Jump to content

איילון אלמוג, קיים?

amilov

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

אני אתחיל ואגיד שעד כמה שהצלחתי לעקוב אחריו מדובר בשחקן וחלוץ שלגיל שלו יש לו מבנה פיזי טוב. אני לא מדבר על אתמול במשחק נגד חיפה אלא במשחקים אחרים, למה לא לשתף אותו? מה הבעיה לתת לחלוץ שכבר שיחק שנה שעברה בליגה כמה דקות?

יכול להיות שאני ועוד אחרים מפספסים פה משהו? הרי זה לא ירדן שועה, שהאופי שלו לא מתאים למכבי.

שחקן צעיר צריך לקבל דקות כדי להוכיח את עצמו, גם אם לא יתן גול אז הכל בסדר , זה יבוא.

סומך על איביץ' ב888% אבל אני נורא אשמח אם הוא יתן לו ריצה של כמה משחקים, כי עם כל הכבוד להיות מושאל בק"ש/בני יהודה זה לא מה שיפתח אותו כשחקן לקבוצת צמרת. הוא צריך לדעת להסתגל לשיטה שלנו.

מאוד רוצה לראותו אותו מעורב. כנ"ל לגביי קארצב שלצערי הושאל ויכל להיות מצויין מהספסל או אפילו בהרכב הפותח במקום פרץ/ריקן..

הוא פחות מתאים לשיטה ששיחקנו אתמול.

הוא יותר שחקן קו ולא חלוץ, מאמין כשנשחק 4-4-3 יקבל דקות.

לדעתי חייב לקבל דקות, לא רק בגלל הכישרון, גם בגלל ששאר שחקני הקו חלשים מתחילת העונה.

מחזיק ממנו.

דרך אגב, אלמוג, אם אני לא טועה, הוא חלוץ (ככה שיחק גם בנוער, לא? אם לא אז תתקנו אותי, יכול להיות שאני טועה..). למה אנשים פה מתעקשים שיש על הקו?

לא ברור לי איך הוא לא דחף לצאת להשאלה, כי הוא חייב דקות משחק. הלוואי והיה מקבל אצלנו צ'אנס, אבל במציאות שבה יש כל כך הרבה פצועים(כולל עטר ויונתן כהן מחוץ לסגל) והוא לא מקבל דקות, אז לא רואה מתי הוא יקבל.

אני בכללי חושב שבמצב שבו ההתקפה שלנו נראת, הוא חייב לקבל דקות. זה כולל גם את המצב של הקישור שלנו שבו קארצב היה צריך לקבל הזדמנות.

1 דקה לפני, צהבי said:

דרך אגב, אלמוג, אם אני לא טועה, הוא חלוץ (ככה שיחק גם בנוער, לא? אם לא אז תתקנו אותי, יכול להיות שאני טועה..). למה אנשים פה מתעקשים שיש על הקו?

שחקן קו בוודאות.

מכיר אותו עוד מלפני כמה שנים (עוד מהנוער).

אוהב ובא לידי ביטוי בעיקר באגף שמאל.

17 דקות לפני, צהבי said:

כי הוא שחקן אגף

12 דקות לפני, קאוביין said:

עם ההשאלה של קארצב נראה לי נפלנו, 

ק"ש בכאוס מקצועי וניהולי. הכי גרועים בליגה. 

כבר היה עדיף שישחק בחדרה. 

נפלנו כי פרץ מטייל. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

נפלנו כי פרץ מטייל. 

נראה שלא רק אני חשבתי ככה 90 דקות, תודה.

אין לי מושג למה נטען שהוא היה טוב במחצית השניה, הוא היה חושך כל המשחק , לא היה אגרסיבי ולא לחץ, למזלנו גלזר החזיק לנו את האמצע בקטע ההגנתי.

19 דקות לפני, erantheking21 said:

נראה שלא רק אני חשבתי ככה 90 דקות, תודה.

אין לי מושג למה נטען שהוא היה טוב במחצית השניה, הוא היה חושך כל המשחק , לא היה אגרסיבי ולא לחץ, למזלנו גלזר החזיק לנו את האמצע בקטע ההגנתי.

היו לו כמה התערבויות הגנתיות טובות בחצי השני(באגף שמאל) שהסתיימו בפעולה התקפית מאכזבת. וזהו. הוא ציון אחד מתחת לכל מי ששיחק אתמול.

לא מבין מה הקטע לחפש את הרע. 

היו עד היום בסך הכל ארבעה מחזורים ואתמול הוא לא התאים לשיטה .

כנראה שיש סיבה שהוא לא מקבל דקות.

2 hours ago, קובי השועל said:

חייב לפתוח בשלישי

דני

דודזאדה טיבי פיבן ג'רלדס

גלזר פרץ ברסקי

אלמוג ריקן

שכטר

לשמור על מיכה סבוריט זאיר ציקו לטדי

תשמע, איזה הרכב מזעזע. באמת. אין לך לא מי שיתן גול ולא מי שיתן כדור לגול. 

הוא עוד ישחק, והרבה.

איביץ' כרגיל מבשל הכל על אש קטנה ומחכה לטיימינג הנכון. שיבנה אותו ואת קארצב כמו שבנה לנו את פיבן ופרץ בשנה שעברה..*מקווה שגם את ברסקי הוא יקדם הרבה