Jump to content

ליאני יא שרמוטה

הנדון

Recommended Posts

3 דקות לפני, דריקס said:

היה שיפוט לא טוב אבל לשני הצדדים. 

באופן כללי ליאני שופט מעצבן מאוד. מתעסק כל הזמן בהסברים וצעקות 

הרבה אגו בשיפוט שלו. 

לשני הצדדים במגרש?
פה להתקפה של מכבי ובצד השני להגנה שלנו..?
עזוב משחק מכור כרגיל- אדומים, פנדלים וצהובים שלא נשלפים ומצד שני ממציאים שריקות כדי להרוס לנו את הלחץ

Just now, וזה ברשת said:

תגידו מה נסגר עם השופטים בארץ בזמן האחרון שהם כל הזמן מנפנפים שחקנים בתנועות ידיים ובהתנשאות ותנועות מאיימות ופרצוף כועס, ובורחים מהם שלא תהיה אינטראקציה נוספת?

ועדיין הקוקסינל פחד מוות מקונטה

יונתן כהן נדחף ע״י השוער של ביתר, מתפתחת מהומה, בקריאת שפתיים אפשר לראות את ליאני אומר ליונתן ״אני שומר עליך״, שניה אחרי זה מוציא צהוב לשניהם.

סתם זבל.

Just now, חרישי הוא הלילה ואפל said:

יונתן כהן נדחף ע״י השוער של ביתר, מתפתחת מהומה, בקריאת שפתיים אפשר לראות את ליאני אומר ליונתן ״אני שומר עליך״, שניה אחרי זה מוציא צהוב לשניהם.

סתם זבל.

בדיוק באתי לרשום על זה !! יונתן לא עשה כלום, ממש כלום.

הזין הזה השוער טפס ודחף אותו, יונתן כהן אפילו לא הגיב לזה וקיבל צהוב.

זבל

יש המון אירועים שאני זוכר מהראש, קודם כל גרסיה היה צריך לקבל צהוב שני על תפיסה די קרוב לצהוב הראשון שלו. סגול של יוני אפילו לא הוציא צהוב למכשיר של צ'יקו. מחצית שניה היה פאול ששחקן שלהם בעט השחקן, מאחורה אחרי שעבר אותו, לא מבין איך הוואר לא התערב לשנות לאדום. הפנגל על ברסקי היה פשוט ברור מדי והיה עוד פאול מטורף לקראת הסיום (לא זוכר על מי)

1 hour ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

סתם זבל.

וואו איך זה עצבן אותי, לא מבין את החרא הזה. בגלל שהשוער דחף את יונתן, אז גם יונתן צריך לקבל צהוב?? איפה ההגיון?! ממתי עושים עונש קולקטיבי.

ליאני, שיתקע לך גרעינים של רימון בגרון.

39 דקות לפני, הנדון said:

תפסיקו לרשום זהבי בלי שם פרטי. 

!!!!!!

2 hours ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

סתם זבל.

בטלויזיה ראו את זה ממש טוב, ליאני "מרגיע" את יונתן עם שפת גוף של "אל תדאג ראיתי שהוא אשם ולא אתה", באותו רגע הבנתי שהוא מרדים אותו והולך לזיין גם את יונתן, אחרי 10 שניות צהוב לשניהם...

יונתן יצא חמור שאחרי זה רץ לכיוון השוער ובירך אותו עם יד על הפה, אם היה שולט בעצמו אני לא חושב שהיה יוצא בחילוף

ליאני עם סוג של שיגעון גדלות במשחק הזה, הרבה פוזה וניפנופי ידיים בזמן שהיכולת המקצועית שלו כשופט הייתה נמוכה מאד אתמול

3 hours ago, אליהו_הנביא said:

יש המון אירועים שאני זוכר מהראש, קודם כל גרסיה היה צריך לקבל צהוב שני על תפיסה די קרוב לצהוב הראשון שלו.

