Jump to content

יונתן כהן

rkoron

Recommended Posts

18 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אוייש

אנשים פה נסחפים ברמות.

הוא לא בתקופה טובה, קורה.

לשחקני כדורגל תמיד יש תקופות לא טוב, הם לא מכונות.

חוץ מזה, כל החלק הקדמי שלנו זוועה.

חייב להיות איזשהו hairy2hell אתה לא יודע?

1 hour ago, Cosmic said:

התרסקות קולוסאלית מהיכולת שהפגין רק לפני חודש וחצי.

משונה ומעורר שאלות. 

תנסה רגע לחשוב מה השתנה מלפני חודש וחצי ותגיע לתשובה.

7 דקות לפני, daniel616 said:

תנסה רגע לחשוב מה השתנה מלפני חודש וחצי ותגיע לתשובה.

הזימון למשחקים של הנבחרת ? 

וואללה לא יודע, ואני דווקא סחורה בדרך כלל כשזה מגיע לחידות. 

לדעתי מעבר לכך שהרבה טוענים שהשתן עלה לו לראש. זו הרמה. אין בו משהו יוצא דופן.לטעמי ואמרתי את זה גם בתקופה שפרץ, הוא לא עילוי או משהו בסגנון. זה שחקן שכל חייו יצטרך לעבוד קשה,להילחם ולהוכיח את עצמו אחרת יסיים כמו דור זאן

1 דקה לפני, Cosmic said:

הזימון למשחקים של הנבחרת ? 

וואללה לא יודע, ואני דווקא סחורה בדרך כלל כשזה מגיע לחידות. 

הוא משחק רק בצד ימין

1 דקה לפני, daniel616 said:

הוא משחק רק בצד ימין

שיחק בימין גם מול בני יהודה באלוף האלופים ורקד על הדשא. 

חידה בלוף הבאת. 

ברגע שראיתי שהוא נשאר עם החמצון בשיער בתחילת העונה, הרגיש לי שכנראה משהו לא התגבר אצלו עדיין.

היה צריך לעשות קרחת ולהלחם על המקום שלו.

רק בגלל מיליון פצועים הוא היה בהרכב, לא חוכמה.

1 hour ago, המכבייה said:

לא כישרון על. בשיאו, חלק חשוב מקבוצה אלופה. 

חולק עלייך,ביחס לשוק ההישראלי הלא קיים הוא בוודאי כשרון על.

מעבר לכל העניין המנטלי שמייחסים לו פה לדעתי הוא צריך לשחק יותר באמצע יותר קרוב לשער,מגיל צעיר הוא מריח שערים ורגל כזאת אין לאף אחד אצלנו

לא ישכנעו אותי שהוא יכול לשחק באגף, בטח לא בימין.

במצב החלוצים שלנו אני לא מבין איך לא נותנים לו צ'אנס באמצע.

לטעמי היה אחד השחקנים החלשים ביותר אתמול, אולי אפילו החלש ביותר. 

יש הסבר: לשחקן קו ישנן כמה משימות והוא כשל אתמול בכולן. 

לייצר אופציית מסירה לשטח - הכנפיים אמורות לרווח את המשחק ולתת לשחקני הקישור עוד הזדמנויות למסירה לרוחב שטח שיקשו על ההגנה לכסות. זו בעיה שחוזרת על עצמה איתו, הוא לא מחפש את השטחים הפתוחים לקבל כדור. 

מתפרצות - שחקני קו מהירים הם מפתח להצלחת התקפות מתפרצות. בקווים ההגנה דלילה יותר ויש יותר מרחב פעולה כשרצים קדימה. לא ברור למה הוא מתעקש להתחיל את המהלכים האלו בכדרור מיותר ואיטי כשיש לו אפשרויות למסירה. פעמיים אתמול הוא חירב התקפות כאלו. באחת מהן קיבל עבירה על תיקול מאחור וגם אותה בזבז (על כך בהמשך). 

לחץ על ההגנה - סימן ההיכר של מכבי בעונה שעברה. לחץ על שחקני ההגנה של היריבה גורם ללחץ וטעויות ומאפשר חטיפות כדורים בשטח היריב והזדמנויות לשערים קלים. בעבר הוא היה משתתף בפעולות האלו, אתמול משום מה בכל פעם שאיבד כדור את הדרך חזרה עשה בריצה קלה, כמעט הליכה. ככה לא עושים לחץ.

מסירות לרגל/שטח - ישנם שחקנים שאוהבים לקבל כדור לרגל ויש את אלו (המהירים) שאוהבים לקבל כדורים לשטח פנוי. בכל מקרה, בהתקפה המסירות נעשות לכיוון התנועה של השחקן. גם כאן היה כשל שמעבר לאי-הבנה. המסירות שלו לשחקנים נעשו לא פעם נגד כיוון התנועה כשהן מסבכות את השחקן המקבל ומאיטות עוד יותר את ההתקפה. 

