Jump to content

מכבי ליגה ישראלית עונת 19\20

אביאל 5

Recommended Posts

לא מבין למה דורסי נרשם? לא רואה ממנו כלום. עדיף בהרבה היה לרשום את אלייז'ה למשחק כזה.
אתה כותב סוף סוף קיבלו החלטה כאילו ביורוליג הוא מפציץ כל משחק ורק חיכינו שיככב גם בליגה.

58 דקות לפני, itan17 said:

לא מבין למה דורסי נרשם? לא רואה ממנו כלום. עדיף בהרבה היה לרשום את אלייז'ה למשחק כזה.
אתה כותב סוף סוף קיבלו החלטה כאילו ביורוליג הוא מפציץ כל משחק ורק חיכינו שיככב גם בליגה.

על מנת שיתחיל להכנס לעניינים ביורוליג אנחנו צריכים להכניס אותו לעניינים בליגה. אני מסכים שאולי המשחק מול ירושלים זה לא המשחק הכי טוב לעשות את זה כי יש לו יוקרתיות מסויימת, אבל יש פה טרייד-אוף.

1 hour ago, itan17 said:

אם היה סיכוי שישחררו אותו (אין סיכוי) אז אתה צודק, ברע שהוא נשאר בסגל צריך להריץ אותו בליגה מסכים עם רביד שלא נגד ירושלים.

8 דקות לפני, ravid said:

מה קורה לטאריק? נראה כמו יונה מתה מאז שהוא הושהה מהמשחק מול ראשון. נראה שהראש שלו לא בכדורסל.

כן.

שני דאנקים החטיא היום.

1 hour ago, ravid said:

שון דוסון חזר אחרי 9 חודשים מקרע בגיד אכילס ואחרי 3 דקות משחק קרע אותו שוב וסיים את העונה.

פאק, כואב רק לשמוע את זה.

איזה מבאס. שיהיה בריא

65:86 על נהריה

ג’ייק כהן 14 נקודות וארבעה ריבאונדים, אלייז’ה בראיינט 12 נק’, ארבעה ריבאונדים וארבע חטיפות, דני אבדיה 10 נק’ ושבעה ריבאונדים, ג’ון דיברתולומאו 10 נק’ וחמישה אסיסטים,

טיילר דורסי 9, עומרי כספי וקווינסי אייסי 8 נקודות ושישה ריבאונדים כל אחד, טאריק בלאק 6 נק’ ושישה ריבאונדים, יובל זוסמן 5 ונייט וולטרס 4. 

8 hours ago, BODIROGA10 said:

65:86 על נהריה

יחד עם סיום העונה שעברה - ניצחון 18 ברציפות בליגה, הפרש ממוצע 18 (מהטוויטר של דובי)

" אני מנטרל את הרעשים מסביב, גם אם יהיו פה 20-30 סקאוטים. אני אשחק את המשחק שלי ואם הם יאהבו את זה, סלאמתק". 

אחלה דני