Jump to content

רשמים מההפסד לבית"ר בגמר גביע הטוטו | מאכזב אך עדיין גביע הטוטו

Sawyer

Recommended Posts

לא חושב שבמשחק כל כך רע שלנו יש מה לדבר על שיפוט או דשא שברור שהיו מתחת לכל ביקורת אבל באמת שזה לא מסביר 50% מהיכולת הרעה אתמול.

דוידזאדה וברסקי צריכים להיות משוחררים/מושאלים ובאמת שאין יותר תקווה שיצא מזה משהו ראוי למחליף במכבי.

פרץ וריקן לדעתי גם היו חלשים מאוד, אני חושב שפרץ צריך לקבל הזדמנות בעמדת ה-6 אפילו כדי לצבור קצת בטחון ולחזור לעצמו כי כרגע אין לו מה לחפש בסגל בעמדת ה50-50 ואני תולה את זה בעיקר בכדור השלג שנוצר אצלו כי אני לרגע לא שוכח לו את העונה הקודמת.

אני באמת חושב שהחלק ההתקפי נפגע מאוד כתוצאה ממשחק קישור רע ומחוסר בבלם כמו ייני שיודע להתחיל את ההתקפות/למסור כדורי אורך.

עם כל זה שההגנה נראית טוב, היא חלק ממשחק ההתקפה כמו שההתקפה חלק ממשחק ההגנה וזה הכל מתחיל משם. לא קונה את זה שיוני/עטר/צ'יקו/שכטר/בלקמן לא יודעים לשחק כדורגל כמו שזה נראה כרגע, יש כאן בעיה קבוצתית וזה בעיקר יושב אצל איביץ' כרגע כי כשכל השחקנים נראים לא טוב המאמין צריך לבדוק אצלו מה אפשר לשנות.

זה שלא שיחקנו טוב לא אומר שמותר לשופטים לזיין אותנו או שזה הגיוני לשחק בדשא כל כך גרוע.

היינו צריכים לשחק טוב יותר בכל מקרה, אבל זה לא קשור.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גולסה לדעתי חזר לאימונים מלאים רק בשבוע שעבר.

הנקודה שלי היא שלא היה טעם לתת להם לשחק כשיודעים שהם שחקנים פציעים ולא שווה לסכן אותם בשביל עשר דקות בגביע.

אז שלא ישחקו בכלל כדי שלא נסכן אותם.

בטדי הרי אין סיכוי שישחקו, מחזור אחכ פתאום יהיה לחץ כי נהיה מאחורי באר שבע

קיצר לא שאני בונה עליהם למשהו, אבל אם הם כשירים ומתאמנים וזומנו כבר לסגל המרוחב, לדעתי היה מקום לשתף אותם בגביע המ הזה

דווידזאדה לא היה צריך להישאר במכבי, הוא לא מחליף ראוי לסבוריט ובמקרה זה אני פשוט לא מבין למה לא השאירו את בלטקסה במקומו, כנ"ל ברסקי שלצערי לא ברמה. 

לגבי ריקן ופרץ הם פשוט חושך ובלי הגולים שתרמו שנה שעברה, אין להם מה לחפש בהרכב. לא מבין מה יעזור לשים את פרץ בעמדה 6, זה לא שב-50-50 הוא חרא בהתקפה אבל שחקנים מתרסקים עליו, הוא כמעט לא מתקל ומחלץ, שלא לדבר על זה שהוא חזר אחורה אפילו בזכיה בכדורי גובה. 

לכן ,הבעיה העיקרית שלנו לדעתי היא הקישור, השארנו יותא מדי בינוניים והשחקן היחיד שיכול לתת כדור זה מיכה, זו הסיבה שכולם כל כך תולים תקווה בגולאסה וניקוליץ (שאין לנו מושג למה הוא מסוגל)

מעמוד הפייסבוק של אורי קופר:

"
דור פרץ עם פי שניים וחצי איבודי כדור מחילוצי כדור במשחק. מספרים נוראיים לעמדה, בטח בהתחשב בזה שפתח כקשר האחורי, שם היחס הזה מקבל משמעות גדולה עוד יותר.
אופיר דוידזאדה עם 12 מסירות אחורה מול 10 מסירות קדימה. להשוואה, המגן השמאלי מהצד השני, גרצ''ין, עם 3:22 לטובת קדימה"

3 hours ago, דקסטר said:

מין הסתם אין פה פרופורציות...

אבל שמע, מה זה לא נראים רע מאף קבוצה? יש לנו ציפיות קצת אחרות מאשר לאוהדי חיפה, ב"ש ובית"ר מהקבוצה שלהם.

