Jump to content

מכבי ת"א | בית"ר י-ם | גמר גביע! הכי חשוב העונה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

16 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

מחצית שנייה זה היה נראה שהשחקנים רק רוצים שהמשחק יגמר ויהיה פנדלים, יש הבדל בין יכולת חלשה לבין חוסר רצון לשחק.

לא מסכים. לא חושב שהשחקנים זרקו, זאת היכולת שלהם.

2 דקות לפני, הנדון said:

חחח אתה באמת לוקח משהו מהשרלטן והטרחן הזה?

זה לא רק הוא מדבר על זה.

מספיק לראות את העובדות בשטח.

אבל זה לא לנושא הזה אז מזה משנה

הפורום כשאנחנו זוכים בטוטו- "גביע מ"

הפורום כשאנחנו מפסידים בגמר - "מגרדים מקום שלישי. רק חורבן יביא תקומה."

משחק רע של מכבי, מעלה הרבה סימני שאלה על מספר לא מבוטל של שחקנים, אבל חלאס. מכאן ועד ההיסטריה שרצה כאן על הפסד במשחק הכי פחות חשוב השבוע, המרחק הוא עצום.

סומך על איביץ'.

7 דקות לפני, המכבייה said:

ממה שיש כרגע, ניקוליץ וגולסה הם ממש מושיעים.

ההשאלה של קראצב היא נוראית ביחס לאיך שפרץ וברסקי נראים. צריך להיות אופטימים בעניין הזה ולא תגובות ציניות. הם באמת יכולים לעשות הבדל על סמך היכולות שלהם. 

אי אפשר לדעת אם קארצב היה טוב מפרץ וברסקי.

חוץ מזה גם אם הוא היה טוב מברסקי הוא לא היה משחק הרבה וחבל.

לדעתי אם איביץ' חשב שקארצב לא צריך להישאר הוא היה חייב לדאוג לבקש עוד קשר (אולי הוא עשה את זה) כי הקישור שלנו פשוט לא טוב.

מכבי הייתה חייבת להתחזק בקשר וחלוץ ואני מקווה שעובדים כבר עכשיו על ינואר כי זה נראה טוב.

עם זאת גם שאר היריבות שלנו לא נראות מי יודע מה ככה שצריך לנשום.

Just now, מכביסט לעד said:

לדעתי אם איביץ' חשב שקארצב לא צריך להישאר הוא היה חייב לדאוג לבקש עוד קשר (אולי הוא עשה את זה) כי הקישור שלנו פשוט לא טוב.

מכבי הייתה חייבת להתחזק בקשר וחלוץ ואני מקווה שעובדים כבר עכשיו על ינואר כי זה נראה טוב.

אני מבטיח לך שאתה תהיה יותר טוב מרוסלן ברסקי אם תעלה על המגרש. מספיק לך לרוץ.

עצם העובדה שבונים על ניקוליץ' וגולסה מזכיר לי מאוד את העונה של ג'ורדי כמאמן שגם בעונה ההיא גולסה דסה ותקופה קצרה מיכה היו פצועים וכל הזמן אמרו שהם יחזרו יהיה יותר טוב יכולנו זוכרים איך נגמרה העונה.

אם באמת במועדון בונים על ניקוליץ וגולסה אז וואו כמה המצב שלנו איום ונורא

7 דקות לפני, erantheking21 said:

אשרי המאמין שהם עוד כדורגלנים

די עם הציניות הזאת אחי. כבר לא מצחיק.

אמנם שניהם שחקנים פציעים, אבל הם יכולים לעזור מאוד. לצערי גם אם הם יעזרו יקח זמן כי שניהם לא שיחקו כמעט שנה.

10 דקות לפני, Kimhistan said:

ווואווו כמה שיש קשר.

אם אמצא את הלינק שדסקל מדבר על זה אשתף.

רד בול זלצבורג מצליחה באירופה

באזל גם

דינמו קייב

יש עוד מאמין..

