Jump to content

פרדראג ראיקוביץ'

הנדון

Recommended Posts

תמיד אהבתי אותו וגם שכולם קיללו אותו וירדו עליו אמרתי שהוא שוער ענק.

מגיע לו כל ההצלחה הזאת ונקווה בשבילו ובשבילנו שעוד נקבל עליו הרבה כסף.

https://m.one.co.il/mobile/article/19-20/1,1,1,32081/307127.html

כנסו בחייאת

חיים לוין: "הוא שוער בינוני ומטה, לא בשביל זה מביאים שוער זה ומשלמים עליו מיליונים. אני לא הייתי משלם עליו יותר מכמה מאות אלפי דולר. שוער לא יציב, ואני לא מבין על מה המהומה שעושים לגביו".

לא צריך להתבייש ולהגיד שלמעט השנה האחרונה הוא לא היה מדהים פה..כמובן ששוער טוב אבל הציפייה הייתה לשוער מהטופ באירופה וזה תמיד ביחס לציפיות

העונה האחרונה הראתה את הפוטנציאל שלו וללא כל קשר אני שמח מאוד בשבילו ואני חושב שזה תמיד טוב למכבי ששחקן שיוצא מאיתנו מצליח ככה.

יעזור לנו לשכנע עוד שחקנים טובים להגיע לפה.

17 דקות לפני, silentyogi said:

לא צריך להתבייש ולהגיד שלמעט השנה האחרונה הוא לא היה מדהים פה..כמובן ששוער טוב אבל הציפייה הייתה לשוער מהטופ באירופה וזה תמיד ביחס לציפיות

העונה האחרונה הראתה את הפוטנציאל שלו וללא כל קשר אני שמח מאוד בשבילו ואני חושב שזה תמיד טוב למכבי ששחקן שיוצא מאיתנו מצליח ככה.

יעזור לנו לשכנע עוד שחקנים טובים להגיע לפה.

אם אתה קונה שוער ב-3 מיליון יורו אתה לא תקבל שוער מהטופ של אירופה, על שוערים כאלו משלמים עשרות מיליונים.

אגב, לגבי היכולת שלו, הוא היה מצוין גם בעונה השנייה שלו אצלנו, וגם בעונה הראשונה (למרות פתיחה לא טובה של העונה) הוא היה טוב, אבל עדיין הוא אכל הרבה מאוד חרא מהתקשורת וגם מהקהל שלנו רק בגלל תג המחיר, בלי להבין שמדובר בשוער מאוד צעיר (הגיע אלינו רק בגיל 19), והגיוני שעוד לא הגיע לשיא היכולת שלו, ועדיין מלבד היכולת הבינונית שלו בעונה השלישית, הוא היה השוער הכי טוב בליגה בכל עונה אחרת.

Just now, thunderbolt said:

כמה אחוזי מחירה עתידית יש לנו? מכרנו אותו במחיר של פראיירים.

למכור שוער בשנת חוזה ב5 מיליון יורו שזה המחיר הכי יקר ששחקן זר יצא מישראל אי פעם... 

פראיירים? פחות

29 דקות לפני, Spring said:

למכור שוער בשנת חוזה ב5 מיליון יורו שזה המחיר הכי יקר ששחקן זר יצא מישראל אי פעם... 

פראיירים? פחות

חד משמעית

הוצאנו את המקסימום מהמכירה שלו

1 hour ago, Spring said:

פראיירים? פחות

בתקשורת העולמית כל פעם מזכירים שהוא נקנה ב 3 מיליון. כנראה עוד 2 מיליון זה כל מני בונוסים.

10 דקות לפני, thunderbolt said:

בתקשורת העולמית כל פעם מזכירים שהוא נקנה ב 3 מיליון. כנראה עוד 2 מיליון זה כל מני בונוסים.

איזה תקשורת עולמית? כבר אמרו בכולם האתרים שהוא נמכר ב5 מיליון אז למה לחפש את מכבי?