Jump to content

מכבי ת"א | בית"ר י-ם | גמר גביע! הכי חשוב העונה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא ראיתי שום מצב או אפילו חצי מצב שלהם מחצית שניה, חוץ מאחד בתחילת המחצית.

הם עקצו בסוף בגלל סגירה רעה.

לא היתה שום הרגשה שהגול שלהם באוויר, לי לפחות. היו יותר גרועים מאיתנו.

אבל כרגיל, אוהדי מכבי אוהבים להקצין כל דבר וגם שהיריבה משחקת יותר רע מאיתנו אז הופכים אותה ליותר טובה.

גם כשאנחנו מובילים את הטבלה אז המצב שלנו גרוע מאוד, כאילו שאר הליגה זה בארסה וסיטי שפתחו עלינו פער בטבלה.

כמו שאמרו פה, כנראה שזה נגזרת של ציפיות אחרות ממכבי ביחס לשאר הקבוצות בליגה, בטח אחרי עונה של 30 הפרש.

מובן מאיפה זה נובע אבל עדיין מוגזם.

11 דקות לפני, yellow_blood said:

אבל כרגיל, אוהדי מכבי אוהבים להקצין כל דבר וגם שהיריבה משחקת יותר רע מאיתנו אז הופכים אותה ליותר טובה.

גם כשאנחנו מובילים את הטבלה אז המצב שלנו גרוע מאוד, כאילו שאר הליגה זה בארסה וסיטי שפתחו עלינו פער בטבלה.

כמו שאמרו פה, כנראה שזה נגזרת של ציפיות אחרות ממכבי ביחס לשאר הקבוצות בליגה, בטח אחרי עונה של 30 הפרש.

לא מקצין כלום, אומר לך מה הרגשנו במגרש בזמן אמת. מה קשור להקצין. לא הגזמה ולא כלום. וגם כשחטפנו את הגול אמרנו שזה היה צפוי ושמגיע לנו. 

בית"ר היו רחוקים מלשחק טוב, אבל אנחנו היינו אפילו יותר גרועים. אף אחד לא דיבר על שאר הליגה או על האליפות או לא יודע מה עוד, דיברנו על ההרגשה שלנו במשחק הספציפי הזה. 

אנחנו לא משחקים טוב, אבל פרופורציות:

1. יכולנו לנצח ממש כמו שהם ניצחו. הם לא שלטו במשחק. 

2. שיחקנו עם הרכב משני וזה במצב שחצי קבוצה פצועה (כבר נמאס להזכיר את זה). ג׳רלדש וסבוריט היו על הספסל; גלזר, מיכה, צי׳קו נכנסו כמחליפים. איביץ׳ עשה נכון - לשמור עליהם שלא ייפצעו חס וחלילה טפו טפו טפו. אבל צריך לזכור את זה. אי אפשר לרוץ לטרבל כשחצי קבוצה פצועה ועם מגבלות פיירפלי. זה מה שיש ובהתחשב בנסיבות פתיחת העונה שלנו לא רעה בכלל. 

לא מבין על מה אתם מתדיינים פה בדיוק, אין שום דבר לדבר עליו.

זו מכבי הכי גרועה בעשור האחרון ואני מתחיל לחשוב שאיביץ' לא מסוגל להוציא אותם מזה.

לגבי השחקנים, אין אף אחד שראוי לציון חוץ מדור פרץ, שאם לא היו קוראים לו דור פרץ הוא לא היה רואה דקת משחק עד חודש יוני.

כוכבים בשקל.

מה שרויקלה אמר.

וקרישי, אין גול שאנחנו סופגים ושלא רושמים פה שניה אחרי "צפוי", זה בא ביחד תמיד אז זה לא מדד.

באמת לא חושב שהיינו יותר גרועים מבית"ר, להיפך. עוד פעם, עניין של ציפיות ביחס לקבוצה ומה שהיא מייצרת על הדשא.

Just now, Saar said:

זו מכבי הכי גרועה בעשור האחרון ואני מתחיל לחשוב שאיביץ' לא מסוגל להוציא אותם מזה.

לגבי השחקנים, אין אף אחד שראוי לציון חוץ מדור פרץ, שאם לא היו קוראים לו דור פרץ הוא לא היה רואה דקת משחק עד חודש יוני.

כוכבים בשקל.

לא חושב שיש משפט אחד בהודעה שלך שהוא נכון.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

המשחקים הולכים ונהיים קשים לצפייה, זה לא משהו שמישהו חשב שיקרה לנו בתקופה הזו, בטח לא העונה.

תגיד לי מה אתה חושב אחרי ההפסד הקרוב בשבת.

4 דקות לפני, Saar said:

כוכבים בשקל.

אני סבור שב2011 היינו גרועים יותר. גם כשיורדי אימן. מקווה להימנע מקרבות תחתית.... 

2 דקות לפני, Saar said:

המשחקים הולכים ונהיים קשים לצפייה, זה לא משהו שמישהו חשב שיקרה לנו בתקופה הזו, בטח לא העונה.

זוכר את התגובה שלך. מסכים שאנחנו לא נראים טוב אבל מנצחים בשבת.

2 דקות לפני, הנדון said:

זוכר את התגובה שלך. מסכים שאנחנו לא נראים טוב אבל מנצחים בשבת.

אני מקווה שאני טועה, אבל אין שום סיבה להיות אופטימי.

גם לא הפצועים שאולי יחזרו יום אחד, היחיד שיש לו משמעות עבור משחק ההתקפה זה אצילי שאני לא בטוח שיהיה מסוגל לסחוב את הקבוצה עליו.

