Jump to content

רשמים מהניצחון על בית"ר בטדי אחריי צפייה בש.ח | 4-0 מ-ש-ו-ג-ע

Sawyer

Recommended Posts

הפסד מאכזב מאחורינו בגמר גביע הטוטו, החצי הראשון של דאבל בית"ר לא עבר טוב אבל ברור לכולם שזה המאני טיים, משחק על 3 נקודות סופר חשובות בטדי, אף פעם לא טיול.

איביץ' מעלה הרכב חזק שעדיין חסר את הפצועים הרגילים, מיכה שמצטרף אליהם. איילון הצעיר והמבטיח מקבל את הקרדיט בהתקפה לצד צ'יקו ויוני, מאחוריהם קישור מעט בעייתי על הנייר של גלזר פרץ ברסקי.

המשחק נפתח ביתרון ברור לטובת החניכים שלא איביץ' כשרק חוסר מזל מנע מהם את הכיבוש פעמיים לפחות ברבע השעה הראשונה, עם הדקות המשחק התאזן עם נסיונות הבקעה משני הצדדים, סמוך לירידה למחצית קרן גדולה של יוני לראש של צ'יקו מורידה אותנו עם יתרון במחצית. המחצית השניה הייתה סיפור אחר לגמריי, שלושה שערים ברבע שעה ששלחו את בית"ר לישון, מחצית מדהימה של הצהובים כשאפילו טננבאום מצא את הזמן שלו לזרוח עם עצירת פנדל. קרנבל בטדי.

שופט: רע- (על גבול המכור. שיפוט נוראי של שופט פחדן ואפס שרק הראה פחד מהקהל של בית"ר והתגובות שלהם, בושה וחרפה הפנדל שהיה, הצהובים שלא נשלפו שהיו צריכים להפוך לאדומים, פשוט שיפוט זוועתי - מוות לליאני)

שחקנים: טננבאום ממשיך לעשות היסטוריה ולשמור על שער נקי, הפעם הוסיף גם הצלת פנדל גדולה ועוד כמה עצירות יפות, הראה את הבעיות הקשות שלו במשחק הגובה - מעט מלחיץ להמשך. ההגנה למרות משחק ללא ספיגה לא תפקדה מושלם מול ההתקפה המסוכנת והיצירתית של בית"ר, סבוריט היה יחסית סולידי בהגנה ולא מאוד מורגש אבל יעיל בחלק ההתקפי, ג'ראלדש הלך בעקבותו כששניהם לא עם משחק מדהים אבל הבדל עצום מהמחליפים שלהם. טיבי במשחק פחות טוב הפעם, טעה יותר מדי עוד לפני הפנדל, הרחקות רעות ועוד, קורה. אמאדור קצת יותר יציב ממנו אבל גם לא עם משחק חף מטעויות. ברסקי עם שער מדהים ומשחק הפוך מזה לגמרי, הגיע זמנו לחזור למעמקי הספסל, גלזר ממשיך להיות גלזר המצוין, דור פרץ חלק המשחק מבולבל ומפוחד, דקות מסוימות של טירוף ודחיפה ועבודה קשוחה על מוחמד, בסה"כ חיובי. ממשיך לאהוב את אלמוג למרות שלא היה מאוד דומיננטי אבל נגיעה ראשונה מעולה ומשחק חכם, יוני מעורב בכל השערים היום - מדהים. מהחימום ועד השריקה היה סופר יעיל בפעולה הקובעת וצ'יקו במשחק מעולה, מאוד רעב, מאוד מעורב וצמד גדול - יופי צ'יקו.

*איזה כיף היה לראות את גולסה מה שהוא עושה על המגרש אפילו ב3 דק..

פיקנטריה:

- ניקוליץ' וגולסה בסגל אחרי מליארד שנה

- בכורה לניקוליץ' במכבי

- דקות ראשונות לגולסה מאז..

- שער בכורה לברסקי

- בעיות משטרה להכניס ציוד בפתיחה

- יהודה קיסר עם התקווה

- משחק עם "שליש גג" בדרומי (לראשונה)

- הדגל של בית"ר חחחחחחחחח פצצת אנרגיה צהובה חחח

- שירי יש מוחמד לביתר + משה לא חוגג

- קריאות תתפטר מרגשות מדקה 60 ביציעי טדי

חייב למות:

דן איינבינדר - אני יודע שזה ישמע לכם תמוה אבל אני ככ שונא את הגמל שלמה המזדיין הזה באמת הוא חייב למות כבר איזה דמות מעיקה ומציקה ומסריחה. מי הוא חושב שהוא? ומה נסגר עם אשתו ועריפת הראש?

קהל:

אמנם לא היה סולד אאוט, הכמות אכזבה אותי היום אבל המשחק הנדיר של מכבי בצירוף ההכנה לגג שכבר מתחילה קצת לעזור ליציע הגרוע בארץ להשתפר הפכו את הערב הזה לקרנבל אמיתי

הכניסה של הארגון והתופים הייתה ההתחלה, העידוד עם הגג היה ההמשך אבל כשזה התפוצץ מה2-0 כבר אי אפשר היה לעצור את הקרנבל ביציע, כל הרגעים הקטנים, כל הפיקים, הכל היה פשוט כמו בחלום. עוד ערב אגדי של מכבי מאחורינו וצריך למנף את זה קדימה ולא לעצור. 30,000 איש בבלומפילד משחק הבא, לא אחד פחות.