1 דקה לפני, Wade said:

אני מבטיח לך שאתה תהיה יותר טוב מרוסלן ברסקי אם תעלה על המגרש. מספיק לך לרוץ.

זאת לא הנקודה. גם אם קארצב היה יותר טוב מברסקי הדקות שהוא היה מקבל זה בגביע טוטו ופה ושם בדקות האחרונות בליגה. חבל לעצור בשביל זה את ההתפתחות שלו.

מסכים שהיינו צריכים להביא לברסקי מחליף.

2 דקות לפני, LL6 said:

עצם העובדה שבונים על ניקוליץ' וגולסה מזכיר לי מאוד את העונה של ג'ורדי כמאמן שגם בעונה ההיא גולסנ ודסה לתקופה קצרה מיכה היו פצועים וכל הזמן אמרו שהם יחזרו יהיה יותר טוב יכולנו זוכרים איך נגמרה העונה.

אף אחד לא בונה עליהם, אבל שיש לך 7 פצועים אתה חייב לדעת שהם חלק מהקבוצה והם עוד יכולים לעזור.

Just now, הנדון said:

למה חסר קבוצות ששולטות בליגות חלשות ומתקדמות באירופה?

אני חושב שיש הרבה יותר דוגמאות לליגות תחרותיות שהקבוצות בהן מצליחות באירופה מאשר להיפך.

2 דקות לפני, Miki6846 said:

רד בול זלצבורג מצליחה באירופה

באזל גם

דינמו קייב

יש עוד מאמין..

סלטיק , שחטאר, דינמו זגארב, הכוכב האדום ועוד.

6 דקות לפני, Davidi said:

הפורום כשאנחנו זוכים בטוטו- "גביע מ"

הפורום כשאנחנו מפסידים בגמר - "מגרדים מקום שלישי. רק חורבן יביא תקומה."

משחק רע של מכבי, מעלה הרבה סימני שאלה על מספר לא מבוטל של שחקנים, אבל חלאס. מכאן ועד ההיסטריה שרצה כאן על הפסד במשחק הכי פחות חשוב השבוע, המרחק הוא עצום.

סומך על איביץ'.

תודה, חסכת לי

5 דקות לפני, Ambition said:

אני חושב שיש הרבה יותר דוגמאות לליגות תחרותיות שהקבוצות בהן מצליחות באירופה מאשר להיפך.

אתה יכול למצוא דוגמאות לכאן ולכאן. זו בדיוק הסיבה שאין פה מובהקות סטטיסטית. ברור שמליגה כמו ספרד, גרמניה או אנגליה יהיו יותר הצלחות באירופה מליגה כמו שוויץ. להגיד שהצלחה באירופה מתרחשת בזכות ליגה חזקה זה לא מדויק בכלל, וגם פה בישראל יש דוגמאות לליגה תחרותית מאוד עם בעלים שמכניסים יד לכיס ונכשלים באירופה. דווקא העובדה שקבוצות כמו באזל מצליחות באירופה כשאין להן תחרות כזו גדולה בליגה מראה שמדובר בהרבה יותר מליגה חזקה. 

Just now, Ambition said:

תביא דוגמאות ולא מהליגות הבכירות.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני הכי לטובת המערכת. יותר מרוב המשתמשים פה. לא משאילים את קראצב כאשר פרץ מטייל ועושה נזק ותקרת הזכוכית של ברסקי ידועה לכולם. 

מכבי איבדה אומץ קצת ומסוחררת מהעונה שעברה.

ובלי קשר לקראצב, מכבי נראית שיט וצפויה בעיקר בגלל הקישור שלה ועוד אחרי כישחון ענק באירופה. ענק(סודובה). 

נשאר רק לקוות שגולסה וניקוליץ יהפכו להיות משמעותיים(לא יקרה עם דור פרץ) ויתנו בעיטה בתחת לכולם, אפילו רק ברמת מי יתלבש בכלל. 

