Jump to content

מכבי ליגה ישראלית עונת 19\20

אביאל 5

Recommended Posts

עפנו על עצמנו קצת. הסקור מחמיא לנו כי משחק התקפה מתודי ויציב, לא היה קיים היום. יש.לנו את הישראלים הטובים בליגה, כמה הם תרמו?יום נורא...

3 הפסדים רצופים 92, 96, 92 .. יצאנו לגמרי משיטת המשחק שלנו, בעיקר בהגנה. 

גם ההנהלה עשתה טעות חמורה בנוגע לקלויארו. היו מחלקים את המשחקים עם אייסי. אייסי בחוץ קלויארו בפנים.

כספי פצוע? קלויארו מחליף ראוי מאד.  יותר מידי דפקו חשון עכספי יחזור, וזה עלה לנו בהפסדים רעים.

טעות נוספת של ההנהלה אלו מחירי הכרטיסים להיום - החל מ- 90 ש"ח, קלענו 90, סמלי.. 

שיזדיינו הפ' י-ם, אם אנחנו לא שומרים אנחנו צריכים לבוא בטענות רק לעצמנו. 

24 דקות לפני, המכבייה said:

עפנו על עצמנו קצת. הסקור מחמיא לנו כי משחק התקפה מתודי ויציב, לא היה קיים היום. יש.לנו את הישראלים הטובים בליגה, כמה הם תרמו?יום נורא...

זוסמן כמו שכבר כתבתי לך ברמה של גליל.

יש לנו ישראלי אחד טוב שזה כספי, אחד בינוני שזה ג׳ונדי והיתר בגדר פוטנציאל.

7 דקות לפני, itanar said:

זוסמן כמו שכבר כתבתי לך ברמה של גליל.

יש לנו ישראלי אחד טוב שזה כספי, אחד בינוני שזה ג׳ונדי והיתר בגדר פוטנציאל.

אשמח שתספר לי על ישראלים טובים יותר בליגה.

והבן של בלאט(וואן טריק פוני) לא נחשב.

26 דקות לפני, המכבייה said:

אשמח שתספר לי על ישראלים טובים יותר בליגה.

והבן של בלאט(וואן טריק פוני) לא נחשב.

אשמתו שאין ישראלים ברמת הזרים בליגה?

השחקן הישראלי הוא שחקן עצלן עם יכולות מנטליות של חילזון בהתקף פניקה. לפעמים יש הברקות פה ושם אבל בגדול חוץ ממתאזרחים אין כלום.

עד שכל פעם אני אומר ״הנה זהו אנחנו רמה מעל הליגה״, מגיעה איזו בומבה שמחזירה לקרקע. על אחת כמה וכמה בכדורסל הישראלי, שהוא בגדול גביע אחד גדול.

1 hour ago, kutomer said:

רגע אז עכשיו אנחנו בחלק של הדיפרסיה?

הפסדנו שוב גביע, אחד משני התארים הריאלים שאנחנו יכולים לקחת בעונה.

יש סיבה לא להיות מבואסים?

הזוי שעדיין יושבים ביצעים מכבי אוהדים אדומים, שקמים ומעודדים כאילו כלום.

לא חושב שדבר כזה קיים להפך בארנה/דרייב אין.

6 hours ago, itan17 said:

עד שכל פעם אני אומר ״הנה זהו אנחנו רמה מעל הליגה״, מגיעה איזו בומבה שמחזירה לקרקע. על אחת כמה וכמה בכדורסל הישראלי, שהוא בגדול גביע אחד גדול.

!!

למרות שדווקא אתמול הייתה הרגשה באוויר שאנחנו מפסידים את זה. 

4 hours ago, itan17 said:

הזוי שעדיין יושבים ביצעים מכבי אוהדים אדומים, שקמים ומעודדים כאילו כלום.

לא חושב שדבר כזה קיים להפך בארנה/דרייב אין.

בארנה זה קורה מדי פעם, בדרייב אין ברור שלא.

כל דקה שאני רואה את אבדיה על הפרקט אני מבין יותר ויותר כמה הוא לא יודע כדורסל. כן, הוא יודע לכדרר ולזרוק. אבל הוא לא יודע שום דבר חוץ מזה. פוזשן בכדורסל זה קצת כמו שח מט והכדורסלן צריך לדעת עשרות דברים קטנים על מנת שהוא יוכל להתחרות: למשל בוקס אאוט, למשל איפה לעמוד על מנת שלא ידפקו לך בקדורים על הגב, מתי לתת ליריב שלך את השמאל ומתי את הימין, מתי להקריב עבירה, מתי להנמיך מרכז כובד ועוד 700 דברים קטנים בסגנון... הוא פשוט לא יודע לשחק כדורסל עדיין וזה גורם לי לתהות האם עובדים איתו נכון. בקיצור אני לא אתפלא אם הוא ישאר איתנו לעוד שנה כי גם הסקאוטים רואים כל מה שכולם רואים.

לגבי זוסמן: חלש מאוד אבל אני אופטימי שאם הוא יעבוד קשה בקיץ במקום לצאת להרפתקאות מיותרות בארה"ב בשנה הבאה הוא יעשה קפיצה כמו שג'ונדי עשה השנה.

אצל זוסמן זה בעיקר חוסר ביטחון מזל (אני מדבר על ההתקפה) מתוך 4 זריקות שלוש היו לא 3 חופשיות שנכנסו ויצאו.

מסכים שאם במקום לצאת לארהב היה נשאר בארץ היה הרבה יותר טוב.

2 hours ago, ravid said:

כל דקה שאני רואה את אבדיה על הפרקט אני מבין יותר ויותר כמה הוא לא יודע כדורסל. כן, הוא יודע לכדרר ולזרוק. אבל הוא לא יודע שום דבר חוץ מזה. פוזשן בכדורסל זה קצת כמו שח מט והכדורסלן צריך לדעת עשרות דברים קטנים על מנת שהוא יוכל להתחרות: למשל בוקס אאוט, למשל איפה לעמוד על מנת שלא ידפקו לך בקדורים על הגב, מתי לתת ליריב שלך את השמאל ומתי את הימין, מתי להקריב עבירה, מתי להנמיך מרכז כובד ועוד 700 דברים קטנים בסגנון... הוא פשוט לא יודע לשחק כדורסל עדיין וזה גורם לי לתהות האם עובדים איתו נכון. בקיצור אני לא אתפלא אם הוא ישאר איתנו לעוד שנה כי גם הסקאוטים רואים כל מה שכולם רואים.

לגבי זוסמן: חלש מאוד אבל אני אופטימי שאם הוא יעבוד קשה בקיץ במקום לצאת להרפתקאות מיותרות בארה"ב בשנה הבאה הוא יעשה קפיצה כמו שג'ונדי עשה השנה.

לגבי אבדיה לדעתי זה עניין של ניסיון, אפשר לספור על כף יד אחת שחקנים בני 18 באירופה אם בכלל שיודעים לקרוא משחק ברמה אירופאית גבוהה. וכן משחק מול הפועל ירושלים הוא משחק ברמה אינטנסיבית גבוהה גם ברמה אירופאית.

24 דקות לפני, אביאל 5 said:

איזה תקוע המשחק נגד נהריה בשלישי אחרי שיש לנו משחק נגד חיפה בשבת.

המנהלת יכולה לסדר לנו משחקים בשבוע גביע גם ככה אנחנו לא שם.

חבל שלא יודעים לשים זין על המשחקים האלו ולעלות אם הנוער