Jump to content

צליאקיסט צהוב

Recommended Posts

הניצחונות שלנו הם נגד מקומות 13,14,15,17,18. שני ההפסדים נגד קבוצות פלייאוף (כרגע).

אחרי סדרת משחקי החוץ הקרובים נהיה יותר חכמים, עד אז עדיף לא להתנהג כמו מכבי חיפה.

ד"א ניק קלאת'ס היה רחוק אסיסט אחד מטריפל דאבל הערב בניצחון פאו על ולנסיה.

6 hours ago, ravid said:

ממליץ לך לרדת לקרקע. מבחינת איכות הסגל אנחנו 7-8 באירופה.

ואיפה היינו מבחינת איכות הסגל ב-2008 וב-2014?

סוף סוף המועדון העני בקנה מידה אירופי שאני אוהד נראה שוב כמו קבוצת טופ. זאת גאווה.

אם אתם לא נהנים מזה, לא תהנו מכלום. אך אחד לא אמר שהגענו ליעד, אבל סבלנו שנים ועכשיו אנחנו רואים קבוצה ראויה. משווים למכבי חיפה? אם כבר, תשוו למכבי של גרסיה ולהתלהבות שלנו אז מזה שאחרי שנים שלא היינו באיזור החיוג אנחנו הובלנו.

ואם הם ניצחו קבוצות חלשות? זה נהדר! זה אומר שיש קבוצה אחת פחות במועדון החדש שמכבי מוקצית ממנו. היעד שלנו לא צריך להיות ניצחונות נגד קבוצות גדולות, הוא צריך להיות מחיקת הפער בינינו לבין הדרג הראשון ביבשת. אם אתם אומרים לי שלא ניצחנו קבוצת דרג א' זה אפילו טוב יותר. זה אומר שיש קבוצה אחת פחות שאנחנו צריכים לעקוף בדרך לחזור.

זה לא שאנחנו שנים כמעט שם, ואז אני מתלהב כי אנחנו במאזן קצת יותר טוב מאשר זה שהיה בשלב הזה בשנים הקודמות. אתם מפספסים את זה שגם אם נהיה "רק" קבוצת פלייאוף זה יהיה הישג פשוט כי זאת התקדמות ענקית אחרי השנים האחרונות. אני לא מצפה שנחזור בבום. ואולי ניפול לפני שנזכה בגביע השביעי. אבל זה היעד. אם אתם לא מתרגשים עכשיו, אז מתי כן? אם בעיניכם זה לא שווה כלום, אתם אלה שחיים בסרט כשחושבים שלעשות קפיצה כזאת עם המשאבים שלנו זה טריוויאלי, לא אני.

הקבוצה הכי מהנה מאז עונת הגמר של בלאט ב10/11

ומרגיש שהכי מוכשרת מאז 09/10 של פיני או אפילו הכי מוכשרת מאז השושלת.

וכן מודע ליריבות ששיחקנו מולן עד עכשיו, אבל זה משהו אחר לגמרי, אני מסתכל נטו על מכבי ונהנה כמו שעשור לא נהניתי. (כן גם עונת הזכייה, הייתה רובה סבל אחד גדול למעט הסיומת)

מרגיש לי שמכבי חזרה, מכבי האמיתית חזרה, והפעם האחרונה שראיתי אותה, אבל באמת ראיתי אותה הייתה בעונת האדריאטית לפני 8 שנים ועכשיו סוף סוף נפגשים שוב.

כספי זה שחקן ביכולת שלו שאם לא ישראלי בחיים לא פה, וכרגע נראה לפחות טופ 5 שחקנים באירופה.

ודורסי הו דורסי מרגיש לי שאם ידעו לנצל אותו נכון יהיה גניבת העשור, מרגיש לי שהשחקן הזה יכול לשלוט ביורוליג, חומר לmvp.

אגב, קראתי איפשהו שפעם אחרונה שמכבי ניצחה 5 משחקים רצוף ביתרון דו ספרתי באירופה הייתה בעונת הסופרוליג לפני כמעט 20 שנה.