3 דקות לפני, LL6 said:

עצם העובדה שבונים על ניקוליץ' וגולסה מזכיר לי מאוד את העונה של ג'ורדי כמאמן שגם בעונה ההיא גולסנ ודסה לתקופה קצרה מיכה היו פצועים וכל הזמן אמרו שהם יחזרו יהיה יותר טוב יכולנו זוכרים איך נגמרה העונה.

לי זה מזכיר את העונה האחרונה שחיכו שפארגו יחזור מהפציעה ועד שהוא חזר בפברואר העונה כבר היתה גמורה, והוא היה חלש להחריד.

5 דקות לפני, Wade said:

אתה יכול למצוא דוגמאות לכאן ולכאן. זו בדיוק הסיבה שאין פה מובהקות סטטיסטית. ברור שמליגה כמו ספרד, גרמניה או אנגליה יהיו יותר הצלחות באירופה מליגה כמו שוויץ. להגיד שהצלחה באירופה מתרחשת בזכות ליגה חזקה זה לא מדויק בכלל. 

דווקא ברוב הליגות שיש קבוצה אחת ששולטת או 2 מקסימום יש הצלחה יחסית גדולה (בהתאם לרמת הליגה והתקציב של הקבוצה) כי הקבוצות כבר מבוססות ומנוסות באירופה. 

זה למה אני לא סובל את דסקל הוא מתפלצן במילים גבוהות ואנשים נופלים לשטויות שלו. לא פעם יש לו לא מעט טעויות במה שהוא כותב על דברים שחושב שמבין בהם.

אני כבר שומע את זה הרבה זמן, אין משחק כמו גביע הטוטו שמבצעים בו 5 חילופים כדאי לכלול אותם בסגל ואולי לעלות אותם לכמה דקות.

סיכום שלי

1.איביץ' מנסה להוציא מים מהסלע ממה שיש לו, הרוטציה שלו התקצרה משמעותית, פצועים נאספו לו בערימות, עזיבות של 2 שחקנים בכירים, רכש דל, יותר מדי שחקנים מתחת לרמתם ומי שמשמש לו מחליף לא מוכיח את עצמו.

2.איביץ רצה קשר עושה משחק וחלוץ ולהשאיר את הסגל, חוץ מראיקו שהיה ברור שלא ישאר מהגיון, בפועל ג'ראלדס שחקן טוב לליגה, אבל הוא לא דסה עם כל הכבוד..קנדיל המחליף נפצע לו וגם שהוא שיחק הוא לא הראה את היכולות של העונה שעברה, לא הגיע שדרוג לקישור ועדין מחכים לניקוליץ', קארצב שהגיע כתוספת לקישור לא קיבל דקות וחזרנו לתת אותם לברסקי שלא נראה ברמה ושחקנים כמו ריקן ופרץ שנתנו בעונה שעברה מספרים הרבה מתחת לרמתם, רק מיכה וגלזר עוד מראים ניצוצות השנה.

3.איביץ' רצה חלוץ, אז דיברו על שחקן שבאמת מעל הליגה שהקבוצה שלו בסוף לא שחררה ובסוף הבאנו שחקן במחיר הרבה יותר נמוך שהוא רחוק ממה שאנחנו צריכים וגם עזבו שהוא לא מקבל כדורים טובים בגלל סעיף 2 הוא פשוט צ'יקו 2..כל החלוצים שלנו נחמדים, אבל אף אחד מהם לא מאני טיים ואלה שכן כמו עטר וכהן הרבה מתחת לרמתם.

לאיביץ' יש כאב ראש לא קטן ואני מקווה מאוד שהוא יעיף סטירות מחר באימון, הגיע הזמן.

