Jump to content

לקראת בית"ר ירושלים בטדי

דקסטר

Recommended Posts

20 דקות לפני, Mark said:

אם נעלה עם אותה גישה כמו נגד חיפה אני מאמין שיהיה בסדר.

אם נעלה כמו נגד חיפה נקבל בראש .

גם מבחינת מערך וגם מבחינת גישה . פשוט הזוי שיש כאן אוהדים שהסתנוורו מהניצחון הזה .

37 דקות לפני, ron123 said:

אם נעלה כמו נגד חיפה נקבל בראש .

גם מבחינת מערך וגם מבחינת גישה . פשוט הזוי שיש כאן אוהדים שהסתנוורו מהניצחון הזה .

להסתנוור? היינו עליונים בכל מאבק. הגענו למצבים. התאמנו את עצמנו ליריבה.ביטלנו את היריבה כמעט לגמרי. קונה בדיוק את אותו הדבר היום. בוא תסביר לי מה הזוי כאן.

3 דקות לפני, Mark said:

להסתנוור? היינו עליונים בכל מאבק. הגענו למצבים. התאמנו את עצמנו ליריבה.ביטלנו את היריבה כמעט לגמרי. קונה בדיוק את אותו הדבר היום. בוא תסביר לי מה הזוי כאן.

האמת היא בין מה שאתה רושם למה שהוא רשם, 

הגישה ומערך כמו מול חיפה היו בסדר, 

אבל בטדי מול בית"ר שהתקפית היא לא מסורסת (בלבול) זה יהיה בלתי אפשרי להעביר מחצית שלמה בשליטה מוחלטת שלהם,

שאנחנו רק מסתמכים על סאובריט בהתקפות מתפרצות. גם קונטה זה לא בידיוק רז מאיר. 

2 דקות לפני, קאוביין said:

האמת היא בין מה שאתה רושם למה שהוא רשם, 

הגישה ומערך כמו מול חיפה היו בסדר, 

אבל בטדי מול בית"ר שהתקפית היא לא מסורסת (בלבול) זה יהיה בלתי אפשרי להעביר מחצית שלמה בשליטה מוחלטת שלהם,

שאנחנו רק מסתמכים על סאובריט בהתקפות מתפרצות. גם קונטה זה לא בידיוק רז מאיר. 

מסכים.אבל בהתחשב בסגל, הפצועים והכושר הדי ירוד, 3-5-2 זו האופציה הטובה ביותר. זה מה שיש כרגע.

כל עוד אצילי חסר עדיף לשחק עם 3 בלמים ו2 חלוצים, כשמיכה שחקן חופשי מבין 3 הקשרים באמצע. ריקן וגלזר איתו. כל החלוצים בכושר פח אז בוחר בשכטר וצ׳יקו/עטר

42 דקות לפני, Mark said:

אני זוכר שבמחצית השניה בקושי עברנו את החצי . 

היה משחק חלש מאוד ברמה נמוכה של 2 הקבוצות ואפילו לא הבקענו שער במשחק הזה .

וההבדל הוא שבית"ר תבוא לשחק התקפי ולא תפחד כמו מכבי חיפה , שכלל לא העזה במשחק הזה ואני לא מדבר על המערך וההרכב שהם עלו זה כבר פחות מעניין אותי ופה אני פוחד שהבלוף יחשף .

לכן להגיד שאתה תהיה רגוע אם נשחק כמו מול חיפה קצת מצחיק אותי .

צריך לעלות במערך התקפי במטרה לנצח ולא לפחד ולשחק זהיר . נמאס מהטקטיקה הזו מי ישמע אנחנו משחקים נגד ברצלונה היום .

ואם לא ננצח גם היום יכול להיות שנאבד את כוח ההרתעה שלנו . 

38 דקות לפני, ron123 said:

וההבדל הוא שבית"ר תבוא לשחק התקפי ולא תפחד כמו מכבי חיפה , שכלל לא העזה במשחק הזה ואני לא מדבר על המערך וההרכב שהם עלו זה כבר פחות מעניין אותי ופה אני פוחד שהבלוף יחשף .

צריך לעלות במערך התקפי במטרה לנצח ולא לפחד ולשחק זהיר . נמאס מהטקטיקה הזו מי ישמע אנחנו משחקים נגד ברצלונה היום .

