Jump to content

מכבי ליגה ישראלית עונת 19\20

אביאל 5

Recommended Posts

47 דקות לפני, duss21 said:

איזה כיף זה לראות את חגיגות האליפות של הפועל אחרי שהם מפסידים 20 הפרש בדרבי בית. אף פעם לא נמאס.

אבל איזה מרגשים הם אה

משחק טוב מאד, חייבים לשים דגש על הדקות הפחות טובות, יש תמיד איזה 3-5 דקות של קריסה ברבעים 3-4.

(אתמול ראו את זה פחות בגלל היכולת של היריבה, 

אבל ביורוליג חייבים לדעת לצאת מזה מהר).

מחר נהריה

1 hour ago, אביאל 5 said:

לא מובן לי למה יש רק 10 שחקנים? לא יכולים להביא 2 שחקנים מהנוער?

בלאק אולי לאיחור היום ווואלטרס עם 4 עבירות זה הסיבה למה אני לא מבין למה יש רק 10 שחקנים

המנהלת מגדירה "ישראלי חדש" שחקן שאינו נחשב בוגר מחלקות הנוער ושחלפו פחות מ-4 שנים מהעת שבה קיבל אזרחות ישראלית. כל קבוצה תחויב בתשלום של 200,000 ש"ח למנהלת על שיתוף אזרח ישראלי חדש אחד ובתשלום של 300,000 ש"ח נוספים עבור שיתוף אזרח ישראלי חדש שני. קבוצה תוכל לרשום בטופס המשחק יותר משני אזרחים ישראלים חדשים, אך כל אזרח ישראלי חדש מעבר לשניים הראשונים כאמור, יבוא על חשבון מכסת הזרים שהקבוצה משתפת.

למה שמעון לא פנה לבגץ כבר.

1 hour ago, אביאל 5 said:

המנהלת מגדירה "ישראלי חדש" שחקן שאינו נחשב בוגר מחלקות הנוער ושחלפו פחות מ-4 שנים מהעת שבה קיבל אזרחות ישראלית. כל קבוצה תחויב בתשלום של 200,000 ש"ח למנהלת על שיתוף אזרח ישראלי חדש אחד ובתשלום של 300,000 ש"ח נוספים עבור שיתוף אזרח ישראלי חדש שני. קבוצה תוכל לרשום בטופס המשחק יותר משני אזרחים ישראלים חדשים, אך כל אזרח ישראלי חדש מעבר לשניים הראשונים כאמור, יבוא על חשבון מכסת הזרים שהקבוצה משתפת.

למה שמעון לא פנה לבגץ כבר.

ביזיון שמהול באפליה 

אני יכול לחשוב על 3 סיבות שבגללן שמעון לא נלחם לבטל את זה:

1. יש הבטחה לביטול הפיינל פור

2. חשש משביתת שחקנים ישראלים שתבטל את פתיחת הליגה ואין למכבי כוח לזה (למרות שיש לנו לעתים 2 משחקי יורוליג בשבוע אז אני מניח שזו לא הסיבה).

3. המשמעות של החוק הזה היא שאף קבוצה חוץ ממכבי או ירושלים לא יביאו הנה מתאזרחים יותר, מה שיחליש אותן מאוד. גם ירושלים יוותרו על כל מי שלא באמת משדרג אותם. מכבי יכולה לספוג את הקנסות האלה יחסית בקלות.

תתארו לכם שהפועל תל אביב היו צריכים לשלם עכשיו 500 אלף שקל על אדריאן בנקס וריץ' האוול. ברור שלא היתה לכם יכולת לעשות את זה, זה בערך 10 אחוז מהתקציב.