ולגבי הפצועים? אין כבר מה להגיד. אמורים להתחיל לחזור עוד חודש, אצילי סופר-משמעותי, הלוואי ויצליח לחזור בצורה נורמלית.

גולסה וניקוליץ כשירים ולא מקבלים 10 דקות בטוטו עם 5 חילופים? זה ככ מוזר. 

לא נראים יותר רע מאף קבוצה זה משפט לפרופורציות, כי גם במצב הנמוך שלנו, עם 5+ שחקני הרכב קריטיים פצועים אנחנו נמצאים במקום הראשון ומציגים יכולת לא יותר רעה מאף אחד, זה לא השאיפה, זה לא הסטנדרנט ועדיין זה אומר שלא צריך להכנס לפאניקה.

לגבי גולסה וניקוליץ', כן. אין ספק שהם יכלו לעזור מאוד שניהם אתמול אם כשירים וגם מה שאני מכיר זה לפחות בכל הקשור לניקוליץ' אימונים מלאים כבר שבועיים ועדיין ברור שיקחו זמן עם לשלב שחקן כמו גולסה וגם ניקוליץ' שלא שיחק אלפיים שנה +- זה יקרה, זה יקרה בהדרגה ונקווה שלפחות הלא-גולסה מבינהם יוכל לייצר רצף של כדורגל וגם להראות טוב, זה לבד יכול לשנות את העונה הזאת.

אצילי, שרן, קנדיל (ויאנוטיס אולי גם?) אמורים לחזור אחרי הפגרה, ביחד עם ניקוליץ וגולסה זה חצי הרכב וכולל שחקנים משמעותיים מאוד. מה שיש לנו לעשות זה לצלוח את שני המשחקים הקרובים עד אז ויהיה בסדר.

איזה טיפש מי שהחליט למכור את אליאל פרץ ואור דסה ולהשאיר את ברסקי. 

וההחלטה להשאיר את דוידזאדה במקום לנסות לתת לגרצ'קין דקות מדי פעם גם לא הכי חכמה. 

2 hours ago, אליהו_הנביא said:

מעמוד הפייסבוק של אורי קופר:

"אופיר דוידזאדה עם 12 מסירות אחורה מול 10 מסירות קדימה. להשוואה, המגן השמאלי מהצד השני, גרצ''ין, עם 3:22 לטובת קדימה"

זה הרגיש אתמול שיחס המסירות אחורה של כל הקבוצה היה מחריד, לא רק של דוידזאדה.

קבלו את הנתון הבא של אורי קופר / הכל מקצועי:
מקס גרצ׳קין עם 22 מסירות קדימה במשחק לעומת 3(!) אחורה.
לשם השוואה המגן השמאלי של מכבי אופיר דוידזאדה עם 12 מסירות אחורה ו10 קדימה.
כולנו חיפשנו וקיווינו פה למגן שמאלי אבל מגיע לו פרגון ענק על משחק יעיל בלי הרבה פוזות ובלי הרבה רעש.

45 דקות לפני, Moryo said:

וההחלטה להשאיר את דוידזאדה במקום לנסות לתת לגרצ'קין דקות מדי פעם גם לא הכי חכמה. 

בול מה שרציתי לרשום 

מת לדעת מה רואים מברסקי באימון שהוא עדיף על אליאל .

אני זוכר מאליאל רק פעולות חיובית ושחקן שמשחק לעומק.

גם לגבי גרצקין אני מסכים איתך 

1 hour ago, Moryo said:

לא עשפתי על גקצ'קין לא חושב שהוא אי פעם יהיה ברמה למכבי. אור דסה בהחלט החלטה מפגרת לפי מצב הקישור שלנו גם קארצב מוזר מאוד.

4 hours ago, דקסטר said:

לעזור במה? על הזין שלי גביע הטוטו הזה.

הם מתאמנים כבר שבועיים, הם חייבים להתחיל להרגיש דשא.

לביתר זה היה משחק מאוד חשוב והם שיחקו אגריסיבי. אתה באמת היית רוצה לתת לגולסה לשחק במשחק שבו ביתר מתאבדים על כל כדור?

3 hours ago, Moryo said:

זה תלוי בסיטואציה 

אם יש קבוצה טובה, ומשחקים בכמה מסגרות, זה לא רע שיש שחקן שיודע שמעמדו המקצועי הוא שחקן משלים בין ספסל ליציע, ושהוא יקבל מעט דקות במקום השחקנים הבכירים אז לא בהכרך תרגיש בהבדל (אם הקבוצה אכן טובה). 

ברסקי הוא בידיוק שחקן כזה. גם מתן אוחיון בבאר שבע היה כזה וזה לא שהם התפרקו כל פעם שהוא עלה לשחק, הוא לא "הפריע" להם לקחת שלוש אליפויות. צריך גם שחקנים כאלו. 