24 דקות לפני, Wade said:

אתה יכול למצוא דוגמאות לכאן ולכאן. זו בדיוק הסיבה שאין פה מובהקות סטטיסטית. ברור שמליגה כמו ספרד, גרמניה או אנגליה יהיו יותר הצלחות באירופה מליגה כמו שוויץ. להגיד שהצלחה באירופה מתרחשת בזכות ליגה חזקה זה לא מדויק בכלל, וגם פה בישראל יש דוגמאות לליגה תחרותית מאוד עם בעלים שמכניסים יד לכיס ונכשלים באירופה. דווקא העובדה שקבוצות כמו באזל מצליחות באירופה כשאין להם תחרות כזו גדולה בליגה מראה שמדובר בהרבה יותר מליגה חזקה. 

אסביר את עצמי שוב, הכוונה שלי כשאני אומר 'ליגה תחרותית' היא שאותה הליגה שולחת באופן קבוע קבוצות שרושמות הישגים יפים באירופה, בלי קשר לשם שלהן.

השנה למשל לינסק האוסטרית נראית נהדר באירופה, כנ"ל וולספבורגר (ניצחו במישנגלדבאך 4-0 בליגה האירופית) וזה למרות שזלצבורג נחשבת מעל לליגה.

פחות מייחס חשיבות לעד כמה קבוצה מסויימת גדולה על הליגה, אלא לרמת הקבוצות כשהן מגיעות לאירופה. אין לי ספק שהרמה הגבוהה של זלצבורג משפיעה לטובה

על קבוצות הצמרת האחרות בליגה, ואין לי ספק שזה שקבוצות הצמרת האחרות מצליחות באירופה דוחפות את זלצבורג עוד יותר להשתפר.

*הבחירה של המילים 'ליגה תחרותית' היתה מוטעית. התכוונתי לליגה שיותר מקבוצה אחת איכותית בה.

8 דקות לפני, ravid said:

לי זה מזכיר את העונה האחרונה שחיכו שפארגו יחזור מהפציעה ועד שהוא חזר בפברואר העונה כבר היתה גמורה, והוא היה חלש להחריד.

כשאצילי, ייני, גולסה, קנדיל, ניקוליץ' ושוינפלד פצועים זה טבעי לחכות שיחזרו.

אנחנו עדין מקום ראשון בואו לא נשכח את זה והעונה בדיוק ההפך מגמורה, קחו דברים בפרופרציות אנחנו עוד נשתפר.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

אני כבר שומע את זה הרבה זמן, אין משחק כמו גביע הטוטו שמבצעים בו 5 חילופים כדאי לכלול אותם בסגל ואולי לעלות אותם לכמה דקות.

סיכום שלי

1.איביץ' מנסה להוציא מים מהסלע ממה שיש לו, הרוטציה שלו התקצרה משמעותית, פצועים נאספו לו בערימות, עזיבות של 2 שחקנים בכירים, רכש דל, יותר מדי שחקנים מתחת לרמתם ומי שמשמש לו מחליף לא מוכיח את עצמו.

2.איביץ רצה קשר עושה משחק וחלוץ ולהשאיר את הסגל, חוץ מראיקו שהיה ברור שלא ישאר מהגיון, בפועל ג'ראלדס שחקן טוב לליגה, אבל הוא לא דסה עם כל הכבוד..קנדיל המחליף נפצע לו וגם שהוא שיחק הוא לא הראה את היכולות של העונה שעברה, לא הגיע שדרוג לקישור ועדין מחכים לניקוליץ', קארצב שהגיע כתוספת לקישור לא קיבל דקות וחזרנו לתת אותם לברסקי שלא נראה ברמה ושחקנים כמו ריקן ופרץ שנתנו בעונה שעברה מספרים הרבה מתחת לרמתם, רק מיכה וגלזר עוד מראים ניצוצות השנה.

3.איביץ' רצה חלוץ, אז דיברו על שחקן שבאמת מעל הליגה שהקבוצה שלו בסוף לא שחררה ובסוף הבאנו שחקן במחיר הרבה יותר נמוך שהוא רחוק ממה שאנחנו צריכים וגם עזבו שהוא לא מקבל כדורים טובים בגלל סעיף 2 הוא פשוט צ'יקו 2..כל החלוצים שלנו נחמדים, אבל אף אחד מהם לא מאני טיים ואלה שכן כמו עטר וכהן הרבה מתחת לרמתם.

