Jump to content

ניקוליץ' וגולסה

erantheking21

Recommended Posts

האם הצמד הזה אי פעם יחזור לשחק כדורגל ? אנחנו כבר אוקטובר, השנים היו בסגל הסופי של ה21(בקושי יש 21!) למשחק היום ואיך במשחק כזה שיש בו 5 חילופים לפחות אחד מהם לא יכל להכלל כדאי להרגיע את המערכת? אני שומע שניקוליץ' כמעט בסגל כבר מכפר סבא, למה הוא עוד לא משחק? כולם יודעים שגם שהוא ישחק זה יקח לו עוד חודש-חודשים עד שיכנס לכושר של 90 דקות ועוד חודשים עד שיכנס לכושר משחק(אנחנו לא מכירים את היכולת שלו ולא יודעים מה החבילה כוללת)..השאלה שנשאלת, האם באמת הזמן היה שווה את זה?

הם תקווה גדולה לאור זה שמכבי לא יכלה לרכוש באמת. אני חושב שכולנו צריכיםמלהתפלל. לא להיות צינים. בטח לגבי גולסה שראינו כמה הוא שחקן נהדר כשהוא בריא. 

הם יכולים לשנות עונה בשבילנו. 

Just now, המכבייה said:

הם תקווה גדולה לאור זה שמכבי לא יכלה לרכוש באמת. אני חושב שכולנו צריכיםמלהתפלל. לא להיות צינים. בטח לגבי גולסה שראינו כמה הוא שחקן נהדר כשהוא בריא. 

גולסה ניקוליץ' ואצילי. 

תן לי 2 מהם שחוזרים ביכולת טובה לוקחים אליפות 15 הפרש לפחות. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה שהם יהיו בסגל לגמר גבינ אחרי שלא שיחקו שנה? גם אם מסי לא ישחק שנה ויהיה חצי כשיר ופתאום ישחק הוא לא יעזור יותר מדי.

כי זה משחק אימון עם גביע. 

לא עליהם צריכה לקום או ליפול העונה. אמנם הם משחקים בעמדה שזועקת אצלנו לריענון, אבל לא הוגן להפיל עליהם את כל הנטל.

ניקוליץ הגיע עם רזומה מרשים ללא עבר של פציעות ארוכות ולדעתי הוא פשוט נפל לחוסר מזל בשילוב חוסר מקצועיות(נזהר מאוד כי אני לא בטוח בזה) רפואית שגרמה לו להיעדר לכל כך הרבה זמן.

גולסה לעומתו ידוע ב"כשירותו" הארוכה וגם עליו לא הייתי בונה הרים וגבעות.

4 דקות לפני, המכבייה said:

אתה עד כדאי כך חושב ששחקנים שלא שיחקו שנה כדורגל יכולים לשנות לנו את העונה?!?

Just now, hen34 said:

גולסה תמיד חוזר מעולה. משחק בלי פחד. כשהוא משחק הוא מעולה מהרגע הראשון על המגרש.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

הרגעת המערכת זה סתם ביטוי שהדבקתי במכלול לאוהדים, לא התכוונתי למכבי אלא אלינו, יש פה המון שאלות לגבי גולסה וניקוליץ'

למזלנו הרב, מכבי לא פועלת כדי להרגיע או להלחיץ אותנו.

איביץ׳ ירכיב אותם כשיימצא לנכון. הוא לבטח לא טומן ראשו בחול למראה הכושר הרע של שחקני הקישור שלו. 

9 דקות לפני, erantheking21 said:

למה שלא יהיו בסגל במפעל זניח כזה שיש בו 5 חילופים? למה אלמוג בהרכב היה נשמע הגיוני?

אם אלמוג לא היה בהרכב זה היה מדאיג מאוד. משחק בדיוק בשבילו.

8 דקות לפני, הנדון said:

כי זה משחק אימון עם גביע. 

ושווה לסכן אותם בשבילו כשאתה יודע ושהם חזרו לא מזמן מפציעות של שנה והם לא יעזרו בכלום?

4 דקות לפני, hen34 said:

אני חושב ומתפלל שהם יהיו משאב חשוב. אולי זה לא יקרה, אני אופטימיסט לגביי כל מי שיכול לנשל את דור פרץ מתפקידו כמטייל ומוסר ליריב 

משהו עם ניקוליץ' מריח מאוד מוזר, לא יודע. אמרתי גם בינואר בערך שהתחיל כל העניין הזה שהוא חטף וירוס או מה שזה לא היה.

לגבי גולסה אני לא מתפלא, שחקן פציע כבר שנים.

למרות שכבר רגילים להזכיר את שניהם ביחד, אני מפריד. המקרה של ניקוליץ' לא ברור.

אולי אני קונספירטור יתר על המידה, לא יכול לשים את האצבע על מה בדיוק אבל מרגיש שהעניין איתו לגמרי משונה, יותר מכל פציעה אחרת.

21 דקות לפני, erantheking21 said:

האם הצמד הזה אי פעם יחזור לשחק כדורגל ? אנחנו כבר אוקטובר, השנים היו בסגל הסופי של ה21(בקושי יש 21!) למשחק היום ואיך במשחק כזה שיש בו 5 חילופים לפחות אחד מהם לא יכל להכלל כדאי להרגיע את המערכת? אני שומע שניקוליץ' כמעט בסגל כבר מכפר סבא, למה הוא עוד לא משחק? כולם יודעים שגם שהוא ישחק זה יקח לו עוד חודש-חודשים עד שיכנס לכושר של 90 דקות ועוד חודשים עד שיכנס לכושר משחק(אנחנו לא מכירים את היכולת שלו ולא יודעים מה החבילה כוללת)..השאלה שנשאלת, האם באמת הזמן היה שווה את זה?

טוב שלא אמרת חצי שנה ייקח להם להיכנס לכושר,

במכבי לוקחים את הזמן כדי שהשחקנים יחזרו בכושר טוב לסגל, לפחות מבחינת אימונים. כושר משחק זה משהו אחר אבל לא אמור לקחת יותר מדי, שבועיים שלוש גג.

11 דקות לפני, hen34 said:

יש לנו 7 פצועים חשובים מאוד. כן לדעתי הם אלה שיכריעו אם נקח אליפות או לא.

קשה לי לראות אותנו לא לוקחים אליפות עם סגל מלא.

על גולסה שממש נזהרים בפינצטה אני יכול איכשהו לספוג ולהבין, שהוא כשיר הוא בטופ של הליגה.

בשביל ה5-6 משחקים שהוא יתן השנה בליגה ויוסיף איכות שווה לשמר אותו במקפיא לעונה הנוכחית, כי הוא כבר שייך לנו.

7 hours ago, yellow_blood said:

אולי אני קונספירטור יתר על המידה, לא יכול לשים את האצבע על מה בדיוק אבל מרגיש שהעניין איתו לגמרי משונה, יותר מכל פציעה אחרת.

תמונות של איביץ' לבוש בבגדי נשים?