דסה ואליאל שחקנים שונים, הם לא היו מקבלים את זה. מכבי סיימו את עונה שעברה באופוריה שגלזר+פרץ+מיכה שלישיית על, ריקן כסופר סאב עוד כובש 9 שערים, יש לך עוד את גולסה וניקוליץ, ואת קארצב לעתיד.

אם לא הפציעות גם ברסקי לא היה במכבי. 

*איילון אלמוג חייב לקבל יותר דקות. דריבל טוב,לוחץ מצויין ונראה בכללי כמו שחקן שיכול לתרום לנו.
*מבחינתי כל עוד קנדיל לא כשיר אני נותן לשחר פיבן לפתוח בעמדת המגן הימני. נראה שם מעולה, הגנתית הוא מצויין וגם התקפית הוא תרם ואני מאמין שאם הוא ירוץ שם זה ישתפר.
*מצחיק שבעמדת המגן השמאלי שחררנו את גרצ'קין בחינם והשארנו שחקן פחות טוב ממנו בסגל. אותו דבר עם קארצב שהושאל והשארנו את ברסקי.

*אנחנו שוכחים אבל חצי מההרכב שלנו פצוע וזה לא אותה קבוצה של שנה שעברה. קנדיל,ייני,אצילי,גולסה - כל אלה יכולים לתרום יותר ממה שיש והם פצועים כבר מהעונה שעברה. ברגע שהם יחזרו תהיה יותר מלחמה על ההרכב והקבוצה לדעתי תיראה יותר טוב.

7 דקות לפני, Adir12 said:

*איילון אלמוג חייב לקבל יותר דקות. דריבל טוב,לוחץ מצויין ונראה בכללי כמו שחקן שיכול לתרום לנו.
*מבחינתי כל עוד קנדיל לא כשיר אני נותן לשחר פיבן לפתוח בעמדת המגן הימני. נראה שם מעולה, הגנתית הוא מצויין וגם התקפית הוא תרם ואני מאמין שאם הוא ירוץ שם זה ישתפר.
*מצחיק שבעמדת המגן השמאלי שחררנו את גרצ'קין בחינם והשארנו שחקן פחות טוב ממנו בסגל. אותו דבר עם קארצב שהושאל והשארנו את ברסקי.

*אנחנו שוכחים אבל חצי מההרכב שלנו פצוע וזה לא אותה קבוצה של שנה שעברה. קנדיל,ייני,אצילי,גולסה - כל אלה יכולים לתרום יותר ממה שיש והם פצועים כבר מהעונה שעברה. ברגע שהם יחזרו תהיה יותר מלחמה על ההרכב והקבוצה לדעתי תיראה יותר טוב.

אני דווקא מרוצה מג'ראלדש. הוא המגן הימני הפותח של מכבי השנה.

35 דקות לפני, המכבייה said:

גם אני. הגנתית הוא מעולה והתקפית הוא מצטרף הרבה להתקפות. אני מאמין שעם הזמן נתחיל לראות גם מספרים.

47 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא חותך אותו ואני חושב שאני צריך עוד כמה משחקים כדי לגבש עליו דעה, אבל עד עכשיו אני לא "מרגיש" אותו כמו שהרגשתי את דסה ואת קנדיל בהתקפה.

כאילו אני מרגיש עד עכשיו שהוא בסדר כזה, עושה הגנה סבבה, נתקע קצת בהתקפה וזהו. משחקן זר אני מצפה לערך מוסף ואני חושב שדווקא בעמדה הזאת יכולנו להסתדר עם ישראלים.

2 דקות לפני, Adir12 said:

אני לא חותך אותו ואני חושב שאני צריך עוד כמה משחקים כדי לגבש עליו דעה, אבל עד עכשיו אני לא "מרגיש" אותו כמו שהרגשתי את דסה ואת קנדיל בהתקפה.

כאילו אני מרגיש עד עכשיו שהוא בסדר כזה, עושה הגנה סבבה, נתקע קצת בהתקפה וזהו. משחקן זר אני מצפה לערך מוסף ואני חושב שדווקא בעמדה הזאת יכולנו להסתדר עם ישראלים.

כמו שאמרת עוד אי אפשר לשפוט אותו ובמיוחד שההתקפה שלנו לא מתפקדת ואין לו את מי לשתף.

כל עוד הוא חלק מהסגל הוא עדיף על פיבן כמגן למרות הלחימה של פיבן.

1 hour ago, Adir12 said:

ועדיין, הוא עדיף על פיבן שם. לדעתי.