שבת, 18:00, בלומפילד. נתראה!

באלוהים שב2 דקות שקיבל הרגשתי כמה גולסה היה חסר.

הוא פצוע 3/4 מהזמן אבל מה שמדהים שכל פעם הוא משתפר.

את איביץ' אני מריץ לראשות ממשלה אם יש עוד בחירות.

ומה זה מה שקיבל חוגג בטקס בהתחלה? יש סיכוי שנתן פרס לעצמו?

5 מחזורים בלי לספוג זה כל הסיפור בעצם. 

רביעיית ההגנה ששיחקה היום בדגש על המגנים עושה את ההבדל. 

רק צריך שיתחבר בחלק הקדמי ונשייט גם השנה לאליפות קלילה. 

גולסה עם השתחררות תחת לחץ ומסירה מהירה קדימה שלא זוכר מתי ראיתי מקשר במכבי, רוצה לראות אותו וכמה שיותר.

14 דקות לפני, אקיטה said:

ומה זה מה שקיבל חוגג בטקס בהתחלה? יש סיכוי שנתן פרס לעצמו?

נכנסתי הרגע לפורום כדי לשאול את זה. מה הסיפור?

והזוי איך גולסה עשה איזה 100 פעולות חיוביות בשלוש דקות.

אני חושב שאיביץ' מצא סוף סוף את השלישייה ההתקפית שהוא חיפש מתחילת השנה שתרוץ כמה משחקים כדי לייצר מומנטום ולתת ביטחון לשחקנים ההתקפה ואני מדבר על יוני כהן, אלמוג, וצ'יקו.

ואני מאמין שביחד עם מיכה בהרכב זה יראה יותר טוב ולחשוב שניקוליץ' וגולסה גם יכולים להוסיף, הלוואי שזה יתחבר 

Just now, LL6 said:

אני חושב שאיביץ' מצא סוף סוף את השלישייה ההתקפית שהוא חיפש מתחילת השנה שתרוץ כמה משחקים כדי לייצר מומנטום ולתת ביטחון לשחקנים ההתקפה ואני מדבר על יוני כהן, אלמוג, וצ'יקו.

ואני מאמין שביחד עם מיכה בהרכב זה יראה יותר טוב ולחשוב שניקוליץ' וגולסה גם יכולים להוסיף, הלוואי שזה יתחבר 

פרץ/גלזר, גולסה, מיכה, אלמוג, יוני, צ'יקו - זה אלים מדי.

הזכיר לי במעט את גמר הגביע מול הגמלים.

אהבתי את השירה "יש מוחמד בטדי" ו"תתפטר" לרוני לוי ביחד עם המזרחי.

פרץ וגלזר שיתקו את מוחמד והקישור של ביתר, זה נתן לנו יתרון ענק (לדעתי זה ניצח לנו את המשחק).

פרץ התקפית לא היה משהו, אבל משחק ההגנתי והטקטי שלו ביחד עם גלזר היה מעולה.

מי היה מאמין שנצא עם תוצאה כזאת עם ההרכב הזה?? וואו אחד ענק לשחקנים.

דרך אגב, מי החמיץ את הפנדל לביתר (מהמרחק שישבנו היה קשה לי לראות מי זה)??

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

הזכיר לי במעט את גמר הגביע מול הגמלים.

אהבתי את השירה "יש מוחמד בטדי" ו"תתפטר" לרוני לוי ביחד עם המזרחי.

פרץ וגלזר שיתקו את מוחמד הקישור של ביתר, זה נתן לנו יתרון ענק (לדעתי זה ניצח לנו את המשחק).

פרץ התקפית לא היה משהו, אבל משחק ההגנתי והטקטי שלו ביחד עם גלזר היה מעולה.

מי היה מאמין שנצא עם תוצאה כזאת עם ההרכב הזה?? וואו אחד ענק לשחקנים.

דרך אגב, מי החמיץ את הפנדל לביתר (מהמרחק שישבנו היה קשה לי לראות מי זה)??

אזולאי אם אני לא טועה

מקווה מאוד שאיביץ' ימשיך עם השלישיה ההתקפית הזאת מקדימה של אלמוג-צ'יקו-יונתן כהן. הוכיחו את עצמם ואין צורך לשנות את זה.

בקישור מיכה באנקר ואליו צריכים להצטרף גלזר/פרץ ואליהם עוד קשר שאיביץ' יבחר.

הגול הרביעי מדהים, לא ברור לי עד כמה צ'יקו התכוון לדבר הזה אבל יצא מדהים.

איביץ הימר על הגמר גביע וביתר אכלו את הלוקש, תהנו עם גביע השוקו.

אישית, הרבה זמן אני לא זוכר את עצמי בכזה טירוף ביציע. ואוו היה מדהים היום בטדי!!! 

מישהו זוכר מתי פעם אחרונה (אם בכלל..?) הכנסנו שם רביעייה?