Jump to content

מכבי ת"א | בית"ר י-ם | גמר גביע! הכי חשוב העונה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

14 דקות לפני, Davidi said:

הפורום כשאנחנו זוכים בטוטו- "גביע מ"

הפורום כשאנחנו מפסידים בגמר - "מגרדים מקום שלישי. רק חורבן יביא תקומה."

משחק רע של מכבי, מעלה הרבה סימני שאלה על מספר לא מבוטל של שחקנים, אבל חלאס. מכאן ועד ההיסטריה שרצה כאן על הפסד במשחק הכי פחות חשוב השבוע, המרחק הוא עצום.

סומך על איביץ'.

הודעה קצת מנותקת. כל מי שב"היסטריה" פה זה לא בגלל המשחק הספציפי הזה.זה אפילו לא העניין שהפסדנו לקבוצה לא רעה, במשחק על תואר זניח.

זה רצף מדחקים מתחילת העונה, ליתר דיוק כל המשחקים מתחילת עונה שמראים גרף ירידה תלול מעונה שעברה. אצל כולם. מהאחרון השחקנים עד אחרון אנשי הצוות המקצועי, נראה שעל כולם עבר קיץ נוראי.

גם אחרי הניצחון מול חיפה הרבה חבר'ה פה ציננו את האוירה.

בשילוב הפייר פליי שסביר להניח ימנע מאיתנו להתחזק בינואר אז אנשים כן קצת ב"היסטריה". תקרא לזה איך שתרצה. הפסדת לסודובה, לא הרשמת מול כפס ונס ציונה. אין הוקוס פוקוס. זה לא שמחר איביץ יעשה איזה שיחת מוטיביצה ופתאום נתחיל לשחק כדורגל. יש פה בעיות מקצועיות אמיתיות שכרגע אין להן פיתרון ( בעיות שהיו גם בעונה שעברה אבל התגברו העונה).

עדיין לא נראים טוב אבל לא הייתי מייחס למשחק הזה ספציפית הרבה חשיבות, המשחק החשוב היה נגד חיפה ושם ניצחנו.

לפי התגובות פה נראה כאילו אנחנו מקום 8-9 אחרי תבוסה להפועל

מחצית ראשונה אמצע הקישור שלנו היה ברמה של ליגה א - כל מסירה קדימה באמצע הייתה ליריב.

פרץ אולי 80 אחוז איבודי כדור, ריקן וברסקי 90 אחוז כל אחד.

לא יזיק אם ריקן יראה קצת יציע.

כבר במחצית איביץ היה צריך להחליף 2 מתוך שלושת שחקני קישור האמצע (היה נראה לי שהחילופים היום הגיעו באיחור גדול).

מחצית שנייה אין בכלל מה להוסיף.

מחצית רעה, אפורה, לא יצירתית, מהלכים שקופים.

ציקו היום לא היה קשור לענף, בזבז מצבים לא רעים. 

כל החלק הקדמי שלנו זוועה, ממש זוועה.

חובה בגלל זה לעבור ל5-3-2.

21 דקות לפני, EuropE said:

יותר מידי שחקנים באותה רמה פחות או יותר שלא מביאים להעלאת הרמה בסגל .

אני שונא לבקר את הקבוצה בתדירות גבוה , אבל עד עכשיו נראה פשוט שחסר לנו את הגרוש לשקל 

השחקנים לא מספיק בכושר אם ככה הם עולים מחצית שנייה .

השחקנים שבאו לא משדרגים את הסגל אלא יותר משאירים אותו ברמתו .

משהו במחויבות ובריכוז ירד , אם שנה שעברה היה נראה שכל שחקן נלחם על המקום שלו ורץ על הדשא עם משמעת של מאה אחוז ממה שאיביץ מבקש ממנו , העונה נראת כמו עונת גורדי שהייתה ניראת פשוט כמו שביתה איטלקית או חוסר חשק ומשמעת משוגע של השחקנים .

לא הגיוני שתהיה ירידה כזאת חדה ביכולת ביחס לשנה שעברה , כאשר רוב הסגל שלך נשאר אותו דבר ועם אותו מאמן .

כמו שאמרת נראה שקורה קצת עיגול פינות ונתינה של 100 אחוז לעומת ה200 של שנה שעברה בכל המערכות השונות במכבי .

מצפה ליותר מהשחקנים בכלל ובפרט מאלה שרוצים לצאת לאירופה ונראו שנה שעברה כמו כוכבים ,(אם דור פרץ ימשיך ככה הוא יפגע רק בעצמו עם האדישות הלא נגמרת לעומת הריכוז והמחויבות של שנה שעברה,ככה הוא לא יצא לשום מקום חוץ מלספסל . 

