Jump to content

החגיגות של בית"ר אחרי גמר הטוטו

שורה

Recommended Posts

1 hour ago, זיפו said:

בגרמניה הנאצית התגובה שלך הייתה מקבלת הכי הרבה לייקים. לא מבין איך קיבלת 7 לייקים

גם הם שנאו יהודים, שנאו אנשים עם ציצית וכיפה..

ברור, אני גם ארגנתי את ליל הבדולח. אולי מספיק לדחוף "נאצים" ו"אנטישמיות" בתגובה לכל ביקורת על הדת? 
וברצינות - איפה קראת שאני כתבתי שאני שונא אנשים עם כיפה וציצית? 
יש לך בעיה בהבנת הנקרא אחי. 
כתבתי שכל הזילות המגעילה הזאת של הסממנים הדתיים במועדון הנאלח הזה דוחה אותי. כנ"ל לגבי הערבוב המתמיד והבחישה של פוליטיקאים מהימין בתוכו. 
שנה טובה וחג שמח. 

1 hour ago, avielmaccabi4 said:

מפריע לך החיבור של המועדון עם הדת היהודית? במדינת היהודים? עזוב שזו הזהות של המועדון מאז ומתמיד בערך, מה הבעיה בזה? ציציות? קמעות? אשכנזים חילונים? מה יש לך אחי..

1 hour ago, זיפו said:

בגרמניה הנאצית התגובה שלך הייתה מקבלת הכי הרבה לייקים. לא מבין איך קיבלת 7 לייקים

גם הם שנאו יהודים, שנאו אנשים עם ציצית וכיפה..

חדש לכם?הפורום אנטי דת באופן מוחלט. איפה סוייר?איפה שויימר ?

אוהדי מכבי - "מי כמוך באלים ה'" ,מדים צהובים, ועוד להגיד את הדברים האלה בראש השנה , זה בין הזוי ל-לא מתאים

אין קשר בין השם מכבי או המדים הצהובים לדת.

אם כבר, להפך. זו אמירה חילונית ואנטי דתית.

אם אתה רוצה להמשיך את הדיון אבל אתה מוזמן לבטיללל.

52 דקות לפני, Moryo said:

האמת שההמנון בכל משחק זה מעצבן, זו זילות ההמנון. 

ההמנון צריך להתנגן רק במשחקי גמר או משחקים בינלאומיים. 

אהלן, ערב טוב.

אחד לאחד מה שאני חושב על הבדיחה הזו של לשיר את ההמנון לפני כל משחק יורוליג בהיכל. נוראי.

1 hour ago, Moryo said:

מדויק

1 hour ago, Moryo said:

אם אני זוכר נכון, הם התחילו את זה במשחקים נגד סכנין, וכשכל התקשורת קפצה עליהם שזה התגרות, ולמה רק נגד סכנין, הם עברו להמנון בכל משחק כדי לתת לגיטימציה נגד סכנין, והפך לנורמה אצלם.

16 דקות לפני, duduha said:

אם אני זוכר נכון, הם התחילו את זה במשחקים נגד סכנין, וכשכל התקשורת קפצה עליהם שזה התגרות, ולמה רק נגד סכנין, הם עברו להמנון בכל משחק כדי לתת לגיטימציה נגד סכנין, והפך לנורמה אצלם.

גם אצלינו שרים המנון לפני סכנין

3 hours ago, danielone said:

דווקא אני מעריך אותם על ההמנון בכל משחק. כל הכבוד להם.

זה מגוחך ברמות 

ורק מוריד מערכו של ההמנון 

9 דקות לפני, matis said:

זה מגוחך ברמות 

ורק מוריד מערכו של ההמנון 

אם היה קונצנזוס סביב ההמנון לא הייתי חושב שצריך, דווקא בגלל שיש הרבה שמערערים על הלגיטימות שלו לכן אני חושב שמגיע להם שאפו. 

39 דקות לפני, danielone said:

אם היה קונצנזוס סביב ההמנון לא הייתי חושב שצריך, דווקא בגלל שיש הרבה שמערערים על הלגיטימות שלו לכן אני חושב שמגיע להם שאפו. 

חחחחחח מי מערער על הלגיטימיות של ההמנון ? ערבים ? 

וזה מה שיעזור ? שתשיר את ההמנון מול 1000 צופים במשחק של בית"ר נגד נס ציונה? 

אנשים שפכו את הדם שלהם בשם ההמנון הזה, לשיר אותו כל משחק ומיד אחרי לשיר שירי עמלק ואני לא יודע מה זה וואחד זילות ההמנון . 

יודע שזה מנוגד לדמות שלי אבל גם אני שר את ההמנון במשחקי חוץ בדוחא (ובכל מקום בעולם מחוץ לישראל)

אגב,

לא שמאוד מפריע לי אבל איך קיבלתי את תואר מנהיג החילונים מול מנהיג הדתיים שויימר, יש לי קטעים אחרים במכבי כבר (חולצות, רצף משחקים, הפסדים בחול, סיכומים בפורום וזה, יש ראויים ממני בחילוניות)

4 hours ago, nirnir20 said:

חחחחחח מי מערער על הלגיטימיות של ההמנון ? ערבים ? 

וזה מה שיעזור ? שתשיר את ההמנון מול 1000 צופים במשחק של בית"ר נגד נס ציונה? 

אנשים שפכו את הדם שלהם בשם ההמנון הזה, לשיר אותו כל משחק ומיד אחרי לשיר שירי עמלק ואני לא יודע מה זה וואחד זילות ההמנון . 

זה לא רק ערבים, זה כל המיעוטים, ובינינו? די בצדק.

