Jump to content

צליאקיסט צהוב

Recommended Posts

2 דקות לפני, דקסטר said:

דקה אחרונה נוראית כמה טעויות

אין תיאוריה לנצח שם ככה

עולים ליתרון ואז 0-13

תם הטקס

באמת שחבל כי כבר חזרנו למשחק וגם הובלנו

ספרופולוס הפסיד את המשחק. שנים שלא ראיתי ניהול משחק כזה כושל. שנים שלא ראיתי אינטליגנציית משחק כל כך נמוכה מצד מאמן. 

חשיבה נוראית, שטחית, יומרנית ונמוכה מאוד עם הרכב בלתי אפשרי.

ווילבקין, דורסי, האנטר, אייסי, בלאק. כל דביל יודע שלא מעלים הרכב כזה, בטח עם ההרכב של מילאנו ממול. רק שני שחקנים יוצרים בהתקפה, שהם גאנרים. מה???? והגנתית ברור שהרכב כזה ייצור מיס מאץ׳ על כל חסימה, והוא מתבזה בהרכב הזה 6 דקות!!!!!! אני בהלם. 

8 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

ספרופולוס הפסיד את המשחק. שנים שלא ראיתי ניהול משחק כזה כושל. שנים שלא ראיתי אינטליגנציית משחק כל כך נמוכה מצד מאמן. 

חשיבה נוראית, שטחית, יומרנית ונמוכה מאוד עם הרכב בלתי אפשרי.

ווילבקין, דורסי, האנטר, אייסי, בלאק. כל דביל יודע שלא מעלים הרכב כזה, בטח עם ההרכב של מילאנו ממול. רק שני שחקנים יוצרים בהתקפה, שהם גאנרים. מה???? והגנתית ברור שהרכב כזה ייצור מיס מאץ׳ על כל חסימה, והוא מתבזה בהרכב הזה 6 דקות!!!!!! אני בהלם. 

שנים? איזו הגזמה. כבר שכחת מה היה פה בשנים האחרונות?

מבאס, אבל קורה. לכל אחד יש יום פחות טוב בעבודה, ועדיין היינו קרובים בחוץ מול קבוצה מעולה, ועדיין זאת אחלה עונה עד עכשיו. נקווה להופעה טובה יותר בברצלונה.

9 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

תם הטקס.

מתי ניצחנו את מסינה פעם אחרונה?

בפעם האחרונה שהוא פגש אותנו, רייס העיף אותו בחצי גמר פיינל פור. במגרש הזה.

11 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

תם הטקס.

מתי ניצחנו את מסינה פעם אחרונה?

חצי גמר 2014? גם לא נראה לי שפגשנו אותו ממש מאז.

ליבובסקי תנשום עמוק מותר להפסיד מדי פעם,ראו מתחילת המשחק שמכבי ביום פחות טוב, גם מבחינה הגנתית וגם מבחינה התקפית,קשה מאוד לנצח ככה קבוצה מצוינת כמו מילאנו בבית שלה במיוחד ביום טוב של רודריגז..בסוף גם הפסד מינימלי ביום לא טוב זו תוצאה בסדר,בבית אפשר לנצח אותם ביותר

מקווה שווילבקין בסדר ושמכבי תבוא להילחם נגד ברצלונה.

אולי יאניס טעה (גם אני חושב, בעיקר הגנת החילופים) אבל אין צורך להגזים. מילאנו קבוצה טובה מאיתנו, עם מאמן טוב יותר ותקציב גבוה יותר, ושיחקנו ללא אחד השחקנים הכי חשובים שלנו, הפסד הגיוני לחלוטין.

לפחות לא התפרקו כשהיה 10 הפרש והפסד רק ב4 הפרש זה חשוב מאוד לקראת המשחק מולם בסיבוב השני בהיכל.

מתפלל שסקוטי בסדר אבל גם אם כן אני מניח שלא ישחק בברצלונה. ובלעדיו ובלי כספי זו כבר אופרה אחרת לחלוטין.

מבאס אבל גם להפסדים בהפרשים קטנים בחוץ עוד יכולה תיהיה משמעות טבלאית וגם מנטלית-היא לא נשברת או נכנסת למרה שחורה. שינוי גדול מהשנים האחרונות.

5 דקות לפני, דקסטר said:

אולי יאניס טעה (גם אני חושב, בעיקר הגנת החילופים) אבל אין צורך להגזים. מילאנו קבוצה טובה מאיתנו, עם מאמן טוב יותר ותקציב גבוה יותר, ושיחקנו ללא אחד השחקנים הכי חשובים שלנו, הפסד הגיוני לחלוטין.

לפחות לא התפרקו כשהיה 10 הפרש והפסד רק ב4 הפרש זה חשוב מאוד לקראת המשחק מולם בסיבוב השני בהיכל.

מתפלל שסקוטי בסדר אבל גם אם כן אני מניח שלא ישחק בברצלונה. ובלעדיו ובלי כספי זו כבר אופרה אחרת לחלוטין.

אני לא בטוח שהיא טובה מאיתנו. אני חושב שהכוחות שקולים. לא מזלזל בסיכויי לנצח אותם במגרש ניטראלי. זה לגמרי בר השגה. הפסדת 4 והיית בינוני מאד היום(והגעת לסקור יפה).

10 דקות לפני, Mario said:

מנצחים בברצלונה

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אפשר לעקוץ אותם, הם עדיין לא התחברו לגמרי.

נראה לי צריך להנמיך ציפיות