סומך על איביץ סומך על ההנהלה סומך על גולדהאר. 

כל סגל חייב רענון כלשהו, לצערי הרענון שלנו היה טיפה דל ולא יעיל.

11 דקות לפני, zion8 said:

הודעה קצת מנותקת. כל מי שב"היסטריה" פה זה לא בגלל המשחק הספציפי הזה.זה אפילו לא העניין שהפסדנו לקבוצה לא רעה, במשחק על תואר זניח.

זה רצף מדחקים מתחילת העונה, ליתר דיוק כל המשחקים מתחילת עונה שמראים גרף ירידה תלול מעונה שעברה. אצל כולם. מהאחרון השחקנים עד אחרון אנשי הצוות המקצועי, נראה שעל כולם עבר קיץ נוראי.

גם אחרי הניצחון מול חיפה הרבה חבר'ה פה ציננו את האוירה.

בשילוב הפייר פליי שסביר להניח ימנע מאיתנו להתחזק בינואר אז אנשים כן קצת ב"היסטריה". תקרא לזה איך שתרצה. הפסדת לסודובה, לא הרשמת מול כפס ונס ציונה. אין הוקוס פוקוס. זה לא שמחר איביץ יעשה איזה שיחת מוטיביצה ופתאום נתחיל לשחק כדורגל. יש פה בעיות מקצועיות אמיתיות שכרגע אין להן פיתרון ( בעיות שהיו גם בעונה שעברה אבל התגברו העונה).

קול. אלו החיים. מתמודדים כל הזמן. לא מובטח לנו כלום ומצד שני, גם לא מתמודדים מול קבוצות באמת גדולות. עושים את המקסימום ועד עכשיו, אנחנו בסדר. את הכאפה הגדולה קיבלנו מול סודובה. מיישר אותנו מעולה בשרשרת המזון.

אפשר רק לקוות לטוב יותר. אנחנו לא וילה בג'ונגל למרות שלשם אנחנו שואפים. אנחנו רק האלפא קוף וגם זה יכול להיות זמני. 

3 דקות לפני, Nadav19 said:

אמנם התוצאה היא חשובה אבל הדרך שלנו לא טובה. אין כדורגל. אי אפשר להסתמך על זה... צריך לקחת דברים בפופורציה אך בהחלט יש מקום לדאגה 

גם בעונת פאקו לא היה הרבה כדורגל ולקחנו טראבל.

אז נכון שזה לא אותו דבר ונכון שאין לנו את זהבי, אבל יותר חשוב לי לקחת נקודות כרגע.

בעונת בוס שיחקנו נהדר וזה לא ממש עזר...

פרץ היה הפחות גרוע בשלישיית הקישור שלנו והגנתית לפחות הוא עשה את העבודה (ביתר לא הגיעו לשער שלנו עד דקה 87).

מסירה קצת חלשה, בתוספת לעודף ביטחון של פיבן (לא משהו) הובילה לאיבוד כדור שהחל את הגול שלהם.

שראיתי את ההרכב אמרתי יפה, יש פה כמה שיכולים להוכיח שהם צריכים להיות בהרכב: ריקן, ברסקי, אלמוג וגם כהן שלא ברור מה הולך איתו מתחילת העונה(דוידזאדה הוא תעלומה של עולם הכדורגל בכלל ועוד מרוויח על זה כסף). 

ואז כבר אחרי מחצית אתה מבין שברסקי ופרץ לא איתנו, הם בעולם משלהם. 

בלי אמצע חזק מיותר לדבר על שאר השחקנים, כי שאין אמצע הקשרים ההתקפיים לא מקבלים מספיק כדורים או שמשחקים עם עצמם וההגנה מתאמצת הרבה יותר ממה שהיא צריכה. 

לא נורא, במוצ''ש נראה הרכב חדש סומך על איביץ' שהוא יכין את הקבוצה יותר טוב. 

טעות אחת לא מובנת שלו, כל חילוף כמעט בכל דקה מתקבל אבל להחליף מגן בשביל 5 דק' עם אף מאמן אני לא אבין איך זה מסתדר. *כנ''ל עם בלם. 

Just now, itanar said:

פרץ היה הפחות גרוע בשלישיית הקישור שלנו והגנתית לפחות הוא עשה את העבודה (ביתר לא הגיעו לשער שלנו עד דקה 87).

מסירה קצת חלשה, בתוספת לעודף ביטחון של פיבן (לא משהו) הובילה לאיבוד כדור שהחל את הגול שלהם.