לצערי אין יכולת הבקעה לקבוצה, אז זו האופציה הטובה ביותר כרגע. אם אחרי 4 משחקים יש לנו שני כובשים ושער עצמי, אז אנחנו בבעיה.

לשחק כאילו אין לנו חולשה בהתקפה זו טעות. אז עדיף להכיר בבעיה ולהתמודד איתה דרך ההגנה ולקוות שבהברקה אחת או שתיים גם נבקיע.

ברגע שנחזור להציג אפילו חצי מהיכולת ההתקפית של העונה שעברה, אפשר לחזור לשיטה הרגילה.

47 דקות לפני, ron123 said:

המשחק נגד חיפה היה צריך להגמר 3-0 די קליל.

לא בקטע של להסתנוור, פשוט הגענו למספיק של מצבים.

אתה גם לא יכול לומר שחיפה היו טובים יותר בשניה ולחצו אותנו, זו הייתה המטרה של איביץ' וזה עבד.

היום? נחכה ונראה.

32 דקות לפני, אקיטה said:

המשחק נגד חיפה היה צריך להגמר 3-0 די קליל.

לא בקטע של להסתנוור, פשוט הגענו למספיק של מצבים.

אתה גם לא יכול לומר שחיפה היו טובים יותר בשניה ולחצו אותנו, זו הייתה המטרה של איביץ' וזה עבד.

היום? נחכה ונראה.

אם לא הגול העצמי, עוד שנה לא היו גולים במשחק.

המצבים שלנו הגיעו כתוצאה מזה שחיפה הייתה צריכה לצאת קדימה יותר בעקבות השער. שיחקנו כמו שהיינו צריכים, מההתחלה. אבל לבוא ולומר 3- 0, כאילו שטפנו את המגרש או שהייתה שם איזו אסטרטגיה והתעלות קבוצתית...המזל היה בצד שלנו. כמו שנגד בית"ר הדחיקה הזאת של וארן גרמה לחבר'ה מהבירה קצת לאבד את האחיזה בקרקע ולדבר על תארים וכל מיני. 

8 דקות לפני, Brandon Roy said:

אם לא הגול העצמי, עוד שנה לא היו גולים במשחק.

המצבים שלנו הגיעו כתוצאה מזה שחיפה הייתה צריכה לצאת קדימה יותר בעקבות השער. שיחקנו כמו שהיינו צריכים, מההתחלה. אבל לבוא ולומר 3- 0, כאילו שטפנו את המגרש או שהייתה שם איזו אסטרטגיה והתעלות קבוצתית...המזל היה בצד שלנו. כמו שנגד בית"ר הדחיקה הזאת של וארן גרמה לחבר'ה מהבירה קצת לאבד את האחיזה בקרקע ולדבר על תארים וכל מיני. 

הכוונה שלי שמכבי במחצית השניה נגד חיפה זה הוראה של איביץ' ובסופו של דבר היו מספיק מצבים (והרבה יותר מחיפה) בשביל לעשות את זה הרבה יותר קל ממה שזה היה בסוף.

אבל אין מה לעשות מכבי צריכה כרגע לנצח בשיניים עד שיחזור גל הפצועים, עם דגש על הקישור.

אגב אני גם חושב שסגנון משחק כמו נגד חיפה במחצית השנייה עלול פחות לעבוד מול ביתר כי זו קבוצה שנדבר היחידי שטוב בה זה כמות השחקנים היצירתיים.

שער הניצחון מול חיפה הגיע בדקות טובות שלנו שנמשכו עד הדקה ה60 בערך. עשינו מה שצריך. בשלב הזה בעונה שעברה, היינו רחוקים מלהיות מדהימים(אם כי היינו טובים יותר). אולי בלבול קצת סירס את חיפה בבלומפילד אבל אני מוכן שישחק עם כל מי שיש לו ואנחנו ניהיה בסגל מלא. 

13 דקות לפני, המכבייה said:

שער הניצחון מול חיפה הגיע בדקות טובות שלנו שנמשכו עד הדקה ה60 בערך. עשינו מה שצריך. בשלב הזה בעונה שעברה, היינו רחוקים מלהיות מדהימים(אם כי היינו טובים יותר). אולי בלבול קצת סירס את חיפה בבלומפילד אבל אני מוכן שישחק עם כל מי שיש לו ואנחנו ניהיה בסגל מלא. 

עם סגל מלא וכשיר אתה בבתים באירופה לדעתי.