43 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

זה קל וכיף לכתוב הודעה כזו אה? אתה נשמע שנון כשבעצם לא אמרת כלום, סתם פופוליזם של אנשים שלא מבינים בכדורגל.

אשמח(באמת אשמח כי אני בעצבים מאתמול בלילה ולא נראה שזה הולך להסתיים בקרוב) שתסתור את הטענות שלי.

איזה שיפור ראית, באספקט כלשהו, במשחק של הקבוצה החל מחודש יולי? 

האם היה משחק אחד שראית בו התחלנו רע והשתפרנו תוך כדי?

2 hours ago, yellow_blood said:

שמע איזה מצב טוב היה לנו כל המשחק? איזה התקפה אחת טובה עשינו כל המשחק? אתה אמיתי?

90 דקות סבל.

36 דקות לפני, Saar said:

זה קל וכיף לכתוב הודעה כזו אה? אתה נשמע שנון כשבעצם לא אמרת כלום, סתם פופוליזם של אנשים שלא מבינים בכדורגל.

אשמח(באמת אשמח כי אני בעצבים מאתמול בלילה ולא נראה שזה הולך להסתיים בקרוב) שתסתור את הטענות שלי.

איזה שיפור ראית, באספקט כלשהו, במשחק של הקבוצה החל מחודש יולי? 

האם היה משחק אחד שראית בו התחלנו רע והשתפרנו תוך כדי?

הפסדת גמר גביע שוקו בהרכב שלישי, כשאתה מתחילת עונה בהרכב שני.

תרגע

3 דקות לפני, אקיטה said:

הפסדת גמר גביע שוקו בהרכב שלישי, כשאתה מתחילת עונה בהרכב שני.

תרגע

לא יודע אם שמת לב, אין לנו הרכב שלישי וגם לא ראשון, כולם באותה רמה נמוכה.

זה לא גביע הטוטו, זה היכולת העקבית שלנו מחודש יולי.

מחצית ראשונה ראיתי מכבי מוגבלת התקפית כמו בתחילת העונה, אבל ראיתי מכבי טובה לפחות בעיניי.

היה יופי של משחק לחץ, חטפנו לביתר עוד בחצי שלהם, עם זאת הקישור והלאה לא ידעו לתרגם את זה למצבים.

2 הבעיות העיקריות שלנו זה שהקישור מתחנן לרענון, השנייה זה שאין לנו מספיק שחקני קו.

לגבי חלוץ, חושב שיוני כהן צריך לשחק בשפיץ, לפחות שווה לנסות.

3 hours ago, Saar said:

והרי החדשות: מכבי עוד תפסיד ותאבד נקודות.

עכשיו צריך לשאול: האם ההפסדים והיכולת הם משהו יוצא דופן במחזור חיים של קבוצת כדורגל? (תשובה: לא) האם במהלך קיץ בודד, כלל שחקנינו הפכו לפרימדונות? (תשובה: לא) האם ישנן סיבות אובייקטיביות בעטיין הקבוצה משחקת לא טוב? (תשובה: כן). שאלת בונוס - האם "המשחקים הולכים ונהיים קשים לצפייה"? (תשובה: לא. למעשה ההפך היה הנכון עד אתמול).

אף אחד לא מנסה לצייר תמונה ורודה. יש בעיות; נעשו טעויות. גם בגלל הבעיות והטעויות האלה, מכבי הפסידה אתמול. בגללן יתכן גם שמכבי תפסיד בשבת, ואף על פי כן, ולמרות הכל - המצב שלנו רחוק מלהיות נוראי. הוא לכל היותר לא נעים, ואם המערכת תצליח להימנע מההיסטריה שמאפיינת הודעות כמו שלך, אז יש לנו סיכוי טוב גם לשחק טוב בהרבה בהמשך, וגם להגיע להשגים.

4 hours ago, yellow_blood said:

הגול שלהם היה באוויר? טננבאום לא נגע בכדור מדקה 50. שמו 2 עקיצות וזהו.

לא סותר את זה ששיחקו מזוויע אבל בחייאת.. הם הסריחו את הדשא יותר מאיתנו.

ממש אוהבים להגזים פה.

לא נגע אבל הם פעם אחר פעם קיבלו כדורים קלים באיזור ה16-20 מטר, להם יש מי שיבקיע. אל תזלזל בהם יש להם התקפה עם קבלות. 

בינתיים אנחנו אלו שהשארנו את הקבלות עוד בעונה הקודמת. 

לצערי השחקן הישראלי נשאר בעינו. כל-כך הרבה פצועים וסגל קצר מביא אותם למקום נוח שאין להם מאבק על המקום בהרכב. לא נלקק דבש (בלשון המעטה) עד לחזרה של אצילי-גולסה-שרן-קנדיל. לא מדבר בכלל על ניקוליץ׳ אין לי מושג איזה שחקן נקבל.
אסור שפרץ ייפתח בשבת. מעדיף כל שחקן על פרץ בכושרו הנוכחי, חייב לקבל כמה כאפות ולהתעורר על עצמו דחוף. 4 מיליון יורו עאלק.

6 hours ago, Saar said:

כוכבים בשקל.

מכבי הכי גרועה בכדור האחרון? מה ההבדל מעונה שעברה?? עוד מחזור שניים שלושה, ויתחילו להראות שיפור.

כוכבים בשקל? אין לך בושה? ככה לדבר על שחקני מכבי? קצת כבוד!

3 דקות לפני, קובי השועל said:

סמרטוטים הייתם וסמרטוטים תשארו .

קהל זבל , מי שמתכוון לבוא ולקלל שישאר בבית מגיע לכם מסיקה ויבוריאן יא חארות.

מה הדליק אותך דווקא עכשיו :/?