אני מקווה מאוד שאתה ציני. בכל המשחק חלפו שחקנים על פניו של פרץ אלף פעם בערך. הגנתית, התקפית, נפשית, פיזית, יו ניים איט, הוא היה מזעזע. 

1 hour ago, משה פרימו said:

ביתר רצו את הגביע יותר מאיתנו,

היו שילובים לא טובים בקישור ובהתקפה וגם החילופים היו רעים,

זה כל הסיפור לא צריך להגזים ולהפוך את המשחק הזה ל"סיפור של כל העונה".

חושב שבמצב הקיים שבו נפגוש שוב את ביתר בשבת זה דווקא לא כזה רע שהפסדנו במיוחד שהם עכשיו בטוחים שהם קבוצה טובה, ממה שלמדתי להכיר את איביץ אני מנחש שהוא הולך לפתוח עם 5 שחקנים בהגנה כמו נגד חיפה ויהיה בסדר.

איך יהיה בסדר? מי ישים כדור ברשת? 

במקרה הטוב, לא נפסיד.

כרגע, אין אף אחד שיכבוש בסגל הזה, פשוט אין.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

די עם הציניות הזאת אחי. כבר לא מצחיק.

אמנם שניהם שחקנים פציעים, אבל הם יכולים לעזור מאוד. לצערי גם אם הם יעזרו יקח זמן כי שניהם לא שיחקו כמעט שנה.

It's not funny anymore.

6 דקות לפני, Wade said:

אני מקווה מאוד שאתה ציני. בכל המשחק חלפו שחקנים על פניו של פרץ אלף פעם בערך. הגנתית, התקפית, נפשית, פיזית, יו ניים איט, הוא היה מזעזע. 

לא ציני, הוא עשה עבודת הגנה בשביל 2, ברסקי היה נפקד.

שוב, בית"ר לא הגיעו לאזור הרחבה שלנו הרבה בזכותו.

הוא עדיין לא בכושר של העונה שעברה, (למרות משחק טוב מול חיפה), אבל אני חושב שהוא אחד השחקנים החשובים אצלנו.

1 דקה לפני, itanar said:

לא ציני, הוא עשה עבודת הגנה בשביל 2, ברסקי היה נפקד.

שוב, בית"ר לא הגיעו לאזור הרחבה שלנו הרבה בזכותו.

הוא עדיין לא בכושר של העונה שעברה, (למרות משחק טוב מול חיפה), אבל אני חושב שהוא אחד השחקנים החשובים אצלנו.

לא עשה שום עבודת הגנה, חלפו עליו שם על ימין ועל שמאל. אם תמצא פה אדם אחד שיסכים איתך אהיה מאוד מאוד מופתע. אני אפילו די בטוח שמבחינת תיקולים מוצלחים הוא נמצא בתחתית. 

29 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

איך יהיה בסדר? מי ישים כדור ברשת? 

במקרה הטוב, לא נפסיד.

כרגע, אין אף אחד שיכבוש בסגל הזה, פשוט אין.

אף חלוץ לא עזב וגם אף קשר,אין סיבה שמכבי לא תחזור לכבוש כמו בשנה שעברה..

נגד חיפה היה חוסר מזל וגם חוסר דיוק, כשהדברים הקטנים יתחברו וכשההגנה תמשיך לעשות את העבודה השערים גם יגיעו.

8 דקות לפני, משה פרימו said:

אף חלוץ לא עזב וגם אף קשר,אין סיבה שמכבי לא תחזור לכבוש כמו בשנה שעברה..

נגד חיפה היה חוסר מזל וגם חוסר דיוק, כשהדברים הקטנים יתחברו וכשההגנה תמשיך לעשות את העבודה השערים גם יגיעו.

אבל יש סיבה -

אצילי פצוע, יונתן כהן לא איתנו, אופואדו לא כבש מאז... חדרה בעונה שעברה?, עטר היה מלך השערים שלנו בעונה שעברה והעונה זה לא זה (ובינינו, הוא האחרון שהייתי רוצה להיות תלוי בו בקבוצה...),

שכטר לא סקורר.

38 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אבל יש סיבה -

אצילי פצוע, יונתן כהן לא איתנו, אופואדו לא כבש מאז... חדרה בעונה שעברה?, עטר היה מלך השערים שלנו בעונה שעברה והעונה זה לא זה (ובינינו, הוא האחרון שהייתי רוצה להיות תלוי בו בקבוצה...),

שכטר לא סקורר.

הם אפילו לא בועטים למסגרת, לא מובן הקטע הזה. אנחנו כמעט ולא מגיעים למצבים בשום משחק. 