אף אחד ששפך פה את דמו לא עשה את זה בשם ההמנון, כי סביר להניח שגם אם היה המנון אחר, הם לא היו חוסכים את דמם. אגב, גם לא בשם הדגל מאותה סיבה.

על המדינה? כן. על השטח? כן. דגל והמנון הם אמנם סממנים שלה, אבל זה לא מה שהיה מונע מהם. 

3 דקות לפני, duduha said:

זה לא רק ערבים, זה כל המיעוטים, ובינינו? די בצדק.

אף אחד ששפך פה את דמו לא עשה את זה בשם ההמנון, כי סביר להניח שגם אם היה המנון אחר, הם לא היו חוסכים את דמם. אגב, גם לא בשם הדגל מאותה סיבה.

על המדינה? כן. על השטח? כן. דגל והמנון הם אמנם סממנים שלה, אבל זה לא מה שהיה מונע מהם. 

ברור שאף אחד לא מת בשביל שיר, אבל כן מתו עבור מה שהשיר מייצג, ולא עבור אדמה.

להילחם על אדמה זה קולוניאליזם, להילחם על הרעיון של "להיות עם חופשי בארצנו" זה כבר משהו אחר. עמוק יותר. 

18 דקות לפני, nirc2 said:

ברור שאף אחד לא מת בשביל שיר, אבל כן מתו עבור מה שהשיר מייצג, ולא עבור אדמה.

להילחם על אדמה זה קולוניאליזם, להילחם על הרעיון של "להיות עם חופשי בארצנו" זה כבר משהו אחר. עמוק יותר. 

תעזוב נו, זה פופוליזם. ברור שאנחנו נלחמים פה על האדמה, ואם ׳ברכת עם׳ היה נבחר או ׳ירושלים של זהב׳ (או רבים וטובים), זה היה מייצג פחות?

וזה ממש לא קולוניאליזם, שהרי לא השתלטנו פה בשביל משאבי האדמה או ניצול האוכלוסיה (יש מקומות ששווה הרבה יותר..אנדרסטייטמנט), ובנוסף לא היינו איזו אימפריה. כולה כמה מיליונים בודדים, שטוענים, שזה שייך להם מימים ימימה.

7 hours ago, danielone said:

בקרב האוכלוסיה היהודית ההמנון הוא קונצנזוס (כלומר, יש כל מיני עופר כסיפים למיניהם וכאלה שלא תומכים בו, אבל הם מיעוט שבמיעוט).

ועדיין, בתור אחד שתומך בהמנון שלנו, אני חושב שכל הטקס הזה הוא מיותר להפליא.

• מנהלים ראשיים
10 hours ago, OB_MTA said:

חדש לכם?הפורום אנטי דת באופן מוחלט. איפה סוייר?איפה שויימר ?

אוהדי מכבי - "מי כמוך באלים ה'" ,מדים צהובים, ועוד להגיד את הדברים האלה בראש השנה , זה בין הזוי ל-לא מתאים

אני חייב להבין מאיפה המצאת את השטויות האלה? ועוד באתר בין היחידים בעולם שנסגר ביום כיפור.

מה הקשר לאנטי דת בכלל?

5 דקות לפני, amilov said:

אני חייב להבין מאיפה המצאת את השטויות האלה? ועוד באתר בין היחידים בעולם שנסגר ביום כיפור.

מה הקשר לאנטי דת בכלל?

נראה לי שהוא התכוון ליוזרים שבפורום ופחות לפורום עצמו כי אם לא זאת הודעה הזויה שלו...

40 דקות לפני, amilov said:

מה הקשר לאנטי דת בכלל?

אל תתרגש מהם, הם פשוט משחקים על קלף המוקפחים והמסכנים כי זה מה שהם יודעים וזה מה ששוימר האדמור מנחה אותם. 

למציאות אין שום משמעות בעיניהם, רק גניבת דעת בדרך למטרה. חבורה של אנטי מכבי למען השבת.

On 30.9.2019 at 12:18, Semper Fidelis said:

האמת? לא ברורה התגובה שלך

זה מה שהמועדון הזה ייצג מיום הקמתו, עכשיו נזכרת להתעצבן מזה?

נו באמת. המועדון שיחק כמו גדול בשבתות במשך עשורים, כמו כל הליגה.

אין לי בעיה עם אנשים עם ציצית, יש לי בעיה שאנשים לובשים ציצית כדי לספר שהם יהודים טובים, כשהם לא לובשים ציצית כשאין מצלמות.

כמו כן, אחת ולתמיד: מכבי נקראת "מכבי" בגלל קרב השחרור הלאומי של המכבים. לא בגלל האספקטים הדתיים שלו, ולא בגלל התיאוריה שמכבי זה ראשי תיבות (תיאוריה שהיא לא קונצנזוס, אגב).

38 דקות לפני, Omer said:

כמו כן, אחת ולתמיד: מכבי נקראת "מכבי" בגלל קרב השחרור הלאומי של המכבים. לא בגלל האספקטים הדתיים שלו, ולא בגלל התיאוריה שמכבי זה ראשי תיבות (תיאוריה שהיא לא קונצנזוס, אגב).

מכבי העולמית נקראת ככה על שם יהודה המכבי, שהיה גיבור ואסטרטג מהמעלה הראשונה של תקופתו.

היה בן לשושלת החשמונאים וקראו לעצמם מקבים (עם האות ק׳), לא ברור למה, וכנראה נקרא כך אחד מאבות אבותיו.

אז אתה צודק, שינוי השם למכבי, כמו גם ראשי התיבות באו בתקופה מאוחרת, הרבה יותר מאוחרת.