Jump to content

צליאקיסט צהוב

Recommended Posts

1 hour ago, Adir12 said:

משחק ענק שלנו אתמול. כל מטאטא ירה ובמיוחד ג'ונדי שנכנס ונתן כמה מהלכים שגרמו לנו לטוס קדימה. 

מעניין איך יאניס לא מצא דקות משחק לאבדיה אחרי שרוב המשחק הובלנו בהפרש משמעותי.  מאמין שמחסור דקות ביורוליג יפגע בו במיקום הבחירה בדראפט.

דרך אגב בריאל יש שחקן שחור צעיר בן 17-18 שנותן כמה משחקים טובים לאחרונה, ואפילו לקח mvp באיזה טורניר שהוא ואבדיה שיחקו ביחד.

היו לו כאבי בטן

1 hour ago, Adir12 said:

משחק ענק שלנו אתמול. כל מטאטא ירה ובמיוחד ג'ונדי שנכנס ונתן כמה מהלכים שגרמו לנו לטוס קדימה. 

מעניין איך יאניס לא מצא דקות משחק לאבדיה אחרי שרוב המשחק הובלנו בהפרש משמעותי.  מאמין שמחסור דקות ביורוליג יפגע בו במיקום הבחירה בדראפט.

דרך אגב בריאל יש שחקן שחור צעיר בן 17-18 שנותן כמה משחקים טובים לאחרונה, ואפילו לקח mvp באיזה טורניר שהוא ואבדיה שיחקו ביחד.

מסתבר שהוא היה חולה עם וירוס בבטן לכן הוא לא שיחק

1 hour ago, ravid said:

לפי איך שהוא נראה בשידור קופץ באטרף מהספסל, הייתי מפקפק בעניין הוירוס.

להפך. אם לא היה משחק על רקע מקצועי, הוא היה רחוק מלקפוץ משמחה בטח בגראבג'.

2 hours ago, Adir12 said:

אז לוקח את הדברים שלי בחזרה. למה בכלל לשבת בספסל במצב כזה?

אם הוא יכול לשחק אבל לא בשיאו אז אתה תיתן לו דקות אם צריך אותו, אבל אין סיבה כשמכבי דורסת.

גם אמש נאלץ עומרי כספי לראות את חבריו לקבוצה שוטפים את הפרקט בעוד הוא עדין נמצא על אזרחי. הפורוורד שנתן למאמן יאניס ספרופולוס קצת שקט בכל מה שקשור לשיתוף הפעולה הפורה שלו עם טאריק בלאק, ובנוסף בניהול ההתקפה, לא התאמן במשך כל השבוע האחרון מפאת אותה הרגישות בברכו. במועדון כמובן שהיו שמחים לקבל את כספי במשחקים האחרונים הן בגלל יכולתו הנהדרת והן בגלל הרוטציה שהתקצרה פלאים במשחק מול אשדוד, אך נכון לעכשיו לאור העובדה שהשחקן לא התאמן עם הקבוצה לאחרונה, הוא צפוי שלא לקחת חלק במשחק נגד מילאן ביום שלישי הקרוב. 

על חסרונו של עומרי כספי אמר יאניס ספרופולוסלאחר המשחק: "אנחנו לא יודעים מתי עומרי יחזור, הצוות הרפואי עובד איתו הרבה, אנחנו עושים את העבודה הכי טובה כדי שהוא יחזור בכושר טוב, אבל אין לנו תאריך מדויק". בסביבת הקבוצה שומרים בינתיים על קור רוח ונכון לרגע זה אין כוונה לרשום את אנג'לו קלויארו למשחקי היורוליג. 

עומרי כספי, שסובל מכאבים בברכו, לא ימריא לצמד משחקי היורוליג מול מילאנו וברצלונה. הפורוורד יישאר בארץ להמשך אימונים אישיים

3 hours ago, החתול הצהוב said:

עומרי כספי, שסובל מכאבים בברכו, לא ימריא לצמד משחקי היורוליג מול מילאנו וברצלונה. הפורוורד יישאר בארץ להמשך אימונים אישיים

ניקוליץ הדביק אותו

וזו אפילו לא וירטוס, הבולוניה הבכירה יותר (כיום) עם תאודוסיץ' אלא סקיפר בולוניה לשעבר.

הרגשה שלי - באים חמים רצח נגדנו בשלישי.

3 hours ago, דקסטר said:

וזו אפילו לא וירטוס, הבולוניה הבכירה יותר (כיום) עם תאודוסיץ' אלא סקיפר בולוניה לשעבר.

הרגשה שלי - באים חמים רצח נגדנו בשלישי.

עם כל זה שאתה כותב איזו בולוניה זאת, איך לא ציינת 44 הפרש בגמר 2004?

אוף ממש מדכא אותי העניין עם כספי, כל כך אוהב אותו ורוצה שיהיה חלק מזה. מקווה שיחזור בקרוב ולא נראה משהו סטייל ניקוליץ'/גולסה עכשיו.

3 hours ago, pirlo_21 said:

אוף ממש מדכא אותי העניין עם כספי, כל כך אוהב אותו ורוצה שיהיה חלק מזה. מקווה שיחזור בקרוב ולא נראה משהו סטייל ניקוליץ'/גולסה עכשיו.

בלעדיו הסיכוי שיהיה בכלל "זה" יורד משמעותית