עונת הזכיה ממש לא היתה סבל גדול, לא יודע איך הגעת לזה

עד ההצלבה היינו במאזן 8-16 באירופה. הדבר היחיד שהעיב על העונה הזו היו 2 תבוסות חריפות, אחת במוסקבה ואחת בבית לירושלים.

הגזמתי כנראה עם הסבל גדול (כהרגלי) אבל גם לא זוכר את העונה הזאת מהנה במיוחד, או בכלל, למעט הסוף. אני זוכר איזה חודש שחור במהלך אותה עונה שהיינו כפסע מפיטורי בלאט, וגם בליגה לפחות ממה שאני זוכר זה הרגיש ליד כזה לא מכבי האמיתית.

הפעם האחרונה כמו שכתבתי שהרגיש לי שהיינו מכבי תל אביב כדורסל הייתה בעונת האדריאטית, מאז זו גירסה שמרגיש לי שנהיית חיוורת מעונה לעונה.

25 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

קונה עכשיו. היעד הסביר - באסקוניה.

לא רק שהסביר (למרות שאי אפשר לדעת כלום ביורוליג השנה) אלא מבחינת הטבלה בהמשך, הם אמורים להיות היריבים שלנו על מקום 6-8 (יחד עם חימקי ששם כבר הפסדנו) ככה שאם אפשר לנצל את המומנטום ולהשיג שם ניצחון זה יהיה מדהים.

מסכים שאחרי השנים שעברנו אפשר להנות מהדרך ולשמוח אבל עדיין, חייבים לקחת דברים בפרופורציות. לא אופתע בכלל אם בעוד שבועיים מעכשיו אחרי ויטוריה-מילאנו-ברצלונה נהיה במאזן 5-5.

13 hours ago, Omer said:

ואיפה היינו מבחינת איכות הסגל ב-2008 וב-2014?

סוף סוף המועדון העני בקנה מידה אירופי שאני אוהד נראה שוב כמו קבוצת טופ. זאת גאווה.

אם אתם לא נהנים מזה, לא תהנו מכלום. אך אחד לא אמר שהגענו ליעד, אבל סבלנו שנים ועכשיו אנחנו רואים קבוצה ראויה. משווים למכבי חיפה? אם כבר, תשוו למכבי של גרסיה ולהתלהבות שלנו אז מזה שאחרי שנים שלא היינו באיזור החיוג אנחנו הובלנו.

ואם הם ניצחו קבוצות חלשות? זה נהדר! זה אומר שיש קבוצה אחת פחות במועדון החדש שמכבי מוקצית ממנו. היעד שלנו לא צריך להיות ניצחונות נגד קבוצות גדולות, הוא צריך להיות מחיקת הפער בינינו לבין הדרג הראשון ביבשת. אם אתם אומרים לי שלא ניצחנו קבוצת דרג א' זה אפילו טוב יותר. זה אומר שיש קבוצה אחת פחות שאנחנו צריכים לעקוף בדרך לחזור.

זה לא שאנחנו שנים כמעט שם, ואז אני מתלהב כי אנחנו במאזן קצת יותר טוב מאשר זה שהיה בשלב הזה בשנים הקודמות. אתם מפספסים את זה שגם אם נהיה "רק" קבוצת פלייאוף זה יהיה הישג פשוט כי זאת התקדמות ענקית אחרי השנים האחרונות. אני לא מצפה שנחזור בבום. ואולי ניפול לפני שנזכה בגביע השביעי. אבל זה היעד. אם אתם לא מתרגשים עכשיו, אז מתי כן? אם בעיניכם זה לא שווה כלום, אתם אלה שחיים בסרט כשחושבים שלעשות קפיצה כזאת עם המשאבים שלנו זה טריוויאלי, לא אני.

אתה קצת נסחף עם תיאורי התקציב של מכבי.

אנחנו לא כל כך עניים, נראה לי שבמיקום התקציב של מכבי אנחנו במקום 9-10, בערך באמצע.

בוא נגיד שאין בכלל מה להשוות לכוכב האדום או ז'לגיריס.

1 hour ago, Shlomix said:

אתה קצת נסחף עם תיאורי התקציב של מכבי.