לאיביץ' יש כאב ראש לא קטן ואני מקווה מאוד שהוא יעיף סטירות מחר באימון, הגיע הזמן.

יותר מידי שחקנים באותה רמה פחות או יותר שלא מביאים להעלאת הרמה בסגל .

אני שונא לבקר את הקבוצה בתדירות גבוה , אבל עד עכשיו נראה פשוט שחסר לנו את הגרוש לשקל 

השחקנים לא מספיק בכושר אם ככה הם עולים מחצית שנייה .

השחקנים שבאו לא משדרגים את הסגל אלא יותר משאירים אותו ברמתו .

משהו במחויבות ובריכוז ירד , אם שנה שעברה היה נראה שכל שחקן נלחם על המקום שלו ורץ על הדשא עם משמעת של מאה אחוז ממה שאיביץ מבקש ממנו , העונה נראת כמו עונת גורדי שהייתה ניראת פשוט כמו שביתה איטלקית או חוסר חשק ומשמעת משוגע של השחקנים .

לא הגיוני שתהיה ירידה כזאת חדה ביכולת ביחס לשנה שעברה , כאשר רוב הסגל שלך נשאר אותו דבר ועם אותו מאמן .

כמו שאמרת נראה שקורה קצת עיגול פינות ונתינה של 100 אחוז לעומת ה200 של שנה שעברה בכל המערכות השונות במכבי .

מצפה ליותר מהשחקנים בכלל ובפרט מאלה שרוצים לצאת לאירופה ונראו שנה שעברה כמו כוכבים ,(אם דור פרץ ימשיך ככה הוא יפגע רק בעצמו עם האדישות הלא נגמרת לעומת הריכוז והמחויבות של שנה שעברה,ככה הוא לא יצא לשום מקום חוץ מלספסל . 

סומך על איביץ סומך על ההנהלה סומך על גולדהאר. 

6 דקות לפני, Ambition said:

אסביר את עצמי שוב, הכוונה שלי כשאני אומר 'ליגה תחרותית' היא שאותה הליגה שולחת באופן קבוע קבוצות שרושמות הישגים יפים באירופה, בלי קשר לשם שלהן.

השנה למשל לינסק האוסטרית נראית נהדר באירופה, כנ"ל וולספבורגר (ניצחו במישנגלדבאך 4-0 בליגה האירופית) וזה למרות שזלצבורג נחשבת מעל לליגה.

פחות מייחס חשיבות לעד כמה קבוצה מסויימת גדולה על הליגה, אלא לרמת הקבוצות כשהן מגיעות לאירופה. אין לי ספק שהרמה הגבוהה של זלצבורג משפיעה לטובה

על קבוצות הצמרת האחרות בליגה, ואין לי ספק שזה שקבוצות הצמרת האחרות מצליחות באירופה דוחפות את זלצבורג עוד יותר להשתפר.

*הבחירה של המילה 'ליגה תחרותית' היתה מוטעית. התכוונתי לליגה שיותר מקבוצה אחת איכותית בה.

אתה יכול לייחס את ההצלחה של וולספבורגר לעוד אלף ואחד גורמים כמו בניית קבוצה נכונה, השקעת כסף רב יותר וגם תראה מה זה, הבלחה חד פעמית. כשקבוצה כמו וולספבורגר או לינסק יצליחן באופן קבוע באירופה בקשר ישיר לרמת הליגה בארצם ותוכל לתת יותר מדוגמה אחת, ומהצד השני קבוצות עם ליגות לא תחרותיות בעליל יפסיקו לנפק הצלחות באירופה, אז תוכל בכלל להתחיל להגיד שמדובר באיזשהו קשר ישיר.