בעיטה חופשית - מסמלת אולי יותר מכל את יכולת קבלת ההחלטות הנוראית מאתמול. כדור מ-35-40 מטר בבעיטה ישירה לשער. סיריאסלי?!

התשובה שלי פשוטה יותר- 

שנה שעברה איביץ בנה קבוצה שהיתה גדולה בהרבה מסך חלקיה. לכן שחקנים כמו כהן נתנו לנו טעם של עוד. התרכזנו בניצוצות וסלחנו שהיכולת לא היתה עקבית.

קרו כמה דברים הקיץ ששמו את כהן, למשל, כשחקן מאוד מרכזי. אבל מה לעשות הוא לא שם....

היה לו משחק אחד באמת טוב השנה מול קבוצה חדשה שלא עשתה הכנה. נראה שזה היה היוצא מן הכלל ולא הכלל.

ג'נרלי ספיקינג, אני מאוכזב מאוד מרמת המחויבות שמגלים שחקנים שרק לפני חצי שנה אכלו דשא כדי להוכיח שמגיע להם. לא נוכל לשרוד במודל של שחקני בית בצורה הזאת.

2 hours ago, הילד בן 30 said:

ג'נרלי ספיקינג, אני מאוכזב מאוד מרמת המחויבות שמגלים שחקנים שרק לפני חצי שנה אכלו דשא כדי להוכיח שמגיע להם. לא נוכל לשרוד במודל של שחקני בית בצורה הזאת.

אם הייתה קבלת החלטות יותר חדה, זה היה נראה יותר טוב.

אם כרגע על הספסל במקום ריקן שהיכולת שלו כבר כמה עונות נעה על מתרס שבין סביר לבינוני מינוס וברסקי שפרט למשחקים הראשונים באירופה בעונה הקודמת, לא גורם לך לחשוב שהוא באמת יכול להיות שחקן הרכב לגטימי, היו מחכים עכשיו אור דסה או אליאל פרץ עם סכין בין השיניים - כי ככה הם משחקים היום בקבוצות אחרות, אז זה היה גורם לדור פרץ ולשאר שחקני הקישור לחשוש למקום שלהם מעט יותר ולרמת הביצוע שלהם בפרטים הקטנים, לעלות. לגבי אור דסה אני פחות בקיא, אבל לגבי אליאל, הוא מאוד רצה את הצ'אנס במכבי ת"א. 

11 hours ago, Armagedon said:

ברגע שראיתי שהוא נשאר עם החמצון בשיער בתחילת העונה, הרגיש לי שכנראה משהו לא התגבר אצלו עדיין.

היה צריך לעשות קרחת ולהלחם על המקום שלו.

רק בגלל מיליון פצועים הוא היה בהרכב, לא חוכמה.

בוקר טוב שלמה שרף

10 hours ago, aldo raine said:

חולק עלייך,ביחס לשוק ההישראלי הלא קיים הוא בוודאי כשרון על.

מעבר לכל העניין המנטלי שמייחסים לו פה לדעתי הוא צריך לשחק יותר באמצע יותר קרוב לשער,מגיל צעיר הוא מריח שערים ורגל כזאת אין לאף אחד אצלנו

אולי אתה צודק. אולי הזזה לאמצע תעשה הבדל. 

1 hour ago, Brandon Roy said:

אם הייתה קבלת החלטות יותר חדה, זה היה נראה יותר טוב.

אם כרגע על הספסל במקום ריקן שהיכולת שלו כבר כמה עונות נעה על מתרס שבין סביר לבינוני מינוס וברסקי שפרט למשחקים הראשונים באירופה בעונה הקודמת, לא גורם לך לחשוב שהוא באמת יכול להיות שחקן הרכב לגטימי, היו מחכים עכשיו אור דסה או אליאל פרץ עם סכין בין השיניים - כי ככה הם משחקים היום בקבוצות אחרות, אז זה היה גורם לדור פרץ ולשאר שחקני הקישור לחשוש למקום שלהם מעט יותר ולרמת הביצוע שלהם בפרטים הקטנים, לעלות. לגבי אור דסה אני פחות בקיא, אבל לגבי אליאל, הוא מאוד רצה את הצ'אנס במכבי ת"א. 

אז זה קל בדיעבד. יונתן כהן עוד לא תקע יתד במכבי כדי להראות שובע. 

חוזז ואלמוג כן מקבלים מאיביץ הזדמנות.

העניין הוא שזה לא רק גיל, ראית איך שכטר עלה מול חיפה בשיא הרבאק?

וואלה אפילו טיבי מראה מחויבות יתרה מאז שמכבי נתנו לו את ההזדמנות.

הוא לא כזה טוב..

בעיקר רגל שמאל טובה וזהו. אפס תרומה למשחק השוטף.

במצב סגל תקין הוא נלחם על מקומו בסגל כרגע, בטח לא שחקן מוביל.

אפשר לנסות אותו באמצע, כי סיומת יש לו, ובקו אין לו את המהירות הדרושה (לפחות ב433).