אנחנו לא כל כך עניים, נראה לי שבמיקום התקציב של מכבי אנחנו במקום 9-10, בערך באמצע.

בוא נגיד שאין בכלל מה להשוות לכוכב האדום או ז'לגיריס.

יש מצב שאתה צודק בתכלס, הייתי שיכור.

4 hours ago, דקסטר said:

לא רק שהסביר (למרות שאי אפשר לדעת כלום ביורוליג השנה) אלא מבחינת הטבלה בהמשך, הם אמורים להיות היריבים שלנו על מקום 6-8 (יחד עם חימקי ששם כבר הפסדנו) ככה שאם אפשר לנצל את המומנטום ולהשיג שם ניצחון זה יהיה מדהים.

מסכים שאחרי השנים שעברנו אפשר להנות מהדרך ולשמוח אבל עדיין, חייבים לקחת דברים בפרופורציות. לא אופתע בכלל אם בעוד שבועיים מעכשיו אחרי ויטוריה-מילאנו-ברצלונה נהיה במאזן 5-5.

תשמע, אם הייתי שחקן או מאמן הייתי מסכים איתך. מכבי לא יכולה לעוף על עצמה בשום פנים ואופן. אבל אני אוהד. תן לי להתלהב מזה שאנחנו נראים נהדר בינתיים, אחרי שנים של חושך.

אני לא אומר שנדרוס את אירופה מעכשיו, וגם "הדרך ל-#7" זה חצי בצחוק - רק חצי כי בתכלס זאת תמיד המטרה שלשמה אנחנו משחקים, גם אם יש שלבים בדרך. אני בהחלט חושב שמוקדם לקבוע שאנחנו קונטנדרים, ושיש סיכוי סביר שנגלה בסוף העונה שיש לנו עוד הרבה בעיות שלא נחשפו עדיין. אבל אני גם לא יכול שלא להתמוגג ממה שאני רואה ממכבי בינתיים. כשאני מסתכל על אליפויות כמו 2004 ביורוליג או 2013 בכדורגל מה שהופך את זה הזיכרון לאגדי מבחינתי הוא ההתלהבות שהיתה אצלי לאורך כל הדרך.

טוב, זה היה צפוי

כספי לא יטוס עם הקבוצה לויטוריה, עדיין סובל מרגישות בברך.

מכה קשה

סנדי כהן נרשם ליורוליג

לא מובן לי למה לא רשמו את קלויארו מתחילת העונה (הוא פה וכבר משלמים לו כ"כ הרבה כסף...) גם אם לא רוצים שישאר, יכל לתת כמה דקות מנוחה בחמישי לאייסי.

6 hours ago, דקסטר said:

טוב, זה היה צפוי

כספי לא יטוס עם הקבוצה לויטוריה, עדיין סובל מרגישות בברך.

מכה קשה

סנדי כהן נרשם ליורוליג

לא מובן לי למה לא רשמו את קלויארו מתחילת העונה (הוא פה וכבר משלמים לו כ"כ הרבה כסף...) גם אם לא רוצים שישאר, יכל לתת כמה דקות מנוחה בחמישי לאייסי.

כי אם ירשמו אותו אז הוא לא יוכל לעבור לקבוצת יורוליג אחרת (ולשחק) עד אמצע העונה.

3 hours ago, ravid said:

כי אם ירשמו אותו אז הוא לא יוכל לעבור לקבוצת יורוליג אחרת (ולשחק) עד אמצע העונה.

לא יכול לעבור עד הסיבוב השני?

7 hours ago, ravid said:

יש מועד העברות מתישהו בסוף דצמבר לשבועיים

אז וואלה זה רק חצי-ברור למה לא רושמים אותו. 

במשחק היום לגמרי יכלנו להשתמש בו אפילו אם ל10 דקות. אנחנו בבעיה גדולה ב4.

לאור מה שמחכה לנו היום בעמדה 4 (שנגליה) אני צופה שהיום נראה את האנטר ובלאק ביחד ואולי אפילו את ההרכב ששיחק בגארבג' במוסקבה עם 3 הגבוהים יחד.