Jump to content

מכבי ליגה ישראלית עונת 19\20

אביאל 5

Recommended Posts

שלא תבינו אותי זה לא בה מביקורת אני פשוט מעדיף שהוא והאנטר יקבלו כמה שיותר מנוחה בליגה.

בנוסף אני לא מבין למה רושמים כל משחק 10/11 שחקנים ולא רושמים משהו מהנוער.

אייסי לא נרשם בסגל למשחק הערב מול חולון (בנוסף לקלויארו וסנדי שלא רשומים לליגה + וולטרס, ג'ונדי וכספי הפצועים מכבי בסגל סופר קצר נרשמו 3 שחקני נוער: דורי סהר, אטיאס והבן של אהרוני.

27 דקות לפני, דקסטר said:

אייסי לא נרשם בסגל למשחק הערב מול חולון (בנוסף לקלויארו וסנדי שלא רשומים לליגה + וולטרס, ג'ונדי וכספי הפצועים מכבי בסגל סופר קצר נרשמו 3 שחקני נוער: דורי סהר, אטיאס והבן של אהרוני.

הלוואי שסהר אטיאס ואהרוני ישחקו כל אחד לפחות 15 דקות (אני סתם משלה את עצמי).

28 דקות לפני, אביאל 5 said:

מה סידני כהן לא אמרו לפני חודש שבקרוב מאוד הוא יקבל אזרחות ויוכל לשחק בליגה כישראלי?

גם אמרו משהו דומה על פארגו בשנה שעברה

איך שחקן כמו אבדיה שאמור להיות טופ 6 בדראפט הקרוב לא יודע לזרוק מהעונשין?אני משתגע איך באופן כללי שחקנים שמקבלים/אמורים לקבל סכומי כסף גדולים לא מסוגלים לעמוד כל יום לפחות 100 פעמים על הקו ולשפר את אחוזי העונשין שלהם.

1 hour ago, אביאל 5 said:

מעניין מה כמה דקות ישחקו 8 שחקני הסגל בדרבי במיוחד שיהיה 4 משחקים ב8 ימים

חמישי-שלישי-חמישי צסקא-זניט-פאו זה קשה בטירוף אז עוד דרבי במשתנה שלהם במוצש כשהם באים לזה כמו גמר גביע ואנחנו כמו עצם בגרון? עם כל הכאב שזה יוצא דווקא על המשחק הזה אישית הייתי משחק עם 2 שחקני נוער בחמישיה אבל לא רואה מצב שזה יקרה, נלחם בשיניים ואז עוד נפסיד בסוף, מצב חרא.

איזה זין זה הדרבי התקוע הזה

בשבילם זה גמר גביע הולכים להתאבד על זה, כשאנחנו נגיע למשחק אחרי יום מנוחה אחד ובלי אימון בכלל כמו עצם בגרון

סעמק

1 hour ago, Dalembert said:

בר טימור נכנס בקלות להרכב של ב"ש בכדורגל. חוץ מבן ביטון האלמותי הוא מספר אחד שם לדעתי.

הכיעור של מליקסון אנדרייטד.

2 hours ago, ravid said:

כמה הזוי לפנטז על ניצחון טכני בשבת?

מאוד הזוי.

מועדון שניזון משמרת מכבי יודע שהמשחק הזה תקוע לנו כמו עצם בגרון הם לא יוותרו על הזדמנות להציק גם במחיר של הפסד כלכלי.

אגב, עם כל השנאה אליהם אם המספרים נכונים וילונות השיוטר גבוהות מהרווחים שלהם מהמשחק זה באמת הזייה.

30 דקות לפני, kutomer said:

מאוד הזוי.

מועדון שניזון משמרת מכבי יודע שהמשחק הזה תקוע לנו כמו עצם בגרון הם לא יוותרו על הזדמנות להציק גם במחיר של הפסד כלכלי.

אגב, עם כל השנאה אליהם אם המספרים נכונים וילונות השיוטר גבוהות מהרווחים שלהם מהמשחק זה באמת הזייה.

אולי הם היו צריכים לחשוב על זה כשלא עשו שום דבר נגד האלימות של האוהדים שלהם בשנים האחרונות. זו ההזייה האמיתית.

5 hours ago, kutomer said:

מאוד הזוי.

מצד שני אם המשחקים שם הם בעייתים עם פוטנציאל לנפיצות אז אתה חייב לאבטח את המשחק בהתאם, ולכן הדרישות של המשטרה נראות לי הגיוניות.

אני לא בא להגן עליהם, הם נושאים באחריות של שנים של הזנחה (במקרה הטוב) הן מצד מחלקת הכדורגל והן מצד מחלקת הכדורסל.

אבל האמת שאני לא מבין מה שונה הדרבי הזה מדרבים קודמים? הטענה שלהם שהמשטרה מגדילה את הדרישות בגלל אירועי הדרבי נשמעת לי במידה מסוימות הגיונית וזה מעצבן אותי כי אחרי זה עושים את זה גם לנו.