עוד לפני הצהוב הראשון שלו הוא פוצץ לכהן את הברך ואפילו לא נשרקה עבירה

3 hours ago, yellowcake said:

הזייה שביתר בוכים שהוא מכר את המשחק

אם השופט לא היה זין היינו צריכים לקבל פנדל והגיע להם לפחות אדום אחד. 

אחרי הגול הראשון של צ׳יקו רואים באחד ההילוכים החוזרים שכשהשחקנים חוגגים ביחד בסוג של האדל כזה, ליאני הזין מציק להם מאחורה שיפסיקו ויחזרו לשחק. ממש תופס מישהו ביד כדי לסמן לו

כל השופטים פה שרמוטות בני זונות זה לא חדש. 

כל ניצחון ותואר שאנחנו לוקחים זה תמיד אחרי שהצלחנו לנצח לא רק את היריבה אלא גם את השופטים. 

מצחיק אותי לראות אנשים שאומרים שמכבי נהנית מטעויות שופטים. כמות הטעויות נגדנו היא פשוט אסטרונומית, ולא רק בהחלטות גדולות כמו פנדל/גול/אדום גם בהרבה קטנות דופקים אותנו ללא הפסקה, עושים עלינו פאולים מסוכנים/עוצרי מתפרצות - היריב לא מקבל צהוב מה שמאפשר לו להמשיך לפרק אותנו בהמשך המשחק. אנחנו עושים פאולים פחות חמורים מאלה או במקסימום באותה רמה? חוטפים כרטיס מה שמסנדל את השחקן שלנו להמשך. שחקני היריבה מתבכיינים בלי הפסקה לשופט עם תנועות ידיים מוגזמות לא מקבלים כרטיס, אצלנו? ישר צהוב. כדורי חוץ, קרנות, תוספות זמן... לפעמים אני חושב שבאיגוד השופטים הקורס הראשון הוא - "איך דופקים את מכבי 101". 

4 hours ago, Krishi said:

כל השופטים פה שרמוטות בני זונות זה לא חדש. 

כל ניצחון ותואר שאנחנו לוקחים זה תמיד אחרי שהצלחנו לנצח לא רק את היריבה אלא גם את השופטים. 

מצחיק אותי לראות אנשים שאומרים שמכבי נהנית מטעויות שופטים. כמות הטעויות נגדנו היא פשוט אסטרונומית, ולא רק בהחלטות גדולות כמו פנדל/גול/אדום גם בהרבה קטנות דופקים אותנו ללא הפסקה, עושים עלינו פאולים מסוכנים/עוצרי מתפרצות - היריב לא מקבל צהוב מה שמאפשר לו להמשיך לפרק אותנו בהמשך המשחק. אנחנו עושים פאולים פחות חמורים מאלה או במקסימום באותה רמה? חוטפים כרטיס מה שמסנדל את השחקן שלנו להמשך. שחקני היריבה מתבכיינים בלי הפסקה לשופט עם תנועות ידיים מוגזמות לא מקבלים כרטיס, אצלנו? ישר צהוב. כדורי חוץ, קרנות, תוספות זמן... לפעמים אני חושב שבאיגוד השופטים הקורס הראשון הוא - "איך דופקים את מכבי 101". 

ובתקשורת המשוקצת עושים תוכנית שלמה אם יש טעות אחד לטובתנו וגונבים דעת קהל. לא זוכר מי זה היה בערוץ הספורט שאמר עונה שעברה, מכבי וב"ש מקבלות יותר פנדלים מקבוצות אחרות שעד הפלייאוף שהכל כבר גארבג' ועם ואר קיבלנו כמות מצחיקה של פנדלים שאפשר לספור על יד אחת. 

איגוד השופטים כמובן גיבה את ליאני על השריק לפנדל נגדנו בעבירה של טיבי.

שום מילה על הפנדל על ברסקי, שום מילה על עבירות אחרות שהצריכו כרטיס צהוב שני לשחקן בית"ר או תלונות והנפות ידיים בלתי פוסקות של אייבינדר.