8 hours ago, המכבייה said:

קול. אלו החיים. מתמודדים כל הזמן. לא מובטח לנו כלום ומצד שני, גם לא מתמודדים מול קבוצות באמת גדולות. עושים את המקסימום ועד עכשיו, אנחנו בסדר. את הכאפה הגדולה קיבלנו מול סודובה. מיישר אותנו מעולה בשרשרת המזון.

אפשר רק לקוות לטוב יותר. אנחנו לא וילה בג'ונגל למרות שלשם אנחנו שואפים. אנחנו רק האלפא קוף וגם זה יכול להיות זמני. 

לא הבנתי למה התכוונת כל כך אבל הנקודה שלי הייתה שאנשים לא במתח לא בגלל שהפסדנו בטוטו לביתר, אלה בגלל שהקבוצה נראית לא טוב. מלא פצועים, כולם נראים פחות טוב מעונה שעברה,0 משחקים טובים,  פייר פליי והחיזוק היחידי איכשהו עבר לק"ש בחינם.

לא יודע מאיפה הנינוחות להגיד שאנחנו בסדר, כי אנחנו לא . קבוצה שלקחה אליפות ב 31 הפרש ועכשיו נראית ככה היא לא בסדר.

3 hours ago, zion8 said:

לא הבנתי למה התכוונת כל כך אבל הנקודה שלי הייתה שאנשים לא במתח לא בגלל שהפסדנו בטוטו לביתר, אלה בגלל שהקבוצה נראית לא טוב. מלא פצועים, כולם נראים פחות טוב מעונה שעברה,0 משחקים טובים,  פייר פליי והחיזוק היחידי איכשהו עבר לק"ש בחינם.

לא יודע מאיפה הנינוחות להגיד שאנחנו בסדר, כי אנחנו לא . קבוצה שלקחה אליפות ב 31 הפרש ועכשיו נראית ככה היא לא בסדר.

ברור שאנחנו לא בסדר באופן יחסי לעונה קודמת. 

אני חושב שזה היה דומה לגמר אשתקד ואם היינו עומדים טוב הגנתית בעוד 3 דקות דקות מלבד ה-87 ומנצחים בפנדלים (לא מדד) אז היו מדברים אחרת לגמרי.

3 דקות לפני, itan17 said:

אני חושב שזה היה דומה לגמר אשתקד ואם היינו עומדים טוב הגנתית בעוד 3 דקות דקות מלבד ה-87 ומנצחים בפנדלים (לא מדד) אז היו מדברים אחרת לגמרי.

הגול שלהם היה באוויר הרבה יותר מאשר ההזדמנות ורבע שלנו. 

גם מהם לא הייתה ציפייה, מאיתנו יש ציפייה לא רק לנצח אלא גם להראות טוב. 

עד עכשיו לפחות לא הפסדת, עכשיו שגם הפסדת צריך להתעורר ומהר. 

איביץ' מתמודד ברובם עם אותם שחקנים שנה שעברה, מה הוא כבר יכול לחדש להם הם פשוט צריכים לחזור להראות כמו שהיו נראים ממש לא מזמן. 

הגול שלהם היה באוויר? טננבאום לא נגע בכדור מדקה 50. שמו 2 עקיצות וזהו.

לא סותר את זה ששיחקו מזוויע אבל בחייאת.. הם הסריחו את הדשא יותר מאיתנו.

ממש אוהבים להגזים פה.

מבלי להתייחס לכל מיני טענות ספציפיות שבחלקן יש אמת - מצב הקבוצה הרבה פחות רע ממה שאנשים מציירים כאן, והשחקנים שלו הרבה פחות גרועים ממה שאנשים נהנים לחשוב שהם.

הפורום בפאניקה שמזינה את עצמה.

2 דקות לפני, yellow_blood said:

הגול שלהם היה באוויר? טננבאום לא נגע בכדור מדקה 50. שמו 2 עקיצות וזהו.

לא סותר את זה ששיחקו מזוויע אבל בחייאת.. הם הסריחו את הדשא יותר מאיתנו.

ממש אוהבים להגזים פה.

זה לא הגזמה, מחצית שניה לא עלינו לדשא. רוב המצבים או חצאי מצבים היו של בית"ר וזה באמת היה באוויר. עוד פספוס עוד מסירה רעה עוד סגירה גרועה ממש הרגשתי איך אנחנו חוטפים את הגול עוד מעט. יש גבול לכמה אפשר להסריח את הדשא ולא לחטוף ולבית"ר התקפית לא חסר כישרון.