחונות, כולם הושגו עם פער דו ספרתי.

איזה קבוצה יש השנה, רק עושה את ענייו הפציעות עוד יותר מתסכל.

מצד אחד, אני שנים אומר שכדאי שיביאו מאמן יקר במקום רק שחקנים יקרים. מצד שני, פאקינג וואו. יאניס עונה על כל הציפיות. מאמן השנה באירופה בינתיים?

עוד נתון יפה, ב-25 הדקות האחרונות של המשחק מכבי ניצחה 60-36 את צסק"א, באמצע הרבע השני היה נראה כבר שצסק"א בקצב של 110-115 נקודות. לסיים את המשחק הזה רק עם 80 שלהם מראה עד כמה ההגנה הייתה מדהימה במחצית השנייה.

ההיכל היה בטירוף, לא זוכר באיזו אחת מהכתבות קראתי היום אבל מסכים עם הכתב שאמר שמכבי לא הייתה מנצחת את צסק"א בשום אולם אחר אתמול וגם לא מנצחת קבוצה קצת פחות טובה מצסק"א אתמול אם זה לא בהיכל, האנרגיות היו חולניות, איזה כיף.

נ.ב - ברכות למייק ג'יימס שהפך אתמול מסתם שנוא לאחד השנואים באירופה, אם לא ה-. איזה מזל שלא בא לפה.

2 דקות לפני, ravid said:

מילאנו ופנאתינייקוס במפסידות הערב ומעמדנו במקום הרביעי מתחזק

חשוב מאוד.

עכשיו אנחנו עם ניצחון מעל צסקא ופאו. 

שבוע הבא אחרי זניט (להערכתי יהיה קשה אבל אכתוב על זה אחרי הדרבי) ביום חמישי "משחק עונה" מול פנאתנייקוס ביד אליהו.

וילרבאן מקום 10 אבל בבית עם אחלה ניצחונות - על אולימפיאקוס, פאו, ויטוריה, צסקא ומילאנו.

54 דקות לפני, ravid said:

קלאתס נפצע בברך במשחק ליגה יוונית, חומרת הפציעה עדיין לא ידועה.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5643303,00.html

הלוואייייי שהוא ופאפאפטרו לא ישחקו. אסתפק בקלאת'ס..

3 hours ago, erantheking21 said:

ארון ג'קסון זה טוב ליהודים ?

אני לא יודע באיזה כושר הוא נמצא, אבל סט התכונות שלו לסגנון המשחק תפור עלינו. רכז אמיתי שיודע להפעיל גבוהים, ניסיון עשיר ביורוליג, שומר מצוין וקשוח, מסוג השחקנים שיאניס אוהב.

הסטטיסטיקות שלו העונה בסין: 16 נק', 10 אסיסטים, 3.4 ריבאונדים ב-36 דקות.

בעונה שעברה אגב היו לו שם 25 נק' בממוצע ו-8 אסיסטים. אחוזי הקליעה שלו צנחו השנה משמעותית.

לשם ההשוואה פייר ג'קסון עושה שם העונה 23 ו-6 ובשנה שעברה 39 ו-9. 

העונה האחרונה שלו ביורוליג היתה הכי טובה שלו. הוא קלע 7.5 ומסר קרוב ל-4 אסיסטים. אני חושב שהוא לחלוטין לא מצדיק שכר של 120 אלף דולר בחודש אבל המספר שספורט 5 מפרסמים יותר סביר. אל תצפו לכוכב. אני כלל לא בטוח שהוא יהיה שדרוג בהשוואה למה שקיבלנו מג'ון העונה. בנוסף אין לו ממש אופק. 

היתרונות הם שברור שהוא בכושר משחק, הוא מכיר מצויין את היורוליג והוא מנוסה. אישית אני חושב שזו החתמה סבירה (במידה ואכן יחתום) אבל ממש לא ליפול מהכסא. סותם לנו חור לא רע סך הכל.

1 hour ago, ravid said:

הסטטיסטיקות שלו העונה בסין: 16 נק', 10 אסיסטים, 3.4 ריבאונדים ב-36 דקות.

בעונה שעברה אגב היו לו שם 25 נק' בממוצע ו-8 אסיסטים. אחוזי הקליעה שלו צנחו השנה משמעותית.

לשם ההשוואה פייר ג'קסון עושה שם העונה 23 ו-6 ובשנה שעברה 39 ו-9. 

העונה האחרונה שלו ביורוליג היתה הכי טובה שלו. הוא קלע 7.5 ומסר קרוב ל-4 אסיסטים. אני חושב שהוא לחלוטין לא מצדיק שכר של 120 אלף דולר בחודש אבל המספר שספורט 5 מפרסמים יותר סביר. אל תצפו לכוכב. אני כלל לא בטוח שהוא יהיה שדרוג בהשוואה למה שקיבלנו מג'ון העונה. בנוסף אין לו ממש אופק. 

היתרונות הם שברור שהוא בכושר משחק, הוא מכיר מצויין את היורוליג והוא מנוסה. אישית אני חושב שזו החתמה סבירה (במידה ואכן יחתום) אבל ממש לא ליפול מהכסא. סותם לנו חור לא רע סך הכל.

זה בערך מה שאנחנו צרכים, מניח שקשה מאוד להביא שחקן שבאמת ישדרג אותנו בשלב זה.

לפחות לדאוג שהירידה תהייה מינימלית.