על מה שקרה נגד חיפה הם בכלל שכחו מזה בכלל (פנדל על שכטר, הפגיעה של סאן מנחם אם אני לא טועה ללא כדור)

אגב משהו מעניין שרשמו שם לגבי התערבות הVAR בכרטיס צהוב שני שמוביל לאדום, מסתבר שאסור ואני מצטט מהכתבה (בהתייחס לצהוב השני השגוי שקיבל שחקן רעננה נגד ב"ש) :

"כמו כן צוין ששופט ה-VAR אינו רשאי להתערב באירועים של כרטיס צהוב (גם אם מדובר בצהוב שני) ולהמליץ לשופט על בחינתם על גבי מסך. "

16 דקות לפני, Krishi said:

איגוד השופטים כמובן גיבה את ליאני על השריק לפנדל נגדנו בעבירה של טיבי.

שום מילה על הפנדל על ברסקי, שום מילה על עבירות אחרות שהצריכו כרטיס צהוב שני לשחקן בית"ר או תלונות והנפות ידיים בלתי פוסקות של אייבינדר.

על מה שקרה נגד חיפה הם בכלל שכחו מזה בכלל (פנדל על שכטר, הפגיעה של סאן מנחם אם אני לא טועה ללא כדור)

אגב משהו מעניין שרשמו שם לגבי התערבות הVAR בכרטיס צהוב שני שמוביל לאדום, מסתבר שאסור ואני מצטט מהכתבה (בהתייחס לצהוב השני השגוי שקיבל שחקן רעננה נגד ב"ש) :

"כמו כן צוין ששופט ה-VAR אינו רשאי להתערב באירועים של כרטיס צהוב (גם אם מדובר בצהוב שני) ולהמליץ לשופט על בחינתם על גבי מסך. "

לא הבנתי. רעננה קיבלה צהוב שני על בסיס הואר?!

27 דקות לפני, Krishi said:

כתבתי כבר, דקה 57 

מאה אחוז אדום 

1 hour ago, עמית ר said:

לא הבנתי. רעננה קיבלה צהוב שני על בסיס הואר?!

לא, השופט החליט על הצהוב השני והאדום. פשוט מסתבר שאם מדובר באדום אחרי צהוב שני לואר אסור להתערב. 

37 דקות לפני, Krishi said:

לא, השופט החליט על הצהוב השני והאדום. פשוט מסתבר שאם מדובר באדום אחרי צהוב שני לואר אסור להתערב. 

טמטום, כאילו שאפשר להסתכל על צהוב שני כהחלטה שלא משנה משחק.. 

ריאל נגד קלאב ברוז'
חילוץ נקי והשופט נתן צהוב שני לקפטן שלהם וגם מאותה בעיטה חופשית הגיע השוויון (לא מדבר על הכדור החופשי כי אז זה לא ייגמר)

2 hours ago, Krishi said:

כלומר לא קרה שם משהו לא בסדר אלא רק בעקבות המקרה הודיעו על החוק?

11 דקות לפני, עמית ר said:

כלומר לא קרה שם משהו לא בסדר אלא רק בעקבות המקרה הודיעו על החוק?

חוץ מזה שהשופט טעה בשליפת הצהוב השני וההרחקה, לא. רק חידדו את העניין לגבי הואר וצהוב שני שמוביל לאדום.

הפנדל על רוסלן היה ככ ברור שעצם זה שהשופט לא שרק מיד זה מחדל גדול וכושלה אמא שלו הזונה

אבל זה שהואר לא התערב זה כבר רמה אחרת של הזייה. נותן חותמת על זה שאי אפשר לסמוך על הדבר הזה בארץ אלא אם כן ממש כל העיניים יהיו על זה. ברגע שמדובר במקרה שולי יחסית אף אחד אפילו לא מתעסק בזה, זה לא נורמלי